Preporuka programa za mijerenje fps-a i snimanje

poruka: 11
|
čitano: 3.875
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka programa za mijerenje fps-a i snimanje

Trazim neki program za mijerenje fps-a u igri i snimanje videa zbog kojeg necu dobit kick od punk buster-a kao sto je slucaj sa programom kojeg sam nasao na bug dvd-u

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka programa za mijerenje fps-a i snimanje
Fraps
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Preporuka programa za mijerenje fps-a i snimanje

Mene je u početku znao kickati i zbog Frapsa nešto u stilu unknown api ili slično kada sam pokretao fraps. CoD4 nisam igrao godinu dana pa sad ne znam kakva je situacija sa frapsom.

 

Xfire program za komunikaciju i još mnogo stvari ti nudi mogućnost snimanja videa i mjerenja fps, pokazuje vrijeme, omogućava chat, traženje servera, i naravno besplatan je samo se moraš registrirati.

 

Ako planiraš snimati dok igraš i onda praviti frag movie ili nešto slično, to nije dobro rješenje jer će ti srozati performanse i imat ćeš ogromno zauzeće prostora na HD.

 

Postoji drugi i lakši način da snimaš dok igraš.

Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s' mirisom ljiljana, ljubavi moja!!! Zemljo mojih djedova, dok je tvojih sinova, ti ćeš biti prkosna, slobodna i ponosna!
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka programa za mijerenje fps-a i sniman
boxer kaže...

 

Postoji drugi i lakši način da snimaš dok igraš.

Mogao si mu i reći kad si već naveo {#} 

 

Za FPS u igri ako igraš neki od COD-ova upišeš u konzolu '/cg_drawfps 1' bez navodnika, ili instaliraj Fraps.

 

Za snimanje upišeš '/record ' i za prekid snimanja '/stoprecord', poslije kad želiš otvoriti taj demo upišeš u konzolu (kad se disconnectaš sa servera) '/demo nazivdemoa'), dok ti naziv demoa piše u donjem desnom kutu, a možeš i nazvati taj demo kako želiš, npr. '/record fragmovie'. prednosti su te što ti ne smanjuje FPS i ne zauzima puno prostora na disku. Poslije ako želiš napraviti fragmovie snimiš demo xfireom (Scroll Lock + V u igri) ili Frapsom..{#}

Android ♥ /// aka triplex
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2011 23:34 (Fićo_CoD 5).
15 godina
offline
Re: Preporuka programa za mijerenje fps-a i sniman
Fićo_CoD 5 kaže...
boxer kaže...

 

Postoji drugi i lakši način da snimaš dok igraš.

Mogao si mu i reći kad si već naveo {#} 

 

Pa bilo je kasno, umoran sam, a da ti pravo kažem ne znam točno što bi snimao. Nije baš rekao da bi pravio frag movie ili nešto slično, tako da sam samo pretpostavio i sa rezervom rekao, jer mi je pala pomisao da možda hoće svega par sekundi ili minutu -dvije da snimi nešto pa mu za to i nije potrebno neko opširnije objašnjenje oko pravljenja frag videa.

 

Btw za lakše pokretanje recorda/demoa tu je specijalizirani mali program COD 4 player koji ima dodatne funkcije.

 

http://www.cybopat.net/vb_cod4player_eng.php

Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s' mirisom ljiljana, ljubavi moja!!! Zemljo mojih djedova, dok je tvojih sinova, ti ćeš biti prkosna, slobodna i ponosna!
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka programa za mijerenje fps-a i snimanje

Predpostavljam da zelis raditi fragmovie pa cu ti reci kako znaci stavis si cfg koji hoces i kad pocne igra napisi u konzolu /record kad zavrsi igra /stoprecord i onda si skines fraps i cod4player.Stavis si neki movie cfg i otvoris cod4player nades demo koji si snimao i sve to kad ti video krene ili ako hoces sam neki trenutak snimis sa frapsom i ispada ko da si igrao sa movie cfg-om,a sto se tice mjerenja fps-a samo odes pod options-multyplayer options-draw fps

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka programa za mijerenje fps-a i snimanje

Sve su to super savjeti za cod, ali ja igram battlefiled 2 i bad company 2 te world of warcraft :)

A pravio bi snimke od isjecaka najbolji akcija i pogodaka u battlefield, klasika :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka programa za mijerenje fps-a i sniman
Escudo kaže...

Sve su to super savjeti za cod, ali ja igram battlefiled 2 i bad company 2 te world of warcraft :)

A pravio bi snimke od isjecaka najbolji akcija i pogodaka u battlefield, klasika :)

A mi se baš raspisali, mogao si nam prije reć {#}{#}

Android ♥ /// aka triplex
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka programa za mijerenje fps-a i snimanje

Ja bih ti preporucio Xfire, ja sam sa njim radio. Pokusaj, pa ako ti se performanse srozaju previse pokusaj sa Frapsom.

Turbo is my heart, nos is my blood and cars are my life! .. That's Low Life !
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka programa za mijerenje fps-a i snimanje

Ja tu napiso 500 riječi da bi ti reko da ne igras cod -.- uglavnom ako imas jak komp koristii fraps ali računaj da ce ti fps puknut na pola pa ces tesko nekog ubiti tako ali ako imas onako osrednje koristi xfire jer drukčije nejde..

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Preporuka programa za mijerenje fps-a i snimanje

+1 za Fraps

Bang!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice