Kako upaliti v-sync u windowsima 10

poruka: 7
|
čitano: 2.370
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
Kako upaliti v-sync u windowsima 10??

Dali itko ima rijesenje kako upaliti v-sync u windowsima 10 dok je u 2dmodu, znaci rad na desktopu, u nekom browseru itd, itd, iritira me screentearing koji se javlja a vjerujem da vas ima jos takvih, guglao sam za neka rijesenja no spominju se samo prosli windowsi s Aero temom gdje je to funkcioniralo pod normalno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2020 22:05 (Grozni66666).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako upaliti v-sync u windowsima 10??

-u opciji drivera + može biti u nekoj app (igre).

+ naravno da to traži AERO tj to je requirements koji moraš zadovoljiti ...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2020 22:36 (ihush).
3 godine
protjeran
offline
Re: Kako upaliti v-sync u windowsima 10??
ihush kaže...

-u opciji drivera + može biti u nekoj app (igre).

+ naravno da to traži AERO tj to je requirements koji moraš zadovoljiti ...

Ne radi to u windowsima 10, nisam pitao za igre/3d

15 godina
offline
Re: Kako upaliti v-sync u windowsima 10??

-radi, ako imaš ispravno-podešeno (driver).

-sve apps su iste, koriste isti HW-driver tj mogućnosti koje nudi HW (ne os, nema veze s win10).

 

 

edit: :)) ah, malo-slatko se ljuti i ne slaže se.. pa evo wiki, negdje se spominje neki OS?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 9:37 (ihush).
3 godine
protjeran
offline
Re: Kako upaliti v-sync u windowsima 10
Normalno kad imas freesync. Ovo je pod normalno na svakom monitoru koji nemaju nekakav oblik sinkronizacije poput gsync ili freesynca.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 10:21 (Grozni66666).
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kako upaliti v-sync u windowsima 10
Grozni66666 kaže...
Normalno kad imas freesync. Ovo je pod normalno na svakom monitoru koji nemaju nekakav oblik sinkronizacije poput gsync ili freesynca.

 Ma e, normalno? Ne bih baš to rekao. Ja doma imam samo TV (trenutno) i sjećam se da sam na sedmici ugasio Aero temu i da sam imao takvih problema kad bi gledao filmove. Jedini način da to sredim je bio da upalim Aero temu. Prešao na desetku i nikad više tih problema, ništa nisam radio. Na televiziji, fullHD, 60 Hz, Grunding.

Live long and prosper.
3 godine
protjeran
offline
Re: Kako upaliti v-sync u windowsima 10
Filox kaže...
Grozni66666 kaže...
Normalno kad imas freesync. Ovo je pod normalno na svakom monitoru koji nemaju nekakav oblik sinkronizacije poput gsync ili freesynca.

 Ma e, normalno? Ne bih baš to rekao. Ja doma imam samo TV (trenutno) i sjećam se da sam na sedmici ugasio Aero temu i da sam imao takvih problema kad bi gledao filmove. Jedini način da to sredim je bio da upalim Aero temu. Prešao na desetku i nikad više tih problema, ništa nisam radio. Na televiziji, fullHD, 60 Hz, Grunding.

 Vertikalna sinkronizacija u windowsima 10 u 2d ne radi.

U filmovima nemam problema jer za to se koristi 3d tebi je 10-tki postavljeno da koristi po defaultu 3d akceleraciju kao i svima zato ti je na starom sistemu to vjerovatno bilo ugaseno, u nekim browserima, aplikacijama i sl. je to abnormalno izrazeno i poprilicno iritantno, i dalje trazim rijesenje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice