Worms : Reloaded

poruka: 648
|
čitano: 109.648
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
danijel99999999999999 kaže...

moze li mi netko pomoci kada uđem u multiplayer pise mi ovo worms reloaded  has stopped working 

 

uradi sve kao što je na ovome videu i mora radit

bc2: SaPPhir3
13 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded

hvala

13 godina
protjeran
offline
Worms : Reloaded

dečki upravo sam instalirao igru od R znate čega, i kako sad da ja ako hoću igrat multiplayer online sa nekime, bilo to iz Hrvatske ili bilokim, što trebam raditi? Ako može upute na PM ili nešto. Vidio sam da dečki ovdje neki igraju multiplayer neznam jel sa originalom ili piratom. Help

Dinamo živi vječno
 
0 4 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Worms : Reloaded

Hoće tko Crve igrati?

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Jel se igra isplati kupiti ? vidim da je na steamu dosta povoljna,jel bude dosta ljudi on line ?

Intel E7200 2.53@3.8 Ghz,Sapphire 4850,4 Gb king max DDR2 800@960 Mhz,Gigabyte P31-DS3-L
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Worms : Reloaded
chingy-os kaže...

Jel se igra isplati kupiti ? vidim da je na steamu dosta povoljna,jel bude dosta ljudi on line ?

sa originalom vjerojatno da, s onom drugom verzijom ne baš :)

Dinamo živi vječno
13 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

evo starih wormsa mozete downlodat

http://www.bestoldgames.net/eng/old-games/worms.php

Be Gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Worms : Reloaded

Koji win maloprije :D. Poslije nekoliko dana odem opet zaigrati i ok, nadjem lika i pocnemo. On cijelo vrijeme mijenja crve, kampa se i uzima health, a ja nista :D, doduse u pocetku nisam znao kako ih promijeniti, ali kasnije sam skontao. Na kraju on ima 170hp, ja oko mozda 80. Na mene red...uzimam punk buster (kako god se zvalo ono oruzje protiv darksidera (valjda se ovako kaze)), ciljam malo desno od njega (lijevo bila voda :D) i pogodite SmijehSmijeh, ni ja nisam vjerovao, ali uspjelo je

dore 2 cuo
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2010 22:49 (pirat01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Worms : Reloaded

@pirat               (NHF) Izlanuo se

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
underdog kaže...

@pirat               (NHF) Izlanuo se

Hahah, jbg prica mi je bila funny jer je lik vjerovatno poludio, a i tema je zamrla 

dore 2 cuo
15 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Ako je netko zainteresiran da igramo mp, neka ude u tunngle pa da bacimo koju. :)

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Pozdrav

 

Što treba napraviti u trećoj misiji kampanje. Worm stoji na mjestu i ne miče se. Ima samo minu. Mogao sam se jedino ubit ali začudo nisam prošao Neodlučan

Pomagajte!

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded
Zokkk kaže...

Pozdrav

 

Što treba napraviti u trećoj misiji kampanje. Worm stoji na mjestu i ne miče se. Ima samo minu. Mogao sam se jedino ubit ali začudo nisam prošao Neodlučan

Pomagajte!

 

 

Stavis minu lijevo od sebe i to je to

eplati.com
13 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

:facepalm: glup sam. Thanx Smijeh. Zabrijo sam da je možda neki bug ili zaštita.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

a u 18 misiji sta treba napravit s onim fire punchom? ja udarim i ostane mu 5 energije??? wtf

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
bongy kaže...

a u 18 misiji sta treba napravit s onim fire punchom? ja udarim i ostane mu 5 energije??? wtf

Znači napraviš 4 koraka naprijed i staviš magnet.

Xfire:mirkeckiller///////////COD2 nick:|BuG|Mirkeckiller ///////// Trackmania nations forever login:mirkeckiller
13 godina
protjeran
offline
RE: Worms : Reloaded
Marsel007 kaže...
bongy kaže...

a u 18 misiji sta treba napravit s onim fire punchom? ja udarim i ostane mu 5 energije??? wtf

Znači napraviš4 koraka naprijed i staviš magnet.

koraka?! WTF?! LOL

Dinamo živi vječno
14 godina
offline
Worms : Reloaded

lajkajte (palac gore) ovaj post i sretnom dobitniku saljem originalan ne koristen samarNamigiva ocu reci cd key naravno za crve.....

A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
Moj PC  
16 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Jel se moze igrati 1v1 na jednom kompu?

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded
Fićo_CoD 5 kaže...

Jel se moze igrati 1v1 na jednom kompu?

naravno

eplati.com
14 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Eto da i ja pitam jel postoji način mjenjanja crva :S da igra jedan, a on u skroz nepovoljnoj poziciji prebacim na drugog :D možda glupo pitanje, ali eto :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
xDinichx kaže...

Eto da i ja pitam jel postoji način mjenjanja crva :S da igra jedan, a on u skroz nepovoljnoj poziciji prebacim na drugog :D možda glupo pitanje, ali eto :D

Mislim da se mijenjaju na tab

dore 2 cuo
14 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

jel zna tko kako riješiti ovaj problem: pokrenem igru i strašno mi laga, pokazivač miša onako jako šteka i sve je usporeno.

sumnjam da je u konfi problem jer mafiu 2 igram na high i skoro sve ostale igre.

HELP!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded
fic1994 kaže...

jel zna tko kako riješiti ovaj problem: pokrenem igru i strašno mi laga, pokazivač miša onako jako šteka i sve je usporeno.

sumnjam da je u konfi problem jer mafiu 2 igram na high i skoro sve ostale igre.

HELP!!!

Meni je ista takva situacija bila na laptopu koji nije niti malo slab za takvu igru,nakon reinstalacije win xp na win7 je sve radilo kao bebica,neki driveri izgleda su bili out of date ili nesto

eplati.com
14 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

problem riješen, updejtao sam drivere od grafičke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
xDinichx kaže...

Eto da i ja pitam jel postoji način mjenjanja crva :S da igra jedan, a on u skroz nepovoljnoj poziciji prebacim na drugog :D možda glupo pitanje, ali eto :D

koliko sam skužio, dok igraš protiv nekoga na jednom kompu, onda možeš mijenjati crve samo dok igraš beginner mode, u ostalima neće mijenjati. Nesjećam se da li u kampanji možeš mijenjati, a MP nisam igrao.

15 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Mi moze netko rec gdje mogu igrat s onim sta kupim u Shopu, jel to samo za mp? I kako mogu igrat 1v1 na jednom kompu?

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.9.2010 18:36 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Evo HCL video recenzija, ako je netko već stavio ispričavam se...

Link.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded
Bernard Huky Hux kaže...

lajkajte (palac gore) ovaj post i sretnom dobitniku saljem originalan ne koristen samarNamigiva ocu reci cd key naravno za crve.....

tko je sretni dobitnik? ako ces birati vec nekim slucajnim odabirom .. onda koristi http://www.random.org/ ;)

 

Smijeh

Bilo bi zgodno ... ali nije potrebno
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.9.2010 20:26 (rebelsy).
14 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded
Bernard Huky Hux nabrijao ekipu,i sada nestao...=)
Salim se,znam da nije takav
eplati.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice