Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

poruka: 220
|
čitano: 68.548
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Moj brat ga ima valjda 1 -1,5 god. i počeo ga je zezati scroll i senzor. Stalno mora klikati na lift i podešavati ga dok scroll malo preskače.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
Vapor kaže...

3 godine da ga imam, radi kao prvi dan unatoč neznam koliko sati CSa i klikćanja.

 

 

Ako vas zanima kako radi in-game...

 

 

Ja dvije i radi kao svicarski sat uz svakodnevni teror mene i troje mojih klinaca.{#}

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
13 godina
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
Marko :D kaže...

Moj brat ga ima valjda 1 -1,5 god. i počeo ga je zezati scroll i senzor. Stalno mora klikati na lift i podešavati ga dok scroll malo preskače.

Dobro to se i meni događa sa senzorom. 3,4 puta tjedno moram stisnit lift, ali zato je tipka tu jer laserski senzori imaju tih problema.

 

 

Jel miče miš livo desno dok stiska lift ili? Jer bi se tribalo mavat sa misom da se unormali.

Pingu ;)
13 godina
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Da miče ga dok drži lift i onda se popravi ali opet se ubrzo pokvari.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Pozdrav, dobio sam miš danas i ne razumijem što nije u redu. Naime, pointer vrluda u kojem god smjeru da krenem s mišem. Pomoć??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Je ko mozda rastavlja ovaj mis? Sve odvidan i ne znan sto treban potegnut da ga rastavim, a moran ga jer mi scrool ne radi tj oce prema dole ali ne i gore

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
16 godina
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
Corrky kaže...

Pozdrav, dobio sam miš danas i ne razumijem što nije u redu. Naime, pointer vrluda u kojem god smjeru da krenem s mišem. Pomoć??

Vidi da nema kakva dlaka na optici.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
13 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Znam da je malo starija tema, al nemogu naci driver za prestigio... imam w10, pa ako netko ima rijesenje, znacilo bi mi .. tnx :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
Poggiali kaže...

Znam da je malo starija tema, al nemogu naci driver za prestigio... imam w10, pa ako netko ima rijesenje, znacilo bi mi .. tnx :)

 https://www.dropbox.com/s/fhp5cjfw5u8gv32/driveri-za%20PMSG1.zip

 

Evo ga drug

Pingu ;)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice