Metal Gear Solid V:The phantom pain

poruka: 283
|
čitano: 54.415
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

da pitam vas koji ste već prešli igru... dali motherbase može biti napadnut u offline modu?

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Da..baza ti uvjek online...samo si ti off :-)

 

btw...zakaj igra nije dovrsena???? vidi se da nisu imali inspiracije za zadnjih par misija....

https://www.g2a.com/r/mmarko
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Mac1981 kaže...

 

btw...zakaj igra nije dovrsena???? vidi se da nisu imali inspiracije za zadnjih par misija....

Ma fali tu malo više od par, otprilike pol igre, tj priče.

Igra jednostavno nije dovršena, puno je tu loose endova i nerazjašnjenih stvari.. sve zahvaljujući Konamiju, nema veze sa inspiracijom Kojime.

Of beast and man am I, transformed by the full moons shine
12 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Mac1981 kaže...

Da..baza ti uvjek online...samo si ti off :-)

 

btw...zakaj igra nije dovrsena???? vidi se da nisu imali inspiracije za zadnjih par misija....

 mislio sam dali motherbase može biti napadnut od strane AI-a u offline, a ne FOB od strane drugih igrača u online...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
12 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
nontryer kaže...
Mac1981 kaže...

 

btw...zakaj igra nije dovrsena???? vidi se da nisu imali inspiracije za zadnjih par misija....

Ma fali tu malo više od par, otprilike pol igre, tj priče.

Igra jednostavno nije dovršena, puno je tu loose endova i nerazjašnjenih stvari.. sve zahvaljujući Konamiju, nema veze sa inspiracijom Kojime.

 ja nisam još prešao do kraja al čuo sam da su izrezali poveliki dio priče od Kojime... da ga nebi poslije traljavo sklopili i izbacili kao cashgrab DLC (kao što angry joe kaže)...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
10 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
sylar951 kaže...
Mac1981 kaže...

Da..baza ti uvjek online...samo si ti off :-)

 

btw...zakaj igra nije dovrsena???? vidi se da nisu imali inspiracije za zadnjih par misija....

 mislio sam dali motherbase može biti napadnut od strane AI-a u offline, a ne FOB od strane drugih igrača u online...

 Nakon 120 sati u igri jos mi se nije dogodilo da AI napadne bazu... off ili online..svejedno

https://www.g2a.com/r/mmarko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Mac1981 kaže...
sylar951 kaže...
Mac1981 kaže...

Da..baza ti uvjek online...samo si ti off :-)

 

btw...zakaj igra nije dovrsena???? vidi se da nisu imali inspiracije za zadnjih par misija....

 mislio sam dali motherbase može biti napadnut od strane AI-a u offline, a ne FOB od strane drugih igrača u online...

 Nakon 120 sati u igri jos mi se nije dogodilo da AI napadne bazu... off ili online..svejedno

znači samo drugi playeri mogu napadati FOB... trebali su napraviti da i AI može napasti motherbase pa da pobiju par ljudi pa da ih opet moraš regrutirati...

al negdje kao da sam pročitao da ovisno o tvojim radnjama motherbase kao može biti napadnut od strane AI...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
12 godina
neaktivan
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Dali se i vama dešava da vam je MGS V 60fps lock ali kad padne noć i na nekim mjestima gdje ima puno osvjetljenja i sjena padne jedno 10tak FPSova bez obzira koju grafu imali???

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
sylar951 kaže...

Dali se i vama dešava da vam je MGS V 60fps lock ali kad padne noć i na nekim mjestima gdje ima puno osvjetljenja i sjena padne jedno 10tak FPSova bez obzira koju grafu imali???

 Definitivno ne, mislim da je stvar i problem negdje kod tebe, dali sustav igra steam ili sto vec. Ja nemam neki hype PC cak i ispod minimuma i opet vrtim igru bezprijekorno na 30-50fps bez drop a ikad ispod 30. Probaj defragati igru ili desni klik na igru iz LIB a Local Files i Verify Integrity of game cache. Jos jedna stvar sto sjene na max jako drop aju fps, tako da mozda i to imam nekakve poveznice. Probaj staviti sjene na High i slicno. 

11 godina
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Poceo sam igru igrati prije mozda tjedan dana, nisam je kupio odmah jer sam se nadao da ce cjena barem malo pasti ali i dalje je visoka. Instant Gaming 34 eura ( cekao na restock najmanje 10 dana )  uz neki add pay izadje to od 36-38 eura. 

Moram priznati da definitivno nisam niti pogrijesio, stovise cak spadam ispod minimum req. s Phenom II x4 4GB DDR2 rama i HD 6670 DDR5 1GB pa je i to bio upit. 

Igra je predivna, odigrao sam nekih 20h, taman dio kad spasis Emmerich a. Optimizirana je besprijekorno jer imam na 1366x768 30-50fps a bez ikakvog drop a na medium High

kakva su vasa vidjenja i iskustva oko igre ?? Sto ocekujete od Online opcije ?? 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2015 19:52 (L1nNk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
L1nNk kaže...
sylar951 kaže...

Dali se i vama dešava da vam je MGS V 60fps lock ali kad padne noć i na nekim mjestima gdje ima puno osvjetljenja i sjena padne jedno 10tak FPSova bez obzira koju grafu imali???

 Definitivno ne, mislim da je stvar i problem negdje kod tebe, dali sustav igra steam ili sto vec. Ja nemam neki hype PC cak i ispod minimuma i opet vrtim igru bezprijekorno na 30-50fpsbez drop a ikad ispod 30. Probaj defragati igru ili desni klik na igru iz LIB a Local Files i Verify Integrity of game cache. Jos jedna stvar sto sjene na max jako drop aju fps, tako da mozda i to imam nekakve poveznice. Probaj staviti sjene na High i slicno. 

 ne bih htio biti bezobrazan ali to ti je daleko od besprijekornog... ja imam ponekad dropove sa 60 na 50 i to samo po noći na jakim izvorima svjetla na pojedinim lokacijama inače mi je lockano na 60 po danu... (ista stvar se dešava i sa hd 7970 i sa r9 290, i sa win 7 i sa win 10)

mislim, mnogi niti ne primjete pad 60->50 ali ja sam picajzla što se tih stvari tiče... navikao na finjak još otkad sam kupio HD 7970 2012.god. :)

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
11 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
sylar951 kaže...

 ne bih htio biti bezobrazan ali to ti je daleko od besprijekornog... ja imam ponekad dropove sa 60 na 50 i to samo po noći na jakim izvorima svjetla na pojedinim lokacijama inače mi je lockano na 60 po danu... (ista stvar se dešava i sa hd 7970 i sa r9 290, i sa win 7 i sa win 10)

mislim, mnogi niti ne primjete pad 60->50 ali ja sam picajzla što se tih stvari tiče... navikao na finjak još otkad sam kupio HD 7970 2012.god. :)

 Igra u opcenitom globalu je jako dobro optimizirana, to sto ti pada na 50 vrlo lako rijesis sto sjene stavis na opciju manje i igra ce ti besprijekorno ici. Mislim opcenito ali ja ne vidim pretjerane razlike u igri cak sve niti na low, mislim ima ali ne kakva je inace razlika u igrama. Tako da mislim da uopce neces osjetiti neku razliku dali sjene bile medium high ili Ultra High, stvar je vise psihologije ili kad osobno upalim fps u kutu pa vidim da pada u igri smeta mi, a kad ga ugasim uopce se ne obazirem na to. 

11 godina
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Cisto benchmark igre na Low End PC u.  Igra radi bez ikakvih problema, bug ova i slicno ( nista ozibljno da sam primjetio ) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Igra li netko online na PC-u?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
ZareCro kaže...

Igra li netko online na PC-u?

Isprobao malo i cini mi se solidnim, ne bih rekao da ce ovo ispasti nesto za dugotrajno no sasvim solidno. Igram s gamepad om no mislim da cu se prebaciti na mis i tipk.  add me na steam L1nNK tko god igra MGS Online. Pretezito sam isprobao Bounty Hunter MP mod. 

10 godina
neaktivan
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Mozda sam corav ili bedast...ali kako da ja startam online? nidje ne vidim u izborniku da mogu igrat online (igra je orginal).

 

Moze neki help? Hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Mac1981 kaže...

Mozda sam corav ili bedast...ali kako da ja startam online? nidje ne vidim u izborniku da mogu igrat online (igra je orginal).

 

Moze neki help? Hvala.

 Tu ti je sve prikazano na slici, Properties - Betas - i odaberes mgo open beta i nakon toga ti se pocne DL ati Online verzija igre koju dobijes kasnije kao add u glavnom izborniku MGS Phantom Pain a. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
L1nNk kaže...
Mac1981 kaže...

Mozda sam corav ili bedast...ali kako da ja startam online? nidje ne vidim u izborniku da mogu igrat online (igra je orginal).

 

Moze neki help? Hvala.

 Tu ti je sve prikazano na slici, Properties - Betas - i odaberes mgo open beta i nakon toga ti se pocne DL ati Online verzija igre koju dobijes kasnije kao add u glavnom izborniku MGS Phantom Pain a.  

THX!!

https://www.g2a.com/r/mmarko
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2016 17:24 (Mac1981).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
upravo sam kupio na g2a-u za 17$, kad sam vidio nisam mogao odoliti, ako netko treba link javite :)
12 godina
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain
Kako 17 piše da je 38 sad.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Probao MP...Bounty Hunter valja, ovo ostalo bas i ne... 

Iako bi ovo trebalo biti takticki shooter, od taktike i team playa naravno, NIŠTA...

I opet, previse debila, a nisam nasao nacina da im pisem (nema chat).

Primjer: sere mi lik preko mica zasto ih ja ne ubijam nego se samo suljam okolo.. na kraju score tabla ja prvi bez kilova i sa najvise bodova u obije runde..sve odradio fultonom...

...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain

Ruska verzija je 17 dolara, a global je 38.

16 godina
protjeran
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

I nema nešto puno postova u ovoj temi  Šta se ne igra MGS V baš?

Ja lagano prelazim singleplayer a dojmovi su mi podjeljeni. Kada gledam ovo kao samostalnu igru malo se tu stvari može prigovorit - optimizacija, grafika, mehanika gameplaya - ovo je najbolji sneaker naslov ikad izašao. Ali kad ovo gledam kao dio MGS sage dosta sam razočaran. Priča je blago rečeno zasad njesra, prešao sam 15ak misija i ništa se bitnog nije dogodilo (??), Big Boss je mutav, dosad valjda ima 3 minute konverzacije. Igra forsira side ops misije koje se svode odi od točke A do točke B i pobij, zarobi, ukradi. U odnosu na ostale MGS igre a igrao sam ih sve osim MGS 4 ovo mi dolazi kao hladan tuš. Tu je "moderni" open world , nema codex razgovora već kazete (da usred misije sigurno mi se da upalit kazetu i bit koncentriran na kazetu i na to da me neprijatelj ne otkrije), i igra nije story driven kao ostale iz serijala. Dat ću joj šansu do kraja ali nekako jedva čekam da završi i da se bacim na MGS 1, 2 i 4 (igram igre kronološki po priči).

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain

Sa tim procesorom ti radi igra?

Chill Now And Forever
16 godina
protjeran
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
keky911 kaže...

Sa tim procesorom ti radi igra?

 Mene pitaš? Naravno da radi, ovo je odlično optimizirana igra a i ruku na srce ovaj moj i5 je odličan procesor.

 

Što se igre tiče, došao do Chaptera 2, za vikend nastavljam. Priča se doduše jest nešto popravila ali i dalje je to prilično mlako i što je najgore, konfuzno za pratiti.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2016 11:08 (Prince-Artas).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Shile kaže...
To je isto koliko vidim.Hacked gamepad i x360ce....screenshoti su isti.
Ucita mi moj gamepad, na listi je, al nece.
Gamepad radi u ostalim igrama, kalibriran miljon puta...i vrti li ga vrti...vrtnja pretane kad pomaknem misa.Al cim opet taknem gamepad opet pocinje.Cak kontrole i rade...al sve uz vrtnju od 360°.

 Prince-Artas Sry nisam označio čovjeka, nisam na tebe mislio jer naravno da znam da tvoj i5 gura sve po spisku 

 

Shile dal ti sa tim procom igraš? Neznam dal će na mom radit?? našao jeftino igru pa bi probao možda.

Chill Now And Forever
11 godina
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Bok svima,

imam dva pitanja vezano uz MP.
Da li je MP povezan s FOB-em ,tj da li ima utjecaj jedno na drugo?
Drugo,kakvo je otključavanje oružja i opreme,da li je kao u Battlefieldu,Counter Strikeu,ili kada se kupi s bodovima koje dobijem u MP i onda ih obnavljam dok ne bankrotiram ili ne skupim više bodova?
Nadam se da kužite što hoću pitati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2016 20:20 (Jurassic Park).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Prince-Artas kaže...
keky911 kaže...

Sa tim procesorom ti radi igra?

 Mene pitaš? Naravno da radi, ovo je odlično optimizirana igra a i ruku na srce ovaj moj i5 je odličan procesor.

 

Što se igre tiče, došao do Chaptera 2, za vikend nastavljam. Priča se doduše jest nešto popravila ali i dalje je to prilično mlako i što je najgore, konfuzno za pratiti.

 dali imaš frame dropove po noći na mjestima gdje ima puno sjena (ako su ti stavljene na extreme) kao npr mother base???

meni na mojoj r9 290 zna dropati i do 45fps al kad sjene spustim na high sve radi lockano na 60... ista stvar je bila i sa mojom prijašnjom HD 7970 i I5 3550

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
16 godina
protjeran
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Da imam, izgubim 20 do 30 FPSova kada stavim sjene na extra high i to mi je onda neigrivo. Ovo su moje postavke, i na njima igra radi na glatih 60 FPSova bez frame dropova.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 14:10 (Prince-Artas).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Prince-Artas kaže...

Da imam, izgubim 20 do 30 FPSova kada stavim sjene na extra high i to mi je onda neigrivo. Ovo su moje postavke, i na njima igra radi na glatih 60 FPSova bez frame dropova.

 Znao sam da je stvar u igri... gledao sam neke razlike između sjena high i extra high i razlika je poprilična... pogotovo u africi... evo pogledaj

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice