Driveri atheros ar8152

poruka: 6
|
čitano: 2.028
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Driveri atheros ar8152

Pozz, trebam drivere za mreznu karticu: atheros ar8152 pci-e fast ethernet controller (ndis 6.20), al nemogu nac te drivere, jel mi moze netko dat link di da to skinem?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Driveri atheros ar8152
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Driveri atheros ar8152

Gdje mogu vidjet koju mreznu karticu imam jer mi se nezeli spojit na internet pise nes za network adpeter driver

Jeftine igre ----> https://www.g2a.com/r/slimeboy01
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Driveri atheros ar8152
SlimeBoy01 kaže...

Gdje mogu vidjet koju mreznu karticu imam jer mi se nezeli spojit na internet pise nes za network adpeter driver

Otvori hardware manager (otvoriš my computer, desni klik i posljednja opcija (Properties ili Settings ne sječam se), tamo s lijeve strane (na win7) imaš hardware manager). Klikni desnim klikom na mrežnu karticu i klikni properties, odi na details tab i u onom prozoru na spuštanje odaberi "Hardware Ids" i kopiraj ovdje što ti piše(možeš i screenshot napravit)

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
9 godina
neaktivan
offline
Driveri atheros ar8152

Bok

danas sam slučajno,ne znajući šta je to, deinstalirala Atheros Client Installation Program i nakon toga više se nisam mogla spojit na dosadašnji wifi. Malo sam kopala po internetu,ali nisam nigdi mogla nać za downloadat ga ponovo. Našla sam neke savjete da triba ić na support stranice marke laptopa ( u mom slučaju lenovo, G570) ali nisam imala sriće,našla sam neke aplikacije od intela,ali ništa da mi je pomoglo.

Molila bi vas ako mi možete ikako pomoć,dat neku informaciju,savjet.

Hvala 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Driveri atheros ar8152
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice