Koliki ste gamer?

poruka: 147
|
čitano: 17.602
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Koliki ste gamer?

Casual gamer.Samo FPS igram, i to ih pređem 10-ak godišnje.

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L
16 godina
protjeran
offline
RE: Koliki ste gamer?
kompotko kaže...

ja sam gamer koliko mogu biti s ovim starim sranjem... :(

 Tocno tako naj jace sto pokricem je crysis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
Dinjo kaže...
kompotko kaže...

ja sam gamer koliko mogu biti s ovim starim sranjem... :(

 Tocno tako naj jace sto pokricem je crysis
I ti se zaliz?...jbt ja ja sa starim kompom nisam mogao pokrenit cod4
15 godina
offline
RE: Koliki ste gamer?
Dinjo kaže...
kompotko kaže...

ja sam gamer koliko mogu biti s ovim starim sranjem... :(

 Tocno tako naj jace sto pokricem je crysis
 a najjače što moja pila pokreće je gta4Cool

da bar, kupio gta4 a nemog ga igratPlač
''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein
15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

prije sam bio fanatik...u zadnjevrijeme neda mi se upalit igricu uopće...snimio si s neta NFS:Undercover i neda mi se igrat...

16 godina
offline
Koliki ste gamer?

Ma slabi ste mi vi!

Ja sam pravi gamer, 183 cm i 95 kg. To je rec pravi gamer! :D

Prije sam igrao puno vise, sada ujutro na posao, vratim se kuci malo oko zene, malo nesto radim, onda ako uhvatim vremena tamo ono 11-12 jedno sat dva igram. Istina kad sam na godisnjem znam ostati do 5 ujutro igrat, ali samo kad se zaigram.

We are born naked, wet and hungry. Then things get worse.
16 godina
offline
Koliki ste gamer?

Povremeno igram, samo "hitove" kao crysis,farcry 2,cod 4,cod 5... i ponekad pokrenem neki NFS

 

Sa strane igram star drek i star wars, homeworld 2.

 

Sve sto je s upravljanjem broda i klanjem drugih u svemiru je dobro, i svemirski rts-i...

 

trebam kupit 22" monitor da doživljaj bude potpun

Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,0Ghz / HD4870 2D(300,250)- 3D(780,950) / 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / ASUS M2N-privremena/ logitech x-530 LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Možda bi se mogao ubaciti u kategoriju MIDCORE gamer, ali više sam RETRO gamer.

To bi se moglo promjeniti kad nabavim novi hardware...

16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

igram uglavnom hitove, ne one manje igre poput monster hunter tri ili sl. zaprevo sve novo od hitova. i igram se uglavnom stalno.

Kažu da škola nije ztvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina... Sticks and stones may break my bones, but chains and whips exite me.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2009 13:15 (Hex).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
Whalter vT kaže...

Možda bi se mogao ubaciti u kategoriju MIDCORE gamer, ali više sam RETRO gamer.

To bi se moglo promjeniti kad nabavim novi hardware...

 Nažalost našu i zabavne industrije ima nas. Ne samo da ne možemo uvijek imati tip top strojeve, sve je više kalupnih zatupljujućih igara tako da to i nije loše.
Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?

Ovo vezano za zakalupljenost modernih igara potpisujem! Nažalost to traje već godinama. Sve isto samo što trebaš moderan harware.

16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Evo kako gledam oko 90% vas se može nazvati gameri bez puno troumljenja.....ja sam gamer...ali igre više nemaju dušu.....

Ono wolfenštajn i Cod 1,2,(5 - nije baš nešto) ,UT2004 Warcradt 3...DOTA!!! i ono doom (1), duke 3d pa tako pmalo pomalu u lanovima s društvom i am an old school gamer....

Tikviči vladaju svijetom!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
Tale kaže...

Evo kako gledam oko 90% vas se može nazvati gameri bez puno troumljenja.....ja sam gamer...ali igre više nemaju dušu.....

Ono wolfenštajn i Cod 1,2,(5 - nije baš nešto) ,UT2004 Warcradt 3...DOTA!!! i ono doom (1), duke 3d pa tako pmalo pomalu u lanovima s društvom i am an old school gamer....

 s ovim se slažem

nekad su igre bile ono-neznam COD 1,COD 2 početak je uvijek najbolji
a ne da se danas samo vrte oko super grafike(možda je nekima to glavno)
npr:QUAKE 4-dosta dobra grafika+odličan gameplay=Odlična igra
      Crysis-Odlična grafika+osrednji gameplay=osrednja igra
      NFS Undercover-Osrednja grafika+loš gameolay=loša igra

Danas su rijetke igre dobre
16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Tesko je danas biti neki gamer kada je vecina halica na isti kalup, ili su neka smeca, ajde malo nas spasava sto tu i tamo izadje nesto na sto vrijedi izdvojiti par sati dnevno, GTA4,Fallout3,OBlivion,CoD4 i tako...

gigabyte p35 ds3, q6600 2.4@3.2, asus hd 4850 @ 700/2200 512mb, 4gb @ 800 mhz, Wd 640gb, Vista 64bit
15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Prije sam znao jako puno vremena provodit pred računalo igrajuči neke igre, a u zadnje vrijem jako malo igram igre možda pola sata dnevno. Pošto ovaj gamerski svijet nezna napravit igru koja bi me mogla duže zadržat.

16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Pa naravno da su prije igrice bile bolje kad je u jednom mjesecu izašla jedna igrica. Danas se igrice štancaju iz dana u dan, milijun nastavaka i naravno da nema više ideja. Prije je bilo uber-kewl kad si u trkaćoj igrici mogao nabrijavati auto (ne mislim na NFS i pimping!!!), kad je po stazi mogla padati kiša i sl.

 

Danas tako mali detalji ne mogu zadovoljiti igrače nego igrica treba imati poseban dodatni sadržaj da bi narod bio veseo. Tako je to kad se stvari iskomercijaliziraju, nestane ideja, a narod je gladan.

 

Ja ne patim za novim igricama i uvijek ću moći nanovo odigrati NFS 4, Porsche, Driver, Sports Car GT, Americas Army i sl. jer s tim igricama nije nikad dosadno (niti će ikada biti), a ionako ne stignem pratiti sva nova izdanja, a dio igrica što skinem niti ne odigram, a većinu pobrišem, a nisu loše, nego jednostavno više volim guštati uz igricu koju trenutno igram.

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2009 17:58 (i_rambo_plache).
16 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

70%

"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Novi James Bond Quantium of Soylace je izašao.Jedva čekam da isproba.Da li ga netko ima pa da čujem dojmove?

 

15 godina
protjeran
offline
Koliki ste gamer?

Nisam strastveni gamer, igram samo hitove i COD4 MP.

Intel Pentium Dual Core E5200 2,53Ghz, 2MB Cache, MBO BIOSTAR G31-M7 TE, 2GB RAM Kingmax 800Mhz, Club3D Radeon HD4550 512DDR3, HDD 320GB Hitachi
15 godina
protjeran
offline
Koliki ste gamer?

ovisnik....nemoze proc 2 dana a da nisam preso igru

q6600(3.4ghz )+cooler ThermalRight Ultra 120....2x2gb corsair xms2...hdd320gb....sapphire 3870x2...asus maximus formula
16 godina
protjeran
offline
RE: Koliki ste gamer?

sve više i višeNamigiva

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Inače igram po 8h dnevno,ali zadnjih mijesec dana mi je suša u izboru(ŽENA PLAČE OD SREČE).Namigiva

MICROMAN
16 godina
protjeran
offline
Koliki ste gamer?

sve više i više me pušta sve to lagano

sad prođem ovaj vikend C&C Tiberium wars dokraja (na ACT V sam s NOD-om) i mislim da je to kraj moje gaming karijere

 

tu i tmao upalim cod2 il cod4 i to je to

 

igre nisu što su nekad bile...

AMD Athlon X2 7750BE 3.2Ghz, XFX HD4850, 4GB Crucial 800Mhz, Creative Labs Audigy4, ASRock 780GM, Tagan SuperRock 400W
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
doxy kaže...

sve više i više me pušta sve to lagano

sad prođem ovaj vikend C&C Tiberium wars dokraja (na ACT V sam s NOD-om) i mislim da je to kraj moje gaming karijere

 

tu i tmao upalim cod2 il cod4 i to je to

 

igre nisu što su nekad bile...

 POTPIS.Previše kića(GRAFIKA),premalo duše(PRIČA,ZARAZNOST).
MICROMAN
15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

neznam ja koliki sam gamer(196 cm) ali znam da sam ja životni gamer jer ja igram igre od kada znam za sebe nikad nisam prestajao i neću ni presati znaći da sam za cjeli život gamer

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
gamer2400 kaže...

neznam ja koliki sam gamer(196 cm) ali znam da sam ja životni gamer jer ja igram igre od kada znam za sebe nikad nisam prestajao i neću ni presati znaći da sam za cjeli život gamer

 Strucni termin za to je Gamer 4 life Belji se. Ja san također gamer 4 life Cool.
Je, je, aha!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?

ja gejmam za vrijeme škole 1-2 h na dan. a po ljetu do 6 h na dan. pokušavam odigrati sve nove naslove.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
Intel Core i7 kaže...

Novi James Bond Quantium of Soylace je izašao.Da li ga netko ima pa da čujem dojmove?

 

 Igra izgleda kao da je napravljena 2003. Valjda autori nebreju bolje...
15 godina
offline
RE: Koliki ste gamer?

Ja sam 100% gamer!

15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

ajmo svi otić igrati cod 4 da se sastanema pa čemu vidit tko je najveći gamer

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice