Pro Evolution Soccer 2015

poruka: 1.902
|
čitano: 253.124
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
gdje san ja to "branio" piratluk?'ako dobro pročitaš moje riječi,sve šta san ja reka je da si moga lipo čovjeku reći da nije dozvoljeno komentirat takve stvari ovdje i thats it...ali ti si našao za shodno da komentarišeš;najjadniji komentar koji si ti pročita??mislin ono...ako te zanima,ja nit pušin nit iden u kafane..dalje,kupio san komp od skoro 10k kn,a unutra nije bilo nit grafičke,i tek sad nedavno san uzeo gtx 750ti,jer nba,a više PES nije se uopće htio pokrenit...a to za analogiju windows i zimske gume,LOL...vidi se da ne dolaziš iz "prosječne" obitelji,nit možeš shvatiti neke stvari,jer očigledno nisi osjetio takve situacije u životu...
za kraj,jer stvarno nema potrebe za raspravom koja ne vodi nigdje,a u temi o PES,ne podržavam "piratluk" nit ga istićen,nit ga branim...samo mi smeta kad netko to "ima" nema suosjećanja i razumijevanja za nekog tko "nema",bez obzira kakav razlog ima on...sudeći po izrečenom,trebao bi imat najmanje 40+ godina ti,dakle,odrastao si u "socijalnom" sustavu,samo očigledno nikakve takve vrijednosti nisi usvojio,baš me zanima zašto(čisto retoričko pitanje,LOL),a sam si dobro reka na kraju,"nije stvar u novcu,već u percepciji vrijednosti i prioritetu stvari koje imamo i želimo imati"...samo neki(večina) nemaju takav luksuz i da si mogu priuštit sve šta žele/trebaju...kao i sve ostalo,tebi novac nije "važan" jer ga imaš,i oduvijek si ga imao,jer ne pušin nit ja tvoje spike,"sam sam sve zaradio",vjerovatno nakon šta su roditelji dali startni kapital ili slično,pa san ja ostalo sam "stvorio" ili slično...i opet,ode se ne radi o branjenju nit podržavanju "piratstva",jer da je tako,ima bi ja sve takvo,ali ne,ja iman sve korektno,dakle,ovdje se radi o "SUOSJEĆANJU I SAMILOSTI",da se tako izrazin,prema onom tko je manje sretan nego ti,ili ima manje nego ti...ali ti teško očigledno shvataš te neke stvari,jer uz sav novac i 10 kompjutera,ne možeš pojmit neke osnovne ljudske pojmove,a kao navodno si odrasta u socijalizmu,LMAO...baš me zanima šta su ti tata i mama radili tada,sigurno nisu bili obićni seljaci ili radnici,ali nebitno,imaš ti svoj život,pa filozofiraj malo sam s sobom,koristiće ti...bez uvrede,naravno....Lp:)
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Aj prestanite me komentirati.

Držite se svojih morala i plaćajte si ako možete.

Ako vas netko pita nešta na forumu pomozite mu, nemojte ga vrijeđati.

Kraj priče

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
johnyaces777 kaže...
gdje san ja to "branio" piratluk?'ako dobro pročitaš moje riječi,sve šta san ja reka je da si moga lipo čovjeku reći da nije dozvoljeno komentirat takve stvari ovdje i thats it...ali ti si našao za shodno da komentarišeš;najjadniji komentar koji si ti pročita??mislin ono...ako te zanima,ja nit pušin nit iden u kafane..dalje,kupio san komp od skoro 10k kn,a unutra nije bilo nit grafičke,i tek sad nedavno san uzeo gtx 750ti,jer nba,a više PES nije se uopće htio pokrenit...a to za analogiju windows i zimske gume,LOL...vidi se da ne dolaziš iz "prosječne" obitelji,nit možeš shvatiti neke stvari,jer očigledno nisi osjetio takve situacije u životu...
za kraj,jer stvarno nema potrebe za raspravom koja ne vodi nigdje,a u temi o PES,ne podržavam "piratluk" nit ga istićen,nit ga branim...samo mi smeta kad netko to "ima" nema suosjećanja i razumijevanja za nekog tko "nema",bez obzira kakav razlog ima on...sudeći po izrečenom,trebao bi imat najmanje 40+ godina ti,dakle,odrastao si u "socijalnom" sustavu,samo očigledno nikakve takve vrijednosti nisi usvojio,baš me zanima zašto(čisto retoričko pitanje,LOL),a sam si dobro reka na kraju,"nije stvar u novcu,već u percepciji vrijednosti i prioritetu stvari koje imamo i želimo imati"...samo neki(večina) nemaju takav luksuz i da si mogu priuštit sve šta žele/trebaju...kao i sve ostalo,tebi novac nije "važan" jer ga imaš,i oduvijek si ga imao,jer ne pušin nit ja tvoje spike,"sam sam sve zaradio",vjerovatno nakon šta su roditelji dali startni kapital ili slično,pa san ja ostalo sam "stvorio" ili slično...i opet,ode se ne radi o branjenju nit podržavanju "piratstva",jer da je tako,ima bi ja sve takvo,ali ne,ja iman sve korektno,dakle,ovdje se radi o "SUOSJEĆANJU I SAMILOSTI",da se tako izrazin,prema onom tko je manje sretan nego ti,ili ima manje nego ti...ali ti teško očigledno shvataš te neke stvari,jer uz sav novac i 10 kompjutera,ne možeš pojmit neke osnovne ljudske pojmove,a kao navodno si odrasta u socijalizmu,LMAO...baš me zanima šta su ti tata i mama radili tada,sigurno nisu bili obićni seljaci ili radnici,ali nebitno,imaš ti svoj život,pa filozofiraj malo sam s sobom,koristiće ti...bez uvrede,naravno....Lp:)

Zamisli tragedije i bahatluka? Umjesto da liku prodajem pamet kako mi ti sugeriraš ja sam se usudio komentirati pa reći "najsramotniji odgovor koji sam pročitao na ovoj temi". Stvarno grozno i nehumano od mene i razlog za dvije stranice nepotrebne prepiske oko jedne obične rečenice iz koje si izvukao niz konstrukcija na ime moje obitelji, mene te se dotaknio i zabranjene teme u ovome društu, socijalizma..

 

Kao prvo čovjek jednoj rječju nije rekao da nema nego da ne želi a to je razlika i zato sam i dao svoj komentar na tu njegovu tvrdnju. Kao drugo moja mama je cijeli život bila domačica a tata običan kv (ako znaš što to znač) vozač kamiona i nažalost nisu mi mogli dati nikakav početni kapital. Prve novce kojima sam pokrenio posao posudio sam na kamatu jer mi niti jedna banka nije željela dati kredit jer nisam bio kreditno sposoban. Kao treće sve sam si sam stvorio u životu. Živim prosjećnim životom ma kako ti želio uvjeriti mene i druge da živim na visokoj nozi. Kao četvrto ne znam čemu daljnja rasprava i toliko filozofije oko jedne moje rečenice na koju imam pravo.

To je bio samo moj komentar i moje mišljenje. Ako se s time ne slažeš daš mi TD i sve pet a ne da pišeš tolike nepismene kobase koje rijetko tko može suvislo pročitati u moru toliko slova bez razmaka i konačno kao peto, želiš opravdati kupovinu 10k vrijednog računala s piratskim windowsima jer si socijalno osviješten za razliku od mene?

 

Nažalost ni ja si ne mogu priuštiti sve što bih htio a ne želim puno. No s time ne opterećujem nikoga niti želim ičiju samilost. Pokrijem se onoliko koliko mi je dug pokrivač. I dalje ne mogu vjerovati da jedna moja rečenica može u tebi izazvati toliko frustracije i biti ti takva inspiracija u pronalaženju takvih etiketa omalovažavanja. Mislio sam da živimo u demokraciji gdje svatko ima pravo na mišljenje i gdje se svatko može i ne mora slagati s takvim mišljenjem na kulturan način...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2015 20:50 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
gle,ja tebe nisan nit želim vrijeđat...samo me iskreno smeta ako netko gleda drugog s "visine",jer kako protumačit sve tvoje rijeći poslije,kao 20 000 kupljenih filmova,majstore...to je kao nešto pomalo izazvalo nekakv "revolt" u meni...
drugo,ja iman orginal wins u konfi,ne znan odakle si izvuka to nešto,i po čemu bi to trebalo bit socijalno osviješteno..opet,ja ne podržavam "piratstvo",samo san reka da nema potrebe čovjeka prozivat bezveze..
dalje,socijalizam nije nikakva "zabranjena tema",evo ja san prvi socijalist,ali nažalost živin u kapitalističkom društvu,koje mi se iskreno gadi...
onda,rasprava se "zahuktala jer si ti "opravdavao" svoju nekakvu poziciju,a mene pokušao etiketirat kao ne znan "pirata" ili štagod...demokracija nije da nekome kažeš da je jadan,ili da njegovu gestu povezuješ s tim pridjevom...ja san se uključio kad si dr.feel održao lekciju,kako ti imaš 20 000 filmova,kupljenih,majstore...kao da imaš titulu iz humanističkih znanosti,pa se time ponosiš...
isto i sam ti je čovjek reka,da svi koji moralizirate previše oko nečeg nevažnog,kao šta je igrica,vjerovatno ste "čisti" u drugim stvarima,kao alkoholizam,varanje žene,utaja poreza i slično...
ja san također samo htio kazat da si čovjeku moga lipo objasnit da se ne smije komentirat oko takvih stvari tu,upozorit ga i slično,i završena stvar,uglavnom mu pomoči,a ne neznan šta drugo...
za kraj,opet ponavljam,ne želim te vrijeđat nit mi je to namjera,samo me iskreno pomalo "dotaklo" taj tvoj neki nastup i "moraliziranje",kao da je napravio ne znan šta,a ne pitao nešto krivo na krivom mjestu...
sve ovo je povezano s činjenicom da ima dosta likova na forumu koji će spremno "popljuvat" nekog,a neče pomoči...stoga,ako ne želiš nekome pomoći,također si nas mogao poštedit svog nekog kometara,jer ne vidim kako je to obogatilo neku raspravu u ovoj temi...s ovim ću završit,jer ispada da spamann bzvz,šta mi nije namjera...želim ti ugodan dan i Lp:)
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
johnyaces777 kaže...
gle,ja tebe nisan nit želim vrijeđat...samo me iskreno smeta ako netko gleda drugog s "visine",jer kako protumačit sve tvoje rijeći poslije,kao 20 000 kupljenih filmova,majstore...to je kao nešto pomalo izazvalo nekakv "revolt" u meni...
drugo,ja iman orginal wins u konfi,ne znan odakle si izvuka to nešto,i po čemu bi to trebalo bit socijalno osviješteno..opet,ja ne podržavam "piratstvo",samo san reka da nema potrebe čovjeka prozivat bezveze..
 

Najprije si mi spočitavao da mu pametujem a sada da ga prozivam a spominješ i moraliziranje?. Moram li ti sada crtati oba svoja posta da vidiš da nema ničega u njima o čemu ti pričaš? Drugo, nakon mog komentara javio se lik kao odvjetnik ovome prvom i jasno je ciljao na to da ja piratiziram filmove želeći time opravdati njegov piratluk a mene staviti u nezgodnu situaciju.

No kako sam i njemu rekao, ne znaš s kim se dopisuješ pa ne možeš stvarati konstrukcije na slijepo. Stvarno je peh uzeti za primjer film od kojeg živim 25 godina. Dakle, niti sam pametovao, niti prozivao niti moralizirao. Samo sam ostavio jedan komentar na koji ste se vas dvojca zalijepili i već dvije stranice o tome razglabamo bez veze. Ne sviđa ti se moj komentar, imaš TD. To je tvoje pravo kao što je i moje pravo na komentar...

 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Nakon ovog oficijalnog DLC 4.00 igra mi je pocela stopat nenormalno , prije mi nije stopala. Probao sam i na 8.1 i 7 sistemu isto..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
PiDzI kaže...

Nakon ovog oficijalnog DLC 4.00 igra mi je pocela stopat nenormalno , prije mi nije stopala. Probao sam i na 8.1 i 7 sistemu isto..

 zanima me kako se igra obrana na pesu jeli legacy defending i kako se dribla

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
Jel normalno da je teško spojiti se i igrat online. odigram jednu i poslije ocu opet, al nikako da se spoji, mora se čekati po pol sata. I stalno izbacuje, signal loš i tako to.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2015

ljudi bok zanima me jel se moze i kak imat instlirano dva pesa .npr. jedan s classic pecom kojeg imam sad i jedan s nekim normalnim pte npr.

onda bi svaki imo svoj konami sejv a ja bi ih po potrebi zamjenjivio...nemam pojma tak sam ja to nekak zamislio hehe

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
Lijep pozdrav svima.

Odlučih konačno da kupim PES 2015 da bih počeo My Club mod online. Međutim, kada odem na Steamu i pretražim igru, piše mi da nije dostupna u mom regionu (Bosna i Hercegovina). Znači li to da ne mogu uopšte kupiti igru, ili možda mogu kupiti ključ preko neke stranice (npr. G2P) i ipak aktivirati?

Inače, kakav je ovogodišnji PES Online? Jesu li motocikli zanimljivi i da li su serveri stabilni?
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015

Za kupnju ne znam zasto ti ne prikazuje da je dostupna.

 

Sto se tice PES Online moze se reci da su serveri u redu.

 

 

My Club mod ces igrati maksimalno dan-dva jer je totalno nezanimljiv. Kao ideja, nije lose zamisljeno ali jednostavno nema dovoljno aktivnih igraca. Kada krenes igrati, dobijes tim koji je dosta los i tesko je igrati s ljudima koji su u prvih 5 divizija (a ti si 12.), a uglavnom te spaja s njima jer nema dovoljno igraca u tim nizim divizijama.

 

Online divisions je dosta aktivniji i pruza vise napetosti i zabave. Takodjer, Online turniri cesto znaju biti zabavni, pogotovo vikendom kada se igra liga prvaka i copa libertadores.

Hajduk živi vječno!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
bAKeth kaže...

Za kupnju ne znam zasto ti ne prikazuje da je dostupna.

 

Sto se tice PES Online moze se reci da su serveri u redu.

 

 

My Club mod ces igrati maksimalno dan-dva jer je totalno nezanimljiv. Kao ideja, nije lose zamisljeno ali jednostavno nema dovoljno aktivnih igraca. Kada krenes igrati, dobijes tim koji je dosta los i tesko je igrati s ljudima koji su u prvih 5 divizija (a ti si 12.), a uglavnom te spaja s njima jer nema dovoljno igraca u tim nizim divizijama.

 

Online divisions je dosta aktivniji i pruza vise napetosti i zabave. Takodjer, Online turniri cesto znaju biti zabavni, pogotovo vikendom kada se igra liga prvaka i copa libertadores.

 Ni ja ne razumijem zašto mi pokazuje da je nedostupan. Ukoliko nema problema sa lagom (ja imam ADSL od 10 Mbps/0,5 Mbps), kupio bih igru. Gdje mi je najpovoljnije kupiti?

12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015

 Ni ja ne razumijem zašto mi pokazuje da je nedostupan. Ukoliko nema problema sa lagom (ja imam ADSL od 10 Mbps/0,5 Mbps), kupio bih igru. Gdje mi je najpovoljnije kupiti?

 Trenutno je najjeftinije ovdje.

Hajduk živi vječno!
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Di se može downloadati najbolji patch?

Vidim da na peseditu uopće nema nikakvih patcheva...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
vrinho kaže...

Bolje da su uzeli ''predah'' od godinu, može i dvije pa da naprave igru kak spada a ne štancaju poluproizvod u koji se ljudi u 90% slučajeva razočaraju. Meni je žao što se to dogodilo PES-u jer sam ga igrao više od desetljeća ali šlampavost u razvoju i zanemarivanje problema je došlo do toga što su se mnogi prebacili na FIFU, prije 2. godine uključujući i mene. Nije ni ona savršena ali miljama je prešišala PES i već nekoliko godina slušamo King is back, kad ono frustracije i šamar od Konamija. Stalno izdrkavanje za lijepu grafiku, fotorealistične face i slično. Mene zaboli najmanje jer je to najmanje bitno u jednoj takvoj igri. 

 

Sve u svemu, još jedna godina nade....

 Zato sam ja i dalje na PES 6,po meni najrealnija simulacija nogometa.Samo updejtam nove transfere i kit server i to je to.

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
Jel ima tko da je na optimi telekom i da mu online igranje ne pravi problem točnije onaj matchmaking.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Evo mene opet, rekoh sam sebi, da vidim ima li što novog na ovoj temi.Ima, gluposti na temu piratiziranja, off topic.Briljantno.

 

Poručio bih svim borcima za "pravdu tm", BSA križarima, i svim ostalim zaštitnicima "jadne, napaćene i siromašne" industrije igara, muzike i filmova.

 

SHUT. UP !!!

WE. DO. NOT. CARE. ABOUT YOUR OPINIONS !

 

Ako hoće moju kintu, moraju napraviti fenomenalan multiplayer, a za single player mogu od mene dobiti samo kiflu.Naročito vrijedi za PES, koji je apsolutno debilana što se tiće igranja protiv CPU-a.Debilana da žešća ne more biti.Pobjeđivanje kompa na superstaru ne znači apsolutno ništa u svezi prakse, u prijevodu i dalje će vam biti izazov igrati protiv frenda koji igra povremeno protiv druge ekipe, a ne može dobiti komp, na šta ja znam, professionalu.

 

CPU je jednostavno debil.A najjače mi je kada na top playeru ili superstaru uđe u pass loop na svojoj strani terena, fliper dodavanja gdje vas komp čeka da vam popuste živci pa da stisnete kombinaciju X+A (juriš dva igrača na loptu), što je najkretenskija radnja koju možete u PESU izvesti, jer, napraviti ćete rupe u obrani što je i cilj CPU-a, ili faul, a ako i ne napravite faul vaši klipani praktično ne mogu oduzeti loptu protivniku (ne dok drižite X+A), dakle dva obrambena debila samo kaskaju uz protivničkog igrača koji ima loptu, ne mogu oni njega ni gurnuti niti bilo što drugo, ne dok držite tu kombinaciju.Debilana.

 

Uglavnom prestrašno, u FIFI barem možeš čovjeka sa leđa lagano čupati rukama, pa ga prvo usporiš dok mu netko drugi ne presjeće put ili to "čupanje" rukom bude običan faul.Ne u PESU, tu možeš samo trčati iza lika sa loptom i eventualno izvesti cepanovića sa 2x A (obavezni žuti), ili uklizavanje sa obavezni žutim a možda i crvenim.Praktično u PESU nema običnog faula, uvijek žuti karton, čak i kad je za crveni.Opet debilana.

 

PS

 

Ako hoćete više zabijati kada igrate protiv žive ekipe, barem ispred istog ekrana, stavite težinu na regular, golmani više neće biti takvi supermani, dakle moći ćete zabiti i nešto van šesnaesterca itd.Drugo, najlakše je zabijati specijalke dominantnom nogom, dijagonalno.To je uvijek gol, uvijek.Jedino što morate paziti na položaj tijela kod šuta, npr. idete sa Neymarom dijagonalno prema golu, stisnete specijalku (RT) no stisnete X (šut) tek kada se Neymar lagano okrene za šut sa unutrašnjim dijelom desnog stopala.NE PRIJE.Jer će onda tip šutnuti u bliži golmanov kut, i onda puška, dakle ključno je da se igrač lagano zakrene, pa se onda stisne šut.

Zato uvijek stavljajte napadače sa dominantnom nogom na kontra stranu, dakle desna noga, lijeva strana.Lijeva noga, desna strana.Specijalke slabom nogom ili u krivom položaju tijela slobodno zaboravite, to su neki šutevi vanjskim djelom kopačke za koje treba imati skill u vidu kartice, a la Modrić.Nemojte na to računati.

 

I već sam pisao ali neka.Zamijenite u settingsu van igre RT sa R3 (pritisak desne gljive), i potom u igri idite na custom controller i zamijenite RT sa LT.Dakle, specijalka je sada na LT, što je bolje jer je nezgodno držati trćanje sa kažiprstom i u isto vrijeme držati specijalku sa srednjakom iste ruke.I drugo, R3 je sada na RT, što je bilo ekstra korisno u 2014, sada više nije toliko, ali je i dalje korisnije pošto sa R3 možemo lagano tehnicirati ili dignuti loptu sa poda, ili čak prebaciti prekoglave, dok manuelni šut ne koristim nikada niti ga planiram koristiti.Tako da smo sada taj manuelni šut stavili na pritisak desne gljive, a R3 funkciju premjestili na RT.

 

 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2015
http://www.pesuniverse.com/#!pes-2015/c58w

evo ako neko ima zivaca i vremena radit dresove engleske lige za verziju ps4
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

pozz svima, imam jedan problem, pes 2015 mi blokaje na mom laptopu asus k 550 lb, problem je u tome što nije do laptopa jer nekad radi i bez blokavanja, ni nisam još skužio u čemu je stvar, pa ako itko nešto zna o tome, što napraviti kako pomoči, bio bih jako zahvalan... 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2015

jeli prodaje tko mzda svoj pes account?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
Što se tiče online gaminga sranje jedno najobičnije, ne znam do kog je da li do njih ili do optime telekoma koji imam.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
maxy0 kaže...

jeli prodaje tko mzda svoj pes account?

 Posto ja igram FIFA 15,imam steam account sa PES 2015 mogucnost placanja Paypal ili zamjena za neku drugu igru.

9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Tko se misli naigrati pesa online, neka mu je Bog na pomoći...Imam ga ja i igram ga isključivo offline, onako za svoj gušt.

Origin ID: vero_cavaliere
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2015
igro sam par puta online, katastrofa, igram master ligu i to mi zabavno dosta
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
vero_cavaliere kaže...

Tko se misli naigrati pesa online, neka mu je Bog na pomoći...Imam ga ja i igram ga isključivo offline, onako za svoj gušt.

 

Joky007 kaže...
igro sam par puta online, katastrofa, igram master ligu i to mi zabavno dosta

 

Igram PES svaki dan online i igra je predobra.... to kaj vi nemožete nikoga dobit to ne govori da igrica ne valja nego da niste dovoljno dobri da nekoga dobijete.

 

 

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2015 7:17 (General_Woo).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
General_Woo kaže...

 

Igram PES svaki dan online i igra je predobra.... to kaj vi nemožete nikoga dobit to ne govori da igrica ne valja nego da niste dovoljno dobri da nekoga dobijete.

 

 

 

Ajmo dogovorit dvomeč, pa da vidimo koliko si dobar frajeru??? Ako si zainteresiran, pošalji PM.

Origin ID: vero_cavaliere
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2015 8:41 (vero_cavaliere).
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
vero_cavaliere kaže...
General_Woo kaže...

 

Igram PES svaki dan online i igra je predobra.... to kaj vi nemožete nikoga dobit to ne govori da igrica ne valja nego da niste dovoljno dobri da nekoga dobijete.

 

 

 

Ajmo dogovorit dvomeč, pa da vidimo koliko si dobar frajeru??? Ako si zainteresiran, pošalji PM.

 Ne velim ja da sam dobar ali da budem prihvatio izazov, budem. Možda dobijem  ali to ne znaći da je igra loša.

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
General_Woo kaže...

 Ne velim ja da sam dobar ali da budem prihvatio izazov, budem. Možda dobijem  ali to ne znaći da je igra loša.

 

Da se razumijemo, meni osobno je gameplay dobar, ali online je katastrofa...znači, da bi barem malo uživao moraš moliti nekog da se smiluje i odigra pokoju prijateljsku ili ligašku...

 

Igra u offline i online modu je kao nebo i zemlja, jer često se dešava da komande užasno kasne, što je dosta iritirajuče...jbg., kada spaja sa nekim latinosima preko Atlantika.

Origin ID: vero_cavaliere
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2015 12:16 (vero_cavaliere).
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2015
to je istina da komande dosta kasne u online, i redovito kad sam igro protiv nekog uvjek skoro izbacuje van, vise sam zivaca izgubio nego kaj sam se naigrao, sad neznam nisam igro par mjeseci online, mozda se sta popravilo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Pa meni i nije svaki puta, u zadnje vrijeme uopce nista. Mozda jer sam presao na vip kabelski 20 mbit. 

 

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice