Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.665.210
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
metallic kaže...

Volim ga bluetootha ;)

 Voliš ga al on ne Hebe, đaba

10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming

Pa kako onda finkcioniraju naglavne bežićne slušalice? Ne zamjerite, malo sam neuk na tom području!

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
zlobnik kaže...

Pa kako onda finkcioniraju naglavne bežićne slušalice? Ne zamjerite, malo sam neuk na tom području!

 Koriste radiovalove, npr 2.4GHz.

4 godine
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Jel netko imao Razer Blackshark V2? Baš me zanima jel valja i jel to zaista puno bolje od Razer Kraken Multiplatform?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Zeppelin Graf kaže...

Jel netko imao Razer Blackshark V2? Baš me zanima jel valja i jel to zaista puno bolje od Razer Kraken Multiplatform?

 Ne valja. A dali je bolje, ne znam.

10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming

A šta je onda sa tws slušalicama koje imaju usb transmitore?

11 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Ekipa

Počeo sam opet malo gejmati, konkretno PUBG, a moje G430 su slomljene pa bih trebao nešto drugo.

Može neka preporuka headseta, samih slušalica, svejedno, bitno mi je da su žičane i da ih mogu ustekati direkt u komp.

Naravno, pošto su za PUBG, najbitnija stavka mi je da su dobre za "pozicioniranje"

Može aliexpress, može domaći shopovi.

Budžet cca 30€ ako je dovoljno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Iamdanny kaže...

Ekipa

Počeo sam opet malo gejmati, konkretno PUBG, a moje G430 su slomljene pa bih trebao nešto drugo.

Može neka preporuka headseta, samih slušalica, svejedno, bitno mi je da su žičane i da ih mogu ustekati direkt u komp.

Naravno, pošto su za PUBG, najbitnija stavka mi je da su dobre za "pozicioniranje"

Može aliexpress, može domaći shopovi.

Budžet cca 30€ ako je dovoljno...

 Ak nije problem, bilo bi dobro pricekat black friday jer bi mogao jeftino ubost za cca 40-50€ neke hyperx cloud core i sl., za pozicioniranje i 30€ ne znam sta ima dobro...

 

 Ak ti bas sad treba onda eventualno uzmes ovaj kombo i prodas G305 za 30€...

2 godine
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Prolazija po šoping centru, tribale mi nove slušalice, naletija na ove, kupija, proba, vrlo neloše za pare koje traže... udobne u 3 materine, plus super riješen sklopivi mikrofon. Nije ka na ostalima, ono 3 metra žice kojom moš sebi oko iskopat. Po meni, najbolje sluje za taj iznos.

 

https://www.nabava.net/gaming-slusalice/rig-300-pro-hs-gaming-slusalice-crne-cijena-296804411

 

Ovo HS, HX i HN je oznala za PS, Xbox i Switch, u biti sve isti tuki jer ove HS i HX imaju žičani konektor za sluje i mikrofon odvojen.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2023 5:21 (Bevanda).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Iamdanny kaže...

Ekipa

Počeo sam opet malo gejmati, konkretno PUBG, a moje G430 su slomljene pa bih trebao nešto drugo.

Može neka preporuka headseta, samih slušalica, svejedno, bitno mi je da su žičane i da ih mogu ustekati direkt u komp.

Naravno, pošto su za PUBG, najbitnija stavka mi je da su dobre za "pozicioniranje"

Može aliexpress, može domaći shopovi.

Budžet cca 30€ ako je dovoljno...

QKZ x HBB

7Hz Salnotes Zero

Simgot EW200

Truthear Crinacle Zero

To ti je od cca 25€ do 60€ na AliExpress. Sve su dobre za PUBG. Boldane i sam imam, Truthear Crin Zero primarno koristim tokom tjedna.

 

 

6 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Pozdrav. Potrebna pomoć oko kupovine slušalica.

Nekad prije 3-4 godine sam kupio sebi Hyperx Cloud Alpha, i u suštini sam ja vrlo zadovoljan slušalicama što se tiče zvuka (mikrofonom baš i ne). Znači, nisam neki audiofil, ne slušam muziku, jedino igram cs 1.6 poslije posla nekad da se opustim, a i u buduče ako se budem uz nešto opuštao akcenat mi je na FPS igrama i bitnije mi je pozicioniranje. Kontam se prebaciti na neke wifi slušalice, da li mi se isplati i koje da si uzmem? Izdvoji bih nekih 100-150 eura, može nešto i više ako ću dobit neki skok u performansama. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Strider91 kaže...

Pozdrav. Potrebna pomoć oko kupovine slušalica.

Nekad prije 3-4 godine sam kupio sebi Hyperx Cloud Alpha, i u suštini sam ja vrlo zadovoljan slušalicama što se tiče zvuka (mikrofonom baš i ne). Znači, nisam neki audiofil, ne slušam muziku, jedino igram cs 1.6 poslije posla nekad da se opustim, a i u buduče ako se budem uz nešto opuštao akcenat mi je na FPS igrama i bitnije mi je pozicioniranje. Kontam se prebaciti na neke wifi slušalice, da li mi se isplati i koje da si uzmem? Izdvoji bih nekih 100-150 eura, može nešto i više ako ću dobit neki skok u performansama. Hvala

 Uzmeš HyperX Cloud II Wireless ili Alpha Wireless.

4 godine
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Iamdanny kaže...

Ekipa

Počeo sam opet malo gejmati, konkretno PUBG, a moje G430 su slomljene pa bih trebao nešto drugo.

Može neka preporuka headseta, samih slušalica, svejedno, bitno mi je da su žičane i da ih mogu ustekati direkt u komp.

Naravno, pošto su za PUBG, najbitnija stavka mi je da su dobre za "pozicioniranje"

Može aliexpress, može domaći shopovi.

Budžet cca 30€ ako je dovoljno...

 Ja sam na kraju naručio ove, još nisu stigle pa nemogu garantirati niti webshop niti kvalitetu slušalica, uzeo sam samo što im se mikrofon može uvući, trebale bi doći sa 7.1 surround sound. Naravno cijena je jako privlačna. 

 

https://www.ozone.hr/product/gaming-slu-alice-razer-kraken-multi-platform-crne/

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Zeppelin Graf kaže...

 Ja sam na kraju naručio ove, još nisu stigle pa nemogu garantirati niti webshop niti kvalitetu slušalica, uzeo sam samo što im se mikrofon može uvući, trebale bi doći sa 7.1 surround sound. Naravno cijena je jako privlačna. 

 

https://www.ozone.hr/product/gaming-slu-alice-razer-kraken-multi-platform-crne/

 Dobro. Uživaj u nepozicioniranju.

6 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming

Brzim pregledom na netu vidim da su u cjenovnom rangu Alpha Wireless i Razer BlackShark V2 Pro i Logitech Gaming G Pro X. Ti preporučuješ ipak Alpha Wirless kao bolje, da ne gledam dal će neke biti na nekoj boljoj akciji. Kontam iste kupovati sad nekad za Black Friday.

4 godine
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
191x7 kaže...
Zeppelin Graf kaže...

 Ja sam na kraju naručio ove, još nisu stigle pa nemogu garantirati niti webshop niti kvalitetu slušalica, uzeo sam samo što im se mikrofon može uvući, trebale bi doći sa 7.1 surround sound. Naravno cijena je jako privlačna. 

 

https://www.ozone.hr/product/gaming-slu-alice-razer-kraken-multi-platform-crne/

 Dobro. Uživaj u nepozicioniranju.

 Čime se ti pozicioniraš, kad ti tako dobro ide?

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Zeppelin Graf kaže...

 Čime se ti pozicioniraš, kad ti tako dobro ide?

 Pobrkao sam tebe i autora originalnog upita Iamdanny jer nisam gledao tko točno odgovara, nisam skužio da upit nije bio tvoj.

14 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Logitech G435 Lightspeed

 

Jesu li one best buy, vidim da se mogu naci za 40e nove na oglasima. Trebam slušalice da su udobne, wireless i kvalitetne. Koristio bi ih po uredu za slušanje glazbe, radio, podcast itd. 

 

Ima li nešto drugo u tom budgetu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Pozdrav ekipa, jedno pitanje. Koje slušalice preporučate za PS5 do nekih 100 eura. Pikirao sam Cloud 2 Wireless (bile su 100 eura na amazonu.de) al su se prodale. Ostale su Cloud 2 Core wireless za 110, da li je to dobar deal i ima li razlike između njih i prethodno navedenih. Ukoliko imate preporuku za nešto bolje slobodno pošaljite, bio bi zahvalan :-)

 

Zeppe :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Zeppe kaže...

Pozdrav ekipa, jedno pitanje. Koje slušalice preporučate za PS5 do nekih 100 eura. Pikirao sam Cloud 2 Wireless (bile su 100 eura na amazonu.de) al su se prodale. Ostale su Cloud 2 Core wireless za 110, da li je to dobar deal i ima li razlike između njih i prethodno navedenih. Ukoliko imate preporuku za nešto bolje slobodno pošaljite, bio bi zahvalan :-)

 

Pozz, ima Cloud 2 Wireless za 99€ + 11€ dostava na amazon.fr

14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Zeppe kaže...

Pozdrav ekipa, jedno pitanje. Koje slušalice preporučate za PS5 do nekih 100 eura. Pikirao sam Cloud 2 Wireless (bile su 100 eura na amazonu.de) al su se prodale. Ostale su Cloud 2 Core wireless za 110, da li je to dobar deal i ima li razlike između njih i prethodno navedenih. Ukoliko imate preporuku za nešto bolje slobodno pošaljite, bio bi zahvalan :-)

 

 Ja sam jučer kupio Cloud 2 Wireless u Chipoteci za 100€ . Po siteu imaju ih još.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2023 17:51 (Drago127).
14 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Imam slušalice Steelseries arctis pro wireless, kušinići za uho su se polako istrošili, ima li netko iskustva gdje i koje zamjenske naručiti? (može ako ima i traka (rastegla se) koja ide preko glave ako netko zna o čemu pričam ...xd)

Frka85
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
stručnjak kaže...

Imam slušalice Steelseries arctis pro wireless, kušinići za uho su se polako istrošili, ima li netko iskustva gdje i koje zamjenske naručiti? (može ako ima i traka (rastegla se) koja ide preko glave ako netko zna o čemu pričam ...xd)

 https://www.brainwavzaudio.com/collections/designed-for-steelseries-arctis-headsets?gad_source=1&gclid=CjwKCAiAgeeqBhBAEiwAoDDhn7zvWlcyGl66F7CVktJ9UM8Aupshpu3cdfWcfJSlh4ijXwpKa2aySBoCp74QAvD_BwE

22 mjeseca
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Pozdrav svima!

 

Tražim neke dobre slušalice na žicu koje neče krepati nakon par mjeseci.

Trebam vaš savjet zato jer nisam siguran je li mi logitech najbolja opcija.

 

Hvala unaprjed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
jaki009 kaže...

Pozdrav svima!

 

Tražim neke dobre slušalice na žicu koje neče krepati nakon par mjeseci.

Trebam vaš savjet zato jer nisam siguran je li mi logitech najbolja opcija.

 

Hvala unaprjed!

Jeftine a jako dobre, imam 2x Cloud Core, jedne imaju sigurno oko 5god, druge preko god dana i odlicno i dan danas rade. Kod Logitecha je problem sto su vecinom plasticne, padne na pod i raspadne se na 100 komadica, ove su mi opale vec xx puta i nikad nista. + kod hyperxa je tipa, ak ti crkne mikrofon ili ti se potrose earpadovi, odes na hyperx support i posalju ti to dvoje bez ikakve naknade...

7 mjeseci
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Zeppe kaže...

Pozdrav ekipa, jedno pitanje. Koje slušalice preporučate za PS5 do nekih 100 eura. Pikirao sam Cloud 2 Wireless (bile su 100 eura na amazonu.de) al su se prodale. Ostale su Cloud 2 Core wireless za 110, da li je to dobar deal i ima li razlike između njih i prethodno navedenih. Ukoliko imate preporuku za nešto bolje slobodno pošaljite, bio bi zahvalan :-)

 

Nisam nikad bio Razer fan, ali piknuo sam jedne barracuda x 2022. sa ozone-a za 80ak eura sa dostavom. Nekidan stigle i zadovoljan sam. Imam Cloud 2 žičane ali žicu više ne mogu podnit. Cloud 2 su isto odlične, no evo gledajuć zvuk sami, ne vidim ja tu neke razlike da budem iskren. To je sve meni ok što se tiče zvuka, a audiofilu je sve to smeće. Imaš app za android di naštimaš eq i vozi. Imaju malo previše basa pa sam to malo spustio i vozi. Lagane su ko perce i baterija ide do 50sati.

Timo: "...samo neinformirani krajnji korisnik moze kupiti AMD proizvod, za igranje."
11 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

trebao bih preporuku gaming slušalica za ps5 do nekakvih 100-110e.

 

Hvala :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Također, treba mi preporuka bestbuy slušalica za Ps5, do cca 100€. Ne moraju nužno biti "gaming" slušalice, ne treba mi mikrofon, dts, dolby, bla bla, nego najbolji i najudobniji stereo zvuk za tu lovu. Po mogućnosti open back i over ear, ali mogu proć i zatvorene. Slušalice bi ubo direkt u kontroler.

 

Prastare Samson SR850 su odsvirale svoje.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.1.2024 10:01 (Reign).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
greathander kaže...

trebao bih preporuku gaming slušalica za ps5 do nekakvih 100-110e.

 

Hvala :D

Simgot EM6L. 

 

Reign kaže...

Također, treba mi preporuka bestbuy slušalica za Ps5, do cca 100€. Ne moraju nužno biti "gaming" slušalice, ne treba mi mikrofon, dts, dolby, bla bla, nego najbolji i najudobniji stereo zvuk za tu lovu. Po mogućnosti open back i over ear, ali mogu proć i zatvorene. Slušalice bi ubo direkt u kontroler.

 

Prastare Samson SR850 su odsvirale svoje.

 

Sennheiser HD 560S. 

6 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming

Gdje ima 560s za 100€? Kupujem odmah.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice