[Prodaja] Ryzen 9 5900X zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 1.949
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
[Prodaja] Ryzen 9 5900X

Prodajem ovaj draguljčić. Kupljen u FUTURA IT u Studenom prošle godine. Pod garancijom do sredine Studenog ove godine. Tray verzija. Zadnjih par mjeseci radi underclokan na 3GHz i undervoltan na 0.850V. Overcloking se ne isplati jer se sam boosta do 4.8GHz sa dobrim hlađenjem. Čan ni sa 3GHz nisam primjetio bottleneck niti u jednoj igri.

 

Cijena 3900kn. Pod račun može neki ZEN 1200-1300 quad core. Cijena za sada fiksna pošto nisam vidio jeftiniji nigdje osim jednog tu na forumu nedavno koji nije imao ništa garancije.

 

U upotrebi je i možete doči i testirati ga koliko god hoćete. Nalazim se u Kutini.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2021 10:30 (DuxCro).
8 godina
offline
[Prodaja] Ryzen 9 5900X

kupac odustao, odustao i ja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2021 10:50 (DuxCro).
8 godina
offline
[Prodaja] Ryzen 9 5900X

Bump. 3600kn.

 

 

Moguće zamjene za navedeno:

 

Pod račun može grafička kartica Nvidia tipa GTX 1070 + 1000kn.  AMD grafe me nimalo ne zanimaju. U slučaju zamjene zbog mining situacije i vrlo velike vjerovatnosti da je vaša grafa rudarila, tražim zamjenu na mojoj lokaciji gdje ću vašu grafu testirati sa Furmark ROG edition koji može opteretiti ne samo GPU nego i svu grafičku memoriju. Kako ih bio siguran da grafa ne baca artefakte pod 100% opterečenjem GPU-a i video memorije.

 

AMD Ryzen 3600/X + 2300kn. Hladnjak nebitan.

 

Cijena kakva je. Nije hića. Ako dolazite na moju lokaciju možete testirati procesor naravno koliko god želite, i mogu spustiti cijenu 100kn za vaše putne troškove.

 

Za ostale zamjene..ah, ne znam. Ako baš mislite da imate nešto neodoljivo, ponudite. Ne, ne zanima me zamjena za pajceke i poljoprivrednu mehanizaciju.

8 godina
offline
[Prodaja] Ryzen 9 5900X

Riješeno preko njuškala.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice