Risen,bug ili nešto drugo?

poruka: 3
|
čitano: 1.382
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Risen,bug ili nešto drugo?

Evo prvi put prelazim risen i došao sam da Chaptera 3 te sam ušao u "Vulcano Keep" sa Inkvizitorom i ostalima iz tog samostana.Došli smo do nekih ogromnih vrata koja sam uspio otvoriti okretajući nekakva dva switcha.Nakon toga me inkvizitor pošalje da odem pregledati naprijed.Tamo sam ubijao te lizarde te sam došao do nekog lika koji me je poslao do drugog lika(koji jede neke lude gljive).Koji mi moze rec di je otisla neka grupa tih lizarda koji imaju kartu tog vulcano keep-a .I posalje on mene gore putem i tamo ubijem jos neke lizarde i iz jednog dobijem kljuc kojim (po 2. put) oslobodim nekog ogra ili sta je on vec.I onda poslije toga nemam gdje ic.Jedino sto sam primjetio su neka velika kamena vrata koja su cijela od kamena a navodno bi trebala biti otvorena......Naišao sam na Lika sa sličnim problemom,te je on reko da je pokrenuo sa starijeg sejva i da su onda vrata bila otvorena.Pokusao sam isto(čak sam i ponavljao cijeli Chapter) ali su vrata i dalje zatvorena.

Pokusavao sam čak i teleportirati se tamo ali onda se nedogode događaji koji bi se trebali dogoditi.

Kako da rješim ovaj problem?

Hvala :)

P.N.V.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2011 23:24 (crazytonipnv).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Risen,bug ili nešto drugo?

Prosao sam Risena i nisam imal nikakvih problema,ak nisi skini i instaliraj patch 1.10 a mozes si taj dio pogledat na youtubeukaj treba napravit.

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Risen,bug ili nešto drugo?

Evo rijesio sam,to je bio bug iz ranijeg dijela igre.

moze lock

P.N.V.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice