LOGITECH PC Headset Digital Precision Gaming

poruka: 8
|
čitano: 2.602
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
LOGITECH PC Headset Digital Precision Gaming

planiram kupiti gore navedene slušalice, ali nisam sto posto siguran, ima li netko iskustva s njima ili mi preporučate neke druge gaming slušalice (poželjno od logitecha)?

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LOGITECH PC Headset Digital Precision Gaming

Slusalice su jako dobre iako nakon 2-3 sata stalnog igranja pocinju jako bolit usi ja bih ti rađe za tu lovu preporučio neke plantronics slušalice jako su dobre i nakon nekoliko sati igranja usi ne bole :P

 

http://www.links.hr/index.php?naziv=Slu%9Aalice+PLANTRONICS+GameCom+377%2C+multimedia&option=artikl&id_kategorija=10050630&id_artikl=100.506.176

 

http://www.links.hr/index.php?naziv=Slu%9Aalice+PLANTRONICS+Audio370%2C+multimedia&option=artikl&id_kategorija=10050630&id_artikl=100.506.097

E7200 2*3.0 ghz, ATI RADEON HD 4850 512 mb, 2*2Gb G.Skill Ram, HD WD 320 GB, Gigabayte EP45-DS3R, Corosair VX 550 W, Samsung 2220LM, Windows Xp 64 bit
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LOGITECH PC Headset Digital Precision Gaming

Imam ih godinu i pol i napokon je crkao mic :D

Uzmi si ili te ili Speedlink Pro Gamer 5.1

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LOGITECH PC Headset Digital Precision Gaming

imam ih pola godine i odlične su. malo češ se u početku trebat naviknut nanošenje ali poslje će ti biti odlične što se toga tiče. slobodno ih kupi. nečeš sigurno pogriješiti.

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LOGITECH PC Headset Digital Precision Gaming

ajde dobro mislim da cu ih ipak kupit :D, eh da, sto se tice kupovanja, ovdje di ja zivim (u virovitici) ih nema nigdje za kupit, pa sam ih naso na linksu http://www.links.hr/index.php?id_artikl=100.506.104&id_kategorija=100506&option=artikl ALI nemam nikakvog iskustva s tim, jel mi moze neko pls objasnit kako to ide preko linksa? jel ti to dođe na kućnu adresu ili šta? i dali se plaća poštarina ako znate

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: LOGITECH PC Headset Digital Precision Gaming

vrlo jednostavno. staviš u košaricu slušalice i kao kupiš i onda moraš  uplatit online ili obično preko uplatnice (plaiš cijenu slušalica + 55kn dostave ja mislim) i kad oni vide da si platio, u roku ja mislim dan ili dva (ne bi trebalo biti više) ti dođe ljepo jedan kombi i ta dam. Belji se

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3....
16 godina
neaktivan
offline
LOGITECH PC Headset Digital Precision Gaming

Ma kakva košarica. Nazoveš ih tel, kažeš artikal i oni ti pošalju isti dan ako imaju. Poštarina se plaća oko 25kn. Sve same pohvale za links imam.

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LOGITECH PC Headset Digital Precision Gaming

ja ih imam i vise-manje sam zadovoljan, iako ih jos uvjek nisam uspio na xp-u prikopcat digitalno (USB) jer mi odmah resetira racunalo vec se jos uvjek maltertiram sa analognim spajanjem.

ispocetka mi nisu bile preudobne medjutim vise to ne primjecujem jer sam se naviko na njih, zvuk je odlican cak i na ovom analognom spajanju, frend u visti je prezadovoljan njima

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice