World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.859
|
čitano: 1.432.954
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: World of Warcraft
Minneyar kaže...
Chosenone1 kaže...

Kad kupite kod blizzarda dobivate key i boost odmah,kad kupite na g2a i slicnim stranicama dobijete boost i key tek na dan izlaska igre jer samo blizzard vam moze dati boost u preorderu prije izlaska igre,drugi vam mogu samo key dati.

Gluposti. Kupio sam na vanjskoj stranici za 29 eura 2 ekspanzije i i cura i ja smo dobili boost odmah. Cim redeemas kljuc na battle.net accountu dobis sve sto ide s tim kljucem. I.e. boost.

Da ali kada si ga kupio jer dosta ljudi koji su preorder cim je bilo vidljivo na stranici nije dobilo boost.Noviji preorderi dobiju bar vecina.2 frenda su mi kupila u isto vrijeme wod,zajedno su ga uzeli,jedan je dobio jedan nije :D

13 godina
offline
World of Warcraft

a gdje si to uzeo WoD? o kojoj se stranici radi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
World of Warcraft

g2play.net

 

keyevi su dosli za 2 min i sve se najnormalnije dobije odmah

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

U mom slucaju je bila g2a

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

Ekipa sorry što upadam ovako, imam problem.Danas sam htio uzeti 30dana gametime preko g2a putem paysafe carda.Poslije škole sam kupio jedan od 100 HRK, ali nisam znao da psc uzima fee pa mi fali nešto love.Ako netko ima neki stariji psc, a ne treba mu neka mi pošalje na PP, bio bi mu jako zahvalan.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Mislim da mozes vratiti taj paysafe preko njihove stranice na neciji bankovni racun,dobijes nazad 70-75% novaca,nisam siguran tocno koliko.Ak je tako onda mozes kupiti 1month sa tim povratom :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft

ono kad bzvzni item se uspije prodat  {#}{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft

dado16@ GZ! :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 9:54 (Virty).
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
glupost
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Taj bezvezni item ima drop 0.2% sto ga cini dosta skupim,lagano se preproda za vise.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Chosenone1 kaže...

Taj bezvezni item ima drop 0.2% sto ga cini dosta skupim,lagano se preproda za vise.

Ili da te po*ere ko mene Blade of Wizardry 3 puta u istom danu. A baš nijednog nije bilo na AH. Svaki otišao za 9k, i to u roku ~12h. Živio transmog :)

Die Slawen haben uns besiegt. Sie haben unser Land, unsere Nation, unsere Ideologie zerschlagen... Das bedeutet sie sind eine arische Rasse und sie werden diese Welt in die Knie zwingen...
15 godina
online
World of Warcraft

Ekipa koja jos nije nabavila svoje primjerke WoDa jer misli nabaviti box edition, gdi ih mislite nabaviti, imate ih namjeru rezervirati?
Ja pitao u algoritmu i infomarku i nikakve koristi od njih. Jos uvijek ne primaju predbiljezbe.

Ima netko informaciju o ponocnom eventu mozda? {#}

 

P.S.

Aha sad vidim da je infomark na FBu napisal za par dana predbiljezbe...ha nist, cekat jos malo. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
ja cekam black friday... nadam se popustu
14 godina
offline
World of Warcraft

pozz ljudi, udjem malo danas u battlenet account, vidim mist of pandaria kupljena 2010, ni ne sjecam se da sam to tad kupio lol, no bas sam se zazelio malo opet vratit wowu. 

kad dode ova expanzija u 11. mjesecu, nema lvl cap dizanja il ostaje lvl 90? 

zapravo koji je uopce lvl cap trenutno i zasto na twitch tv pise da svi igraju warlords of draeonr, sta nije trenutno aktualna mists of pandaria?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Djozaa kaže...

pozz ljudi, udjem malo danas u battlenet account, vidim mist of pandaria kupljena 2010, ni ne sjecam se da sam to tad kupio lol, no bas sam se zazelio malo opet vratit wowu. 

kad dode ova expanzija u 11. mjesecu, nema lvl cap dizanja il ostaje lvl 90? 

zapravo koji je uopce lvl cap trenutno i zasto na twitch tv pise da svi igraju warlords of draeonr, sta nije trenutno aktualna mists of pandaria?

 

Moga si barem izguglat šta donosi WoD :)

100lvl će bit max.

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
14 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Ekipa, dajte preporucite mi neku melee klasu za main-ati u WoD-u. Malo i da potaknem raspravu a volio bi da cujem i misljenja od nasih forumasa koji su vec duze vrijeme u wow-u.

Imam Arms Warr na 90. Pokušao sam igrati caster-e ali mi bas i ne ide od ruke njihov stil. Dakle, koji je po vama najbolji melee za lvl-ati do 100. Neke od specijalizacija sam namjerno izbacio jer ne namjeravam s njima igrati kao Fury Warr itd. Vidjet ce te u glasovanju. Igram iskljucivo DPS klase, tankove ne bi. I takodjer sam izuzeo Monk klasu jer mi nikako ne odgovara.

Evo i glasanja cisto da suzim izbor. LP

 

 

1 Warrior - Arms
7 Paladin - Retribution
3 Rogue - Assassination
3 Death Knight - Frost
5 Shaman - Enhancement
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Djozaa kaže...

pozz ljudi, udjem malo danas u battlenet account, vidim mist of pandaria kupljena 2010, ni ne sjecam se da sam to tad kupio lol, no bas sam se zazelio malo opet vratit wowu. 

kad dode ova expanzija u 11. mjesecu, nema lvl cap dizanja il ostaje lvl 90? 

zapravo koji je uopce lvl cap trenutno i zasto na twitch tv pise da svi igraju warlords of draeonr, sta nije trenutno aktualna mists of pandaria?

 

Lvl cap ti ide na 100, nema letenja u novim zonama.

Doslo je do velikih promjena sad pred izlazak expanzije, stat squish, izbaceno je dosta skillova, CC ponajprije...

A na twitchu ti skoro svi igraju WoD betu

16 godina
offline
World of Warcraft

Inače da obradujem sve koji žele igrati wow a nemaju trenutno para.

 

Blizzard daje besplatnih 7 dana igranja, samo se loginirajte na svoj account i kliknite na free 7 days :D

 

"Free Game Time Promotion If you are thinking about coming back for Warlords of Draenor, a free week of game time went out today. It appears to work for almost everyone right now, even adding a week of game time to active accounts."

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Ja nemogu aktivirati tih 7 dana preko tog kao  linka

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Vim kaže...

Ekipa, dajte preporucite mi neku melee klasu za main-ati u WoD-u. Malo i da potaknem raspravu a volio bi da cujem i misljenja od nasih forumasa koji su vec duze vrijeme u wow-u.

Imam Arms Warr na 90. Pokušao sam igrati caster-e ali mi bas i ne ide od ruke njihov stil. Dakle, koji je po vama najbolji melee za lvl-ati do 100. Neke od specijalizacija sam namjerno izbacio jer ne namjeravam s njima igrati kao Fury Warr itd. Vidjet ce te u glasovanju. Igram iskljucivo DPS klase, tankove ne bi. I takodjer sam izuzeo Monk klasu jer mi nikako ne odgovara.

Evo i glasanja cisto da suzim izbor. LP

 

 

Arms je trenutno toliko blesav za igrati, nisam vidio tako loš spec od vanille. Imaš dva spela i čekaš autoattack. Fury je sada baš fury :D Inače i sam igram melejce i tankove i najviše mi psolije patcha odgovara šaman. Ima dosta spelova u samoj rotaciji, ali česti su oni eksplozivni momenti kad sve eksplodira od dmga. Paladin je sličan šamanu jako puno proceva i eksplozija. Rog ko rog - režem te tanko cijeli dan.

I'm very large!
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Chosenone1 kaže...

Ja nemogu aktivirati tih 7 dana preko tog kao  linka

 

Nalazi se pod referraals/rewards.

 

Evo i slika kao dokaz da je meni uspjelo.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 17:33 (amd freak).
15 godina
odjavljen
offline
World of Warcraft

Kad smo kod toga, što sad igraju main tenkovi? Koje klase i specove? Healeri?

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Tonči kaže...

Kad smo kod toga, što sad igraju main tenkovi? Koje klase i specove? Healeri?

U MoP-u je sve bilo viable.

Navodno je Guardian drood bia najlosiji tenk, u mom guildu je main tank kroz citavu ekspanziju bia upravo Guardian druid, cistili smo HC (sadasnji Mythic) u roku. s samo 3 raida  tjedno po 3 sata (mislim da smo bili rank ~125 kad smo ubili HC Garrosha)

 

Healeri slicna prica, disco priestovi su bili OP citavu ekspanziju, resto shamani su imali problema u ToT-u, Monkovi su bili dosta dobri na nekim fightovima, uzasni na drugim itd.

 

A na pitanje Vim-a

 

Igraj Sub rogue, najdinamicniji spec, milijun stvari za pratit. Odlican single target, uzasan AoE.

Igram Roguea od vanille i Sub sam nedavno pocea igrat (u prvi mjesec kad smo progress-ali hc Paragone)


Definitivno dasak svjezeg zraka za mene, a i kompleksnost speca znaci da sta igrac ima veci skill cap bolje ce rezultate imat s njim.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 18:34 (Ashelor).
13 godina
offline
Re: World of Warcraft
amd freak kaže...
Chosenone1 kaže...

Ja nemogu aktivirati tih 7 dana preko tog kao  linka

 

Nalazi se pod referraals/rewards.

 

Evo i slika kao dokaz da je meni uspjelo.

 

 

Znam da je tu,citao sam po forumima ali nemam i dalje to,hrpa ljudi takodjer.

11 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Informacije o 7 dana free: http://blue.mmo-champion.com/topic/346632-regarding-7-day-promotion-emails/

 

@Vim: To je nemoguce reci jos balansiraju klase, Fury warr je bio OP kad je patch dosao. a sad su ga nerfali. Igra se sta se voli a ne sto je OP, bar po mom stavu iako su svi imali wlocka u MoP jer su bili 50% ispred ostalih pogotovo u SoO.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.10.2014 9:03 (Santilom).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Santilom kaže...

Informacije o 7 dana free: http://blue.mmo-champion.com/topic/346632-regarding-7-day-promotion-emails/

 

@Vim: To je nemoguce reci jos balansiraju klase, Fury warr je bio OP kad je patch dosao. a sad su ga nerfali. Igra se sta se voli a ne sto je OP, bar po mom stavu iako su svi imali wlocka u MoP jer su bili 50% ispred ostalih pogotovo u SoO.

ajde kenjaj malo više

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
acca kaže...
Santilom kaže...

Informacije o 7 dana free: http://blue.mmo-champion.com/topic/346632-regarding-7-day-promotion-emails/

 

@Vim: To je nemoguce reci jos balansiraju klase, Fury warr je bio OP kad je patch dosao. a sad su ga nerfali. Igra se sta se voli a ne sto je OP, bar po mom stavu iako su svi imali wlocka u MoP jer su bili 50% ispred ostalih pogotovo u SoO.

ajde kenjaj malo više

Moras i ti nesto da jedes ;)

16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Chosenone1 kaže...

Ja nemogu aktivirati tih 7 dana preko tog kao  linka

Mozda si to vec bio iskoristio prije..

 

Blizz svakih neznam kolko(par mjeseci) salje neaktivnim racunima 7 ili 10 days free trial.

Nekad je samo za Wow a nekad je +expanzija ako ju nemas kupljenu.

Imam account od 2005 pa sam upoznat s tim dosta jer ne igram wow bas zadnjih par godina aktivno...osim kad mi dodje tako neki trial.

CPU-Z http://valid.canardpc.com/2801094
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Prodajem WoW Prepaids 60 dana 170kn. Mob 095 8288472 ili skype: orien83

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
skup si, jeftinije je na kinguinu, 140 kn
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice