Worms : Reloaded

poruka: 648
|
čitano: 109.581
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Worms : Reloaded

Možete je isprobati, došla je u "trgovinu"

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Worms : Reloaded

"Jeftino ju nabavio" ali nisam još probao..

 

Po gameplay videima djeluje odlično, drago mi je da su se i 2d-a sjetili konačno.. 3d wormsi su smeće. Neodlučan

Logiram se, nešta ne ide.. srijeda je ujutro bejbe.. Tastaturu sam slomio, cijeli život izgubio..
15 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
nontryer kaže...

"Jeftino ju nabavio" ali nisam još probao..

 

Po gameplay videima djeluje odlično, drago mi je da su se i 2d-a sjetili konačno.. 3d wormsi su smeće. Neodlučan

Ako hoćeš nešto u 3d slično wormsima probaj Hogs of War.

Worms 3d su smeće ali hogsi su jedna od najboljih igara.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
14 godina
offline
Worms : Reloaded

Kako povećati broj crvića? Nije valda da mogu biti samo 4 crva u jednoj ekipi

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Worms : Reloaded

dali budete vi dali svoj steam koji ste kupili igricu :D?

 

user: has_mesar

BC2 nick: Ray.hr ||| XFIRE; mypet ||| STEAM user: has_mesar
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Dodajte me

 

e-mail: maky-the-man@hotmail.com

Nobody expects the Spanish Inquisition! /// Yo, ho, ho, and a bottle of cum.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Worms : Reloaded

hah vidi avataraBelji se 

 

Evo da malo i ja kao veteran wormsa malo bacim svoje utiske. Uglavnom igra je super, u kampanji vidim da je komp dosta poboljšan i malo zeznutiji nego prije(sada se ne boji ozljediti svog crva da bi vas ubio, prije im je to bila rak ranaBelji se) ali su crvi postali dosta tromi, nekada uopće ne žele prokliziti nego se odmah nabe u zemlju, a nekada odjure ko ludi. Ali sve u svemu odlična igraSmijeh

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Worms : Reloaded
Evo ja baš dobio igru na steam-u u zadnji cas ja je preorder-ao. nemam karticu, uzeo sam je preko eNabave.net, ljudi igra mi je došla u rekordnome roku manje od 20 min od uplate, križao sam se sa nogom xD kada sam to vidio.
Sada je skidam..weeeeeeeee...happy....
A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Worms : Reloaded

evo moj kratki

Xfire:mirkeckiller///////////COD2 nick:|BuG|Mirkeckiller ///////// Trackmania nations forever login:mirkeckiller
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

igrao danas protiv frenda ... predobro :D

xFire: rebelsy
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2010 12:49 (rebelsy).
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Super je igra, ali gdje su grobovi u obliku kompjutera???

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
Šef kaže...

Super je igra, ali gdje su grobovi u obliku kompjutera???

hehe nema ih, barem nisam vidio na njih. Meni je fora grob u obliku spomenikaSmijeh 

Stoja
14 godina
offline
Worms : Reloaded

Wooohoooooooo, nabavio sam je :D tnx marsel ;) Nista, evo malo igro sad kampanju, 6 misija preso, preso tutorial, ma odlicno, samo cekam frendove pa da bacimo turnire Smijeh

Ma kakav smak svijeta 2012, pa meni pasteta traje do 2014..... :D
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Worms : Reloaded

zakon mi je mod bazuka & granata, to sam uglavnom igram, i kompanja- stao na 14 levelu.

BC2 nick: Ray.hr ||| XFIRE; mypet ||| STEAM user: has_mesar
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Worms : Reloaded

Moze neko hostat i tacno reci filtere?

dore 2 cuo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Worms : Reloaded

kampanja nekako prelagana, ono svi likovi najviše 50 healtha imaju, pa to je 2 šuta sačmom i gotov je. Ali dobro dosta su pametniji pa se to kompenzira, ja sam negdje na 25.om levelu. 

 

Ali prije je ipak ta kampanja bila bolja. Zadnji level je bio tvoja 2 crva protiv 14 njihovih i svi na najtežoj razini i sa 100 healtha, pa ih sad ti ubi sveSmijeh

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Bok svima..može li mi netko reći zašto u igrici nema zvuka?...Jučer sam je instalirao i nema zvuka..a u postavkama u igrici je sve do kraja pojačano...:/

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Worms : Reloaded

sigurno imaš pokvareni jogurt

Xfire:mirkeckiller///////////COD2 nick:|BuG|Mirkeckiller ///////// Trackmania nations forever login:mirkeckiller
13 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded
Marsel007 kaže...

sigurno imaš pokvareni jogurt

Misliš?...a da inst directx?

14 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
blackchoco kaže...

Bok svima..može li mi netko reći zašto u igrici nema zvuka?...Jučer sam je instalirao i nema zvuka..a u postavkama u igrici je sve do kraja pojačano...:/

Instaliraj directx, meni je pomoglo

dore 2 cuo
15 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
blackchoco kaže...

Bok svima..može li mi netko reći zašto u igrici nema zvuka?...Jučer sam je instalirao i nema zvuka..a u postavkama u igrici je sve do kraja pojačano...:/

Trebas update-ati directx, evo ga link:

http://directx.en.softonic.com/download

Sajko
13 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded
Psycho_Cro kaže...
blackchoco kaže...

Bok svima..može li mi netko reći zašto u igrici nema zvuka?...Jučer sam je instalirao i nema zvuka..a u postavkama u igrici je sve do kraja pojačano...:/

Trebas update-ati directx, evo ga link:

http://directx.en.softonic.com/download

Budem probao pa javim..sad moram ić do grada..pa ću kasnije probat...;)))

14 godina
offline
Worms : Reloaded

Naravno, neizostavan dio igre je i Multiplayer mod, koji će omogućavati igranje u LAN-u

 

Jel to znači da je moguće da svaki igrač igra na svom računalu ili svi igraju na jednom računalu?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Worms : Reloaded

Ne pratim baš vijesti o igri, ali dajte mi recite jel ima igra koji mod da se mogu napucavati igrači za istom tipkovnicom, onako na poteze.

We are nothing but the stones to pave the way...
15 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
Ad4pt3r kaže...

Ne pratim baš vijesti o igri, ali dajte mi recite jel ima igra koji mod da se mogu napucavati igrači za istom tipkovnicom, onako na poteze.

naravno to i je čar wormsa, možeš igrati maximalno do 4 igrača svako sa 4 crva. A ako ti je to malo, onda ćeš morati nabaviti worms world party(ili worms armagedon) gdje se može i do 8 igrača igrati na istom kompuNamigiva

Stoja
16 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Ja pišam od smijeha kad igram MP.

 

Npr. Neprijateljski crv stoji na bačvi eksplozivnog ulja i sprema se mene gađati Bazookom.

Iznad mene je pa cilja prema dolje.

Ispaljuje raketu najjače moguće ali, nije se dobro postavio,

pa mu raketa iz Bazooke udara u bačvu na kojoj stoji i eksplodira skupa s bačvom,

a ta eksplozija baci tog neprijateljskog crva(koji, BTW, ima 100 healtha) u more.

 

I sad - kako se ne smijati tome? Belji se

Nobody expects the Spanish Inquisition! /// Yo, ho, ho, and a bottle of cum.
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
calypso kaže...

 

 

I sad - kako se ne smijati tome? Belji se

Ah, ali najbolje kad ti protivnik stoji na rubu staze(ili blizu vode) i gurneš ga sa onom šakom(prod se mislim zove) to je oružje koje najviše ponizi protivnikaCool 

Stoja
14 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
calypso kaže...

Ja pišam od smijeha kad igram MP.

 

Npr. Neprijateljski crv stoji na bačvi eksplozivnog ulja i sprema se mene gađati Bazookom.

Iznad mene je pa cilja prema dolje.

Ispaljuje raketu najjače moguće ali, nije se dobro postavio,

pa mu raketa iz Bazooke udara u bačvu na kojoj stoji i eksplodira skupa s bačvom,

a ta eksplozija baci tog neprijateljskog crva(koji, BTW, ima 100 healtha) u more.

 

I sad - kako se ne smijati tome? Belji se

hahaha, tako sam ja danas, idem ja s crvicem sa bazookom, i sad umjesto da stisnem enter da skoci, meni nesto rece da stisnem space.... ne moram dalje govoriti (space sam samo pritisnuo na jednu stotinku, kao enter, htio sam skociti)

Ma kakav smak svijeta 2012, pa meni pasteta traje do 2014..... :D
15 godina
offline
Worms : Reloaded

Joj meni se slično događa kad skačem, jer su osakatili skakanje od worms world partya di si mogao skočiti na 5 načina, ovdje možeš samo na dva. I za onaj skok unazad treba shift ili enter dvaputa, i ja pritisnem, ali valjda sporo i registrira kao jedan enter i mališa skoči u vodu na glavu...suci su skok ocijenili čistom desetkomBelji se

Stoja
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
Stoja kaže...

Joj meni se slično događa kad skačem, jer su osakatili skakanje od worms world partya di si mogao skočiti na 5 načina, ovdje možeš samo na dva. I za onaj skok unazad treba shift ili enter dvaputa, i ja pritisnem, ali valjda sporo i registrira kao jedan enter i mališa skoči u vodu na glavu...suci su skok ocijenili čistom desetkomBelji se

ma ja sma totalno pomijesao space i enter Neodlučan vise svojih crvica pobijem nego protivinckih Smijeh

Ma kakav smak svijeta 2012, pa meni pasteta traje do 2014..... :D
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice