Koji mobilni internet odabrati?

poruka: 309
|
čitano: 163.394
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?

Također da se osvježi tema malo, imam problem sa svojim stikom koji ima 3g (ne 3g+) i nekada mi zna ping u igri podivljati jednostavno iz neke igre me izbacuje stalno zbog toga, neznam zašto se to događa al ugl. ne da se igrat normalno...ako netko zna što je, jer meni kaže full signal a download speed sranje a upload je veći, wtf?? kupio bi 4g stik ali nedam pare

Chill Now And Forever
14 godina
neaktivan
offline
Koji mobilni internet odabrati?

Imam pitanje vezano za t-mobile mobilni internet.

Imam 1 gigabite 4g i pri iskorištenosti mene zanima koliko mi se brzina smanjuje. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji mobilni internet odabrati?

Evo ja prodao svoj stari alcatel 4g stick l100v i kupio ovaj alcatel w800z. Stick ima oko 70mbps kad je ukopcan u laptop. Kad ga ukopcam u punjac i spojim se preko wifi onda imam cca 30mbps. Molim nekoga tko ima taj stick da mi kaze jeli i kod njega isti slucaj ili je moj neispravan. Hvala.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
Narucio sam Tmobile LTE usb stick (25GB, free maxtv to go) koji bih ustekao u router kojeg bi zicom povezao s LG smartTV..
Sad koristim 3g mobilni net (kartica ubacena u tablet) na kojeg se spaja navedeni tv i po potrebi 2 do 4 moba.
Molim preporuku za navedeni router, znaci da ima mogucnost za Lte mrezu i da se moze zakaciti nekoliko usera..
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
Takvi ruteri stickove često ne podržavaju. Možda ti budeš s više sreće. Uglavnom, ja imam LTE router u koji ide sim kartica. D-link DWR-921, ali nije baš jeftin. Router je odličan.
13 godina
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
Hvala ali mi je taj malo preskup..trazim dalje!
16 godina
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
Da ali otvori manual jervti tamo piše koje stckove podržava. Ja imam 3Grouter tog proizvođača i stick nisam mogao nikako upogonit. Tako da uči na mom iskustvu.
12 godina
neaktivan
offline
Koji mobilni internet odabrati?

Potrazi Tomato firmware na netu i pogledaj koji routeri su kompatibilni s njim. Imas ih vec od 300 kn, ali sto je skuplji to je brzi i moze vece brzine podrzavati. Kad stavis na njega Tomato mozes raditi sta hoces, svi stickovi onda rade.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice