World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.319.806
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

jeste kupili kv3 za pripremu grinda prema dvocjevkama? 

 Baš sam prošli tjedan to riješio, s obzirom na malu količinu xp-a za tier 8, brzo je to išlo.

13 godina
offline
Re: World of Tanks

ja sam se tek jučer sjetio kupiti ga.. 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
World of Tanks

Purchased: 'IS-3-II' successfully purchased. Spent credits: 3,570,000.

 

Malo grindanja i 10 će biti uskoro zahvaljujući hrpi onih nacrta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Je li osmica šta valja ili da odem odma na devetku i ne potrošin bez veze srebrnjake? Nezz koliko bi osmica bila korisna za Frontline...
actore non probante reus absolvitur.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

ako pitaš samo zbog frontline-a, ne isplati se.. iskreno mi se čini da je prem. bolji

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
World of Tanks

pa neisplati se cijela linija:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

mislim da devetka sa svim upgradima i desetka nisu loši tenkovi.. -8 depression i solidan turret, i ako uspiješ češće okinuti double shot, tradeanje može biti i te kako isplativo..

sigurno da nisu super kompetetivni, ali i te kako imaju svoj niche use + novu mehaniku koja može dati malo satisfactory feelinga najvećima alfa dmg-om od svih heavy tenkova..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2020 15:33 (nine).
14 godina
offline
World of Tanks

PAZI OVDJE:
Od danas ponovno kreću misije za premiuma, ovaj puta za tier VI Bretagne Panther.
INFO

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

 sad zgubio 5-15 2 zaredom u manje od 4 min

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pozdrav..Evo mali osvrt na igru nakon kaj sam je instalirao nakon 3 godine 24k borbi pauze tek tolko da vidim na kaj to liči.. Ukratko užas, užas, užas..Ne vidim neke logike u tom razvoju igre. Puna kita malih brzih scouta koji te spotaju kad još nisi ni mrdnuo s baze, paradajz igrača se narojilo ko u priči, većina te prodire di se sjeti jer je izgleda pay to win..

Divim vam se koji možete to igrati bez gubljenja živaca, sretno.. Ide WOT na hlađenje sljedeće tri god ;)

 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
gamer_101 kaže...

Pozdrav..Evo mali osvrt na igru nakon kaj sam je instalirao nakon 3 godine 24k borbi pauze tek tolko da vidim na kaj to liči.. Ukratko užas, užas, užas..Ne vidim neke logike u tom razvoju igre. Puna kita malih brzih scouta koji te spotaju kad još nisi ni mrdnuo s baze, paradajz igrača se narojilo ko u priči, većina te prodire di se sjeti jer je izgleda pay to win..

Divim vam se koji možete to igrati bez gubljenja živaca, sretno.. Ide WOT na hlađenje sljedeće tri god ;)

 

Poremećaji osobnosti su prožimajući, nefleksibilni i stalni oblici ponašanja koji uzrokuju značajnu patnju ili funkcionalni poremećaj. Utvrđeno je deset različitih poremećaja osobnosti i podijeljeno u 3 skupine. Za sve se misli kako su posljedica kombinacije genetičkih i okolišnih (vanjskih) čimbenika. Liječe se psihoterapijom, a ponekad farmakoterapijom.

 

Nečiju osobnost sačinjavaju načini razmišljanja, shvaćanja, reagiranja i povezivanja, koji su tijekom vremena relativno stabilni u različitim situacijama. Osobnost je obično uočljiva od kasne adolescencije ili rane odrasle dobi, te premda mnoge osobine traju tijekom duljeg životnog razdoblja, neke s godinama slabe a neke se mogu promijeniti. Poremećaji osobnosti postoje kad te osobine postaju tako rigidne i maladaptacijske da ometaju funkcioniranje. Psihički obrambeni mehanizmi koje povremeno i nesvjesno svi rabimo u osoba s poremećajima osobnosti su nezreli i loše prilagođeni.

 

Osobe s poremećajima osobnosti su često frustrirajuće i razbjesnjuju osobe oko sebe (uključujući i liječnike). Većina je uznemirena svojim životom te ima poremećene odnose u društvu ili na poslu. Poremećaji osobnosti su česti istodobno s poremećajima raspoloženja, anksioznošću, ovisnošću i poremećajima prehrane. Osobe s teškim poremećajima osobnosti su u velikoj opasnosti od hipohondrije i nasilnog ili samouništavajućeg ponašanja. Njihovo roditeljstvo može biti nedosljedno, s emocionalnom udaljenošću ili s previše emocija, zlostavljajuće ili neodgovorno, što dovodi do tjelesnih i psihičkih tegoba u njihove djece.

 

 

Ajde sad razligu i pusti nas poremecene da igramo na miru, zaboli nas sto si se ti malo iznervirao.... 

14 godina
offline
Re: World of Tanks
gamer_101 kaže...

Pozdrav..Evo mali osvrt na igru nakon kaj sam je instalirao nakon 3 godine 24k borbi pauze tek tolko da vidim na kaj to liči.. Ukratko užas, užas, užas..Ne vidim neke logike u tom razvoju igre. Puna kita malih brzih scouta koji te spotaju kad još nisi ni mrdnuo s baze, paradajz igrača se narojilo ko u priči, većina te prodire di se sjeti jer je izgleda pay to win..

Divim vam se koji možete to igrati bez gubljenja živaca, sretno.. Ide WOT na hlađenje sljedeće tri god ;)

 Service Record: Technical Engineer: U.S.S.R., Senior Technical Engineer.

 

Researched: ST-II researched. Undistributed experience spent: 105,809. Free Experience spent: 4,861.

 

Evo ja se odavno ne živciram i opet svi tenkovi istraženi.

12 godina
offline
Re: World of Tanks
Dragone kaže...
gamer_101 kaže...

Pozdrav..Evo mali osvrt na igru nakon kaj sam je instalirao nakon 3 godine 24k borbi pauze tek tolko da vidim na kaj to liči.. Ukratko užas, užas, užas..Ne vidim neke logike u tom razvoju igre. Puna kita malih brzih scouta koji te spotaju kad još nisi ni mrdnuo s baze, paradajz igrača se narojilo ko u priči, većina te prodire di se sjeti jer je izgleda pay to win..

Divim vam se koji možete to igrati bez gubljenja živaca, sretno.. Ide WOT na hlađenje sljedeće tri god ;)

 Service Record: Technical Engineer: U.S.S.R., Senior Technical Engineer.

 

Researched: ST-II researched. Undistributed experience spent: 105,809. Free Experience spent: 4,861.

 

Evo ja se odavno ne živciram i opet svi tenkovi istraženi.

kak ti se da tolko grindat? ja iam 50k tekmi i nemam ni 1 tenk iz nekoliko nacija

9 godina
offline
World of Tanks

Sutra u 5 popodne kreće black market...

 

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/black-market-back/

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
gamer_101 kaže...

Pozdrav..Evo mali osvrt na igru nakon kaj sam je instalirao nakon 3 godine 24k borbi pauze tek tolko da vidim na kaj to liči.. Ukratko užas, užas, užas..Ne vidim neke logike u tom razvoju igre. Puna kita malih brzih scouta koji te spotaju kad još nisi ni mrdnuo s baze, paradajz igrača se narojilo ko u priči, većina te prodire di se sjeti jer je izgleda pay to win..

Divim vam se koji možete to igrati bez gubljenja živaca, sretno.. Ide WOT na hlađenje sljedeće tri god ;)

 gamer_101

Nemij biti picajzla igra je zabavna pogotovo kad pobjeđuješ. 

12 godina
offline
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...
gamer_101 kaže...

Pozdrav..Evo mali osvrt na igru nakon kaj sam je instalirao nakon 3 godine 24k borbi pauze tek tolko da vidim na kaj to liči.. Ukratko užas, užas, užas..Ne vidim neke logike u tom razvoju igre. Puna kita malih brzih scouta koji te spotaju kad još nisi ni mrdnuo s baze, paradajz igrača se narojilo ko u priči, većina te prodire di se sjeti jer je izgleda pay to win..

Divim vam se koji možete to igrati bez gubljenja živaca, sretno.. Ide WOT na hlađenje sljedeće tri god ;)

 gamer_101

Nemij biti picajzla igra je zabavna pogotovo kad pobjeđuješ. 

 a to jel pobijedujes il ne nije do tebe(od zadnjeg mm updejta) jucer 68% pobijeda  danas  32% skoro  sve sa istim rezultatom i sve krace od 5 min

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 18:38 (Žiga82).
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Hm jucer 1 7 danas 15 2 😂  sad valjda sam se poboljsao u 2 dana :)

I koja je fora sa tim novim dvocijevkama? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

Hm jucer 1 7 danas 15 2 😂  sad valjda sam se poboljsao u 2 dana :)

I koja je fora sa tim novim dvocijevkama? 

 imaju dvije cijevi

15 godina
offline
World of Tanks

Jucer uzeo Badgera, jel moguce da je tier 9 bolji tank u pm?

 

Dakle odigrao nekoliko matcheva i nije to to... buse me svi, nesto sam brzi nego s Tortoise ali ne mogu napraviti prevagu niti ista posebno.

 

S Tortoise ja sam radio cuda u puno partija napravio ogroman dmg.. prosjecna steta po partiji mi je bila 2200... maximalni dmg s njome 6500..

Vecinom sam imao lose partije kada nisam stigao do zeljene destinacije a gejme je vec bio gotov.

Uzasno puno ljudi i desetki i devetki me bounca...

 

S badgerom imam osjecaj da me probijaju samo tak..

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

IX Tortoise "kornjaca" je definitivno bolji i zabavniji tenk,

osobito kad uletis u T-7 matchmaking, pa im se najedes male djece.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Meni se sa JPE100 npr događa da me frontalno buše ko da sam od maslaca, iako sam nakošen, iako sam sakrio bottom plate. Buše ploču lijevo/desno od topa ko da je nema. A nekad izbouncam do 7k štete bez da se previše trudim sakrit se...

 

Frustrirajuć tenk...

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Meni se sa JPE100 npr događa da me frontalno buše ko da sam od maslaca, iako sam nakošen, iako sam sakrio bottom plate. Buše ploču lijevo/desno od topa ko da je nema. A nekad izbouncam do 7k štete bez da se previše trudim sakrit se...

 

Frustrirajuć tenk...

 Ocigledno samo 3 td-a valjaju..

 

110e3

268 4

i strv

 

Ostali su svi situacijski ocito...

Al hebo ti situacijski tank ak ne znam koja me mapa ceka.... bas sam razocaran...

 

i treba maknuti glupe premium metke opcenito... da i ja ih koristim ali samo zato jer mogu... to treba izbaciti..

ostaviti opciju HE i obicni i gotovo pa probij ako znas.

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 11:56 (toxic).
15 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

 Ocigledno samo 3 td-a valjaju..

 

110e3

268 4

i strv

 

Ostali su svi situacijski ocito...

Al hebo ti situacijski tank ak ne znam koja me mapa ceka.... bas sam razocaran...

 

i treba maknuti glupe premium metke opcenito... da i ja ih koristim ali samo zato jer mogu... to treba izbaciti..

ostaviti opciju HE i obicni i gotovo pa probij ako znas.

 

Stvar je u tome što sam i išao na JPE100 (i Maus-a, sa kojim imam slične frustracije) jer sam htio tvrdi tenk koji može podnijeti beating (ali ok, mane su da si omiljen artijima, da si spor i da loše manevriraš, što mi je ok kompromis) jer imam i lagane brze heavy-e i TD-ove pa sam htio imati nešto iz oba kampa.

 

Na kraju ispada da se i JPE i Maus buše samo tako ako pucaš gold. Koja je poanta onda? I to JPE frontalno u kupolu, pa i Maus frontalno u turret ako ga ne ukosiš dovoljno. Znači ne u hatch na vrhu kupole nego lijevo/desno od topa. The fuck!?

Rvat katolik!
15 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...
toxic kaže...

 Ocigledno samo 3 td-a valjaju..

 

110e3

268 4

i strv

 

Ostali su svi situacijski ocito...

Al hebo ti situacijski tank ak ne znam koja me mapa ceka.... bas sam razocaran...

 

i treba maknuti glupe premium metke opcenito... da i ja ih koristim ali samo zato jer mogu... to treba izbaciti..

ostaviti opciju HE i obicni i gotovo pa probij ako znas.

 

Stvar je u tome što sam i išao na JPE100 (i Maus-a, sa kojim imam slične frustracije) jer sam htio tvrdi tenk koji može podnijeti beating (ali ok, mane su da si omiljen artijima, da si spor i da loše manevriraš, što mi je ok kompromis) jer imam i lagane brze heavy-e i TD-ove pa sam htio imati nešto iz oba kampa.

 

Na kraju ispada da se i JPE i Maus buše samo tako ako pucaš gold. Koja je poanta onda? I to JPE frontalno u kupolu, pa i Maus frontalno u turret ako ga ne ukosiš dovoljno. Znači ne u hatch na vrhu kupole nego lijevo/desno od topa. The fuck!?

 Ma istu stvar su napravili Type5 Heavy koji mi je bio u garazi prodao sam ga jer je frustracija igrati s takvim tenkom. em sam spor em je gun los em je armor postao za racku, u klanskima se igrao.. sada se ni tamo ne bira vise...

sad imam tog mauschena jer se ipak Maus tu i tamo izabere pa reko nek bude...

 

ali velim ja nisam nikad do sada dozivio da je tier 9 doslovno bolji od tier 10 tenka u svakom hebenom pogledu.

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
World of Tanks

Sa ovim ciljem sam išao i na T110E5, dobit mrcinu od tenka koji može popit batina, na kraju ga nerfaju i sad imam govno koje ni ne igram. Zato imam M103 koji mi je npr. vrh.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

meni ima puno boljih 9 od 10

m53>t92

t30>e4

t95>e3

263>2684

257>is7

tort>bager

e75>e100

t50>tvp

wz111>wz113

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Usao danas da vidim ovaj black market i da uzmem nesto no zakasnio sam i slucajno odem u predmeti za obveznice i vidim da se moze uzet tenk za obveznice pa sam uzeo onog francuskog hevya.Nisam dugo igrao sta sad mi to ostaje kao stalni premium ili sam ga rentao samo na neko vrijeme?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Lansen c je bio na black market 8.5 miliona credits, mislim da je sve otišlo u roku od 1.5 minute. 11200 komada je bilo u ponudi. Čitam malo okolo da će biti WTE100 gold u ponudi ali jedni kažu da nema šanse za to drugi da će biti pa ćemo vidjeti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...

Usao danas da vidim ovaj black market i da uzmem nesto no zakasnio sam i slucajno odem u predmeti za obveznice i vidim da se moze uzet tenk za obveznice pa sam uzeo onog francuskog hevya.Nisam dugo igrao sta sad mi to ostaje kao stalni premium ili sam ga rentao samo na neko vrijeme?

 ostane ti

9 godina
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...

Usao danas da vidim ovaj black market i da uzmem nesto no zakasnio sam i slucajno odem u predmeti za obveznice i vidim da se moze uzet tenk za obveznice pa sam uzeo onog francuskog hevya.Nisam dugo igrao sta sad mi to ostaje kao stalni premium ili sam ga rentao samo na neko vrijeme?

 Mogao si eventualno pričekati tjedan dana da prođe black market ako slučajno bude za kredite u ponudi.

Dragone kaže...
Lansen c je bio na black market 8.5 miliona credits, mislim da je sve otišlo u roku od 1.5 minute. 11200 komada je bilo u ponudi. Čitam malo okolo da će biti WTE100 gold u ponudi ali jedni kažu da nema šanse za to drugi da će biti pa ćemo vidjeti.

 Uzeo sam ga u roku par sekundi :) Koliko znam potvrđeno je da će bit neki betting tipa da svak uloži koliko želi i ako si u top xx ulagača dobijaš tenk, a ako nisi vračaju ti sve natrag. Pretpostavljam da će to staviti na neki dobar/rijedak/novi tenk da izmuzu puno više...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice