Worms : Reloaded

poruka: 648
|
čitano: 109.583
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
Bernard Huky Hux kaže...

lajkajte (palac gore) ovaj post i sretnom dobitniku saljem originalan ne koristen samarNamigiva ocu reci cd key naravno za crve.....

naravno svi ste bili sretni dobitni, svi ste osvojili cd key, uplatite 15eur + provizija mome kolegi ePlati i na steam dobijate igru :D

za sve detalje njega kontaktirajteNevinašce

se slažeš kolega ePlati?

A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2010 10:19 (Bernard Huky Hux).
16 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Nek mi se netko javi na pp ako oce igrati on lineSmijeh

Intel E7200 2.53@3.8 Ghz,Sapphire 4850,4 Gb king max DDR2 800@960 Mhz,Gigabyte P31-DS3-L
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded
Bernard Huky Hux kaže...
Bernard Huky Hux kaže...

lajkajte (palac gore) ovaj post i sretnom dobitniku saljem originalan ne koristen samarNamigiva ocu reci cd key naravno za crve.....

naravno svi ste bili sretni dobitni, svi ste osvojili cd key, uplatite 15eur + provizija mome kolegi ePlati i na steam dobijate igru :D

za sve detalje njega kontaktirajteNevinašce

se slažeš kolega ePlati?

Sorry,mislim da ovo nije bilo fer prema ekipi sa bug foruma posto si rekao da ces giftati 1 key...ali hvala na reklami...

eplati.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2010 15:46 (eplati.com).
14 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Sorry sto ovako trazim ali ako ima itko da je voljan dati mi jedan worms ako je kupio 2 for 1.. steam LuxXx25

Nobody likes you, Nobody loves you, Nobody cares about you, Nobody want's you, I am Nobody
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded
Luxy2501 kaže...

Sorry sto ovako trazim ali ako ima itko da je voljan dati mi jedan worms ako je kupio 2 for 1.. steam LuxXx25

Sorry frende ali nedobijes niti 1 free ako kupis 1 ili 4,sve se placa =)

eplati.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded
eplati.com kaže...
Luxy2501 kaže...

Sorry sto ovako trazim ali ako ima itko da je voljan dati mi jedan worms ako je kupio 2 for 1.. steam LuxXx25

Sorry frende ali nedobijes niti 1 free ako kupis 1 ili 4,sve se placa =)

aha... zar nije bilo kao da bude manja cijena ako kupise taj neki pack? i steam id tvoj

Nobody likes you, Nobody loves you, Nobody cares about you, Nobody want's you, I am Nobody
15 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
Luxy2501 kaže...
eplati.com kaže...
Luxy2501 kaže...

Sorry sto ovako trazim ali ako ima itko da je voljan dati mi jedan worms ako je kupio 2 for 1.. steam LuxXx25

Sorry frende ali nedobijes niti 1 free ako kupis 1 ili 4,sve se placa =)

aha... zar nije bilo kao da bude manja cijena ako kupise taj neki pack? i steam id tvoj

Sve da se dobije i besplatno baš bi išao netko dati jedan acc nekom liku na forumu.

 

Imaju ljudi prijatelje i obitelj s kojim bi to rađe podjelili.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
14 godina
offline
Worms : Reloaded

RECENZIJA

Worms Reloaded (PC):

 

Žanr: Potezna strateška igra

Izdavač: Team 17

Broj igrača: 1-4

Datum izlaska: 26. avgust 2010/ 26. kolovoz 2010

Zahtjevi: CPU 1.4 GHz, 1 GB RAM, GeForce 4

 

Wormsi su mikrostrateška igra u kojoj vaš tim od četiri crvića mora uništiti protivnički tim od isto toliko gmizavaca, koristeći se vatrenim, hemijskim i biološkim oružjem kakvo nemaju mnoge svjetske armije (Belji se). Wormsi su oduvijek bili najbolji potezni multiplejer naslov, pogotovo ako ste s protivnikom igrali hotseat u istoj sobi i slušali kako psuje i nervira se zbog vašeg smijeha Smijeh. Šta je novo u WOrms Reloadedu? Grafika visoke rezolucije, oružje, glasovi, mape, igrački modovi i još mnogo toga.... Svaki element igre ima manju ili veću dozu novina, osim samog gejmpleja, koji je ostao gotovo isti kao i original, star petnaest godina. Jedna od rijetkih novosti na tom planu jeste početni cooldown za upotrebu najjačeg oružja: airstrike, navođena raketa i druge gadne stvari ne mogu se upotrebljavati u prvih nekoliko poteza, što je veoma korisno za balans multiplejera.

Worms Reloaded donosi male izmjene u arsenal. Većina klasičnih ubojitih sredstava i dalje je tu, ali su neki (npr old woman) izbačeni, a umjesto njih je ubačeno nekoliko novih primjeraka (sentry gun, elektromagnet, otrovni airstrike....)

Igra posjeduje singlplejer kampanju od 35 misija, od kojih su neke logičko-refleksni izazovi (prelaženje staze pomoću nindža konopca u zadatom vremenu i sl), dok je većina klasičan Worms "deathmatch" protiv kompa.

Tu je naravno i multiplejer bilo u hotseatu za jednim računarom, lokalnoj mreži ili preko interneta, što će mnogima biti primaran razlog za nabavku igre. Konačno, Worms Reloaded košta svega 15 € (Steam Cool), tako da i niska cijena spada u gomilu pluseva što krase ovaj zamamni naslov. Namigiva

 

+  Grafika, gejmplej, gomila starog i novog oružja.....

-   Ummm... Pojedinačne glasovne biblioteke nisu prebogate kricima i provalama Belji se (Hebiga, morao sam nešt navest)

 

Grafika- 4

Gameplay- 5-

 

Zaključak: Stari dobri Wormsi obučeni u šljašteće ruho visoke definicije

Moja ocjena: 5-

Don't panic, im Bosnian!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2010 19:37 (Hambrle).
 
9 0 hvala 5
13 godina
protjeran
offline
Worms : Reloaded

Goo` ol` Worms, blast from the past, lol

Dinamo živi vječno
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

@ Hambrle: dodao bi još minus bodova - za razliku od WWP-a, ovdje nije moguće izvesti fire punch stojeći crvu na glavi... crvi su nešto "tromiji"; prečesto ze zapikavaju... nema nekih oružja iz WWP-a, tipa skunk, old lady, ming vase... zbog tromosti su mogli barem ostaviti utility low gravity (uf uf kako je bilo dobrih homerunova sa palicom Smijeh)

 

ali unatoč tim minusima se i dalje redovito igraju na mojem kompjuteru :D

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Drago mi je naglasit svima da je Worms Reloaded dodan na listu igara na hrvatskom ESL-u i ovom prilikom pozivamo sve ljubitelje crva da nam se pridruze u gmizanju dobroj zabavi. Sve sto je potrebno je jednostavna registracija na ESL i jos jednostavnija prijava na ligu. Nadamo se da cemo okupiti sto vise igraca i na taj nacin okupit Hrvatsku worms scenu. Osim postojećih 1v1 i 2v2 laddera često ćemo organizirati i razne kupove, koji ukoliko bude dovoljno interesa, mogu biti otvoreni praktički u roku odma.


ESL linkovi :


http://www.esl.eu/hr/

http://www.esl.eu/hr/wr/



Službena grupa za ESL će biti ova već postojeća za cro Wormse, i sve informacije oko nadolazećih eventova i ostalin announcmenta možete potražiti tamo.


http://steamcommunity.com/groups/wormsHR/announcements/detail/884021462961927511



Raširite vijesti svim priljateljima i vidimo se preko nišana !

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 17:37 (Čux).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Sutra se održava prvi 1v1 kup, bo1 uz double elimination bracket. Predviđeno je za 16 igrača a mjesta još ima pa slobodno dogmižite i signupajte se.


http://www.esl.eu/hr/wr/news/136848/Nakon-aktiviranja-laddera-vrijeme-je-za-prvi-kup-/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Worms : Reloaded

Pokrenem igru, sve je jaaaako sporo, ne priznaje klikove (moram 5-6 puta brzo da bi usao u nesto), ne mogu izmjeniti postavke grafike, na mogu napraviti profil.

 

Koristio istu instalaciju sinoc kod prijatelja, radilo je.

 

Sta da radim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Worms : Reloaded
Mentalist kaže...

Pokrenem igru, sve je jaaaako sporo, ne priznaje klikove (moram 5-6 puta brzo da bi usao u nesto), ne mogu izmjeniti postavke grafike, na mogu napraviti profil.

 

Koristio istu instalaciju sinoc kod prijatelja, radilo je.

 

Sta da radim?

Prosviraj si mozak pištoljom. LOL

 

Nezz, probaj reinstalaciju Wormsa, ali prije toga malo i Total System Scan of your Computer

Dinamo živi vječno
14 godina
protjeran
offline
RE: Worms : Reloaded
Kora kaže...

Nezz, probaj reinstalaciju Wormsa, ali prije toga malo i Total System Scan of your Computer

 

Los savjet.

 

Trebalo je smanjiti rezoluciju u Windows-u, tako da se igra pokrene na manjoj. Spremiti te postavke te poslije vratiti na staru rezoluciju Windows-a.

14 godina
offline
Worms : Reloaded

Sta vise niko ne igra? Plač

Neko raspolozen baciti koju danas/veceras?

http://singlenesia.com/eris/w
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded
pirat01 kaže...

Sta vise niko ne igra? Plač

Neko raspolozen baciti koju danas/veceras?

Ako uhvatim vremena večeras rado ču odigrati..Još ti javim u ovoj temi..

14 godina
offline
Worms : Reloaded

Trebali smo bacit koju...

I see dead people
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Da ozivim temu jel igra jos ko na tunngle? ako da neka mi da ip pa da malo zaigramo!

OGLAS! http://www.bug.hr/forum/topic/konzole-oprema-igranje/prodaja-playstation-2-slim-srebreni/71190.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Ljudi jer mi se isplati kupovat worms reload????  

Kiro
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
Liar kaže...

Ljudi jer mi se isplati kupovat worms reload????

  Definitivno

I see dead people
13 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded

a to se igra preko stema ili?

Kiro
16 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded
Liar kaže...

Ljudi jer mi se isplati kupovat worms reload????  

Liar kaže...

a to se igra preko stema ili?

 

da i da

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.11.2010 14:53 (Čux).
14 godina
offline
Worms : Reloaded

jel se moze skinuta igra igrat online...??? nemogu kupiti preko steAma

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
maxy0 kaže...

jel se moze skinuta igra igrat online...??? nemogu kupiti preko steAma

ja probo meni nije uspijelo probaj ti

14 godina
offline
Worms : Reloaded

ma ni meni ne uspijeva... jel ima di kupiti osim preko steama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Worms : Reloaded

Evo ja sam ga ubo dok je 50 % down

Dobio sam čak i TF2 kapice za svoje crve i TF2 grobove :)

Igrao sam nekih 40-ak minuta i mogu reći da je osjećaj puno bolji nego na jogurtu

Nisam igrao kampanju, igrao sam multiplayer

Multiplayer "servera" (hostova) ima tek toliko da uvijek ima neko s kim možeš igrati

Za sada sam prezadovoljan

I see dead people
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Dođem u champingu do 30 nivoa...i nemogu na 31..a 30 sam uspješno odradio...jel zna netko zašto nemogu?...pls help..:)

blacky
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Worms : Reloaded
blackchoco kaže...

Dođem u champingu do 30 nivoa...i nemogu na 31..a 30 sam uspješno odradio...jel zna netko zašto nemogu?...pls help..:)

Dodatni nivoi se kupuju u shopu, naravno ne za pravi novac :)

80 % mladih ne zna matematiku. Ako si među onih 40 % što znaju, stavi ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2011 20:43 (Hambrle).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Worms : Reloaded
Hambrle kaže...
blackchoco kaže...

Dođem u champingu do 30 nivoa...i nemogu na 31..a 30 sam uspješno odradio...jel zna netko zašto nemogu?...pls help..:)

Dodatni nivoi se kupuju u shopu, naravno ne za pravi novac :)

Ahaa..e hvala što si mi rekao..idem probat sad.;)))..:D

blacky
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice