Doge coin rudarenje-how to?

poruka: 257
|
čitano: 114.001
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Doge coin rudarenje-how to?

Ljudi, evo sve konfe što ste napisali su smiješne stvarno :) ja sam uložio oko 30k u mining GPU i trenutno mjesečni profit mi je oko 2500kn ali sa svom mogućom zajebancijom :S, znači to mi je čisti profi, koji ne unovčavam nego čuvam u određenim coinima, trenutno majnam litecoin a dogecoin sam na početku malo samo da imam da u slučaju skoči na 1$ :D čisto računica, dnevno majnam oko 20.000 dogecoina :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Doge coin rudarenje-how to?

zasto ne podignes to? i kaj ak se dogodi da ne mozes to podignuti?

HOW ABOUT NO
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Doge coin rudarenje-how to?
Kulo Vi Britania kaže...

zasto ne podignes to? i kaj ak se dogodi da ne mozes to podignuti?

 

he is hodling :D :D

 

pa poanta neka je da bi taj "novac" u nekoj budućnosti mogao vrijediti puno puno više nego sad, tu ne mislim na doge već na ltc i btc ali kopaš ono što je u nekom trenutku najprofitabilnije i pretvoriš to u btc, ako se voliš kockat na burzi možeš dodatno zaradit, kao recimo sada, btc je pao ispod 500$, fino kupiš i čekaš da naraste, a čak i ako narodna banka kine zabrani btc po tom pitanju ko ih j... btc ima perspektivu i bez njih, keep on hodling ;)

 

pogledaj ovog lika... e to je posao, investicija i profit u svom najboljem izdanju

 

i7 power!
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2014 22:49 (koorpa).
10 godina
protjeran
offline
Re: Doge coin rudarenje-how to?

Treba se ljudima reći istina, ako ne idite na bitcointalk forum pa ćete vidit o čemu pričam. Prije se bitcoin prodavao za 4$, usb miner je koštao 7-8$ na ebayu, puno lakše se moglo rudariti bitcoin, ali više ne. "Ne" mislim na manji hardware ispod 100 000$. Večina se prebacila na ltc, ali i to polako je sve teže i teže rudariti, a i cijena mu je debelo pala. Sada usb miner košta 70$+, a neću ni govoriti da ces s njime isplatiti cetvrtinu cijene koliko si ga platio (ako i toliko).

 

Ako imate staru "kantu" briga vas, ali zar stvarno želite tu vašu kantu da gori 0/24 da bi u mjesec dana zaradili 1 ipo dolar? Večina ljudi i ne gleda temperaturu cpu-a, a kamoli ga čisti pa će prije otići u vječna lovišta. Prije sam ljudima preporučivao da se maknu od rudarenja jer trošiš struju, bezveze gori kompjuter itd, preskoči sve to i kupi 1 bitcoin pa ulaži malo po malo, kupiš XX drugog coina i kad cijena poraste makar malo prodaj, ali više ne.

 

Vidite što se događa sa "burzama". Neke su propale, neke hakirane, neke tako usporene da kad kliknete button za kupit drugi coin ceka i po par minuta. Najvažniji savjet u svemu ovome je da nikome, ali apsolutno nikome ne vjerujete. Ljudi pricaju bajke, govorili su kako ce QRK doci do 1$, a kad je dosao na kinesku burzu pametni kinezi sve rasprodali, i evo ga sada par mjeseci kasnije 0.022$. Ljudi pričaju bajke.

 

Tko zna koliko coina ima na tržištu, ljudi su bezveze počeli skidati source code drugih coina pa prave svoje, iskopaju 2mil coina i onda izbace javno da drugi mogu rudariti, i kad coin dosegne 0.01$ tvorac toga coina je zaradio 20 000$ bez da je prstom mrdnuo, a neću ni pričati pool-ove koje drži i diže proviziju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.3.2014 11:34 (TheThing).
14 godina
offline
Doge coin rudarenje-how to?

Mislim da ti coinovi nemaju neku budučnost, to se sad promovira jedino zato što kompanije koje prodaju struju i hardvare imaju veliku korist od toga.

Opet s druge strane ako si staviš lozinku a zaboraviš ju, ostao si bez hrpe para nepovratno. Jedino to može koristiti ubojicama ili dilerima, tako da kad se uplati novac ne znaš kome si uplatio, a policija ako ga nađe nemože dokazati da je prodao ili bio plačen za to.

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
1 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Doge coin rudarenje-how to?

evo ako tko zeli naustrub microsofta malo DOGEa mineat neka sljedi upute

 

na http://azure.microsoft.com klik na  "Free Trial", +NEW,  Compute->Virtual Machine->Quick Create. select image: "Ubuntu Server 14.04 LTS"., Size "A4".odaberite bilokoji dns. utipkajte password i create. sa ssh se spojite na frisko napravljeni server tippkajte

sudo apt-get update,

sudo apt-get install build-essential libcurl4-openssl-dev

pa slljedece linije

wget http://sourceforge.net/projects/cpuminer/files/pooler-cpuminer-2.3.3.tar.gz

tar xzf pooler-cpuminer-*.tar.gz

cd cpuminer-*

./configure CFLAGS="-O3"

make

nakon toga  ./minerd --url=stratum+tcp://myminingpool.com:3333 --userpass=my.worker:password" sa info iz poola

 

next step = profit!

Pacific Rim Vs Starcraft 2 4k UHD - http://www.youtube.com/watch?v=QucLZENMJCQ
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Doge coin rudarenje-how to?

E, kad bi ti sada rekao ljudima da nerade hrv kartice visa electron i american gold bilo bi super, ali vidim najednostavnije je postat pa sto bude bude.

13 godina
offline
Doge coin rudarenje-how to?

Jel se to meni čini ili je Dogehouse.org umro?

 

EDIT: Sve ok, bez problema prebacio pare, otvorio account na novoj verziji stranice...

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.4.2014 21:00 (Darko1983).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Doge coin rudarenje-how to?

 

ovaj vas pregazi s minanjem

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Doge coin rudarenje-how to?

Pozdrav, mozete li mi reci koliko bih zaradio rudarenjem dogecoina mjesecno ako je komp upaljen oko 8 sati na dan, sa grafom sapphire 7850 1gb? I kolika je potrosnja te grafe? 

 

Je li bolje rudariti dogecoin u poolu ili sam? Koliko se zarada razlikuje?

Mrzim kada ležim na plaži i pojede me dinosaur.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Doge coin rudarenje-how to?

Rađe minaj Rabbitcoin , novi je i lako se minaju na početku zasad. Sve isto ko kod doge-a. Samo kaj na tome možeš više u početku dobiti

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Doge coin rudarenje-how to?

Motiku u ruke i "rudarenje" u vrtu... Potrošnja: 10 dag špeka, 15 dag sira, 1 glavica luka, 1/2 kruha, 2 pive... Zarada: zdravlje - neprocjenjivo! {#}

10 godina
protjeran
offline
Re: Doge coin rudarenje-how to?
zOOm kaže...

Motiku u ruke i "rudarenje" u vrtu... Potrošnja: 10 dag špeka, 15 dag sira, 1 glavica luka, 1/2 kruha, 2 pive... Zarada: zdravlje - neprocjenjivo! {#}

2 pive? Pfff ti ne znas kaj je zdravlje

HOW ABOUT NO
12 godina
offline
Doge coin rudarenje-how to?

počeo kopati sa Asus R9 280X, javim iskustva, 

btw , gdje naći najnovije valute

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Doge coin rudarenje-how to?
13 godina
offline
Doge coin rudarenje-how to?
Announcement

We regret to announce that on the 11th of May, attackers compromised the Doge Vault online wallet service resulting in wallet funds being stolen.

After salvaging our wallet we have ascertained that around 280 million Dogecoins were taken in the attack, out of a total balance of 400 million kept in our hot wallet. 120 million Dogecoins have been since recovered and transferred to an address under our control.

It is believed the attacker gained access to the node on which Doge Vault’s virtual machines were stored, providing them with full access to our systems. It is likely our database was also exposed containing user account information; passwords were stored using a strong one-way hashing algorithm.

All private keys for addresses are presumed compromised, please do not transfer any funds to Doge Vault addresses.

We will make every effort to refund all recovered Dogecoins to users. More information on this will be released along with further information on the attack after we have completed our investigation.

Email support@dogevault.com for any enquiries, please hold off submitting any claims for the recovered Dogecoins at this time. If you are looking for a lightweight Dogecoin client that is secure and easy to use, we recommend installing MultiDoge.

Doge Vault.

Posted 15/05/2014 20:00 (GMT)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Doge coin rudarenje-how to?

evo da javim, s jednom r9 280x skupim oko 2000 coina dnevno, sad nekom matematikom to je 62000 mjesečno po sadašnjoj cijeni to je 28,71 $ tj nekih 167 kn... sad koliko izgubim na struji nemam pojma, eto samo da znate

Moj PC  
3 0 hvala 2
11 godina
offline
Doge coin rudarenje-how to?

pozz ekipa !

 

nakopao sam 10k dogeia, držim ih i molim Boga da doge počne rast (hm, ako počne rast). svaki dan mu cijena sve više pada, pa sam jučer čitav dan majnao NetCoin. danas je u điru GroestlCoin (nešto smo na poolu zapeli sa zadnjim blockom, prošlo je već 6 h). usput pripremam minera za VertCoin. stalno sam u nekom pokretu {#}.

pregoRi @ world of warplanes
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Doge coin rudarenje-how to?

Neisplati vam se ovo mineat jer se zna da vrijednost nece porast ni blizu one od bitcoina ili litecoina necenikad bit veca od 0.05 $

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Doge coin rudarenje-how to?

naravno, istina je to. ja ću ih pokušat prodat po onoj cijeni koliko su koštali kad sam ih iskopao. barem toliko :-)

pregoRi @ world of warplanes 2x Asus R9 280x + VTX 7870 BE
9 godina
neaktivan
offline
Doge coin rudarenje-how to?

Mene zanima kupnja dogecoin. Gdje ih mogu kupit i po kojoj cijeni?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Doge coin rudarenje-how to?

He, he. Evo rudari. Da se ne iznenadite, ako vam se dogodi, kao i  meni, da je pool u kojem sam bio, čitavu noć rudario na krivoj "stazi" (blockchainu), nakon forka (račvanja). Radi se o DRK {#}

pregoRi @ world of warplanes 2x Asus R9 280x + VTX 7870 BE
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Doge coin rudarenje-how to?

Fork je bio najavljen za 25.5. Nisu svi na vrijeme updejtali verziju softwarea, kad je došlo do problema developeri su preporučili (sluzbenim kanalima na redditu i bitcointalku) da se ne kopa i ne šalje drk dok se situacija ne rjesi, ako si u tome takve stvari trebaš pratit pa ti se nece dogodit :)

Svi bi kopali da upale mašinu i zaborave na nju a nazalost nije tako lako :(

i7 power!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Doge coin rudarenje-how to?

ma kaki. sve je samo lako nije. 100 problema. odlučiti se šta kopat, nađi dobar pool, uštimaj minera, pa onda konačno kad nešto i iskopaš, prodaj to po čim povoljnijoj cijeni. al da je lako, ne bi bilo zanimljivo :-).

pregoRi @ world of warplanes 2x Asus R9 280x + VTX 7870 BE
13 godina
offline
Doge coin rudarenje-how to?

gdje najbolje prebaciti coine i cuvati?

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Doge coin rudarenje-how to?

na 2 računala dobijam poruku(CPUminer):

"Stratum requested work restart"

 

Zbog čega se to pojavljuje?

Na ostalim računalima je sve ok (i ovo nisu najslabija računala da je slučajno zbog preniskog khash/s).

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Doge coin rudarenje-how to?

ja sam poceo minat i sad me zanima je li normalno imat 14 kh/s za sapphire hd7850 1gb grafu? citam ovdje da jedan ima 400+

Mrzim kada ležim na plaži i pojede me dinosaur.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Doge coin rudarenje-how to?
Flore kaže...

ja sam poceo minat i sad me zanima je li normalno imat 14 kh/s za sapphire hd7850 1gb grafu? citam ovdje da jedan ima 400+

 

7850 350-400+ kh/s

 

https://litecoin.info/Mining_Hardware_Comparison

i7 power!
11 godina
offline
Re: Doge coin rudarenje-how to?

Bio sam dodao -l 17 u .bat file pa je radilo, svejedno hvala! Imao sam 360 kh/s, temp 70 c, 63% brzina ventilatora. No svejedno nakon 18 dati "kopanja" u poolu nisam dobio nista (preselio sam se na kopanje ltc-a), pa sam odustao...

Mrzim kada ležim na plaži i pojede me dinosaur.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.8.2014 1:39 (Flore).
13 godina
online
Doge coin rudarenje-how to?

ne isplati se to vise na taj nacin, sad moras imat asic za skriptu ako se želiš nadat nekom profitu, gpu i skripta više neidu jedno s drugim

 

za cca 200$ dobiješ asic od 3,6Mh/s koji troši 110W struje, neusporedivo s gpu

 

kad sam kupovao grafičke plaćao sam ih 300-350$, svaka daje recimo 750kh/s i troši 300W undervoltano

 

tako 5 komada daju nešto preko 3,6Mh/s, troše 1,5kW struje i koštale su 1500$ u najboljem slučaju - ne računajući ostatak hardwarea za upogoniti to sve.

 

ako ces skriptu onda asic ili cloud mining, a gpu jos moze nesto zaradit na x11/x13 ali i to je sića 

i7 power!
Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice