Problem pri paljenju nema slike

poruka: 14
|
čitano: 2.611
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem pri paljenju nema slike

Poz svima, skinuo gta 5 prije par dana igrao sve normalno danas igram i smrzne se usred igre ja krenem alt+tab+delete zacrni se ekran i samo mis vidim ja naglo resetiram(gumb na kucistu) on izbaci disk read error ja probam ubacit cd od windowsa no sad pri paljenju samo crn ekran nista se ne dogada. Probavao sam: pokretati s izvadenim ram-om pa jedan po jedan stavljat, vadenje baterije na 1min ona mala cr2032, izvadio graficku ocistio vratio . Jel zna netko ista ? Konektore sam isto drmo al ne znam moguce da je do njih al ne znam vise kako da probam help please 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem pri paljenju nema slike

Pokušaj podignuti Linux Ubuntu sa diska pa testiraj računalo pod Linux-om.

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Problem pri paljenju nema slike

Nemam kako nabavi to,imas li nesto drugo na umu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem pri paljenju nema slike

Servis!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem pri paljenju nema slike

ak je reko disk read error onda sa hardom nešto ne štima kreni od njega...

Seriously?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem pri paljenju nema slike

Pa zasto opet to ne izbaci nego nema slike ,nemam drugi da probam jbg izgleda da ce bit servis

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem pri paljenju nema slike
Maneken kaže...

Pa zasto opet to ne izbaci nego nema slike ,nemam drugi da probam jbg izgleda da ce bit servis

 -kad si kao svaki 'pravi majstor' išao 'drmati' sve ostalo.. rastavi i ponovo sastavi sve, moguće neki kontakt. Preciznije, sama MBO + CPU(s coolerom) i upali.. ako se upali nastaviš, dodaš RAM, VGA (uz pitanje ima li i onboard) upali itd, jednu po jednu stvar spajaš, na kraju HDD, front USB ..

-ako paljenja nije bilo, nešto je crklo, napajanje-MBO.. i ne možeš bez ispravne komponente ništa.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
neaktivan
offline
Problem pri paljenju nema slike

Oke probam pa javim

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem pri paljenju nema slike

Ne znam eto probao sma nesto me jebe pa ne mogu slikat ugl hvala svima javim rezultate ako ima jos netko neku ideju nek puca makar mislim da ste pokusali sve 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2015 14:57 (Maneken).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem pri paljenju nema slike
Maneken kaže...

Oprosti al ne razumijem se baspa evo ako nije prolem reci jel treba jos sta iskopcat ili ukopcat probavo sam ga ovako palit nista i dalje 

Odnesi u servis, manje će te koštati.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem pri paljenju nema slike

Hahah eto taman se zahvalio ma i ja zo razmisljam manje kosta mego da zajebem ovako samo sto cu cekat dugo imas neki servis u zg za preporucit?

11 godina
neaktivan
offline
Problem pri paljenju nema slike

Eto mene opet reko frend spoji na integriranu ja spojio i evo pokazala se slika al izbaci disk read error pa ja ubacio cd od windowsa(frend reko sjebali ti se windowsi) i sad sam otiso repair pa ako nece htjeti mislio sam pokusat instalirat nove windowse al ne znam jel

mozda hard oso pa jel ima ko koju preporuku il savjet osim da ga nosim na servis hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem pri paljenju nema slike
Nosi na servis
battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
neaktivan
offline
Problem pri paljenju nema slike

Evo javljam da su hard disk i graficka otisli 

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice