NFS Unbound

poruka: 289
|
čitano: 82.146
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
NFS Unbound

par pitanja:

1. xbox controller - gdje se mogu mapirati tipke? u igri nikako...

2. ovi repeatovi iliti koliko ponavljanja imas...jednog sam iskoristio i imam jos 3. ali koliko vrijede sva 4? 1 dan? 1 karijeru cijelu? jer vidim stoji mi stalno 3, a odigrao sam noc dan noc i dan...

3. je li moguce da je entry fee na pocetku toliko velik, po 16000 trazi, a 1. mjesto daje 22000? nekako mi se cini mala razlika dobitka...

4. kad mi se otvaraju skokovi, speed trapovi itd? je li postoji ikakav nacin u pocetku da dobivas novac osim trka i onih bijednih 100 dolara po uspjesnom bjezanju policije?

za sad sam jako razocaran s igrom na pocetku, nudi jako malo i zanima me kad ce pocet nuditi vise toga...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NFS Unbound

2. vrijede ti jedan dan

3. je, al po mom iskustvu barem iz triala do kraja tjedna skupiš dosta love

4. pa medvjedici, billboardi i speedtrapovi bi trebali biti dostupni gotovo odmah. imat ces one neke misije gdje trebaš prevest tudji auto na neku drugu lokaciju i tu dobijes solidne pare a ne ulažeš ništa za entry fee. Samo na početku ostani malo duže u B klasi da lakse trke osvajas i vise para dobijes, pa predjes u A sredinom tjedna (ovo pričam samo za prvi tjedan jer na trialu je toliko dostupno)

 

13 godina
offline
NFS Unbound

vec sam mislim na A, jer sam birao silviu na pocetku

a neznam, meni nije nista otkljucano, odveo sam rudigera i ostalo samo trke sa entry fee. nikakve bas velike zarade nemam

i cini mi se da sam vidio 3 ta repeata da mi stoje neko duze vrijeme...nisam siguran dal je prosao 1 cijeli dan, tj kad sam ga iskoristio

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
RuskeGTT kaže...

vec sam mislim na A, jer sam birao silviu na pocetku

a neznam, meni nije nista otkljucano, odveo sam rudigera i ostalo samo trke sa entry fee. nikakve bas velike zarade nemam

i cini mi se da sam vidio 3 ta repeata da mi stoje neko duze vrijeme...nisam siguran dal je prosao 1 cijeli dan, tj kad sam ga iskoristio

 U startu završi ono što možeš dok ne prođeš uvod. Kasnije se samo kladi protiv onih što su ti blizu, jedan iznad ili jedan ispod. Kada budeš imao auto sličan onom prvom onda se protiv njega kladiš. Nema smisla u početku nikakvo ponavljanje jer pobjediti je jako teško ako se na to cilja.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
offline
NFS Unbound

hvala na savjetu, al sta ti znaci uvod? po meni uvod je ono sta u pocetku traje ful kratko, prije odabira auta? ili se varam?

meni je igra pocela sa cetvrtkom, pa mozda uvod onda tu zavrsava u nedjelju? i nemogu nigdje nac u garazi onaj kalendar da vidim dan i sve, kako sam gledao po yt razni videi...jel moguce da sam jos uvijek u uvodu u kojem nema 30-40% stvari iz igre?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
RuskeGTT kaže...

hvala na savjetu, al sta ti znaci uvod? po meni uvod je ono sta u pocetku traje ful kratko, prije odabira auta? ili se varam?

meni je igra pocela sa cetvrtkom, pa mozda uvod onda tu zavrsava u nedjelju? i nemogu nigdje nac u garazi onaj kalendar da vidim dan i sve, kako sam gledao po yt razni videi...jel moguce da sam jos uvijek u uvodu u kojem nema 30-40% stvari iz igre?

 Uvod ti traje oko 2h. Nekom i kraće zavisi.

 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
offline
NFS Unbound

nista, posvetit cu se vise NFS-u kad mi zavrsi prvenstvo AC

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
NFS Unbound

da, ne bi ti htio spojlat ali do jedne prekretnice u priči praktički nije bitno koji si i šta si

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NFS Unbound

sta znaci da nema achievmenta sve do kraja uvoda?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
RuskeGTT kaže...

sta znaci da nema achievmenta sve do kraja uvoda?

 Ima.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
offline
NFS Unbound

kako kad ja nemam...mapa prazna skroz, osim jednog meeta

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
RuskeGTT kaže...

kako kad ja nemam...mapa prazna skroz, osim jednog meeta

 Achievement se dobije za nitro, 5 puta kada policiju uništiš u jednoj sesiji te kada odjeću mijenjaš. Znači jako brzo, prvi sat igranja.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
offline
NFS Unbound

ja sam se krivo izrazio, mislio sam na side missions ili kako se vec zovu speed trapovi, drift zone, skokovi, itd...toga nema mi nigdje na mapi, dobro nisam od 1. dana nista vise igrao, dakle mozda 3-4 utrke su mi prosle do sad...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
RuskeGTT kaže...

ja sam se krivo izrazio, mislio sam na side missions ili kako se vec zovu speed trapovi, drift zone, skokovi, itd...toga nema mi nigdje na mapi, dobro nisam od 1. dana nista vise igrao, dakle mozda 3-4 utrke su mi prosle do sad...

 Imaš sve samo treba tražiti. Ali uvod treba završiti prije nego igra počne zapravo.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
offline
NFS Unbound

cekaj jel se ja krivo izrazavam ili neznam...sta nije jasno kad napisem da mi nema NICEGA na mapi...osim mozda 2 meetupa...

evo kroz koji dan vracam se u igru i screenat cu ako je potrebno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
RuskeGTT kaže...

cekaj jel se ja krivo izrazavam ili neznam...sta nije jasno kad napisem da mi nema NICEGA na mapi...osim mozda 2 meetupa...

evo kroz koji dan vracam se u igru i screenat cu ako je potrebno...

 Da staviš sliku koju?! U startu i nemaš ničega. Treba voziti i istraživati, kad ti se pokaže zelena kocka onda tu nekaj ima. Isto kao Heat, prazna mapa pa sa napretkom u igri se sve otključava. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
RuskeGTT kaže...

cekaj jel se ja krivo izrazavam ili neznam...sta nije jasno kad napisem da mi nema NICEGA na mapi...osim mozda 2 meetupa...

evo kroz koji dan vracam se u igru i screenat cu ako je potrebno...

Need for Speed Unbound All Collectibles & Activity Locations interactive map

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2022 19:06 (andi.cro).
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
andi.cro kaže...
RuskeGTT kaže...

cekaj jel se ja krivo izrazavam ili neznam...sta nije jasno kad napisem da mi nema NICEGA na mapi...osim mozda 2 meetupa...

evo kroz koji dan vracam se u igru i screenat cu ako je potrebno...

Need for Speed Unbound All Collectibles & Activity Locations interactive map

 Super stvar, posebno ako hoćeš samo medeke skupljati samo njih uključiš i samo njih pokaže.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
14 godina
neaktivan
offline
NFS Unbound

Mislim da tokom prologuea nema niceg, a kasnije su mi se stvari pojavljivale dok sam se vozio okolo (grafiti, skakaonice, speed traps itd.)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NFS Unbound
andi.cro kaže...
RuskeGTT kaže...

cekaj jel se ja krivo izrazavam ili neznam...sta nije jasno kad napisem da mi nema NICEGA na mapi...osim mozda 2 meetupa...

evo kroz koji dan vracam se u igru i screenat cu ako je potrebno...

Need for Speed Unbound All Collectibles & Activity Locations interactive map

 znam to, meni mapa skroz prazna, ali eto i 2-3 trke sam do sad prosao samo...

kroz par  dana cu pocet kako spada igrat, pa bi se trebalo valjda otvorit

10 godina
offline
Re: NFS Unbound

kazem ti, predji prologue price i otkljucat ce ti se te pizdarije

13 godina
offline
NFS Unbound

ok, prosao sam prolog i 1. dan po danu, nakon toga imam 15.000 dolara. uzeo sam novu mx5 i odvozio samo utrke za auzte B klase. za A klasu ne mogu. poceo sam skupljati medvjede, sprejeve i ostalo (skuzio sam da se ne prikazu na mapi, nego dode samo zeleno podrucje u kojem su, pa moras usporiti i cekati da ti se prikazu, pa otic do tamo - dakle nema ih na mapi dok ih jednom ne skupis) usao sam u noc 1. dana i opet naravno da ne mogu pristupiti utrkama za A klasu, upgradeao sam ECU i fuel sistem i daaaaaaleko sam od A klase...jel moguce da ce proc okvirno 2 puna dana dok ne budem mogao upgradeati na A klasu? meni se cini to jako puno bacene igre u vjetar...ne vidim neke velike pare od bjezanja muriji, a tih 3-4 utrka po periodu dana mi ne nosi puno para, a dijelovi su dosta skupi...sta da radim? koje savjete imate? osim vozikanja po mapi i trazenja svih collectablsa? nekako mi se cini da igra premalo daje, a trazi puno (pogotovo buy in i to sta nemas klasu auta za pol staza na meetovima)

 

zabavna je igra, prica mi cak super, dobar mi preokret na kraju prologa

graficki sam morao spustiti sa extreme na high, da mi igra prestane stutterati (3440x1440 gonjam na 3070tki), mada nisam previse fps dobio s time, ali barem ide glatko sada

 

da li vi igrate na nekom gamepadu ili na tipkovnici? jebu me komande rucnog saltanja (glupi bumperi) - koristim xbox controller

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NFS Unbound

ne moraš se žurit u a klasu tak brzo

14 godina
offline
NFS Unbound

Da bi prešao story prvo skupi pare za aute. Tamo ti piše koje ti klase trebaju.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NFS Unbound

pa to govorim da od 6 utrka, mogu pristupiti 3, odvest ih, pobrat nesto para, mogu pobjec par puta muriji, skupit par collectablesa i nemam vise sta raditi, jer nemam auto A klase za ostale trke i moram ic inkasirat nikakvu posebnu lovu i prec na iduci dio dana...nekako mi se cini da se ful malo love skupi u toku tjedan dana, prije qualifiera, a tamo treba doc sa 4 auta, svako u svojoj klasi. to je MASU para koje trebas skupiti prije subote, a sa ovakvim prohodom mi se cini da mozes skupit JEDVA za 2 auta A i B klase...neznam. ili ce igra trebat pocet nuditi pun k vise utrka i novaca iz njih ili ako ovako nastavi, ne vidim bas mogucnost uc u subotu trkat se

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
RuskeGTT kaže...

pa to govorim da od 6 utrka, mogu pristupiti 3, odvest ih, pobrat nesto para, mogu pobjec par puta muriji, skupit par collectablesa i nemam vise sta raditi, jer nemam auto A klase za ostale trke i moram ic inkasirat nikakvu posebnu lovu i prec na iduci dio dana...nekako mi se cini da se ful malo love skupi u toku tjedan dana, prije qualifiera, a tamo treba doc sa 4 auta, svako u svojoj klasi. to je MASU para koje trebas skupiti prije subote, a sa ovakvim prohodom mi se cini da mozes skupit JEDVA za 2 auta A i B klase...neznam. ili ce igra trebat pocet nuditi pun k vise utrka i novaca iz njih ili ako ovako nastavi, ne vidim bas mogucnost uc u subotu trkat se

 Možeš voziti iste utrke. Samo u safehouse pa opet van. Imaš i Online dio, zanimljive od Story.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
offline
NFS Unbound

cek, mogu voziti u drugom danu trke koje sam presao u prvom danu? ili npr po noci trke koje sam prosao taj isti dan po suncu? tako vec da

a online za sad necu pokretat, htio bi story prec prvo...

a sta u onlineu ima puno vise staza i nacina za pare skupit? i te pare da li mi vrijede i za story ili su neovisne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
RuskeGTT kaže...

cek, mogu voziti u drugom danu trke koje sam presao u prvom danu? ili npr po noci trke koje sam prosao taj isti dan po suncu? tako vec da

a online za sad necu pokretat, htio bi story prec prvo...

a sta u onlineu ima puno vise staza i nacina za pare skupit? i te pare da li mi vrijede i za story ili su neovisne?

 Online ti je skroz zasebno. Nova karijera do 99 lvl. Nema nikakve veze sa Single osim ako neke aute otključaš onda ih možeš kupiti u Single. Sve se utrke mogu ponavljati baš kao i u Heat. Samo moraš u Safehouse pa van, dan ili noć nebitno to.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
offline
NFS Unbound

ne kuzim, isao sam u safehouse, usao sam u noc i dobio sam nove trke, a starih nema nigdje vise...znaci dobio sam 6 trka, od kojih 3 za B, 3 za A, isto kao i po danu 3 i 3. odradio 3, par pursuita, collectables, challenge i opet imam samo 12-13000 dolara za inkasirati. jer nemam vise sta raditi na mapi, sve je zakljucano. ako odem sad u safehouse, prec ce na dan 2 i na jutro i dobit cu najvj nove staze, a ovih starih kojih sam sad odvozio nece biti nigdje...ako se tako bude svaki dan inkasiralo 25-30000 dolara, ne vidim kako cu ja doc do subote i zaraditi za 4 auta + tuning dijelove...

evo stvarno mi nije jasno. a pursuite obavljati po 20-30 komada mi nema smisla, ako mislis dignut neku paru...

 

eto nakon 1. dana imam 20000 dolara, uz ECU i fuel system modificirani. gledam malo dijelove, ako stavim par dijela, necu jos biti u A klasi, a vec sad mi tesko pobjedit protivnike. neznam...

 

ok, da se ispravim, stavio sam turbo i usis i dosao na A 167. ja sam mislio da za A treba 200...

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2022 20:14 (RuskeGTT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NFS Unbound

previše se brineš, garantiram ti da ces do kraja tjedna doc sa lovom s kojom neces znat sta ces

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice