World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.321.260
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

nije to, nego su u "šermanke" AKA M36 Jacksone stavljene sovjetski dizel strojevi, sredinom 80-ih...

 ma ja mislim da je to bil mod u wot garazi, ugl. hellcat turret na T-54 shasiji, mozda se neko igral sa fajlovima u igri, al znam da sam ga videl i citiral Arnie-a : "What the Hell Are YOU?"

zvonećan kaže...

imam 10 000 obveznica, koji tenk najviše zarađuje šta da uzmem

 zavisi kaj volis igrat i dal imas premium akaunt

nekad je premium tenk bil i za trening posade, sad to vise ne vredi- jer za 2 MILL kredita uzmes book i bacis na posadu 250k Expa svakom, a ta DVA miljona mo's zaradit u dva sata sad za holidej ops sa prem acc.

ak ne igras cesto i ne koristis premium akaunt, gledaj tenkove kaj imaju jako dobar PEN na standardnim granatama jer DMG daje zaradu, i da ne stisces previse TIPKU 2 u borbi

 

najveci pen (standard ammo) imaju Lorraine, Liberte, T-103, Patriot (jako jeftine granate ali mali Dmg)

PREFERENTIAL MM (+1) imaju KV-5, T-34-3, WZ-111 Alpine Tigor i IS-6 CRNI JACK

Bonds - Preferential MM

Bonds Lights

Bonds Mediums

Bonds Heavys

Bonds TDs

AirLive kaže...
Ovi sa homebox su ipak neki vid alternative pravoj fiksnoj liniji pa pretpostavljam da njih malo drugačije gledaju.

I ne razumijem zašto odjednom ovako kad mi je tjedan dana normalno radilo sve...

 hom-box je "kvazi-flet" jer imas ogranicenje prometa mjesecno i po broju su odijeljeni od glasovnih linija koje idu i na 5G, a net tarife ostaju na 4G brzinama OSIM ak ne ugovoris ovu neku novu 5G mobilnu tarifu, nisam isao u to i dal samo net moze to

anarky1988 kaže...

Bonus kod SNATCH

 dan premiuma, neki stil i jos nekaj

Added to Depot: Consumables "Pudding and Tea" - 10 item(s)

"Ace of Diamonds" decal added: (x3)

Gunsmith style added

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.1.2024 21:58 (ED63).
12 godina
offline
Re: World of Tanks

hvala lijepa

valter
9 godina
offline
World of Tanks

Vezano za onaj problem sa disconnectanjem što sam nekidan kukao, mislim da sam shvatio u čemu je problem. Pretpostavljam i da sam zvao i da su mi skinuli taj CGNAT da bi odmah radilo, ali nisam to uradio.

Svašta nešto sam pokušavao čačkati i namještati po firewallu, čak sam i system restore napravio; to je ispočetka čak i radilo koji sat iz nekog razloga, ali se onda opet isto nastavilo.

 

Ugl. izgleda da nakon što je neko vrijeme konstantno upaljen mobile data na smartphoneu sve proradi. Meni je vjerojatno bio 10ak dana upaljen 24/7 mobile data i sve je radilo, ali čim sam ga isključio na novu godinu krenuli su problemi. Kad gledam onu stranicu "what is my ip" sad stalno drži istu, a u početku mi svako malo vrti par lokacija, a time i ip.

Probao sam pingat za test eu1 i na ovoj slici je stanje kad radi ok i tu su vidljiva ova 3 hopa pri kraju sa 100% packet loss, a kad sam pingao dok nije radilo (nemam ss jbg) osim ta 3 bila su još dodatna 3 hopa isto sa 100% packet lossa, ali pri početku među prvih par koji su zeleni i to je pretpostavljam u tom dijelu koji je pod CGNAT.

 

 

E sad dali sustav da neku "prednost" nakon što prođe određeno vrijeme tipa nakon 12h/24h... ili možda da "prednost" određenom broju/postotku uređaja koji su najduže spojeni to ne znam. Nadam se da ima neki forumski doktor koji to može stručnije objasniti.

 

Funfact: igram otprilike 15ak dana i malo sam rusty nakon 3g pauze i na nekih 250 partija imam nešto preko 51% pobjeda, ali na 10ak disconnecta di sam bio afk i to većinom tier 8/9 imam 60-70% pobjeda. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.1.2024 4:12 (AirLive).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks

Kod mene na A1 4G(5G al lažni) isti problem, rijesio sam ga tako da prilikom igranja wota upalim VPN (u mom slučaju windscribe). Sve druge online igre koje igram rade normalno bez VPN-a

Oj lijepa o draga o slatka lignjo
14 godina
offline
World of Tanks

meni je SAMO Wot zezal, i prije na tele 2 pokucnom i posle na A1 hom boxu (vip)

sad sam na WiFi-ju kucnom i NEMA nikakvih problema

 

nekaj je to povezano sa firmwareom kaj su genijalci od operaterovih tehnickih sluzbi instalirali u te rutere i uvijek je bil "NEKI VRAG" kaj je Wot vuko za rukav i nije mu dal spajanje sa serverom ili ulazak u borbu

 

ponavljam, kad god sam bil na nekoj free mrezi, wifiju ili na kabel spojen a ne prek mobilne mreze, sve je radilo OK

jedino operateri mobilnih mreza i jedino Wot je zezal

 

ostalo sve je uvijek radilo SVE.

go figure....ajd svašta...kako to?

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

dali netko zna kako riješiti problem sa pingom varira bude oko 50 pa ode na 120 260 300 600 999 i onda padne na 60 pa oopet 700 i tako stalno

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks

si spojen žicom il wifi? isto si spojen na fixni net il mobilni internet? koja je brzina? Koliko uređaja je spojeno na istu konekciju? Skidaš stvari (torrente il stagod) dok igras?

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2024 14:09 (MEDO11).
9 godina
offline
Re: World of Tanks

spojen na fixni net putem wifi antene,i kad nit jedan drugi uređaj ne koristi net meni ista stvar neznam što je problem

16 godina
offline
Re: World of Tanks
gamero kaže...

spojen na fixni net putem wifi antene,i kad nit jedan drugi uređaj ne koristi net meni ista stvar neznam što je problem

 Zna biti i do njihovog servera. 

Meni je tako bilo prije jedno 2 sedmice. 

 

Udjem u drugu igru sve radi odlicno u WoT-u je ok ali imao te spike-ove. Nakn par sati se rijesilo samo od sebe. 

12 godina
offline
Re: World of Tanks
gamero kaže...

spojen na fixni net putem wifi antene,i kad nit jedan drugi uređaj ne koristi net meni ista stvar neznam što je problem

 100% je wifi problem. Imas opciju kabel dovuc do kompa ako nista za test samo?

15 godina
online
Re: World of Tanks
Kuka ekipa dosta ovih dana na redditu zbog laga nakog zadnjeg patcha.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: World of Tanks
gamero kaže...

spojen na fixni net putem wifi antene,i kad nit jedan drugi uređaj ne koristi net meni ista stvar neznam što je problem

 Da nemaš možda ono malo usb smeće od Tp-linka za antenu? Meni je to dosta usporavalo vezu..probio sam rupu u zidu i spojio kabel, sad radi bez greške.

10 godina
offline
World of Tanks

Jel se još kupuju/prodaju accounti? Moj stoji na polici skuplja prašinu sa lijepom kolekcijom tenkova vulgaris te premium tenkova.

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

da imam kao da si vidovit hahahahaha,,,kabal mi nije opcija dali da kupim neku bolju antenu

16 godina
offline
Re: World of Tanks
Entry Point kaže...

Jel se još kupuju/prodaju accounti? Moj stoji na polici skuplja prašinu sa lijepom kolekcijom tenkova vulgaris te premium tenkova.

 Igra je jos ziva tako da sigurno ima negdje neko ko je voljan iskesirati prave love da se ne muci u grindu 

 

Puknes na playerauctions i cekas 

9 godina
offline
Re: World of Tanks
subi91 kaže...

Kod mene na A1 4G(5G al lažni) isti problem, rijesio sam ga tako da prilikom igranja wota upalim VPN (u mom slučaju windscribe). Sve druge online igre koje igram rade normalno bez VPN-a

 Da ma i meni je opet nešto zezalo kasnije iako se nisam disconnectao, ali sam upalio onu dodatnu opciju 9za9 pa mi više nije radilo i počelo mi mjenjat IP. Sad nisam kod kuće i na žici sam i nemam više tih problema, ali opet mi ne radi store, samo loada neko vrijeme i izbaci mi grešku. Koliko sam skužio store je na posebnom serveru? Probao sam izbrisat cache i opet ne radi. I na žici mi je a1 pa da nije možda do toga... Jer meni kad mi vrti loggin i vrti one poruke syncronizing acc ili šta već, updating garage... nema mi poruke za store (syncronising ili updating store), a baš sam na nečijem streamu naletio dok je palio igru i pisala je i ta opcija. Vjerojatno ću i ja trebat probat sa VPN barem kad budu neki popusti u storeu, jer ovaj nedavni za praznike kad je bilo sve na 50% nisam ništa mogo nabavit.

12 godina
offline
Re: World of Tanks

Pomoglo bi da uzmes bolji wifi adapter, al zavisi i od routera kojeg imas i pozicije, tipa ako ide kroz 2-3 zida nece nis pomoc, mogli bi se smanjit dropovi sa boljim adapterom al tesko da ces ih eliminirat. Wifi je jako musicav, zato ako si daleko od routera je bolja opcija kabel navuc ako je moguce.

mozda sa ovako necim probat:

ASUS USB-AC58 (90IG06I0-BM0400) | MALL.HR

il ovo:

TP-Link Archer TX20U Plus 1800 Mbit/s Crno (nabava.net)

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2024 11:13 (MEDO11).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
gamero kaže...

da imam kao da si vidovit hahahahaha,,,kabal mi nije opcija dali da kupim neku bolju antenu

 a lijepo ti je coek reko da je $temanje zida isto opcija

AirLive kaže...

i ne radi store, samo loada neko vrijeme i izbaci mi grešku. Koliko sam skužio store je na posebnom serveru? Probao sam izbrisat cache i opet ne radi. I na žici mi je a1 pa da nije možda do toga... Jer meni kad mi vrti loggin i vrti one poruke syncronizing acc ili šta već, updating garage... nema mi poruke za store (syncronising ili updating store), a baš sam na nečijem streamu naletio dok je palio igru i pisala je i ta opcija.

 ima nekaj kaj sam ja pokusaval kad me je ruter tele 2 i isto vip zezal

u opcijama firewalla se mogu dodat "iznimke" koje se pustaju van na net

poseban je fajl za wg launcher, posebno je wot.exe fajl, posebna je konekcija bas za "store" jer je to ko jedan mali browser unutar igre, i mislim da je i klan opcija isto tak, kao i news tab, sve to ide na posebnu konekciju van garaze koja se posebno spaja, pa ucitava-loada i pokazuje unutar garaze ko u nekom "pregledniku" ajmo to tak rec

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
World of Tanks

bonus kooood !!!!! sa armored patrola

WOTYOUTUBEUNITED

Gives:
• 2D style “Tornado Alert” (previously called Gamescom 2022).
• 3 emblems: Tornado
• 3 inscriptions: Steel tornado

 

a ovde se moze dodatno nekaj dobit nakon log-ina, ne pise na sajtu kaj se dobi:

 

https://worldoftanks.eu/en/lunar-new-year-2024/

odma na startu se ulogira i klikne na "daj mi meni moje mukte gudize ™ "

al stvarno zbilja ima gumb na kojem to pise

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
World of Tanks

WG kreteni gase službeni forum, valjda im je dopizdilo da ih igrači prozivaju za svaki idiotizam i glupost koju misle progurat u ovu jadnu napaćenu igru. Osim toga, zadnjih tjedan dana me MM stavlja sa apsolutnim majmunima. Ma lažem, majmuni je kompliment za hrpe degenerika kojima ne ide igranje, disanje i razmišljanje u isto vrime. Šta se ovo dešava?! Pa botovi bolje igraju!

 

Dođe mi da sam sebi od muke navučem muda na čelo i tamo ih pribijem klamericom.

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Bevanda kaže...

WG kreteni gase službeni forum, valjda im je dopizdilo da ih igrači prozivaju za svaki idiotizam i glupost koju misle progurat u ovu jadnu napaćenu igru. Osim toga, zadnjih tjedan dana me MM stavlja sa apsolutnim majmunima. Ma lažem, majmuni je kompliment za hrpe degenerika kojima ne ide igranje, disanje i razmišljanje u isto vrime. Šta se ovo dešava?! Pa botovi bolje igraju!

 

Dođe mi da sam sebi od muke navučem muda na čelo i tamo ih pribijem klamericom.

 Ja iskreno mislim da oni potajno vec duze vrijeme ubacuju botove u MM jer nema drugog nacina da se objasni ovoliki idiotizam.

 

Srecom ja okrenem na zajebanciju pa me ne pogadja toliko. 

Ako imas vremena pokusaj se nekada javiti tim retardusima sa po 0 dmg-a nakon matcha i vidi u kojem procentu ces dobiti odgovor u pm-u. Nisam probao pa me zanima, a meni se neda zajebavat 

14 godina
offline
World of Tanks

kolko sam ja procital, to je posljedica nedostatka ljudi

 

kad su raskrstili sa rusijom i Lesta studiom, jedno 200 ljudi je ostalo tamo, i to veliki dio za dizajn i grafiku (zato nema novih mapa)

a lesta je bila odgovorna i za WG kopile World of Warplanes

 

znaci fali im hrpa ljudi, od programera do "likovnih dizajnera" a rusi se nisu htjeli zbog toga selit na zapad

prvo gase ingame chat, pa sad i forum

EDIT: forum se seli na DISCORD 

 

zadnja dvojica kaj ce ostat radit, jedan ce objavljivat nove "akcije" u shopu, a drugi ce uplacenu lovu prebacivat da netragom nestane

 

ko nije detaljno citao EULA kad je radil akakunt i klikal "AJ EGRII" ™ ce morat ovako saznat:

akaunt NIJE njegov

gold, premium tenkovi i sve na kaj je spiskal lovu NIJE njegovo

nista od WoT-a, WoWs-a i WoWp-a nije "VASE", vi samo  "KORISTITE USLUGU" koju vam WG daje na koristenje tj. renta, i moze u bilo koje doba istekat servere i nikom nist, oni su se pravno pokrili 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2024 20:51 (ED63).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

 ima nekaj kaj sam ja pokusaval kad me je ruter tele 2 i isto vip zezal

u opcijama firewalla se mogu dodat "iznimke" koje se pustaju van na net

poseban je fajl za wg launcher, posebno je wot.exe fajl, posebna je konekcija bas za "store" jer je to ko jedan mali browser unutar igre, i mislim da je i klan opcija isto tak, kao i news tab, sve to ide na posebnu konekciju van garaze koja se posebno spaja, pa ucitava-loada i pokazuje unutar garaze ko u nekom "pregledniku" ajmo to tak rec

 Ma dodao sam ja svašta nešto manualno u firewall, ali ništa ne pomaže. Koliko sam skužio to ide preko one datoteke cef_browser_process.exe, a ima i onaj cef_subprocess.exe pa sam i njega dodao. Pa sam stavio i da pokreće preko nvidia gpu, a ne integrirane intel i opet ne radi.

Mislim da je čak problem u tome što sam ja na win7, a taj ingame browser je chromium based, a meni već mjesecima izbacuje u chrome da nema više nadogradnji ako se ne prebacim na win10.  

Ako ima neko da je na win7, a da mu radi store, slobodno neka se javi (mislim da ni za win8 isto nema više chrome updatea).

Trenutno sam imam zalihe opreme i consumablesa, ali kad nestane onda ću bit u problemu. Ni onaj nedavni black market nisam mogao iskoristiti (srećom nisu mi bili interesantne ponude) jer je bio pod store tab...

 

Inače, vezano za onaj problem sa disconnectanjem preko mobile hotspota što sam tu na temi nedavno kukao, namjestio sam na services za WWAN autoconfig automatic, a bio mi je manual i par puta kad sam probao mi je radilo pa ako ima neko sa istim problemom neka proba ovo.

6 godina
offline
World of Tanks

Ovo se zove šussss... :-) 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

hmm kak ? spaljivanje?

 

jer T-44 ima 85/100/122 top a tek ovaj zadnji radi koliko? 390 štete ?

Ju je je? Je ju je!
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Pogodio sam ga Progetom u spremnik streljiva .

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
14 godina
offline
World of Tanks

uskoro nam dolazi NOVI komad BOND Eqipmenta / Opreme !!!!

WG i Brko ™©® su u pregovorima sa jednom Šveckom firmom kaj radi namještaj za vrt ( KEIA )

čitaj DALJE !

dakle, dogovaraju se oko cijene za licencu da ju ubace u WoT i kolko će posle davat im provizije po prodanom primjerku

 

naravno, sukladno sa šveckom dizajnerskom logikom, moći će se namontirati samo na SWE vozila

pošto je oprema namjenjena za VRT, a ne za kampere, moći će ju koristit samo TD-ji, a ne ostali (mobilni) tenkovi

 

dakle, ako oćete svoj novi švecki TD počastit sa novim komadom BOND opreme, pomolite se

da će se WG i Brko pokloniti menađerima šveckog giganta da dobe licencu za novi komad opreme

samo je pitanje kolko nisko mogu ić kad ukljuće siđ mod™©®

 

dakle, novi komad BOND opreme je  bond kamonet / mreža za kamuflažu

 za ljubitelje povijesti:

https://www.ointres.se/strv_103.htm

Brko+u+naklonu+u+tenku Brko+u+naklonu+u+tenku
ko+je+potrgal+wasd+na+tasti....evo+mu ko+je+potrgal+wasd+na+tasti....evo+mu
Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2024 0:34 (ED63).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

WG je izgleda (opet) nešto sjebao sa trenutnim "Manouvers" eventom (neka cw kampanja valjda) i svi dobijaju 3 dana premiuma po loginu koji se može aktivirati idućih 7 dana. Tako da ako neko možda želi vikendom igrati da se ne loggina bezveze tokom tjedna.

 

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/maneuvers-compensation-announcement/

 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
World of Tanks

Ako ima neko da igra wot jel može napisat ili stavit ss kolike su cijene u ovom shamrock shopu.

Ne učitava mi shop (data temporary unavailable); riješio sam svih 9 levela i skupio 4268 onih zelenih, a dalje nema neke koristi grindati, niti je mod pretjerano zanimljiv.

Trebalo bi prema wot eu portalu bit ovo slikano u ponudi, ali na portalu ne pišu cijene.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

2 platona= 6 tenkova= 0 DMG 

Bolje je biti mrtav pijan,nego mrtav hladan.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2024 20:29 (tadic).
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice