T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.506
|
čitano: 6.481.319
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
The Freak kaže...

ne ne i ne.

svi se žale jer nemaju onu brzinu koji bi trebali imat.

ne kuže da to može biti do njih, nego odma nazivaju t-com lopovima.

na to sam mislio.

Aha - u redu. Nisam te dobro razumio.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

gledao sam kabel od telefona tj. onaj koji dolazi iz zemlje k meni u kuću i vidim da osim crvene i bijele ima plavih,bijelih i narančastih žica koje nisu spojene,za što su one?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Mislim da bi trebali dati barem jedan mjesec svima flat gratis bez obzira na paket koji trenutno imaju,a onima koji su vec na flat paketu ne naplatiti mjesecnu preplatu za flat taj mjesec kada svima daju gratis.To bi bila ljepa gesta svakako,iako su to mogli napraviti sada u 12mj s obzirom kako je ovo mjesec darivanja i s obzirom da uvijek imaju u ovo doba godine masu pateticnih reklama koji ih prikazuju kao samaritance koji sapo daju popuste,darove i sl. Ali nista oni nedaju,vec samo uzimaju.......

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

ako se mora birat ja sam za smanjanje cijene...lako za brzinu....samo ocu flat po cijeni trenutnih 10 gb i sve super....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Kake T-Schum koristi ima ako nam malo dignu upload za istu cijenu. Propast će :facepalm: Šutim

 

Boli njih kita za nas kad igraju monopol i mogu kako hoće, s kih hoće i gdje hoće Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2009 18:02 (PsyTrance).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Samo nas vuku za nos

 
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

ako budu šta radili treba veću upload definitivno!

http://damn-q.mybrute.com
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
DaNiTo kaže...

ako se mora birat ja sam za smanjanje cijene...lako za brzinu....samo ocu flat po cijeni trenutnih 10 gb i sve super....

i ja se slažem

 

14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?
Poštovani! Molim vas da mi pomognete i preporucite neku dobru opremu jer zelim u svojoj kuci napraviti wireless mrezu! Kuca je na dva kata,ujak mi ima internet spojen preko modema iznad mene ja nazalost nemam uvedenu telefonsku liniju pa sam svojom pogreskom,preplatio se na mobilni internet koji me deru sa svak strane gdje stignu! Mjesecni racuni mi premasuju 300kn..sto je stvarno previse al ne mogu odkazat ugovor jer sam se vezao na dvije godine a preostalo mi je jos 14 mjeseci! Student sam tako da nemam bas primanja! Molim vas za pomoc! Ujak je kat iznad mene..pa me zanima koja oprema mi treba jer se on spaja modemskim putem! Koji ruter trebam kupiti i postaviti na njegov kat i dali moram kupiti dvije kartice ili samo jednu? i dali mi je potreba antena radi boljeg prijma signala? Dali se on moze spajati modemski i dalje a ja preko wirelesa! Dogovorio sam se s njime da cemo placati pola pola jer on ima maxadsl! Placa 180kn mjesecno znaci 90kn svaki! Molim vas za pomoc! I recite mi detaljno koja oprema mi je najbolja! Hvala vam unaprijed! S poštovanjem Ivan
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

ako on ima wirelesa spojis se na njega

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

rekao je tri puta da ujak ima adsl modem.

-neka produži on ugovor u tcom-a i daju mu bežični ruter za kunu,ako nema ugovora koji traju.

-kupite svojim novcima ruter u trgovini ili kod davatelja usluga.

-ti dolje trebaš kupiti usb wireles adapter, nekih 120-160kn.

-on gore može ostat spojen tvrdom vezom, mrežnim kabelom, a može i on bežično

Ima li život smisla,ako ne vraćaš kredit?
 
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

AKO SE ne varam digli su upload na 90  kb/s barem je meni tako..

Odi na google i upiši SEARCH...:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

varaš se vjerojatno. bile bi reklame došolo bi mi na mail i te stvari jel

http://damn-q.mybrute.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
The Freak kaže...

varaš se vjerojatno. bile bi reklame došolo bi mi na mail i te stvari jel

nemora bit ,meni su prosli put prije povecali nego kaj su objavili na tvu da dizu brzine

LASER FAN [url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=781378][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/781378.png[/img][/url]
14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Kod mene nisu nista podigli, i dalje je 4 dolje i 0.26 gore Smijeh

WinDef.com - Htvatski Windows 7 Forum
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

A gdje se gleda kolika je brzina t-coma, ne mogu to nigdje pronac. Imam windovs7.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
ZvrK kaže...

A gdje se gleda kolika je brzina t-coma, ne mogu to nigdje pronac. Imam windovs7.

Ovdje!

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

http://www.speedtest.net/result/654230371.png

 

to mi je sinoc poslje ponoci..jel to mozda zbog maxTV-a...ima nekoliko sam ga narucio..?

Odi na google i upiši SEARCH...:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
The Freak kaže...

ne ne i ne.

svi se žale jer nemaju onu brzinu koji bi trebali imat.

ne kuže da to može biti do njih, nego odma nazivaju t-com lopovima.

na to sam mislio.

Pa naravno da je do nas ako ces bas tako, jer kad su stavljali kabla to su bili shrot od kabla i centralu su napravili nekom predaleko a nekima dobro.

I sad sta smo mi tu skrivili, nista nego to je do njih oni moraju gradit vise centrala gdje ima korisnika i postavljat bolje kable.

I don't care...
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
The Freak kaže...

ne ne i ne.

svi se žale jer nemaju onu brzinu koji bi trebali imat.

ne kuže da to može biti do njih, nego odma nazivaju t-com lopovima.

na to sam mislio.

  Rijetko to bude do korisnika,vecinom su to dotrajali vodovi od centrala do kuca   koje tcom ima u vlasnistvu.Isto tako pitaj malo starije ljude kolko su oni placali izgradnju infrastrukture   da bi nasi to prodali Deutsche Telekomu za koju kunu a da bi nam ovi uveli gotovo monopol.Isto tako kočili svim drugim operaterima razvoj,naravno kao tvrtka mogu to raditi.Ali nasa država i vlada se trebala pobrinut da se to ne desi. I onda nemoj pricat da nisu lopovi.

 

 

 

15 godina
online
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
markoal kaže...
The Freak kaže...

ne ne i ne.

svi se žale jer nemaju onu brzinu koji bi trebali imat.

ne kuže da to može biti do njih, nego odma nazivaju t-com lopovima.

na to sam mislio.

Pa naravno da je do nas ako ces bas tako, jer kad su stavljali kabla to su bili shrot od kabla i centralu su napravili nekom predaleko a nekima dobro.

I sad sta smo mi tu skrivili, nista nego to je do njih oni moraju gradit vise centrala gdje ima korisnika i postavljat bolje kable.

Evo, kod mene, u jako napučenoj zoni u Zagrebu ne dozvoljavaju pristup centrali nikome osim sebi - tako da sam osuđen na njih...

 

Inače, "davanje" linije, tj. pristupa drugim operaterima na njihovu centralu se zove "Local Loop Unbundling". Po zakonu moraju dozvoliti svim ponuđačima telekom usluga pristup, no ima mala kvaka u ugovoru "...treba se dati pristup drugim ponuđačima telekom usluga na svaku centralu gdje je to omogućeno." S tim da ovo "omogućeno" T-Com sam odlučuje je'l moguće ili nije.

 

Vremenom, te kad uđemo u EU morat će dati dostup svim ponuđačima telekom usluga na svim centralama, ali sada još maksimalno koriste svoj položaj.

 

Što se tiče kvalitete linija i blizine centrala - dovoljno je da do točke koja je recimo manje od kilometar od zgrade dovedu optiku, na nju spoje DSLAM koji onda ide na tu kraću žicu i imali bismo(ste) svi puno bolje brzine. No, to uglavnom neće raditi ako nemaju dovoljan broj potencijalnih korisnika koji će se spajati na tu točku. Ipak su oni profitna organizacija.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2009 14:51 (TomoR).
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
El Maniachi kaže...

http://www.speedtest.net/result/654230371.png

 

to mi je sinoc poslje ponoci..jel to mozda zbog maxTV-a...ima nekoliko sam ga narucio..?

Da.

Prvi Hrvatski tracker invite forum: http://www.hr-invites.com/
15 godina
protjeran
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

a zbog čega je ovo

lol

 

sad je i dobro, ovo je najveća brzina ovaj tjedan...i naranvo to traje par minuta i opet padne ispod 1

 

http://www.speedtest.net/result/654397087.png

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
El Maniachi kaže...

http://www.speedtest.net/result/654230371.png

 

to mi je sinoc poslje ponoci..jel to mozda zbog maxTV-a...ima nekoliko sam ga narucio..?

Pogledaj par stranica prije na ovoj temi, di se vidi moja identicna situacija :-)

Da to je zbog MaxTV-a, s time dok je MaxTV ukljucen imas normalni dl, a kad je iskljucen onda imas ovaj kaj

si nam pokazao.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2009 19:53 (MorciTheCroat).
14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Cek, di je tu logika da ako je maxtv iskljucen da imas manju brzinu, a kad je ukljucen da ti je brzina veca? Smijeh

WinDef.com - Htvatski Windows 7 Forum
 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
PsyTrance kaže...

Cek, di je tu logika da ako je maxtv iskljucen da imas manju brzinu, a kad je ukljucen da ti je brzina veca? Smijeh

A ko to veli?

Ja sam napisao dok je STB ukljucen, onda ti je dl onakav kakv mora biti, tj. ona brzina koju si platio, ali kad je STB iskljucen tada se dl povecava jer

STB ne trosi bandwidth za MaxTV.

 

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn

to je meni bilo tako sve do zadnjeg povecanja brzine, sad vise nije,,,blago vama:(

15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Za Božić će dići brzinu,neznam za koliko,ali budu digli.Upravo mi je jedan t-comov tehničar rekao.

 
0 0 hvala 2
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
al zagorec kaže...

Za Božić će dići brzinu,neznam za koliko,ali budu digli.Upravo mi je jedan t-comov tehničar rekao.

I really hope so

Oštećen za pola zvjezdice :| (:D)
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2009 15:08 (markoal).
16 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

ma ko ti je to reko?! XD

 

pusti tehnicare... neda se njima radit nista.. al bi valjalo isto da dignu :D makar da flat pojeftini, jer je NAJSKUPLJI u hrvatskoj

roX!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice