Preporuka za kuciste zbog protoka zraka zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 1.049
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka za kuciste zbog protoka zraka

Imao sam staru grafu hd 6770 uzeo sam novu hd 6950 medjutim staro kuciste je ostalo i odem ja zamijenim i da naravno uzeo sam i napajanje chieftec 600w sve su to oni odradili ubacili , imali su problema staviti graficku jer je ogromna u odnosu na prethodnu pa su je nekako ubacili.Kad sam dosao kuci usao u cod2,san andreas ove starije igrice koje nisu puno zahtijevne i temp procesora idu na 69-70 dok graficke na 60+ . Sa proslom grafom isla je max 55 dok je procesor isto tako varirao 55-max 60 bilo sad zna ici i do 70. Pa sad mi treba neko kuciste koje nije nesto skupo posebno al da je solidno onako da ga ne bi morao opet mjenjati za par godina mozda..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka za kuciste zbog protoka zraka
Rizi kaže...

Imao sam staru grafu hd 6770 uzeo sam novu hd 6950 medjutim staro kuciste je ostalo i odem ja zamijenim i da naravno uzeo sam i napajanje chieftec 600w sve su to oni odradili ubacili , imali su problema staviti graficku jer je ogromna u odnosu na prethodnu pa su je nekako ubacili.Kad sam dosao kuci usao u cod2,san andreas ove starije igrice koje nisu puno zahtijevne i temp procesora idu na 69-70 dok graficke na 60+ . Sa proslom grafom isla je max 55 dok je procesor isto tako varirao 55-max 60 bilo sad zna ici i do 70. Pa sad mi treba neko kuciste koje nije nesto skupo posebno al da je solidno onako da ga ne bi morao opet mjenjati za par godina mozda..

pa evo osobno ti mogu preporuciti Z3plus koji je na akciji u futuri i koji dolazi s cak 4x120mm(jedan je s plavim ledicama) venta u sebi...

inace je samo crno na akciji (ja sam uzeo bijelo:)

z3plus z3plus
4x120mm 4x120mm

stvarno se da sloziti poprilican protok zraka s 2venta naprijed i jedan od iza + jedan gore{#}...

http://www.futura-it.hr/katalog/komponente/kucista/miditower/zal-z3-plus/

nadam se da ti nije pre skupo?!

LP

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.3.2014 0:07 (Stjepanj).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za kuciste zbog protoka zraka
Stjepanj kaže...
Rizi kaže...

Imao sam staru grafu hd 6770 uzeo sam novu hd 6950 medjutim staro kuciste je ostalo i odem ja zamijenim i da naravno uzeo sam i napajanje chieftec 600w sve su to oni odradili ubacili , imali su problema staviti graficku jer je ogromna u odnosu na prethodnu pa su je nekako ubacili.Kad sam dosao kuci usao u cod2,san andreas ove starije igrice koje nisu puno zahtijevne i temp procesora idu na 69-70 dok graficke na 60+ . Sa proslom grafom isla je max 55 dok je procesor isto tako varirao 55-max 60 bilo sad zna ici i do 70. Pa sad mi treba neko kuciste koje nije nesto skupo posebno al da je solidno onako da ga ne bi morao opet mjenjati za par godina mozda..

pa evo osobno ti mogu preporuciti Z3plus koji je na akciji u futuri i koji dolazi s cak 4x120mm(jedan je s plavim ledicama) venta u sebi...

inace je samo crno na akciji (ja sam uzeo bijelo:)

http://www.futura-it.hr/katalog/komponente/kucista/miditower/zal-z3-plus/

nadam se da ti nije pre skupo?!

LP

Nije bas skupo,da ne znas mozda jos koje htio bi da imam na raspolaganju bar 2-3 =),hvala ipak

12 godina
protjeran
offline
Preporuka za kuciste zbog protoka zraka

pa nemam bas previse iskustva s kucistima to je dio koji najmanje mijenjam a ovo sam nedavno uzeo i dosta sam zadovoljan..sigurno ce ti se jos bug-ovaca{#} javiti

a preporuka je zapravo iskljucivo zbog vec spomenutih 4x venta koja nemoras naknadno uzimati i koji bi te kostali najmanje jos 120kn...LP

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.3.2014 0:19 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Preporuka za kuciste zbog protoka zraka
TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice