Pro Evolution Soccer 2015

poruka: 1.902
|
čitano: 253.114
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Kao prvo igram na PS4 FIFA-u i to nije ama baš ništa posebno s obzirom koliko ju hvale, taj IGNITE nije baš skroz novi Engine što se vidi po igri, a kada je u pitanju PES vjerujem da nisu mogli iskoristit niti pola snage toga FOX enginea radi starih konzola, ove godine će to sve bit bolje, i FIFA naravno, prošle godine su me oba nogometa razočarala!

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.6.2014 15:17 (PlayMaker10).
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
PlayMaker10 kaže...

Kao prvo igram na PS4 FIFA-u i to nije ama baš ništa posebno s obzirom koliko ju hvale, taj IGNITE nije baš skroz novi Engine što se vidi po igri, a kada je u pitanju PES vjerujem da nisu mogli iskoristit niti pola snage toga FOX enginea radi starih konzola, ove godine će to sve bit bolje, i FIFA naravno, prošle godine su me oba nogometa razočarala!

Istina, ignate nije baš skroz novi engine. Počeo se koristiti daleke 2013 godine.. Kakve su mu mogućnosati u odnosu na stari možeš pročitati pa donijeti neke zaključke..

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Ignite_%28game_engine%29

 

http://www.easports.com/ignite

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Koliko sam aj bio čuo, cijeloviti engine nije implementiran u pes 2014, samo nek idijelovi, ostalo je sve stari engine. Pa pogledajte samo na šta liči novi MGS. Vidjet ćemo 25.6 šta će ponuditi. Nadam se da je nešto dobro.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.6.2014 16:47 (Tommy_123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
movie kaže...

Jedini pravi izvor je baza djece.

 

Eto, ispravio sam. A sad se vrati u vrtić i igraj FIFU sa svojim uzrastom. Ovo nije tema o dječijim igricama.

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
Bilal kaže...

 

Eto, ispravio sam. A sad se vrati u vrtić i igraj FIFU sa svojim uzrastom. Ovo nije tema o dječijim igricama.

istina, ovo je tema o igri koja svaku novu godinu bilježi sve sramotnije rezultate prodaje. Stvarno ne znam zašto?

10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Nemate šta uspoređivati PES i FIFU,PES je čista simulacija nogometa i za malo ozbiljnije,a FIFA to nije.Znate li išta što pratite E3 hoće li išta biti o PES-u osim to 25.6

 
2 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
marim kaže...

Nemate šta uspoređivati PES i FIFU,PES je čista simulacija nogometa i za malo ozbiljnije,a FIFA to nije.Znate li išta što pratite E3 hoće li išta biti o PES-u osim to 25.6

Ništa do 25.6 nažalost.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
marim kaže...

Nemate šta uspoređivati PES i FIFU,PES je čista simulacija nogometa i za malo ozbiljnije,a FIFA to nije.Znate li išta što pratite E3 hoće li išta biti o PES-u osim to 25.6

Ne lupetaj...

 

PES kao i FIFA nemaju veze sa simulacijom ogometa, niti ce ikad imat. 


Konami iz godine u godinu nize gubitke. FIFA ih dere i offline komponentom i online. Ignite je vani, izgleda bolje nego ikad i sve zapakirano u jedno. Konami nije bio u stanju kisu staviti u igru -.-

 

FIFA je pokupovala licence, FUT dobiva nove Custom Kupove, nove legende ( koje najvjerovatnije svugdje dolaze ). 

Cekamo da KONAMI/PES izbaci nesto, ali posto je vecina licenci kod FIFE/EA sumnjam da ce biti ista od toga.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.6.2014 2:43 (SimeKZ).
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Dobro ajde nek ti bude da nijedna nije simulacija i to da je FIFA pokupovala sve licence,ali PES je puno bliži stvarnom nogometu odnosno gameplay na čemu oni najviše rade i što im je najbitnije

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.6.2014 3:44 (marim).
 
3 5 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Igra u kojoj je na izlasku i najmanje mjesec dva nakon toga (nemam pojma da li je popravljeno) bilo praktički nemoguće zabiti gol van 16m ne možeš zvati boljom simulacijom. Ta usredotočenost na gameplay se izgubila nakon PES 6 i sad samo postala smiješan argument koji koriste oni koji još uvijek igraju PES. "Vi imate licence, a mi imamo gameplay". Imate vi k.

 

Obje igre imaju podjednako sim elemenata i hvala bogu da ih nema više jer bi onda bile još gore nego sada.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.6.2014 7:48 (Hexfire).
Moj PC  
4 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
Hexfire kaže...

Igra u kojoj je na izlasku i najmanje mjesec dva nakon toga (nemam pojma da li je popravljeno) bilo praktički nemoguće zabiti gol van 16m ne možeš zvati boljom simulacijom.

To i kašnjenje kontrola je najveći problem PES14. Izašli su brojne zakrpe, svakih mjesec dana nova {#} Al ni sam, nakon prve koja nije ništa popravila , nisam imao volje dalje skidati.

 

Neka to poprave, da možeš isprovocirati ljude koji se trude i pritišču cijelu tekmu, a ti ima u 90 uvališ krumpir sa 25m i da kontrole ne kasne. I opet ću igrati  ma kakvo govno bilo. Jer FIFA je cool, al PES je PES. {#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
Hexfire kaže...

 Ta usredotočenost na gameplay se izgubila nakon PES 6 i sad samo postala smiješan argument koji koriste oni koji još uvijek igraju PES. "Vi imate licence, a mi imamo gameplay". Imate vi k.

 

Obje igre imaju podjednako sim elemenata i hvala bogu da ih nema više jer bi onda bile još gore nego sada.

 

Hahaha...slažem se.

 

Treba tražiti neki "balans", jer nemožeš ti furati 100% simulaciju a online tekma traje 12-15 min. Jednostavno nema smisla...

 

Ali opet, kao što kolega plavi veli "FIFA je cool, ali PES je PES", i svejedno ću ga igrati i nadati se najboljem, onako za svoj gušt...

 

Najveću štetu koju mi je donio PES 2014, je ta, što mi je frenda sa kojim sam odrastao i sa kojim sam igrao skoro svaki PES još od ere PS1, totalno udaljio od virtualne simulacije nogometa. Kada je probao novi PES, njegova reakcija je bila "I'm too old for this sh*t". Čovjek je osim za žene, imao neviđenu strast za PES-om i od jednom preko noći prestao igrati i spominjati bilo što vezano za PES. S druge strane za FIFU neće ni da čuje...

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.6.2014 10:12 (Anchor Man).
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Ja sam svašta nadrobio o Pesu 2014, i da je loš, i da je dobar, i da je ovakav i onakav.I sve stoji, koliko je loš toliko je i dobar.Neke stvari, kao što su lako izvođenje finti, dupli pasevi, trčanje i zabijanje iz kornera, namještanje taktika  su fenomenalne, do su druge stvari katastrofalne, npr golman koji je u šesnaestercu prava rupa, a na šuteve sa 20 metara reagira ko batman, a bogme su i lobovi nerealni, itd.Uglavnom, čista instalacija igre i nije nešto, no kada instalirate odgovarakuće patcheve igra je i više nego dobra.

 

A za FIFU mogu reći da je OK, štanceraj iz EA fabrike, radi out of the box, i prilagođena  je onima kojima se ne da zamarati sa nekakvim kompliciranim kontrolama, tajminzima kod driblanja i trčanja itd, onako, za djecu jel.

 

Mogu samo reć' da je za PES potrebno vremena da se savlada, nije to FIFA.Trebalo se prešaltati sastarih PESeva na ovaj 2014, sve je u tajmingu, i kod trčanja i kod pucanja.I treba naučiti i ispraksirati neke finte, čudo što se može napraviti ako znate kako.Trebalo mi je brdo vremena da bih mogao igrati na superstaru, a sada mogu sa Manđom izgaziti svaku obranu.Uglavnom, daj mi jednog dobrog napadača sa ocjenom iznad 85 i nema te obrane koja će me zaštopati, stvoriti ću barem tri četiri prilike 1 on 1 sa golmanom.Ima lijeka i za to ali večina ljudi to ne koristi, pa se onda žeste kada ih okrenem ko na kocki leda.

 

Znam da je off topic ali neka, biti će korisno i u PESu 2015

 

1. Smanjite brzinu igre na -1 (da prvih par tekmi će vam se činite pre spore, ali samo prvih par) lakše je igrati jer imate više vremena za reagiranje i planiranje finti.

 

2.U settingsu na gamepadu premjestite kontrole. R3 zamjenite sa RT (R3 je stiskanje desne gljive) Potom u igri namjestite controler na custom i zamjenite LT i RT. Na taj način je specijalka za pucanje i muljanje sa loptom na lijevom donjem gumbu, a specijalka kod prihvata lopte na desnom donjem gumbu.Dok manualno pucanje završava tamo gdje mu je i mjesto, na pritisku desne gljive, koje je iznimno neugodno, trga gamepad, a i samo ručno pucanje je krajnje neuporabljivo i bezveze.

 

Zašto ove zamjene, zato što je po defaultu R3 najbitnija kontrola kod prihvata lopte, kada ti je obrambeni igrač zadnje linije na grbi.Pravovremenim pritiskom R3 u momentu će te okrenuti stopera, i onda situacija 1 na 1 sa golmanom (uglavnom).Naravno ne možete ovo sa svakim napadačem, uglavnom samo sa pravim špicama poput Manđe ili  Aguera i sličnih.Ima i dodatnih štoseva tipa prihvat lopte na prsa sa R3 i pritisak na RB odmah nakon toga, dat će te si for prsima od nekih pet d o šest metara.

 

3.Štos za korner.Esencijalno.Pritisnite crveni B za izvođenje kornera, kada se izvođać zaleti na loptu odmah pritisnite plavi X za šut da se napuni na pola, pa onda žuti Y, ALI milisekundu prije nego što napadač udari loptu glavom, ako ste pogodili tajming napadač će zabiti loptu u pod, tj u gol ali od poda, meni uspije masu puta.Uglavnom ulazi barem sedam od deset puta.Prije sam kornere izvodio reda radi, ali sa ovom fintom gotovo da vrijedi ona stara , korner je pola gola.

 

4.Gurajte se desnom gljivom, isplati se.Jedino je nemojte predugo držati u kaznenom prostoru jer ćete oduzeti loptu ali će neki napadači balerine poput Neymara pasti popikavajući se po zraku, pa će bit penal.

 

5.U kaznenom prostoru kada skužite da će protivnički napadač šutirati po golu, a vi ste ispred njega, držite LT čime ćete se okrenuti prema njemu cijelom svojom frontalnom stranom, dakle biti ćete šira prepreka,  a ako ste usporedo sa njim gurnite desnu gljivu  u smjeru ispred tog napadača prije nego što lik šutne, vaš obrambeni bi trebao tik prije šuta ispružiti nogu i tako šut blokirati.Uspješno u dosta slučajeva.

 

6.Pošto je golman rupa a ručno odabiranje igrača neprecizno, igrajte sa tri stopera i dva beka , ili sa dva beka, dva stopera i sa jednim DMFom najdublje uvučenim.Jednostavno ne postoji efektivan način obrane sa četiri ili manje obrambenih igrača.Pes je jednostavno tako složen, fokus je na napadu, nije to FIFA gdje se može slagati nekakva efektna obrana.Parkaš bus, odabereš stil igre Long Ball, switching staviš na 0 da ti igrači budu tamo gdje si ih stavio, support staviš na barem 17 da igrač igraču bude osigurač, shifting to attack na barem 17 da ti napadači i veznjaci trče u for tj napad kad imaš loptu.I nadaš se najboljem.

 

7.U obrani nemojte držati kombinaciju  X+A nije to PES 2013, ako želite da napravite pritisak sa dva obrambena onda pritisnite dva puta X sa time da drugi puta ostanete držati X.Sada bi na igrača s loptom trebala krenuti vaša dvojica najbližih igrača dok vi pokušavate zatvoriti prostor sa igračem kojeg vi kontrolirate gljivom.Jedina , JEDINA, situacija kada je opravdana kombinacija držanja X+A je u gužvi kaznenog prostora kada je krkljanac na nekih deset metara, ali ono krkljanac, ne kada napadač ima prostora za šut, u tom slučaju vrijedi pravilo broj 5.

 

Ima toga još ali mi se više ne da pisat.Dupli pasevi, slalom trčanje sa fintom, davanje fora u mjestu čime se dramatično povečava preciznost šuta itd.

 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Konamijev E3 booth 2014. Na slici se vidi da su UEFA natjecanja ostala u Konamijevim rukama. Odlično {#}

Naravno, bio je zatvoren i samo određeni ljudi su bili pozvani. Večian iz pes comunitya.

 

French site Jeuxvideo.com

 

"PES 2015 is our favorite of the E3 2014. Indeed, after having had the joy of discovering the game and play two matches, we saw a changed PES, completely different from its predecessors on the PS3 and XBOX360, thanks to the Fox Engine.

We can say, the series is back to business and should seriously compete with FIFA on the new generation of machines. Unfortunately, we have to wait until June 25 to tell you more about the game".

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.6.2014 17:36 (Tommy_123).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015

Svake godine je PES revolucionaran po pričama dok sama igra ne izađe i svi od reda se uvjere u suprotno.. 

šumski put je bio ravan.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
Tommy_123 kaže...

Konamijev E3 booth 2014. Na slici se vidi da su UEFA natjecanja ostala u Konamijevim rukama. Odlično {#}

Naravno, bio je zatvoren i samo određeni ljudi su bili pozvani. Večian iz pes comunitya.

 

French site Jeuxvideo.com

 

"PES 2015 is our favorite of the E3 2014. Indeed, after having had the joy of discovering the game and play two matches, we saw a changed PES, completely different from its predecessors on the PS3 and XBOX360, thanks to the Fox Engine.

We can say, the series is back to business and should seriously compete with FIFA on the new generation of machines. Unfortunately, we have to wait until June 25 to tell you more about the game".

Neki im se pozlate rijeci...

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Za 3 dana stiže gameplay trailer te dosta ljudi koji su igrali novi pes na E3 će moći reči kakva je igra, kakve su promjene itd.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
Tommy_123 kaže...

Za 3 dana stiže gameplay trailer te dosta ljudi koji su igrali novi pes na E3 će moći reči kakva je igra, kakve su promjene itd.

Naq YT nema nist?

Sve fake???

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
drakula789 kaže...
Tommy_123 kaže...

Za 3 dana stiže gameplay trailer te dosta ljudi koji su igrali novi pes na E3 će moći reči kakva je igra, kakve su promjene itd.

Naq YT nema nist?

Sve fake???

Ima samo teaser trailer koji je real life. Nema gameplaya.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Kao što sam i rekao, PES ima UEFA natjecanja još dugi niz godina :)

 

 

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
Tommy_123 kaže...

Kao što sam i rekao, PES ima UEFA natjecanja još dugi niz godina :)

 

 

 

Bazu imaju, sad još samo da uspiju igru napraviti...

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Sutra stiže trailer +novosti od Konamija što se sve može očekivati od novog PES-a, + novosti od ljudi koji su isprobali PES na E3 {#}

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
Tommy_123 kaže...

Sutra stiže trailer +novosti od Konamija što se sve može očekivati od novog PES-a, + novosti od ljudi koji su isprobali PES na E3 {#}

Gameplay trailer? 

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
drakula789 kaže...
Tommy_123 kaže...

Sutra stiže trailer +novosti od Konamija što se sve može očekivati od novog PES-a, + novosti od ljudi koji su isprobali PES na E3 {#}

Gameplay trailer? 

Da.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Da li gameplay izlazi veceras u 00:00,ili cemo morati malo duze cekati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
AdMer12 kaže...

Da li gameplay izlazi veceras u 00:00,ili cemo morati malo duze cekati?

Ne, tijekom dana će doći. Možda ujutro, možda popodne.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Trailer će biti ono CGI smeće kao i lani na koji su se svi napalili a onda je ispalo da je igra katastrofa.

Neće tu biti nikakvog gameplaya u traileru.

 
3 4 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Video u 15:00.

Sa pes serbia foruma...

 

"PES15 rimejk PESa iz PS1 ere sa znacajnim grafickim promenama [ u odnosu na PES14 ]
Da je ucitavanje brze, a igra znatno optimizovanija
Mada za gameplay kazu da je osecaj kao da se igra neka mesavina ISS i PES10.. Odnosno da vuce na arkadu"

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 14:00 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Vidjeti ćemo, dolaze i tkz "impresije" drugih koji su igrali.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Samo neka bude sličniji 2010 kao što je ovaj napisao,meni je pes10 najbolji pes za pc bio

https://www.youtube.com/user/007strmi
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice