Nosite li sat?

poruka: 3.157
|
čitano: 1.185.028
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Korny1603987 kaže...

Bezel je malo preširok. Više sam ljubitelj uskih.
 

 Tko nije? 

16 godina
offline
Nosite li sat?

Seiko SKX007 14tak godina star, bez ijednog servisa, ide još dobro, možda i ukasni ili urani po danu do minute no nije mi problem, deri peri sat

 

 

 

14 godina
online
Nosite li sat?

Evo ja moram podebljati, 31 godinu star Seikač...

14 godina
offline
Nosite li sat?

Pozdrav,

 

samo da javim da u "Watch center" trgovinama je trenutno akcija 40 % popusta na Timexe

 

ima North Expedition modela za 120 €....

 

 

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

 Ja sam svojedobno ganjao one male timex expedition na solarni pogon, 36 mm, 10 mm visine, safirno staklo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2024 9:42 (Korny1603987).
13 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Zanimljivo, par slikica i dovoljno mi za oprostit se sa eurima za Expedition North Tide... ugl, hvala na dojavi 

Halo Bing! Kako bratac?
16 godina
offline
Nosite li sat?

Zna li tko od Vas možda kakva je situacija sa ovim Seiko Mod Datejust satovima što se prodaju po oglasnicima po cca 300e i na int. stranicama valja li to išta taj delanec i koja bi bila neka realna cijena za to.

 

Sviđa mi se jako taj model sata pa ako tko ima kakvu preporuku od kuda kupiti ili možda neki za prodati slobodno neka javi u Inbox, hvala! 

16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Plaćaš:  sat + safirno staklo + bolja metalna narukvica + rad i zarada osobe koja je napravila neki mod. To je pravilo kod svih tih Seiko modiranih satova.

16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Ok, hvala na odgovoru, no ostaje pitanje vrijedi li to tih novaca i ima li kakva preporuka za store ili pak ove na njuški??

16 godina
offline
16 godina
offline
Nosite li sat?

Ima li neka alternativa starim seiko 5 satovima? 36-37mm, do 11mm debljina i recimo do 45mm lug to lug ?.. I safirno staklo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2024 17:26 (Korny1603987).
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

 Jeli švabe šalju za Hr. vidim da su to privat oglašivači i rabljeni satovi uglavnom.

Ima li kakvih iskustava??

7 godina
offline
Nosite li sat?

Planiram se pocastiti sa Citizenom, no prema slikama ne mogu procijeniti koliko je velik. Ima li tko Citizena?

 

https://www.krona.hr/hr/citizen/rucni-sat-citizen-cb5914-89x#

13 godina
offline
Re: Nosite li sat?

44mm je poprilično kučište i lug to lug sigurno nije ispod 49mm. Ako nemaš veći zglob zaobiđi da ti ne bude žao kasnije. Najbolje bi bilo da isprobaš prije kupnje, ako nisi u mogućnosti baš taj sat skoči do nekog urara pa isprobaj neku slične veličine. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
16 godina
offline
Nosite li sat?

Citizene sam gledao nekoliko puta. Uskaču mi na youtube. Ali brate ta firma ne zna napraviti satove normalnih dimenzija 36-38mm. Uvijek neke 40+mm rade. Imaju dosta jednostavnih satova koji bi mi bili puni pogodatak da su recimo 37mm i što tanji moguće. 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2024 12:25 (Korny1603987).
7 godina
offline
Nosite li sat?

Uf, da. Bojim se da mi je to preveliko za moj zglob. Svakako cu onda isprobati nesto slicno da vidim kako stoji. 

 

Momci hvala na pomoci.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2024 12:37 (Vandit).
6 godina
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?
Korny1603987 kaže...

Citizene sam gledao nekoliko puta. Uskaču mi na youtube. Ali brate ta firma ne zna napraviti satove normalnih dimenzija 36-38mm. Uvijek neke 40+mm rade. Imaju dosta jednostavnih satova koji bi mi bili puni pogodatak da su recimo 37mm i što tanji moguće. 

 

 38+ je nekakva muška dimenzija. 

16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Ako ćemo tako onda nisam muško niti po visini, niti po kilama, niti po veličini obuće i odjeće. Ako sve što kupujem ima oznaku S ili XS onda je logično da tražim sat koji je manji. Ok diver sat može biti veći i 38.5mm, ali neki klasični sat do najviše 37mm. Znam da mogu bez problema nositi Timex Marlin s 34mm.

6 godina
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?
Korny1603987 kaže...

Ako ćemo tako onda nisam muško niti po visini, niti po kilama, niti po veličini obuće i odjeće. Ako sve što kupujem ima oznaku S ili XS onda je logično da tražim sat koji je manji. Ok diver sat može biti veći i 38.5mm, ali neki klasični sat do najviše 37mm. Znam da mogu bez problema nositi Timex Marlin s 34mm.

Obično su manji satovi i više feminiziranog izgleda (naravno ne uvijek).

15 godina
offline
Nosite li sat?

36 mm se nosi savršeno kao gada ili field, nemojte bježati od toga

Dirty dosen
10 godina
offline
Nosite li sat?

zasto ne tsuyosa?  40mm je ok

16 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Korny1603987 kaže...

Ako ćemo tako onda nisam muško niti po visini, niti po kilama, niti po veličini obuće i odjeće. Ako sve što kupujem ima oznaku S ili XS onda je logično da tražim sat koji je manji. Ok diver sat može biti veći i 38.5mm, ali neki klasični sat do najviše 37mm. Znam da mogu bez problema nositi Timex Marlin s 34mm.

 Prijavi se na box na Olimpijske, možda prođeš i doneseš kući medalju uz malo treninga 

10 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Wiz3m4n kaže...

Zna li tko od Vas možda kakva je situacija sa ovim Seiko Mod Datejust satovima što se prodaju po oglasnicima po cca 300e i na int. stranicama valja li to išta taj delanec i koja bi bila neka realna cijena za to.

 

Sviđa mi se jako taj model sata pa ako tko ima kakvu preporuku od kuda kupiti ili možda neki za prodati slobodno neka javi u Inbox, hvala! 

 Eee sad si me navukao samo...mogu ti rec da izgleda ovo odlicno...mogao bi i ja naruciti jedan,mada diver mi je sad na meti pa kasnije ovako nesto.

Ima li kakav diver modani seiko zanimljiv da si vidio? Mada zapeo mi je za oko Seiko 5 SSK003K1 nije mod nikakav i izgleda mi odlicno,samo ga uzivo jos nisam vidio.

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Nisam Divere gledao iskreno, imam SKX007 i nema mi lijepšeg i boljeg od njega iskreno, tako da ne gledam dalje. Imaš zanimljivih kineza Steeldive i Addiesdive koji su vrijedni spomena....za nešto više novca i kvalitete San Martin

12 godina
offline
Re: Nosite li sat?
hrka11 kaže...
Wiz3m4n kaže...

Zna li tko od Vas možda kakva je situacija sa ovim Seiko Mod Datejust satovima što se prodaju po oglasnicima po cca 300e i na int. stranicama valja li to išta taj delanec i koja bi bila neka realna cijena za to.

 

Sviđa mi se jako taj model sata pa ako tko ima kakvu preporuku od kuda kupiti ili možda neki za prodati slobodno neka javi u Inbox, hvala! 

 Eee sad si me navukao samo...mogu ti rec da izgleda ovo odlicno...mogao bi i ja naruciti jedan,mada diver mi je sad na meti pa kasnije ovako nesto.

Ima li kakav diver modani seiko zanimljiv da si vidio? Mada zapeo mi je za oko Seiko 5 SSK003K1 nije mod nikakav i izgleda mi odlicno,samo ga uzivo jos nisam vidio.

Primjeti visinu sata, 13.6mm, mene je to odbilo.

Probao sam ga, i malo se razocarao uzivo, ipak je 500€.

 

 

maximum effort
10 godina
offline
Re: Nosite li sat?
metallic kaže...

Primjeti visinu sata, 13.6mm, mene je to odbilo.

Probao sam ga, i malo se razocarao uzivo, ipak je 500€.

 

 

 Je,je...zato se i nisam zaletio jer sam negdje naletio na te komentare kao visok je pa dosta ljudi to se ne svidi...zato sam kontao neki mod ako ima u toj kombinaciji boja bilo bi top.

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Wiz3m4n kaže...

 Prijavi se na box na Olimpijske, možda prođeš i doneseš kući medalju uz malo treninga 

 Po kilaži mogu ući u kategoriju "do 66kg"koliko ima ona "žena".

16 godina
offline
Nosite li sat?

Dugo nisam bacio neku sliku na forum...

 

 

10 godina
offline
Nosite li sat?

Kak vam se čine Doxe?Možda jedan sub 200...

14 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Master Z kaže...

Dugo nisam bacio neku sliku na forum...

 

 

 Pridruzujem se, nakon neuspjesnih pregovora sa gospodom mamic.hr za kupnju Rolexa, odlucio sam se za Seamastera. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2024 8:56 (duracell).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice