NFS Unbound

poruka: 289
|
čitano: 82.034
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
NFS Unbound

da li mene igra jebe ili sta

dosao sam na A klasu, i sad mi OPET nudi trke B klase i A klase, dakle opet mogu 3 od 6 trka voziti

je li mozda rjesenje da downgradeam si komponente za utrke B klase, nakon sta sad predem sve iz A klase?

ma neznam, kupio sam si par dijelova, felge zadnje i nis vise i imam samo 8000, jer znam da ce mi trebat za buy in neka lova...

a ove trke subotom su samo s 1 autom ili vec tad treba imat 4 razlicita? ili to vrijedi samo za grand na kraju 4. tjedna?

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2022 20:36 (RuskeGTT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NFS Unbound

Još malo i lvl 99 online. Fora je što stalno ima nekog da se vozi.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
online
NFS Unbound

ok skuzio da ako bi isao u garazu prebacit se na B, da mi prebaci na noc...znaci u svakom dijelu dana mozes se utrkivati na 50% staza. BZVZ

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: NFS Unbound
Igra stara nit mjesec dana.Bilo bi čudo da nema igrača.I još ima crossplay.
Probaj za 6 mjeseci pa javi jel ima još uvijek igrača.
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
MSXhunT3R kaže...
Igra stara nit mjesec dana.Bilo bi čudo da nema igrača.I još ima crossplay.
Probaj za 6 mjeseci pa javi jel ima još uvijek igrača.

 Za razliku od Heat, ovo je miljama bolje. Online u Heat skoro da nije postojao.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
online
NFS Unbound

vozim danas cijeli dan po danu sa heatom 0, izvodim svakakve vratolomije i skupljam pare, skoro 20.000 sam skupio bez ijedne utrke odvozene. gustiram, a pogotovo kad sam otkrio kako upaliti DLSS...sa 50-60 fps i cestim dropovima, skocilo mi na 80-90, pa cak negdje dotakne i 100fps, naravno ultra detalji, dlss na performance i sharpening na 80% i 3440x1440

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
RuskeGTT kaže...

vozim danas cijeli dan po danu sa heatom 0, izvodim svakakve vratolomije i skupljam pare, skoro 20.000 sam skupio bez ijedne utrke odvozene. gustiram, a pogotovo kad sam otkrio kako upaliti DLSS...sa 50-60 fps i cestim dropovima, skocilo mi na 80-90, pa cak negdje dotakne i 100fps, naravno ultra detalji, dlss na performance i sharpening na 80% i 3440x1440

 Na ovom laptopu?

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
online
NFS Unbound

vidio da nisam azurirao :D pa eto obavljeno

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
NFS Unbound

da li mogu sa A+ autom ulaziti u A natjecanja i u prvi vikend gdje pise kao da treba A?

mazdica mi trenutno na A 208 i vidim da ide do 209, na 210 prelazi na A+, a otkljucao sam masu dijelova i volio bi ih ubaciti, barem mjenjac 6 brzina, al onda mi ide na 225...

ok, upravo sam si sam dao odgovor, isao sam nastelat diferencijal, htio sam prebacit na 60% grip, kad ono pise da nemogu jer nemam A+ evente, pa sam smanjio ga na 50% i imam sad max out na A 209...zanimljivo kako se s tim slajderom napravi fine tuning i shodno tomu se povecava ili smanjuje rang auta...fora!

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.12.2022 13:57 (RuskeGTT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
NFS Unbound

imam problem sa driftom...posto sam si slozio noviju mx5 za grip, svaki put u drift utrkama budem daleko zadnji...unatoc handlingu kojeg stavim na 20% drift...

sad na pocetku 3. dana sam si kupio i drift gume i neutral diferencijal i prebacio s time handling na 65% drift i sad auto drifta...ali problem je to sta od 4 trke, 3 su obicne, dakle treba mi grip auto da se vozim kako bog zapovijeda...postoji li ikakav nacin da promjenim gume i diferencijal natrag na ono sta sam imao do sad, kako bi mogao vratiti slajder handlinga na 60% kako mi bio do sad? ili se to radi samo u garazi, odnosno to znaci prebacivanje s dana na noc? jer onda ako je tako, nema mi smisla iduci put stavljati drift komponente, nego odvoziti sve utrke osim drifta i ic dalje...bzvz su to napravili, da mozes sarafati auto samo u garazi kod prebacivanja s dana na noc i obrnuto...ili se varam pa postoji negdje sarafanje dijelova izmedu utrka? osim onaj handling sta mozes stalno mjenjati...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: NFS Unbound
Mozete voziti sve utrke, i A i B.
Kad dodete dio A auta, moći ćete dobiti B auto za nekih 6-12k
Vozite A auto a kad dođete na B utrku možete promijeniti u B auto prije same trke. Uvijek kupite auto nize kategorije da mozete voziti i te utrke
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.12.2022 21:33 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
NFS Unbound

nisam nasao mogucnost kupnje B auta za tako male pare i niti za mjenjanje auta prije same utrke? gdje se to radi?

ako idem u garazu, prebacuje mi period dana, odnosno ponistava sve utrke koje nisam odvozio

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
RuskeGTT kaže...

nisam nasao mogucnost kupnje B auta za tako male pare i niti za mjenjanje auta prije same utrke? gdje se to radi?

ako idem u garazu, prebacuje mi period dana, odnosno ponistava sve utrke koje nisam odvozio

 Garaža.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
9 godina
offline
Re: NFS Unbound
Ne to. Kad udete u onaj tjedan prije onog eventa za vikend pojave vam se eventi di mozete osvojiti auto. Ulaznica je oko 12k ovisno o autu.
Auto mozete mjenjati i prije same utrke, ne morate u garažu.
Bude vam rides opcija pokraj rivals opcije prije same utrke.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
NFS Unbound

Igra je usla u top 10 vizualno najimpresivnijih u 2022 po Digital Foundryu.

Ja povremeno odigram utrku dvije,svakako je igra preljepa ali mi jednostavno ne pase ta floaty neprecizna upravljivost.

Mozda je sa drugim autima drukcije ali prije bih rekao da je to gaming mehanika nego upravljivost tog prvog auta.

Steta.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: NFS Unbound
x18x05x kaže...
RuskeGTT kaže...

nisam nasao mogucnost kupnje B auta za tako male pare i niti za mjenjanje auta prije same utrke? gdje se to radi?

ako idem u garazu, prebacuje mi period dana, odnosno ponistava sve utrke koje nisam odvozio

 Garaža.

 to je ono sta sam govorio, izmedu dana i noci i noci i dana. biras auto samo jednom, poslije prije svake utrke nema nigdje opcije za mjenjanje auta...ili ju ne vidim jer jos uvijek imam samo mx5, sad bi uskoro trebao dobiti drugi auto u progressu, pa cu vidjeti, ostavit cu ga u B tieru i da li ce mi dat opciju da vozim i s njime

13 godina
online
Re: NFS Unbound
Gogy7 kaže...
Ne to. Kad udete u onaj tjedan prije onog eventa za vikend pojave vam se eventi di mozete osvojiti auto. Ulaznica je oko 12k ovisno o autu.
Auto mozete mjenjati i prije same utrke, ne morate u garažu.
Bude vam rides opcija pokraj rivals opcije prije same utrke.

 e ovo nemam jos, evo uskoro cu imat 2 auta u garazi, pa ce mi se to pojaviti. hvala na info!

13 godina
online
Re: NFS Unbound
MEGATAMA kaže...

Igra je usla u top 10 vizualno najimpresivnijih u 2022 po Digital Foundryu.

Ja povremeno odigram utrku dvije,svakako je igra preljepa ali mi jednostavno ne pase ta floaty neprecizna upravljivost.

Mozda je sa drugim autima drukcije ali prije bih rekao da je to gaming mehanika nego upravljivost tog prvog auta.

Steta.....

 neznam o cemu pricas, probaj si sloziti auto za GRIP, evo meni mazda mx5 sa 65% gripa drzi bolesno dobro (ali ne i pretjerano kao sta ce mozda kasnije neki drugi auti sa 300+ u zavoju) i prezadovoljan sam ponasanjem auta i sliderima za stelanje, pa i na drift postavci lijepo zabacuje guzicu, mada mi treba bas jedan namjenski auto za drift, koji u stock izvedbi ima vec 20-40% drifta...

11 godina
offline
Re: NFS Unbound
RuskeGTT kaže...
MEGATAMA kaže...

Igra je usla u top 10 vizualno najimpresivnijih u 2022 po Digital Foundryu.

Ja povremeno odigram utrku dvije,svakako je igra preljepa ali mi jednostavno ne pase ta floaty neprecizna upravljivost.

Mozda je sa drugim autima drukcije ali prije bih rekao da je to gaming mehanika nego upravljivost tog prvog auta.

Steta.....

 neznam o cemu pricas, probaj si sloziti auto za GRIP, evo meni mazda mx5 sa 65% gripa drzi bolesno dobro (ali ne i pretjerano kao sta ce mozda kasnije neki drugi auti sa 300+ u zavoju) i prezadovoljan sam ponasanjem auta i sliderima za stelanje, pa i na drift postavci lijepo zabacuje guzicu, mada mi treba bas jedan namjenski auto za drift, koji u stock izvedbi ima vec 20-40% drifta...

Ja jos nisam kupio igru,imam onaj trial od 10h na XsX pa to povremeno pokrenem.

Imam samo prvi auto,ne mislim na to da mi ne pase drift nego auto reagira cudno na pomicanje analoga ljevo desno,nema onu preciznost.Recimo prijasnji Criterion NFS mi je odgovarao apsolutno po tom pitanju,steta sto nema jos koji auto da mogu probat jer po ovom sad dojmu ne zelim dat novce za igru.

9 godina
offline
Re: NFS Unbound
Kazem vam, kad osvojite auto u onom tjednu, kad pocnu i oni takeoveri, usparajte novaca i osvojite auto B razine. Nece vam se pokazati opcija prije utrke ako nemate auto
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NFS Unbound

Dosao sam dalje u radnji,kad ostanem bez svega.

Kupio Eclipse i na svu srecu ono floaty ponasanje auta je bilo do tog modela.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: NFS Unbound
Gogy7 kaže...
Kazem vam, kad osvojite auto u onom tjednu, kad pocnu i oni takeoveri, usparajte novaca i osvojite auto B razine. Nece vam se pokazati opcija prije utrke ako nemate auto

 upravo tako! dobio sam auto B klase, slozio ga za drift na maximum B klase i sad mogu pristupiti svim utrkama i sta je navaznije ne moram se muciti sa mx5icom slozenom za grip, sa handlingom navucenim na jedva 20% drifta, nego lijepo imam onog pontiaca na 85% drifta i mila majka

11 godina
offline
NFS Unbound

Sto vise igram sve mi se vise svidja,vratio nam se NFS u velikom stilu.

 

Jos  isam dirao postavke auta,dali i karoserija utjece na vozne sposobnosti ili samo promjene na masini itd?

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: NFS Unbound
Daleko bolja igra od heata.
Probaj podesavati u pause meniju, sto ti je bolji auto vise ga mozes podesavati lijevo-desno, a i auta sama po sebi imaju drugačiju voznu mehaniku.
11 godina
offline
Re: NFS Unbound
Gogy7 kaže...
Daleko bolja igra od heata.
Probaj podesavati u pause meniju, sto ti je bolji auto vise ga mozes podesavati lijevo-desno, a i auta sama po sebi imaju drugačiju voznu mehaniku.

Taj dio me brine da ne zeznem upravljanje,Criterion su carobnjaci i treba im dat u ruke ono sto najbolje rade...arcade adrenalinske utrke 🥂

9 godina
offline
Re: NFS Unbound
Probaj, al citaj. Ja sam iz zezancije uzeo vw bubu, spora i jako kruta u zavoju. Smanjio grip, povecao drift i uzitak. Kad smanjis grip dobijes veci top speed. Jest da je buba plesala u zavoju skoro da se prevrne ali sam ih u ravnici sve prestizao. Obrati pozornost na dvije nove mehanike: perfect start i speed boost kad ides malo iza suparnika, tako dobijes drugi nitro boost. Ponekad je bolje biti i drugi cisto zbog tog boosta.
13 godina
online
NFS Unbound

pazite na slidere u pause meniju, ako imate auto na A 209 npr, sa 40% gripa, a imate mogucnost podesiti ga na 60% gripa, moguce da ce vam doc u A+ 210

evo desilo mi se to, tako da treba planirat i to isto kad se slaze auto u glavnom meniju, zacrtao sam si da je bolje kupiti dijelove za npr 207 ili 208 i onda sliderima izmaxat ga

 

ta fina podesavanja su mi VRH u ovoj igri

 

evo npr dobivenog plymoutha sam podesio na B 159 i 85% drifta, s time da kad podesis downforce crticu dve prema low (veci top speed), pretvori se u A 160...sa onih 85% drifta, auto mi idealan za SVE drift evente, i A i B klase...iako je underpowered u B, ali tih 85% drifta ga izvlaci jako. miljama bolje nego da driftam sa izmaxanim A 209 MX5 sa 20% drifta (imam diferencijal s kojim mogu premjestiti sa 60% gripa na 20% drifta)

 

uglavnom, imas puno toga za se igrati i jako sam sretan s tim postavkama i detaljcicima

 

moja strategija je sljedeca: po danu kad imam heat 0, prodem sve one treninge takeovera, pronadem dosta medvjeda, sprejeva, skokova, raznih zona...onda skupim vec +/- 7-10.000 i krenem u utrke, porijesim ih svih, i A i B, do tad skupim heat 5 i skrivecki se docepam prvog safe housea sa preko 30.000 dolara. po noci vozim sve skrivecki, pogotovo kad imam neku paru, jer od samog pocetka su mi za vratom SVI. mogu rec da tezina policajaca je TAMAN challenging, a nema mi boljega kad mi se spawna camaro onaj crni iz nicega, posto mi ga radar ne vidi...ili kad stojim ispod helica na vidljivom i kad odustane radi toga jer mora ic tankirat :D a nikog drugog u blizini

 

u onoj cijevi, sa mx5-icom sam uspio poraziti rekordera, iako mi mazdica samo A klasa, ali pomocu zidova bocnih, dobijes ful na ubrzanju i prosao sam cijelu cijev u 5. u blokadi...probajte ic lijevo desno po bocnim zidovima cijevi i dat ce vam ubrzanje...

jednom me u toj cijevi na kraju docekala corvetta, pa smo se gledali iz dobre daljine, bez da joj udem u vidno polje, pa je odustala nakon jedno 5min :D

 

trenutno sam na week 1 petak dan sa 110+ tisuca, izmaxanim mx5 A i plymouthom B i mustangom foxbodyjem onakvog kakvog sam ga dobio

 

igra mi po igrivosti 10 od 10, prezabavna je, kako nijedan nfs nije vec godinama...mozda tamo od hot pursuita 2015 ili rivals

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2022 9:59 (RuskeGTT).
Moj PC  
2 1 hvala 1
12 godina
offline
NFS Unbound

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NFS Unbound

Na Epic gamesu je igra 31eu kada se upotrijebi blagdanski kupon za popust.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
NFS Unbound

R.I.P. - 43

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice