Desna slusalica radi a lijeva ne

poruka: 19
|
čitano: 3.827
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Desna slusalica radi a lijeva ne

Ne znam u čemu je problem do jučer je radilo a danas samo zamjenio zvucnike i slusalice u jacku i desna slusalica radi a lijeva ne 


riječ je o roccat kave xtd slusalicama

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Desna slusalica radi a lijeva ne

Ne kužim, kako ne znaš u čemu je problem? Zar nije u tome što desna slušalica radi, a lijeva ne radi?

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
Moj PC  
11 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Desna slusalica radi a lijeva ne

 ako mislis zajebavat nemoj komentirat 

znaci nezz da li je problem u slusalicama jer ni u mobitelu ne radi lijeva

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Desna slusalica radi a lijeva ne

Zapravo je problem u tome što imaš jedno uho viška. Kad bi imao samo desno uho, ne bi bilo nikakvih problema. :)

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
Moj PC  
15 1 hvala 0
7 godina
offline
Desna slusalica radi a lijeva ne

Ako se dobro sjećam, taj Rocat ima par izlaza za surround?

A ako si uštekao na izlaz za zvučnike, lako moguće da je uništilo slušalice, jer je naponska razina puno veća.

Kruha i igala...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Desna slusalica radi a lijeva ne

Probaj malo pomicati kabel kod jacka, moguće da je žica pukla ili se odvojila od konektora, ili probaj pomicati kabel kod ulaza u slušalice, ako proradi lijeva slušalica to je to.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Desna slusalica radi a lijeva ne

probao sam sve navedeno .. nista .. 

Garancija to pokriva ili ne?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Desna slusalica radi a lijeva ne
fer-de-lance kaže...

Ako se dobro sjećam, taj Rocat ima par izlaza za surround?

A ako si uštekao na izlaz za zvučnike, lako moguće da je uništilo slušalice, jer je naponska razina puno veća.

 
ne ima samo sluske i mic 

16 godina
moderator
online
Re: Desna slusalica radi a lijeva ne
nix2811 kaže...

Ne znam u čemu je problem do jučer je radilo a danas samo zamjenio zvucnike i slusalice u jacku i desna slusalica radi a lijeva ne

Možeš pojasniti što točno si napravio?

7 godina
offline
Re: Desna slusalica radi a lijeva ne
nix2811 kaže...
fer-de-lance kaže...

Ako se dobro sjećam, taj Rocat ima par izlaza za surround?

A ako si uštekao na izlaz za zvučnike, lako moguće da je uništilo slušalice, jer je naponska razina puno veća.

 
ne ima samo sluske i mic 

 Aha, ne koristiš onu njegovu vanjsku zvučnu.

Onda ok.

Znači, vjerovatno si spojio na  line out, bar koliko sam skužio po prvom postu, ali to opet nema veze, jer je zvučna ziher zaštićena od niskog tereta, i ne bi se trebalo ništa dogoditi.

Jedino ako je neki kvar.

Kruha i igala...
13 godina
offline
Desna slusalica radi a lijeva ne

Ista (slična) mi se stvar dogodila sa Sennheiser HD205II, odnio u trgovinu, otišle na servis, dobio nove. Ovisi što je problem, no ako nisi baš silom pokidao (što kažeš da nisi) probaj odnijeti ako ti traje garancija.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2016 11:32 (Arto).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Desna slusalica radi a lijeva ne
Traje mi garancija...

Znaci prekjucer su normalno radile a jucer sam postio film na zvucnike te sam tada slusalice iskopcao.. Nakon 2 sata sam ukljucio slusalice i desna mi radi a lijeva ne...
16 godina
moderator
online
Re: Desna slusalica radi a lijeva ne
nix2811 kaže...
Traje mi garancija...

Znaci prekjucer su normalno radile a jucer sam postio film na zvucnike te sam tada slusalice iskopcao.. Nakon 2 sata sam ukljucio slusalice i desna mi radi a lijeva ne...

Ako nije u pitanju mehaničko oštećenje, onda bi ti trebali priznati garanciju.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Desna slusalica radi a lijeva ne
Traje garancija al nemam racun :S
Al to je sad drugi problem..

Probat cu sutra nac broj od servisa i vidjet kolko bi otprilike doso popravak.. Ako se da popravit uopce
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Desna slusalica radi a lijeva ne
nix2811 kaže...
Traje garancija al nemam racun :S

Fakat ne kužim koje su vam to fore. Isto tako je susjed prodavao grafičku karticu s garancijom iz Linksa, čovjek već bio spreman kupiti tu grafičku i naravno traži ga i račun, a ovaj kaže da nema. Pa je*ote, s takvom si garancijom možeš obrisati dupe.

 

nix2811 kaže...
Ako se da popravit uopce

Nema što puno otići u slušalicama. Obično negdje dođe do prekida vodiča, a to nije neki problem složiti - zalemi se ako se može, stavi drugi kabel ako ne može. Ako je sama zvučna jedinica otišla, onda si u problemima, jer gdje će čovjek naći drugu (osim ako nije ovlašten servis ili servis koji se reklamira da popravlja baš uređaje te konkretne marke), a ako nisu identične, zvuk bi ti bio različitih u lijevoj i desnoj slušalici.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2016 21:48 (mbaksa).
16 godina
protjeran
offline
Re: Desna slusalica radi a lijeva ne
nix2811 kaže...
Traje garancija al nemam racun :S
Al to je sad drugi problem..

Probat cu sutra nac broj od servisa i vidjet kolko bi otprilike doso popravak.. Ako se da popravit uopce

 Ako znaš kad si ih otprilike kupio i gdje kontaktiraj dućan i traži prijepis računa.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
11 godina
neaktivan
offline
Re: Desna slusalica radi a lijeva ne
Da li je to moguce?
15 godina
offline
Re: Desna slusalica radi a lijeva ne
nix2811 kaže...
Da li je to moguce?

 probaj. inače, u svakom ti takvom dućanu lijepo kažu: čuvajte račun jer vam je to jamstvo. nauči se čuvati račune. i okreni slušalice naopačke da čuješ radi li sad lijeva slušalica. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Desna slusalica radi a lijeva ne
To je zato sto ga bacas desnom!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice