pomoć!! Intel core2 duo P8700

poruka: 8
|
čitano: 2.971
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć!!! Intel core2 duo P8700 @ 2.53 Ghz
jeli neto zna radne temperature ovog procesora u idile modu i pod opterecenjem? Laptop mi se gasi svako malo jer se pregrije a u kad ne radi nista proc. je na nekih 55 stupnjeva c...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
pomoć!! Intel core2 duo P8700

kod mene su temperature 30°a u loadu oko 40°

XBOX Live: badcxx
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
pomoć!! Intel core2 duo P8700
koji laptop?bas ovaj proc?ne mogu otvorit tvoj "moj PC" jer surfam preko moba...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: pomoć!! Intel core2 duo P8700
rops84 kaže...
koji laptop?bas ovaj proc?ne mogu otvorit tvoj "moj PC" jer surfam preko moba...

dell studio 17  da baš taj procesor

XBOX Live: badcxx
13 godina
neaktivan
offline
pomoć!! Intel core2 duo P8700
hp 4710 s ima jedan specifican problem... Svi moguci cipovi(procesor,proc . graficke i proc. na maticnoj ploci) koji se griju su smjesteni u 5 cm2 ispod malog ventilatora koji bi mozda i mogao to nekako ohladit da moze povuc dovoljno zraka. Hp je nakon 20 godina proizvodnje laptopa odlucio da hladenje komponenti ocito nije bitno...pa su ostavili samo par malenih rupica ispod tipki wasd za usis zraka... Otud i temperature koje su nenormalne... rjesenje bi bilo jednostavno probusit jos rupa da moze uc vise zraka,ili kupit novi laptop. E, iduci ce bit ASUS 1000%!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
pomoć!! Intel core2 duo P8700

Prvo ocisti ga od prasine, ako ne pomogne kupi dodatno hladenje za laptop i nece ti se sigurno pregrijavati.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: pomoć!! Intel core2 duo P8700
Sint1 kaže...

Prvo ocisti ga od prasine, ako ne pomogne kupi dodatno hladenje za laptop i nece ti se sigurno pregrijavati.

 

Hvala na pomoci ali sve sam to vec napravio...ocistio,tj. ispuho ga tako da nije ostalo nista prasine(a i nakon 8 mj koristenja nije je ni bilo toliko puno koliko bi ocekivo.jasno, jer prasina dolazi sa zrakom,a on jednostavno nema kuda doc),kupio Cooler Master cooling pad sa pomicnim ventilatorima tako da se mogu namjestit na kriticna mjesta ali ga jednostavno ne moze rashladit...ohladi dno laptopa ali nema nikakvog utjecaja na temperaturu procesora(hp 4710s nema usise s donje strane). Tako da cu pokusat s busenjem jer trenutno nisam u situaciji da mogu izdvojit lovu za novi laptop. E da,nije ni do voltaze...hp je zaista podbacio sa ovom serijom...
16 godina
offline
pomoć!! Intel core2 duo P8700

Aj dobro svaki dan mozes nauciti nesto novo.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice