Nakon otkljucavanja jezgre kompjuter nemoze bootat

poruka: 3
|
čitano: 851
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Nakon otkljucavanja jezgre kompjuter nemoze bootat

Ljudi molim pomoc!  Jucer sam otkljuca 4 jezgru odvrtia sat vrimena u primeu i sve proslo super ugasia prime i onda se komp zaledia. 

 

 

Pokusa sam ponovno upalit komp i onda se vise nije cua beep maticne ni nista , ujutro sam izvadia bateriju i nakon 10-ak min je vratia i opet isto , onda sam takoder napravia isto sa jumperom ali opet isto , Stvarno ako ima ko neki savjet ili nesto

 

znaci kada upalim komp sve vrti samo nema beep i slike na ekranu , to mi se takoder i prije desavalo a onda sam prominia napajanje i sve je bilo dobro stim da mi je covik ostavia moj trojezgreni procesor a ne otkljucani 

 

EDIT: maticna mi je Asrock 890fx deluxe3

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2015 12:49 (MaciStyle).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nakon otkljucavanja jezgre kompjuter nemoze bo
MaciStyle kaže...

Ljudi molim pomoc!  Jucer sam otkljuca 4 jezgru odvrtia sat vrimena u primeu i sve proslo super ugasia prime i onda se komp zaledia. 

 

 

Pokusa sam ponovno upalit komp i onda se vise nije cua beep maticne ni nista , ujutro sam izvadia bateriju i nakon 10-ak min je vratia i opet isto , onda sam takoder napravia isto sa jumperom ali opet isto , Stvarno ako ima ko neki savjet ili nesto

 

znaci kada upalim komp sve vrti samo nema beep i slike na ekranu , to mi se takoder i prije desavalo a onda sam prominia napajanje i sve je bilo dobro stim da mi je covik ostavia moj trojezgreni procesor a ne otkljucani 

 

EDIT: maticna mi je Asrock 890fx deluxe3

 Može pomoć a i nemora,ramove povadi van,bateriju isto tako van komp iz struje i nakon par minuta probaj opet.

90% sam siguran da nije ništa uništeno,samo da je malo bios poremećen :P

Si voltažu dirao na procu? Možda ali to je možda da je napojni dio na ploči skiknuo(čisto sumnjam).

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
9 godina
offline
Re: Nakon otkljucavanja jezgre kompjuter nemoze bo

Probati cu , mislim da bi mozda to sta mi nije valjala ta 4 jezgra bilo sta nisam updatea BIOS, nisan nikakvu voltazu dira

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice