World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.310.139
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...
Acex kaže...

Usao danas da vidim ovaj black market i da uzmem nesto no zakasnio sam i slucajno odem u predmeti za obveznice i vidim da se moze uzet tenk za obveznice pa sam uzeo onog francuskog hevya.Nisam dugo igrao sta sad mi to ostaje kao stalni premium ili sam ga rentao samo na neko vrijeme?

 Mogao si eventualno pričekati tjedan dana da prođe black market ako slučajno bude za kredite u ponudi.

Dragone kaže...
Lansen c je bio na black market 8.5 miliona credits, mislim da je sve otišlo u roku od 1.5 minute. 11200 komada je bilo u ponudi. Čitam malo okolo da će biti WTE100 gold u ponudi ali jedni kažu da nema šanse za to drugi da će biti pa ćemo vidjeti.

 Uzeo sam ga u roku par sekundi :) Koliko znam potvrđeno je da će bit neki betting tipa da svak uloži koliko želi i ako si u top xx ulagača dobijaš tenk, a ako nisi vračaju ti sve natrag. Pretpostavljam da će to staviti na neki dobar/rijedak/novi tenk da izmuzu puno više...

 Birao sam između njega i Patriota ali nisam nakraju sam uzeo ovo jer sam imao Super Pershinga i imam T32 koji su slicni.Ne cini se los,jako dobar armour i top je oke.Depresija topa je isto jako dobra.

 

htps://imgur.com/UIUTPqu

 

Evo nakon 7 partija 2400 avg dmg od toga 2 partije u tier 10.

9 godina
offline
Re: World of Tanks

Vidim sad tu sliku na imguru. Sa 400k kredita ionako ništa ne možeš na black marketu... 

10 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Vidim sad tu sliku na imguru. Sa 400k kredita ionako ništa ne možeš na black marketu... 

 Sirotinja teska,ne igram aktivno radim po sezonama pa igram samo mjesec/dva preko zime pa ni ne mogu skupit kredite :D

Ali evo danas uzeo premium pa izgrindo nekih 2 miliona,ali mogu prodat par tenkova pa uzet ako bude sta zanimljivo

12 godina
online
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Vidim sad tu sliku na imguru. Sa 400k kredita ionako ništa ne možeš na black marketu... 

 Ja imam preko 10 milijuna na barem tri accounta a mislim i na četvrtom. Šta bih mogao dobro uzeti ako se pojavi?

Preferiram hevije, do tier 8 (uključujući tier 8 ako se isplati) jer ne kupujem premium account pa su mi troškovi bitna stavka. Premium imam samo kad daruju ili kad bude neki kod.

I kak da znam kad će prodavati? O igri čitam samo ovdje na forumu...

Igram kad mi prdne, random, na dvije baze...

Nemam tenkove iznad tiera 8 jer ne pucam gold. Štoviše, imam ukupno, na sva 4 acc, 3 ili 4 hevija 8-ice... Ne mislim više grindati nove tenkove pa mi ne treba gomila srebrnjaka za to (iako, jedino ovdje mogu imati milijune kad već nemrem u RL).

 

Pliz, savjet bi dobro došao jer sam casual igrač, ne znam detalje (kamuflaža, amblemi, blueprintovi, oni dodatci tko je crveni igrač, plavi, bla bla...).

Volio bih imati premium tenk, juzer frendli kao KV1 koji "oprašta" pogreške a i da je u plusu sa srebrom... Poželjno hevi, nepoželjno TD bez kupole, nepoželjni lajtovi jer nisam brz... Eventualno solidan medium ako se više isplati od hevija...

Ukratko, hevi ili medium dolaze u obzir...

 

Hvala...

Nisam ja ništa prčko.
13 godina
offline
Re: World of Tanks

ne možemo ništa preporučiti jer ni sami ne znamo što će biti na prodaju..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
online
Re: World of Tanks
nine kaže...

ne možemo ništa preporučiti jer ni sami ne znamo što će biti na prodaju..

 Hvala..

A info o tome kad i gdje pogledati?

 

I barem okvirno, koji su tenkovi, tier 7 premium dobri? Hevi i medium kategorija...

Nisam ja ništa prčko.
14 godina
offline
World of Tanks

So Lefefe za 300golda.
Nažalost, WGovo smeće od proizvoda javilo grešku prilikom kupnje pa nema Lefefea za mene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

ako gledaš premiume koji će zarađivati lovu, gledaj tier 8..

u 17:00 i u 5:00 se refresha black market.. budi spreman kliknuti u prvih par sekundi nakon refresha ako hoćeš ubrati tenk.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

LeFefefefee super zaradjuje. Makar je prije bolje grindao pare, kad si ga mogao upariti sa T-VII tenkovima,

i dobiti T-IX matchmaking, milina :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...

 Sirotinja teska,ne igram aktivno radim po sezonama pa igram samo mjesec/dva preko zime pa ni ne mogu skupit kredite :D

Ali evo danas uzeo premium pa izgrindo nekih 2 miliona,ali mogu prodat par tenkova pa uzet ako bude sta zanimljivo

 A valjda će bit neki premium za kredite tier 8 do kraja. Pretpostavljam da bi trebalo bit 10mil sasvim dovoljno. Dosad su većinom bile dobre ponude, jedino amx 13 57 gf je preskup bio. Lansen c za 8.5mil po meni nije bio loš deal. Leffe za 300 golda smiješno malo, ali jbg zakasnio sam se probudit pola sata. Također chrystler se mogo navodno ubost za 4.5mil ako si bio sreće, ja sam npr. išao na sigurno pa sam stavio nešto sitno preko 10mil. tako da sam poprilično pretplatio...

12 godina
online
Re: World of Tanks
AirLive kaže...
Acex kaže...

 Sirotinja teska,ne igram aktivno radim po sezonama pa igram samo mjesec/dva preko zime pa ni ne mogu skupit kredite :D

Ali evo danas uzeo premium pa izgrindo nekih 2 miliona,ali mogu prodat par tenkova pa uzet ako bude sta zanimljivo

 A valjda će bit neki premium za kredite tier 8 do kraja. Pretpostavljam da bi trebalo bit 10mil sasvim dovoljno. Dosad su većinom bile dobre ponude, jedino amx 13 57 gf je preskup bio. Lansen c za 8.5mil po meni nije bio loš deal. Leffe za 300 golda smiješno malo, ali jbg zakasnio sam se probudit pola sata. Također chrystler se mogo navodno ubost za 4.5mil ako si bio sreće, ja sam npr. išao na sigurno pa sam stavio nešto sitno preko 10mil. tako da sam poprilično pretplatio...

 A to bude licitacija za premiume?

Nisam ja ništa prčko.
14 godina
offline
World of Tanks

Evo meni prošao jučerašnji bid:

 

min ulog je bio 3 000 000 kredita, stavio sam 5 milja, ma reko malo je, a kredita mi nije žao, stavit ću 6, al opet si mislim, to je crysler, pay to win tenk, čak nešto i valja i dignem ja ulog na 7 000 000 kredita i prođe

crysler je frontalo skoro neprobojan ako se ne varam, nisam ga još isprobao, ali mi se čini dobar deal, dobio sam ga jeftinije nego jučerašnji Larsen za 8.5 milja (kojeg nisam uspio ugrabit)

 

Kažem kredita mi nije žao, zaradit će se opet

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 16:48 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Noćas kad su počeli dolazit ljudima bilo je super igrat sa STRVom. Dobra pozicija gdje si malo iznad protivnika i bušiš ga u gornju ploču bez beda. Ak se malo previše ukosi, strana također. 
S Spaghettom prvi hit track, pa se profuraš pokraj i laganica.

Al dosta sporijih tenkova ili tenkova s lošim topom ima problema s njim. Za 4500005 creditsa nije loš, poslužit će za trade in. Uostalom, već sam nafarmao to od ponoći do 5 ujutro. 

Dok god je za creditse nešto, nije loše. 8 za Lancena i 4,5 za Chrysler. Čekamo dalje. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

 A to bude licitacija za premiume?

 Da, bit će za neke ponude.

14 godina
offline
World of Tanks

tier IV SU-76G-FT otišao u 10sec, a koštao 15 000 golda

Ko tu koga, dam se kladit da ih je 100 prodano šta je bedasti poljak/čeh kliknuo, a ni ne zna šta klika, ostala brojika se samo okrenula da zavara promatrače koji čekaju i razmišljaju o kupnji, sumnjam da su stvarno svih 1500 prodali u tako kraktkom roku za tako suludu cijenu...

 
 

EDIT:
Ali ako se ne varam, slika ne odgovara opisu?
Ovo je SU-76G-FT
 
 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 17:11 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Ima više razloga, jedan od rjeđih tenkova u igri, op armor u tier 3 (slično kao pz II j), dosta ljudi sa 100-200k ili više golda od božičnih kutija, plus znaju par min prije ponudu pa je prst već spreman za klikanje :)

14 godina
offline
World of Tanks

Misliš?
Ako je tako, onda nemam šta tražit pored takvih bandita
Uspio sam ugrabit jednog tenka za kredite, meni dosta, prošli black market (prošle godine) sam ugrabio T34B za 8.5 milja kredita ako se ne varam

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Pa ono ljudi imaju previše golda i nemaju na što potrošiti... Da ne kažem da mnogi čekaju navodni wt e100 gold, ako bi to bilo u ponudi očekujem aukciju i to vjerojatno za zlato. Tu bi ljudi bez problema davali 50k golda po meni, ni 100k nije previše vjerojatno, ako je za kredite takvi će ti bez razmišljanja pljunuti 100mil, ako nemaju, convert iz zlata momentalan, samo da dobiju priliku da mogu pišat po sirotinji...

Po meni je lako moguće da daju tier 10 3d cammo za par k golda po komadu, fv215b heavy za nekih 20-25mil. kredita pošto je još on ostao jer su lani bili deathstar i foch155, možda wz-111/sta-2 koji su se ionako mogli dobit u frontlineu, mutz black jer su lani dali is6b i t34b pa je on jedini još ostao...

13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Ima više razloga, jedan od rjeđih tenkova u igri, op armor u tier 3 (slično kao pz II j), dosta ljudi sa 100-200k ili više golda od božičnih kutija, plus znaju par min prije ponudu pa je prst već spreman za klikanje :)

 tenk o kojem pricas je SU-76I (bio je mslm samo jednom u prodaji i to samo nekoliko sati, prije nego sto su ga odlucili maknut iz prodaje jer je OP) i fotografija iz ponude odgovara tom tenku

WG je opet zaje** (zasto me ne cudi), prodali su igracima kako je i napisano SU-76G FT tier 4 kineski TD iz tech treea 

neki "kupci" su dobili refund od 14700 golda (nisu jos svi), tj. za 300 golda su kupili garazni slot i vozilo iz tech treea 

btw ovdje mozete saznati ponudu 3-4 min prije nego sto se pojavi...

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 17:51 (TheMrCro123).
13 godina
offline
World of Tanks

ja još nisam ništa piknul.. na cryslera sam stavio 3000001 bid, rekoh ide-ide, ne-ne, ne treba mi taj tenk iskreno.. nemam baš ni puno creditsa jer se nisam nadao bm-u, a ne budem baš prodavao tenkove iz garaže.. 

ali imam zato od božićne akcije još preko 26k golda, tako da se nadam za to nekaj upiknuti.. nadam se možda ponajviše ebr-u 75, možda defender, is3-a i sl.. volio bih imati deathstar, ali njega sigurno ne budu stavili ovaj put, a niti nemam creditsa za njega..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Evo meni prošao jučerašnji bid:
 

min ulog je bio 3 000 000 kredita, stavio sam 5 milja, ma reko malo je, a kredita mi nije žao, stavit ću 6, al opet si mislim, to je crysler, pay to win tenk, čak nešto i valja i dignem ja ulog na 7 000 000 kredita i prođe

crysler je frontalo skoro neprobojan ako se ne varam, nisam ga još isprobao, ali mi se čini dobar deal, dobio sam ga jeftinije nego jučerašnji Larsen za 8.5 milja (kojeg nisam uspio ugrabit)

 

Kažem kredita mi nije žao, zaradit će se opet

 184 mm donja ploca kad ga nakosis moze ic do 250 ,gornja je ok dok djeca ne stisnu 2,imas samo 198 pen

ja bi dao pare  jedino za vk72

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 20:48 (Žiga82).
9 godina
offline
Re: World of Tanks
TheMrCro123 kaže...

 tenk o kojem pricas je SU-76I (bio je mslm samo jednom u prodaji i to samo nekoliko sati, prije nego sto su ga odlucili maknut iz prodaje jer je OP) i fotografija iz ponude odgovara tom tenku

WG je opet zaje** (zasto me ne cudi), prodali su igracima kako je i napisano SU-76G FT tier 4 kineski TD iz tech treea 

neki "kupci" su dobili refund od 14700 golda (nisu jos svi), tj. za 300 golda su kupili garazni slot i vozilo iz tech treea 

btw ovdje mozete saznati ponudu 3-4 min prije nego sto se pojavi...

 https://www.twitch.tv/skill4ltu/clip/EndearingHardWalrusLeeroyJenkins?filter=clips&range=24hr&sort=time

 

https://www.twitch.tv/dakillzor/clip/BenevolentSillyBottleMrDestructoid?filter=clips&range=24hr&sort=time

 

14 godina
offline
World of Tanks

Još jedna aukcija, ovaj puta gold za Caern AX. Početni bid 5k. 

Stavio sam 5,5k al najvjerojatnije ću maknut bid. Ne treba mi CAX pored svih drugih premiuma koje imam i bolje sačuvat gold za druge zanimljivije ponude(ako će takvo što opće bit). 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

stavio sam 6,6k bid za caernavona i dobio.. itko dobio za manje?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Dobijali su ljudi i za min tj. 5k.

14 godina
offline
World of Tanks

Deathstar za 22mil. E to sam čekao. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

ja sam prodao par tenkova iz garaže i morao sam konvertirati 3k golda da ga kupim... ali njega sam želio, nije mi žao 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ja sam zaspao za dead star-a

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

ja sam prodao par tenkova iz garaže i morao sam konvertirati 3k golda da ga kupim... ali njega sam želio, nije mi žao 

Ja sam se riješio nekoliko desetki(E3,E5,M48,50B,Grille) i par shittera(Scorpion, Bretagne, Lansen). Jbg, 35 milja potrošeno. Ok, natukao ovih 13 nazad već, al nadam se da ujutro neće bit Foch. nek bude preksutra. 

Sutra može neki dobar deal za gold, tipa T22 za 15k. Ili 777v2. 

13 godina
offline
Re: World of Tanks

za foća nebum ziher imal ak bu za creditse.. trebao bi udariti jedan dan samo sa premiumima, možda bi se i skupila neka svotica, ali zicer ne preko 20m..

žal mi je prodavati 10ke, pa makar ih ne igrao.. danas sam si prodal 2 gušt tenka koja planiram jednoga dana opet kupiti, a to su t30 i e75..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice