Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

poruka: 475
|
čitano: 402.623
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Johnny G kaže...

Hi

 

batmobilu :) stavia sn guenu podlogu izvuka van, oke je to, samo jedina zamjerka mi je što ne možeš podešavat naslon u visinu..gori..doli ..

 

naša sam tu Glide na njihovim stranicama no u algoritmu nisam ..

il im tražilica ne radi kak spada ..

Ma pitam za podloge jer vidim da tu svi svoje furaju  svakom je druga bolkja i idelana.

A niš.. idem gledat youtube dalje kaj ljudi vele za koju pa odvagat ..

 

anyway .. Thanx

Si ih pito u algoritmu, ja zadnji put kad sam bio sam je jedva skužio jer su je sakrili među jeftinijim "ne tolko kvalitetnim podlogama".

Podlogu nisam imo priliku testirarat al se vodim logikom ak je isti proizvođač trebalobi zajedno radit premda koklo sam skužio u klipiću koji je na njihov stranici lik je koristio Razerov miš na njoj dok mu je RAT 7 stajo sa strane. Ak imaš para uzmi razor Ironclad njega svi neš hvale {#} na youtubu kak je mrak i kak im je super, ja se s njom nisam susreo pa neznam kakvaje al razor ju tretira kao proizvod za ELITU.

13 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

moja preporuka, roccat taito. imam je, super je podloga. ili steelseries quick pogledaj, al roccat is the way

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Jel ima tko R.A.T-a na Razer Destructor podlozi? Mogu si ju sada nabaviti za finu cijenu.

Xfire - izzy904
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Ubo i ja RAT 9. Imam Razer Gholiatus podlogu i mis je ne voli nikako. Kad ga pustim na miru,strelica sama puzi po monitoru. Katastrofa!! Radi najnormalnije na A4 papiru. Sad bi zamolio da napišete na kojim podlogama radi 100%,pa bi si odabrao neku koja mi paše.
Hvala.
13 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

da  miš je stvarno poseban, gledao sam ga i ja u agroritmu,ali mi se čini da sam negdje takav slican vidio i od logitech, e sad da ga slikas, ne znam gdje ali negdje cini mi se

u bug il ono drugom, casopisu enter sad se ne sjecam, ali me zanima sto je bolje od tih gamerskih stvarcica,gledao sam neke od coolermaster sentinel advance sgm-6000-kllw1-gp koji su se dobro pokazali isto na testu taj je oko nekih cetirsto i nesto kuna i ovaj dr.model

je ista marka, samo spawn on je neki oko tristo i nesto kn, to sam jos davno vidio u bugu,i gledao mjesecima obisao trgovine i nigdje ga nisam vidio, i danas slucajno udem u link trgovinu kak se već zove,

i vidim ih tamo su stigli medutim  su mi trgovci rekli da ih jos nisu testirali i ne znaju nista o njima, stavio bih link ali ne znam koji je ali mislim da cete se snaci sami,a meni treba pomoc recimo neki gamerski mis do 500kn zanima me kaj uzet od sve toga spomenitoka,zasad koristim razer mperator,a gledao sam i neki onaj tron isto od proizvodada razer, a mene zanima sto je najbolje od svih tih marki gamerski miseva uzet i sto je najbolje jer netko mozda zna po?{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Evo i mene sa nekoliko komentara.

 

18.05. mi je stigao R.A.T.7, što bi značilo da ga koristim otprilike mjesec i pol; jednom rječju-SAVRŠENO! Nisam ni u najluđim snovima mislio da je toliko dobar miš. Zapravo čini mi se da su ga slagali točno po mojoj ruci. Uspio sam mu naći savršen setup negdje drugi dan i od onda ga ne diram. Jednostavno savršeno prisatje mom dlanu, težina mi je savršena sa svim utezima, jer općenito volim teške miševe(i glomazne). Ima nekih sitnih neslaganja s mojom podlogom(Razer goliathus control), ali stvarno ništa vrijedno spomena.

Jedini minus koji sam mu našao je pozicija Precision aim tipke. Malo je ipak predaleko od forward tipke ali dobro. Najsavršenije mjesto bi joj bilo točno ispod gdje se nalazi šaraf za thumb rest.

 

Sve u svemu moja ocjena je 9.99/10

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

recimo ja nisam naisao na 7, pa sam kupio cyborg 5 istok su dizajna i izgleda i mogu rec da je dobar od prve

mi je sjeo na ruku, tako da nista nisam dirao osim sto sam sve one utege stavio da mi bude tezi, mis je dobar i nemam

zasad nikakvih zamjerki osim jedino sto ne kuzim sto sluzi kod palca onaj recimo kotacic koji vrtim, ali nista ne vidim kaj se dogada i za sto sluzi,

skuzio bih mozda da su upute na hrvatskom, ovako ne znam za kaj je to moz pomoc?{#}

i zaboravih da pitam, dal se mora instlirati onaj driver sto sam dobio s njim u kutiji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2011 2:13 (fight).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
fight kaže...

zasad nikakvih zamjerki osim jedino sto ne kuzim sto sluzi kod palca onaj recimo kotacic koji vrtim, ali nista ne vidim kaj se dogada i za sto sluzi,

skuzio bih mozda da su upute na hrvatskom, ovako ne znam za kaj je to moz pomoc?{#}

i zaboravih da pitam, dal se mora instlirati onaj driver sto sam dobio s njim u kutiji.

Zato instaliraš driver i softver za miš i podesiš ga.

 

Onaj kotačić je "thumb scroll" i u softveru ga podesiš za što želiš. Meni je služio kao horizontal scroll.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Danny_HR kaže...
fight kaže...

zasad nikakvih zamjerki osim jedino sto ne kuzim sto sluzi kod palca onaj recimo kotacic koji vrtim, ali nista ne vidim kaj se dogada i za sto sluzi,

skuzio bih mozda da su upute na hrvatskom, ovako ne znam za kaj je to moz pomoc?{#}

i zaboravih da pitam, dal se mora instlirati onaj driver sto sam dobio s njim u kutiji.

Zato instaliraš driver i softver za miš i podesiš ga.

 

Onaj kotačić je "thumb scroll" i u softveru ga podesiš za što želiš. Meni je služio kao horizontal scroll.

okej znaci da ipak bih trebao instalirat driver,a dali se moze koristit za jos sto osim toga scroll,

i zanimame vidim da to ima 7,ali me zanima dali se i 5, moze recimo povecat i smanjit jer  vidim da ima nekakve mjerice,

pa me zanima dali to sluzi za samno utege ili se moze mis ono rastegnut i smanjit.{#}

16 godina
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Možeš ti podesiti za šta hoćeš. Možeš namjestiti da ti se ako pomakneš taj kotačić desno napiše slovo z. Sve je tvoj izbor.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Meni je 7-ica radila bez problema na goliathus speed.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Kod RAT 5 možeš samo palm rest produživati odnosno povečavati

http://cyborggaming.com/prod/rat5.htm

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Ja imam R.A.T 5, jedina razlika od sedmice ti je to što ima 4000dpi (po meni skroz dovoljno), lakši je malo (u mailu imam od Mad Catza točno koliko), podesiv je isto po dužini, tj može se razvlačiti, ali nema dodatnih restova (thumb i palm) te se ne može thumb rest pomicati (naprijed nazad i tilt). Meni je legao u ruku ko saliven i to me uopče ne dira, a i onako volim lakše miševe, tako da sam i povadio utege.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

u linksu imaju rat 9 neznam dal imaju rat 7, slučajno sam ga vidio dok sam tražil ta savim neš drugo, a i popunili su izbor sa još dosta finih stvari.

eto tolko ako kome treba da zna di ga može ubost.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Ajde da i ja nesto kazem o njima!

ovako kao prvo ovaj mis je po meni u top 5 miseva 21.st. ako ne i prvi. zasto?
1) Moze se prilagoditi svakoj ruci (99%)
2) Puno opcija
3) Velik broj gumbova
4) I normalno pre dobro izgleda (bar meni)

Vjerovatno ste i sami shvatili da je najbolji za igre fps zanra (cod, cs, battlefield itd.), ali odlican je i za igre poput WoW-a jer ima puno tipki koje se mogu koristit, a moguce je napravit i velik broj macro-a..

E sad malo o svima:

1) Rat 3: -3200 dpi (dobro ali nista posebno)
-dpi se moze podesiti na 4 razlicite "osjetljivosti"
-3 od 5 gumbova je podesivo

-sve u svemu mis je dobar, ali nasprem ostalih malo zaostaje... jedna od stvari je da se ne moze promjeniti velicina misa.
-Cijena 350kn

2) Rat 5: -4000 DPI
-dpi se moze podesiti na 4 razlicite "osjetljivosti"
-5 od 7 gumbova je podesivo
-Precision Aim Mode (pritiskom na gumb se smanji dpi [odlicno za sniping u cod-u])
-podesiva tezina misa
-podesiva velicina misa

-cijena 500kn

3) Rat 7: -5600 DPI
-dpi se moze podesiti na 4 razlicite "osjetljivosti"
-5 od 7 gumbova je podesivo
-podesiva tezina misa
-Vecinom se sastoji od metala
-u setu dolaze po tri razlicita nastavka za mis za bolju kontrolu nad njim
-Precision Aim Mode
-podesiva velicina misa

-cijena 700kn

4) Rat 9: -5600 DPI
-dpi se moze podesiti na 4 razlicite "osjetljivosti"
-5 od 7 gumbova je podesivo
-podesiva tezina misa
-podesiva velicina misa
-u setu dolaze po tri razlicita nastavka za mis za bolju kontrolu nad njim
-Precision Aim Mode
-wireless, u paketu sa 2 baterije

-cijena oko 1000kn



Sve u svemu misevi su odlicni ^^
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

pozdrav.. kupio sam rat 7 prije 6 mj. u zadnji par dana kad ulazim u windows mis nece odma radit... drugi radi al rat ne.. tek nakon 2-3min kad se digne sustav pocne radit.. danas mi se desilo to da kad idem ljevo desno ko da preskace ili da je usporen... laser je cist, na bilo koju podlogu kad ga stavim isto.. drajvere sam snimio nove opet ista stvar.. cuo sam da moguce ako je u kombinaciji sa logijevom tipkovnicom da se nakon nekog vremena zna desit tako nesto, kao da mu smetaju drajveri od logija.. jel imo ko kavu slicnu situaciju ili cuo i jel ko zna kakvo rijesenje kako da se to slozi... hvala

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

neznam probaj nanovo instalirat drivere za miša. moj meni radi i bez drajvera i sa drajverima bez ikakvih problema.

13 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Jel netko igra BF 3 s ovim mišom?

 

Radi li vam ovaj horizontalni scroll (kotačić nadomak palca)? Mislim, meni radi, ali ga skoro pa za 360 moram okrenuti da mi promjeni oružje. Koristio sam isti profil u COD-u, i tamo čim sam okrenuo kotačić na sljedeći zub, znači samo jedan mali pokret i registrirao je drugu tipku. U BF 3 je kontra priča, mislim, mijenja on oružje ali nikako nije pogodno za igrati.

 

Dakle, Thumb Clockwise je postavljen na tipku 2, a Thumb Anticlockwise je postavljen na 1.

 

Radi se o RAT 7 modelu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouses

evo ovako

 

Pošto uskoro dolazi Božić i vrijeme je darivanja trazio sam od svoje tetke da mi kupi miš. :D
poslao sam joj dvije slike
Cyborg R.A.T. 5 Gaming Mouse i

Cyborg R.A.T. 3 Gaming Mouse

Znam da je tema poruke drugačija ali me zanima dali su ti miševi mali, dali su bežični i dali već netko od vas ima iskustva sa takvim miševima ? :)

 

Unaprijed hvala! ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouses
joza000 kaže...

evo ovako

 

Pošto uskoro dolazi Božić i vrijeme je darivanja trazio sam od svoje tetke da mi kupi miš. :D
poslao sam joj dvije slike
Cyborg R.A.T. 5 Gaming Mouse i

Cyborg R.A.T. 3 Gaming Mouse

Znam da je tema poruke drugačija ali me zanima dali su ti miševi mali, dali su bežični i dali već netko od vas ima iskustva sa takvim miševima ? :)

 

Unaprijed hvala! ;)


Misevi mogu biti mali i veliki, ovisi kako podesis dijelove na njima.

Ali stvar je u tome da na RAT 3 nemozes podesavati oblik misa, dok na RAT 5 mozes(na RAT 7 imas jos vise opcija podesavanja oblika misa, ali on je skuplji).
Takoder na RAT 5 imas vise tipki. 


Od te serije miseva samo je RAT 9 bezican.

Iskustva mozes pronaci u ovoj temi, prelistaj malo. 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouses
rocker55555 kaže...
joza000 kaže...

evo ovako

 

Pošto uskoro dolazi Božić i vrijeme je darivanja trazio sam od svoje tetke da mi kupi miš. :D
poslao sam joj dvije slike
Cyborg R.A.T. 5 Gaming Mouse i

Cyborg R.A.T. 3 Gaming Mouse

Znam da je tema poruke drugačija ali me zanima dali su ti miševi mali, dali su bežični i dali već netko od vas ima iskustva sa takvim miševima ? :)

 

Unaprijed hvala! ;)


Misevi mogu biti mali i veliki, ovisi kako podesis dijelove na njima.

Ali stvar je u tome da na RAT 3 nemozes podesavati oblik misa, dok na RAT 5 mozes(na RAT 7 imas jos vise opcija podesavanja oblika misa, ali on je skuplji).
Takoder na RAT 5 imas vise tipki. 


Od te serije miseva samo je RAT 9 bezican.

Iskustva mozes pronaci u ovoj temi, prelistaj malo. 

 

cito jesam ali neki se baziraju vise na 7-ici tako da nisam puno sazno ali hvala na informacijama! :)

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Yurki_bj kaže...
Ajde da i ja nesto kazem o njima!

ovako kao prvo ovaj mis je po meni u top 5 miseva 21.st. ako ne i prvi. zasto?
1) Moze se prilagoditi svakoj ruci (99%)
2) Puno opcija
3) Velik broj gumbova
4) I normalno pre dobro izgleda (bar meni)

Vjerovatno ste i sami shvatili da je najbolji za igre fps zanra (cod, cs, battlefield itd.), ali odlican je i za igre poput WoW-a jer ima puno tipki koje se mogu koristit, a moguce je napravit i velik broj macro-a..

E sad malo o svima:

1) Rat 3: -3200 dpi (dobro ali nista posebno)
-dpi se moze podesiti na 4 razlicite "osjetljivosti"
-3 od 5 gumbova je podesivo

-sve u svemu mis je dobar, ali nasprem ostalih malo zaostaje... jedna od stvari je da se ne moze promjeniti velicina misa.
-Cijena 350kn

2) Rat 5: -4000 DPI
-dpi se moze podesiti na 4 razlicite "osjetljivosti"
-5 od 7 gumbova je podesivo
-Precision Aim Mode (pritiskom na gumb se smanji dpi [odlicno za sniping u cod-u])
-podesiva tezina misa
-podesiva velicina misa

-cijena 500kn

3) Rat 7: -5600 DPI
-dpi se moze podesiti na 4 razlicite "osjetljivosti"
-5 od 7 gumbova je podesivo
-podesiva tezina misa
-Vecinom se sastoji od metala
-u setu dolaze po tri razlicita nastavka za mis za bolju kontrolu nad njim
-Precision Aim Mode
-podesiva velicina misa

-cijena 700kn

4) Rat 9: -5600 DPI
-dpi se moze podesiti na 4 razlicite "osjetljivosti"
-5 od 7 gumbova je podesivo
-podesiva tezina misa
-podesiva velicina misa
-u setu dolaze po tri razlicita nastavka za mis za bolju kontrolu nad njim
-Precision Aim Mode
-wireless, u paketu sa 2 baterije

-cijena oko 1000kn



Sve u svemu misevi su odlicni ^^
sta je ovo kod rat 5-ice a precision aim mode?
kako to funkcionira ? xD

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

automatski ti smanji (prepolovi, iako se i to da nastimat) dpi dok ga drzis stisnutog da mozes lakse snajpat..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
skank666 kaže...

automatski ti smanji (prepolovi, iako se i to da nastimat) dpi dok ga drzis stisnutog da mozes lakse snajpat..

 

aha ok :D

 

 

14 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Jel može mala pomoć, ako netko zna, dali je moguće da namjestim da pomoću bočnog kotačića prebacivam pjesme u Winamp-u, da kad "zakotrljav" kotačić desno da to bude "tipka next song", a u lijevo da bude "previous song", nadam se da razumijete šta pokušavam, na Logitech-u je to bilo sto put lakše, izaberem tipku i naredbu i to je to, hvala unaprijed!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Ivsa kaže...

Jel može mala pomoć, ako netko zna, dali je moguće da namjestim da pomoću bočnog kotačića prebacivam pjesme u Winamp-u, da kad "zakotrljav" kotačić desno da to bude "tipka next song", a u lijevo da bude "previous song", nadam se da razumijete šta pokušavam, na Logitech-u je to bilo sto put lakše, izaberem tipku i naredbu i to je to, hvala unaprijed!?

 

Skini si Xmouse sa: http://www.highrez.co.uk/downloads/XMouseButtonControl.htm Vrlo se lako kontrolira i mozes sve napraviti sa njime sto pozelis.

14 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Eh, bas gledam na svojoj petici i ovaj horizontalni skrol ne prepoznaje xmouse... Steta... Iako ga ja stvarno za nista ne koristim jer mi je precudno postavljen.

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Ništa od X-mouse-a, nema apsolutno nikakve koristi, pošto ne "prepoznaje" nijednu ne standardnu tipku, zar stvarno nije mogu podesiti da prebacivam pjesme preko "pacova"?!

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

pozdrav svima, trebam malu pomoć! Dobio sam RAT9 i uglavnom nikako da podesim ovaj thumb scroll da radi! odem u profile editor i sta god da stavim (recimo R za reload) ne radi ni u igri nit u ovom Test modu unutar editora!? inace scroll se jako lako okreće i nema nikakav klik (negdje sam procitao na forumima da klikne kakti kad napravis cijeli krug)! daklen o cem se radi?

druga stvar šta je sa ovim mode 1, 2 i 3? za sta to sluzi, i na kraju svaki put kad upalim komp ja moram otici u taj programming i aktivirati profil jer mi je uvijek na untitled! wtf?! za sad sam jako nezadovoljan misem, imam 6 godina star mx 1000 i nema dostojnu zamjenu!

hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
auric kaže...

pozdrav svima, trebam malu pomoć! Dobio sam RAT9 i uglavnom nikako da podesim ovaj thumb scroll da radi! odem u profile editor i sta god da stavim (recimo R za reload) ne radi ni u igri nit u ovom Test modu unutar editora!? inace scroll se jako lako okreće i nema nikakav klik (negdje sam procitao na forumima da klikne kakti kad napravis cijeli krug)! daklen o cem se radi?

druga stvar šta je sa ovim mode 1, 2 i 3? za sta to sluzi, i na kraju svaki put kad upalim komp ja moram otici u taj programming i aktivirati profil jer mi je uvijek na untitled! wtf?! za sad sam jako nezadovoljan misem, imam 6 godina star mx 1000 i nema dostojnu zamjenu!

hvala!

Evo da ti odgovorim, pošto sam se i ja mučio zadnjih par dana s tim stvarima al sve sam sredio:

1. Neke igre ne prepoznaju taj bočni scroll, jednostavno je tako, provjeri dal ti u Windows-ima radi OK, meni radi bez beda, "navario" sam copy-paste, radi, stavio da šaltam pjesme na njega, radi, stavio da bude lijevo i desno, odnosno kao vertikalni scroll radi, a u nekim mi igrama radi u nekim ne, jednostavno je tako!?

2. Scroll se lako okreće i nema klik, naime radi se o tom da je takav, osjeti se mali "klik" pri svakom pomicanju, sam se moraš malo potrudit, ja "šaltam" pjesme na taj scroll i bez problema mogu prebacit jednu pjesmu, osjeti se mali "klik" pri pomaku!?

3. Ovo mode 1, 2, 3, ti znači da u svakom od tih mode-ova možeš podesit šta će ti tipke radit, recimo u modu 1 bočne tipke su ti back/forward u exploreru, a u modu 2 možeš namjestit da s bočnim tipkama "šaltaš" pjesme, inače mode-ove mjenjaš sa tipkom koja se nalazi lijevo od lijevog "klik-a", ona tipka koja svijetli, imaš 3 moda, i svaki svijetli drugačijom bojom!?

4. Aktiviranje profila pri startup-u se radi tako što odeš na ikonu editora u tray-u, i "klikneš" desnim na tu ikonu, iznad standardnih naredbi ti se nalaze svi tvoji profili i onda opet "klikneš" desnim na mišu na profil koji hoćeš i stisneš "Set As Startup Profile", i to je to, naravno, editor ti mora bit u startup programima!?

5. Oprosti ali za većinu stvari si si sam kriv, mogao si malo proučit o mišu a ne odma trubit kako si nezadovoljan, meni je trebao jedan dan da sve naštelam i svu sam pomoć našao na Cyborg-ovoj stranici, nisam morao ništa posebno tražit, miš je odličan i najveća prednost mu je mogućnost fizičkog namještanja, kad se to sredi miš leži u ruci ko saliven, treba malo vremena da se pronađe savršeni setup za vas, što se tiče software-a, nije savršen i daleko je od Logitech-a, ali sve se da sredit, treba samo malo truda, ovo je definitivno najbolji miš koji sam imo, jedino mu G700 može parirat, ali samo zbog boljeg software-a i zbog tog što u 99% aplikacija, prepoznate su sve tipke na G700 a ima ih!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2012 14:04 (Ivsa).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice