Novi komp ne zeli postati

poruka: 34
|
čitano: 2.045
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Novi komp ne zeli postati
netflix kaže...

Nakon 10-15 sekundi od paljenja se restarta sam od sebe i nakon toga se nastavi svakih 3-4 sekunde restartat...............

Mene cudi da nitko nije posumnjao na visoku temperaturu jednog od CPU-ova?

 

  Inace,hardware u cold startu ima takve simptome-pa se restrat ubrza nakon sto je vec vruc od predhodnog paljenja.

Posto je komp radio bez grafe,mislim da imamo krivca-a to je GPU!

 

Probati ju rastaviti,ocistiti,promjeniti pastu-obavezno provjeriti njen ventilator!

Isto tako ce se grafa ponasati ako joj napajanje nije dovoljno.

Ne vjeruj ženi koja laže!
11 godina
protjeran
offline
Re: Novi komp ne zeli postati
netflix kaže...

Aham,znaci u pravilu bi trebao nabaviti novu graficku,po mogucnosti nvidijinu. Ne znam sta da radim s ovom maticnom onda,treba biti jos neko rjesenje osim druge marke

Ako je u servisu njima radilo na nekoj žnj grafi i koristio je normalno win10 onda mora nekako i meni radit valjda

 Natjerao sam ja i svoj da radi na svakoj spomenutoj, ali nakon par sati petljanja za svaku.

Sad kad znam di je problem, osposobim ih za sat i pol naspram 3-4 sata dok nisam znao gdje smrdi.

 

Mislim da je jednostavnije posuditi od frenda nekog drugu matičnu i probati.

 

Ja bi te pozvao sebi da probaš, ali imam Intel jbg.

 

Ili ako ništa, daj svoju grafu frendu da vidiš jel njemu je sve ok, tako si otklonio sumnju sa najskuplje komponente.

4 godine
offline
Novi komp ne zeli postati

Problem je rjesen. Napajanje je bilo krivo cijelo vrijeme,na testeru je pokazivao +12 V ali nije bilo -12V  i to mu je smetalo kod memorije. Hvala svejedno svima na pomoci i prijedlozima. Tako da srecom nije graficka problem.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2020 12:10 (netflix).
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Novi komp ne zeli postati
netflix kaže...

Problem je rjesen. Napajanje je bilo krivo cijelo vrijeme,na testeru je pokazivao +12 V ali nije bilo -12V  i to mu je smetalo kod memorije. Hvala svejedno svima na pomoci i prijedlozima. Tako da srecom nije graficka problem.

 Drago mi je da nije ipak moj problem ... ovo je jednostavnije i povoljnije.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice