Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

poruka: 475
|
čitano: 402.621
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Ja sam promijenio G700 za R.A.T 5 i nisam pozalio. G700 mi je jednostavno prevelik.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

U tom i je stvar, imam dosta veliku "šapu", uz puno namještanja sam uspio napravit da sa RAT7 imam prirodan osjećaj pri korištenju miša, G700 mi odmah sjeo odlično, i osjećao sam se jako prirodno s njim, plus, bočne i one tipke pokraj lijevog klika su mi bile savršene i po poziciji, i po sili potrebnoj za pritisak, jednostavno dobro mi je "lego" G700, sad imam RAT7, namjestio sam ga, leži mi odlično, i ima veliku prednost a to je bočno odmorište za mali prst, tako da mi se on ne vuče po podlozi, odličan mi je, al još uvjek razmišljam o zamjeni za G700, ko zna!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Ja imam jako veliku sapu, ali isto tako clawam misa. A G700 ne mozes clawat jer je jako visok i tezak. Rat mi je fino nizak i povadio sam sve utege.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Haha, isti smo, također povadio miš, uz svu kustomizaciju odgovara mi i što je RAT dosta nizak, sam et, još uvjek razmišljam o G700, software i podrška za dodatne tipke je odlična, al ipak mislim da je RAT za zeru bolji, naravno zbog svojih prednosti, što se tiče software-a, tu se nema šta pričat!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Mah, meni ne smeta software, koristim x-mouse da si napravim macroe sa simulated keys i super. A horizontalni kotacic nisam ni korisio jer mi je nespretan i nepotreban. Jedina mana misa.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

može mala pomoć od vlasnika RATova..naime, prvi sam morao zamijeniti jer mu thumb scroll nije radio (mis je bio tjedan dana na servisu btw prije nego što su mi ga zamijenili :-)), a sad kod ovog novog mi ovaj glavni "scroll wheel" ima luft..znači prije klika ima par milimetara praznog hoda tak da stalno skakuće kod skrolanja! jel ovo slučaj i kod vaših il to samo ja imam puno sreće?

hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
auric kaže...

može mala pomoć od vlasnika RATova..naime, prvi sam morao zamijeniti jer mu thumb scroll nije radio (mis je bio tjedan dana na servisu btw prije nego što su mi ga zamijenili :-)), a sad kod ovog novog mi ovaj glavni "scroll wheel" ima luft..znači prije klika ima par milimetara praznog hoda tak da stalno skakuće kod skrolanja! jel ovo slučaj i kod vaših il to samo ja imam puno sreće?

hvala!

Opet im ga vrati i traži novi zapakirani proizvod,to se nesmije događati,tj. nesmije imati lufta..............

So say We All
12 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

što je najtragičnije i ovaj je skinuo s police i otpakirao ga preda mnom! toliko o kvaliteti izrade i to još na komadu periferije od 949 kn...

hvala...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
auric kaže...

što je najtragičnije i ovaj je skinuo s police i otpakirao ga preda mnom! toliko o kvaliteti izrade i to još na komadu periferije od 949 kn...

hvala...

Sve je to elektronika koja se masovno proizvodi tako da mora nekad se dogoditi takva stvar,moj frend je kupio roccata kave slušalice i nakon dva dana mu ispadne jedna sa nosača sama od sebe .......jbg jednostavno te zapao loš komad nažalost :(

So say We All
13 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
MegaMass 2000 kaže...

Jednostavno senzor ima problema, ali sutra će biti jednostavno mu ne paše ruka odnosno šaka korisnika itd.....

 

Miš od 99 dolara morao raditi bez problema na bilo kakvoj podlozi koja je predviđena za miš. Koliko vidim iz njegovog upisa problem je poslan inžinjerima odgovornim za miš, i koliko vidim iz njegovog upisa radi se na problemu. Ovo znači da je problem u mišu, a ne u podlozi.

 

moj r.a.t.7 je imao identicno ponasanje ...pola sata radi normalno onda pocne kretanje pa opet dodje k sebi ......pritiskom na misa se to kretanje jos ubrzalo tako da je tesko i dvoklik napravit jer drugi klik je centimatar ispod :X ....... kako postoji nemali broj korisnika s istim problemom ima svakakvih rjesenja (tipa mis ne voli crnu podlogu, sijedu kosu i neuredne nokte ...moj je isto radio i na razerovoj crnoj i hello kitty bijeloj {#})

 

e sad slucajno sam naletio na jedan post koji je meni pomogao ....

- problem je bio u driveru maticne ploce ??????? ... tocnije NVIDIA chipset i to za southbridge (iako su genericki driveri koje su win postavili bili u redu .... na prvi pogled) .. nakon instalacije originalnih drivera za chipset mis je napokom proradio kako treba na bilo kakvoj podlozi

 

11 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

moze li mi netko dati razlog da ne kupim r.a.t. 7 sa razer goliathus fragged control podlogom?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
demom96 kaže...

moze li mi netko dati razlog da ne kupim r.a.t. 7 sa razer goliathus fragged control podlogom?

Kao i u mojim i nekolicine kolega forumaša u par postova naglašeno je da miš prije kupnje definitvno treba isprobati kako ti leži u ruci.Rat 7 je jako skup miš,ali isto tako(za mene) je najbolji izbor koji sam našao.

Ukratko,probaj ga pa odluči.

So say We All
14 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Kako najjeftinije nabaviti R.A.T. 5?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
EZY-E kaže...

Kako najjeftinije nabaviti R.A.T. 5?

Ukradi ga, to ti je najjeftinije {#}

14 godina
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
smrad06 kaže...
EZY-E kaže...

Kako najjeftinije nabaviti R.A.T. 5?

Ukradi ga, to ti je najjeftinije {#}

Yea right..

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
15 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Nerazumijem zašto ljudi imaju TOLIKOOOO puno predrasuda. Vide miš i odma moraju reć kako će se raspast, kako izgleda ko iz svemira, kako je ovaki-onaki.

Imam rat7 i miš je vrhunski, da imate 7 godina ili 30 godina i divovske ruke - nema veze. Miš se podešava kako želite.

Kvaliteta izrade je odlična, nisam nijedan miš vidio koji je tako čvrst (ali zato moraju postojati ljudi sa predrasudima -.-).

 

Uvijek se reklo - koliko para tol'ko muzike. ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
poz
trebo bi malu pomoc oko podloge za doticni mis.
Trenutno imam razer exactmat pa me zanima ponasanje misa na ovoj podlozi ?
I jel moze preporuka neke dobre podloge ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Eo bas mi danas doso mis i odlican je ali me smeta to sto kada promjenim sensitivity u driverima ne utjece na sensitivity u igri tj utjece samo na sens u menu. Jel zna netko kak da mi sensitivity postavke u driverima rade i u igri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Mozda nije ba sza ovu temu ali vlasnik sam M.M.O. 7 koji je skoro kao RAT 7 ,iako meni mrvu bolji, kod mene nakon instaqlacije drivera osjetljivost misa djeluje i u igrama ,izvadio sam 3 utega i mis opako lezi u ruci i reakcija na 3000 dp je fenomenalna na 6400 dp nisam ni pokusavo jer je ovo vise nego dovoljno na ovakovom misu,sve pohvale za Cyborg !

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Imam i ja jednog, hardverski je savršen IMHO, ali software je katastrofa. Najjednostavniji macroi su muka za složiti, gubi profile pri svakom rebootu i općenito nema nikakvih zanimljivih featurea. Prije sam imao Fireglider, njegov soft je bio odličan, slaganje macroa bez ikakvih problema, uvjek je radio, imao je zgodne trikove(npr. ako je moguće horizontalno scrollati, u desnoj trećini prozora bi vertikalni kotačić horizontalno scrollao). A ono što mi najviše fali je da mi pri promjeni profila i DPIa nema nikakvog indikatora na ekranu, nego moram gledati u njega da vidim lampice(Fireglider bi u kutu lijepo izbacio poruku na kojem je profilu i DPIu kada bih kliknuo tipku za promjenu) Postoji li neki alternativni SW?

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

MOže preporuka podloge za dotični miš?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
psihoroba kaže...

MOže preporuka podloge za dotični miš?

 

Razer Goliathus Speed.

14 godina
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
FLes kaže...
psihoroba kaže...

MOže preporuka podloge za dotični miš?

 

Razer Goliathus Speed.

IZ ličnog iskustva ? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2013 11:48 (psihoroba).
13 godina
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
psihoroba kaže...
FLes kaže...
psihoroba kaže...

MOže preporuka podloge za dotični miš?

 

Razer Goliathus Speed.

IZ ličnog iskustva ? 

Evo i ja kao i Fles ti možemo reći iz osobnog iskustva da je za ovaj miš ta podloga odlična. Nije jeftina ali se isplati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2013 13:47 (vrinho).
14 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

ok hvala .. 

Ma to je ok cena ja platio svoj exactmat 300kn ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Vash kaže...

Imam goliathus speed, prezadovoljan,

koji tacno??? 
alpha omega itd...

13 godina
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Nasao sam jedino ovo , pa ako si vjest u izrezivanju , mozes probat s takvima !

Music As A Weapon !!
14 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Razmišljam o nabavi novog miša i nakon pročitanih par stranica teme

& dannyevih / skankovih dojmova da ne listam dalje me zanima kakav je miš za male šake/šape?

 

Koliko vidim, mogučnost customizacije je ogromna pa bi mogao jako lijepo sjest u manju šaku.

 

Nadalje, ako neki vlasnik spomenutog miša koji ga ima duže vrijeme vidi ovu temu,

nek baci komentar na kvalitetu samog miša nakon dužeg korištenja općeniti dojam odnosno preporuku za kupnju.

 

 

 

Something witty.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
forzzuk kaže...

Razmišljam o nabavi novog miša i nakon pročitanih par stranica teme

& dannyevih / skankovih dojmova da ne listam dalje me zanima kakav je miš za male šake/šape?

 

Koliko vidim, mogučnost customizacije je ogromna pa bi mogao jako lijepo sjest u manju šaku.

 

Nadalje, ako neki vlasnik spomenutog miša koji ga ima duže vrijeme vidi ovu temu,

nek baci komentar na kvalitetu samog miša nakon dužeg korištenja općeniti dojam odnosno preporuku za kupnju.

 

 

 

Odgovara miš gotovo svakoj šapi, a što se tiče kvalitete ja ga imam 2 godine i još uvijek je kao da je upravo iz kutije izašao... Inače uz njega koristim Cyborg G.L.I.D.E. 7 podlogu i jako lijepo radi...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice