Problem wireless tp link

poruka: 11
|
čitano: 5.223
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Problem wireless tp link

Imam problem sa konekcijom, svakih minut-dva konekcija pada i tako evo 4-5 dana. Imam TP Link WR543G, koristim windows 7, signal je ok. Godinu dana koristim navedeno i nije bilo nikakvih problema do sada. Ako neko ima nekih savjeta pomagajte.......

edis_S
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem wireless tp link

Ima li neko neki savjet, evo pokusao sam novi router isti kao i gore ali se sve isto desava........

edis_S
14 godina
offline
RE: Problem wireless tp link

kaj ti pada konekcija prema provideru ili wireless konekcija ???

15 godina
offline
RE: Problem wireless tp link

prema provideru

edis_S
14 godina
offline
RE: Problem wireless tp link
edis_s kaže...

prema provideru

koji je to provider ??? onda ti je do njih ... nazovi ih i reci problem ...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem wireless tp link

Ne mora biti do njih. I meni je tako bilo i bilo je do routera. Probaj drugi router ili prikopcaj komp direktno, bez routera pa vidi sta se desava.

15 godina
offline
RE: Problem wireless tp link

Pokusao sam sa novim routerom i ista stvar. Signal je dobar i stabilan (vjerovatno nije ni antena). Ne znam sta bi moglo biti?

edis_S
15 godina
offline
RE: Problem wireless tp link

Dolazili su majstori i prikopcali na svoj laptop i radi sve uredno. Rekli su da je do racunara. Zamjenio sam mreznu karticu misleci daje do nje ali ista stvar. Stvarno neznam sta vise da pokusam.

edis_S
14 godina
offline
RE: Problem wireless tp link

probaj započetak instalirat novi firmware ... LINK

 

ak si probo s kojim ruterom si probo ??? kod koga imaš internet ??? daj napiši neš kak da ti pomognemo kad nam niš nećeš reć

15 godina
offline
RE: Problem wireless tp link

Novi firmware je instaliran prije, ne pomaže.

 

Probo sam sa istim routerom. Privider je Media Sky (BIH, pa mislim da nece pomoci)

 

Sad sam instalirao XP i konekcija je OK sve dok ne pokrenem uTorrent. Kad pokrenem torrent konekcija opet pada dok je na win 7 padala bez obzira na torrent.

 

Zamjenio sam i mreznu karticu, nista ne pomaze

edis_S
5 godina
offline
Problem wireless tp link

Koristim w7, povezan sa netom preko tp link adaptera, adapter uredno radi kad surfam ili sam na youtubu, međutim kad uđem u world of tanks ili call of duty nakon minut ili dvije prekine mi vezu sa modemom, izgubi se wifi. kao da se smrzne sam wifi adapter. Nakon što ga izvadim i ponovno umetnem radi opet minutu ili dvije i ponovo mi prekine vezu. Kad sam spojen žičano sve radi normalno. 

Ima li ko ideju što bi moglo biti?

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice