Hitno Phenom i ovaj cooler

poruka: 22
|
čitano: 3.751
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Hitno Phenom i ovaj cooler

Pozz

 

Hitno mi je dali ovaj hladnjak moze o hladiti Phenomo II X4 955 BE na stock frekvenciji i dali zna ko dali je tih jer ovaj stock cooler ubija kolko buči

zvoneeee
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hitno Phenom i ovaj cooler

Koji cooler?

Cogito Ergo Sum
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Hitno Phenom i ovaj cooler
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hitno Phenom i ovaj cooler

Daj bjež od toga,kupi neki pošteni cooler.Kolko para bi mogo potrošit?

Cogito Ergo Sum
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Hitno Phenom i ovaj cooler

pa nemam para, nego to bi mi dao frend

zvoneeee
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hitno Phenom i ovaj cooler
kokokoko kaže...

pa nemam para, nego to bi mi dao frend

  Ne brini, ide bez brige na tvoj proc. Pise AM2/AM2+ ali radit ce i na AM3, nema problema s tim.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2011 14:44 (Caesar et Brutus).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno Phenom i ovaj cooler
kokokoko kaže...

pa nemam para, nego to bi mi dao frend

Bolje ostavi stock cooler,skupi neke novce u kupi neš kvalitetno,jer je ovaj spire smeće.

Cogito Ergo Sum
13 godina
neaktivan
offline
Hitno Phenom i ovaj cooler

Imam ovu ploču http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3753#ov i phenom 955be . Može li katana 3 ici na nju?

 

Zanima me jel ovaj cooler tiši od ovog stock coolera kojeg imam na phenomu, to mi je dosta bitno ? ako imate drugih preporuka slobodno recite 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hitno Phenom i ovaj cooler
mira88 kaže...

Imam ovu ploču http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3753#ov i phenom 955be . Može li katana 3 ici na nju?

 

Zanima me jel ovaj cooler tiši od ovog stock coolera kojeg imam na phenomu, to mi je dosta bitno ? ako imate drugih preporuka slobodno recite 

 

 

može ići, trebao bi biti mnogo tiši od stock coolera, ako hoces bolji onda onda mozes pogledati mugen i yasyu

što manje obrtaja radi ventilator to je tiši

13 godina
offline
Re: Hitno Phenom i ovaj cooler
mira88 kaže...

Imam ovu ploču  http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3753#ov  i phenom 955be  . Može li katana 3 ici na nju?

 

Zanima me jel ovaj cooler tiši od ovog stock coolera kojeg imam na phenomu, to mi je dosta bitno ? ako imate drugih preporuka slobodno recite

 

 

  Zalman Performa - 280kn, ADM - po meni naj izbor trenutno u cjenovnom rangu do 300kn. Iznad 300kn svakako Mugen 2 - kralj tisine, imam ga i uopce ga nimalo ne cujem u svojem kompu.

  Inače, katana 3 je također jako dobar izbor, izvrsna je po pitanju tišine, praktički se uopce ne čuje.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno Phenom i ovaj cooler

Kloni se katane3 .... ja san ima isti problem ,kupio ju i nije nista spustila temperature ... jest tisa no opet bucna dosta .... rade skupi novca i utakaj si nes bolje.. ovo je bila lekcija za mene , nikad vise AMD da kupim ....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno Phenom i ovaj cooler
r3pka kaže...

Kloni se katane3 .... ja san ima isti problem ,kupio ju i nije nista spustila temperature ... jest tisa no opet bucna dosta .... rade skupi novca i utakaj si nes bolje.. ovo je bila lekcija za mene , nikad vise AMD da kupim ....

Kakve veze ima AMD s tim kaj tebi katana 3 nije dobar cooler?

Cogito Ergo Sum
14 godina
protjeran
offline
Hitno Phenom i ovaj cooler

ja danas kupio Katanu 3 i pre zadovoljan , dobra termalna pasta, tih kuler, dobro hladi, dobra cijena, dices bolje

zvoneeee
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno Phenom i ovaj cooler
kokokoko kaže...

ja danas kupio Katanu 3 i pre zadovoljan , dobra termalna pasta, tih kuler, dobro hladi, dobra cijena, dices bolje

To prijatelju svaka čast katana 3 je meni isto najbolja{#}

14 godina
offline
Re: Hitno Phenom i ovaj cooler
r3pka kaže...

Kloni se katane3 .... ja san ima isti problem ,kupio ju i nije nista spustila temperature ... jest tisa no opet bucna dosta .... rade skupi novca i utakaj si nes bolje.. ovo je bila lekcija za mene , nikad vise AMD da kupim ....

  Meni je drastično spustila temperature, na 100% brzine fana je bučna, ali na 75% na koliko je držim je puno tiša od stocka, a hladi puno bolje. Ti možda nisi dobro stavio termalnu pastu, a prema ovoj boldanoj izjavi rekao bih da i nisi neki stručnjak (bez uvrede molim, samo moje osobno mišljenje), tako da je to vrlo vjerojatno.

 

@autor teme: Uzmi Katanu, ili ako imaš više novaca Zalman Performu

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
14 godina
protjeran
offline
Hitno Phenom i ovaj cooler

ili mozda nije skinuo onu zastitnu foliju na bazi hahahaha

zvoneeee
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno Phenom i ovaj cooler
Caesar et Brutus kaže...
mira88 kaže...

Imam ovu ploču http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3753#ov  i phenom 955be  . Može li katana 3 ici na nju?

 

Zanima me jel ovaj cooler tiši od ovog stock coolera kojeg imam na phenomu, to mi je dosta bitno ? ako imate drugih preporuka slobodno recite

 

 

  Zalman Performa - 280kn, ADM - po meni naj izbor trenutno u cjenovnom rangu do 300kn. Iznad 300kn svakako Mugen 2 - kralj tisine, imam ga i uopce ga nimalo ne cujem u svojem kompu.

  Inače, katana 3 je također jako dobar izbor, izvrsna je po pitanju tišine, praktički se uopce ne čuje.

Vidim svi hvale toga  Mugena 2, ali mislim da je problem kod moje matične to sto ne postoje na njoj one četiri rupe na koje se montira. Evo video pa mozda bude jasnije o čemu je riječ 

 

Ispravite me ako nisam u pravu {#}

15 godina
neaktivan
offline
Hitno Phenom i ovaj cooler

Mugen 2 je opak kuler, q6600 b3 @ 3.2 , 1,45v, 55-60c ovisi o temp sobe, zima/ljeto.

RAKIA connecting people!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno Phenom i ovaj cooler
gymboy kaže...

Mugen 2 je opak kuler, q6600 b3 @ 3.2 , 1,45v, 55-60c ovisi o temp sobe, zima/ljeto.

 

Dobro to smo zaključili da je dobar u cijenovnom rangu do 300kn, ali nisi mi puno pomogao oko mog

 

pitanja koje me zanima {#}

14 godina
protjeran
offline
Hitno Phenom i ovaj cooler

Mira 88 : Mugen pase na tvoju plocu samo odvidas ovu plastiku i onda se to skine i onda na montiras Mugena

zvoneeee
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hitno Phenom i ovaj cooler

posjedujem zalman performu i dajem sve preporuke u rangu hladnjaka do 300kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hitno Phenom i ovaj cooler
mira88 kaže...
gymboy kaže...

Mugen 2 je opak kuler, q6600 b3 @ 3.2 , 1,45v, 55-60c ovisi o temp sobe, zima/ljeto.

 

Dobro to smo zaključili da je dobar u cijenovnom rangu do 300kn, ali nisi mi puno pomogao oko mog

 

pitanja koje me zanima {#}

Montira se na tvoju plocu, al je montaza jedna od tezih, kuler se stavi na maticnu, sve se okrene na opak, s donje strane maticne se stavlja backplate, i onda sarafi u dijagonale i lagano sarafljenje....

RAKIA connecting people!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice