Metal Gear Solid V:The phantom pain

poruka: 283
|
čitano: 54.408
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Jurassic Park kaže...
Cansee kaže...

jel zna netko jel postoji način da se odigra epizoda 51 na PC-u, ili ću je morati pogledati na youtubeu?

 Epizoda 51 je 30% dovršena,ali nikad nije izašla,i najvjerojatnije ni neće.

Moj savjet ti je da je pogledaš na Youtubeu jer objašnjava neke stvari o priči,a šanse da izađe kao ''DLC''ili tako što su nikakve.

 

 

 baš šteta, meni je osobno igra vrhunska, a fan sam mgs sage već dugo dugo, sve mi je super, ali je očito da je igra nedovršena

9 godina
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain
https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.3.2017 21:31 (ZGamer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

Iako sam relativno jeftino prosao kupnjom ove igre,nakon 2-3 sata igranja,jako sam razocaran igrom.

Ja zaista nemam pojma zasto su je toliko iskomplicirali?Demoa ima vise nego same igre,svaka misija sadrzi "imena onih koji glume u njoj",odabir misija dosta kompliciran,cemu ono skupljanje materijala,stealtha uopce nema,ono skupljanje ekipe uopce nema smisla(nasao sam maloga psića u pustinji i njega poslao "u oblake",dobivam li ista time)...

Zasto su ga toliko iskomplicirali i uostalom kakvo je ono drmanje kamere dok Snake trći?

Key sam aktivirao,ima li ikakve sanse da nekome poklonim ovdje key ili mi ostaje na Steamu?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain

Što ti je točno komplicirano? Resursi i "ekipa" ti služe za unapređivanje gadgeta i oružja.Taj psić će ti kasnije postati buddy pa će moći s tobom ići na misije. Stealth nema naravno ako igras na rambo način. Key kad se aktivira na steamu prestane raditi i igra postaje vezana uz account. Znači ako bi htio prodati igru trebao bi prodati taj account na kojem je igra.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2017 21:45 (The_K).
11 godina
odjavljen
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
The_K kaže...

Govoriš da ti je igra komplicirana, a nisi naveo niti jedan razlog. Taj psić će ti kasnije postati buddy pa će moći s tobom ići na misije. Stealth nema naravno ako igras na rambo način.

 Nakon triologije Mass Effecta, bacam se na Phatnom Pain, zato tišina

 Btw, odigrao sam samo prolog, za sada, izgleda mi obečavajuće.

SkorvY
12 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
The_K kaže...

Što ti je točno komplicirano? Resursi i "ekipa" ti služe za unapređivanje gadgeta i oružja.Taj psić će ti kasnije postati buddy pa će moći s tobom ići na misije. Stealth nema naravno ako igras na rambo način. Key kad se aktivira na steamu prestane raditi i igra postaje vezana uz account. Znači ako bi htio prodati igru trebao bi prodati taj account na kojem je igra.

Gle...zadnji puta kada sam igrao MGS bilo je na PS2,sve djelove od pocetka-do onoga,tada revolucionarnoga kada Snake moze jesti zivotinje u đungli,zaista davno je to bilo.I sada zamisli kako mi je kada sam naletio na phantom pain-sve mi se promjenilo,osim onoga karakteristicnoga legendarnoga zvuka kada te neprijatelj otkrije,sve ostalo je novo.

Snakeov "tablet"(tipka tab),mi je zaista kompliciran,kombinacija tipki na tipkovnici za upravljanje tabletom je cista glavobolja!Za svaku misiju moram gledati kako u njoj "glumi" netko-i to se stalno ponavlja...

To sto nema stealtha i sto se moze na "Rambo" mod,gubi mi smisao igre...uglavnom nema veze,igra je vec deinstalirana!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
9 godina
online
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Milka30 kaže...
The_K kaže...

Što ti je točno komplicirano? Resursi i "ekipa" ti služe za unapređivanje gadgeta i oružja.Taj psić će ti kasnije postati buddy pa će moći s tobom ići na misije. Stealth nema naravno ako igras na rambo način. Key kad se aktivira na steamu prestane raditi i igra postaje vezana uz account. Znači ako bi htio prodati igru trebao bi prodati taj account na kojem je igra.

Gle...zadnji puta kada sam igrao MGS bilo je na PS2,sve djelove od pocetka-do onoga,tada revolucionarnoga kada Snake moze jesti zivotinje u đungli,zaista davno je to bilo.I sada zamisli kako mi je kada sam naletio na phantom pain-sve mi se promjenilo,osim onoga karakteristicnoga legendarnoga zvuka kada te neprijatelj otkrije,sve ostalo je novo.

Snakeov "tablet"(tipka tab),mi je zaista kompliciran,kombinacija tipki na tipkovnici za upravljanje tabletom je cista glavobolja!Za svaku misiju moram gledati kako u njoj "glumi" netko-i to se stalno ponavlja...

To sto nema stealtha i sto se moze na "Rambo" mod,gubi mi smisao igre...uglavnom nema veze,igra je vec deinstalirana!

 

kako nema stealtha, ja sam sve odradio stealthom, čak iz većine misija imam rank S. imaš opciju da pucaš ili da se šuljaš, a osim toga tako je bilo i u snake eateru, i u sons of liberty i u guns of patriots, a da ne pričam o jedinici. uvijek si mogao uzet pušku i porokat sve redom. meni je taj idroid bio vrlo jednostavan, uopće ne kužim gdje je tu problem. igra je vrlo ozbiljno napredovala u gameplay segmentu, jedini je problem taj razilazak kojime i konamija što je dovelo do toga da je igra zapravo nedovršena. ove stvari što tebe muče se stvarno ne mogu uzeti igri za zlo, ja sam osobno u svemu tome uživao iako sam dugogodišnji fan mgs-a i sve igre sam odigrao

16 godina
odjavljen
offline
Metal Gear Solid V:The phantom pain

U drugom djelu igre iz nekog glupog razloga da bi produžili trajanje jedne te iste misje se ponavljaju i fali završna misija. Mogla je biti fenomenalna igra, ovako je samo čudna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
XXX kaže...

U drugom djelu igre iz nekog glupog razloga da bi produžili trajanje jedne te iste misje se ponavljaju i fali završna misija. Mogla je biti fenomenalna igra, ovako je samo čudna.

 tako je, a to je sve zbog te kojima/konami frke. i tu su se svi digli na konami, kako su oni pokvareni i svašta nešto, sad ja osobno ne znam što se točno dogodilo, ali sam čuo i drugu stranu priče koja kaže da je kojima na igru trošio previše novaca i vremena, toliko da se jednostavno više nije mogao opravdat trošak i uloženo vrijeme u igru, pa ga je konami stisnuo i rečeno mu je da igru završava što prije. on je onda izbacio nedovršen proizvod i pokupio se i otišao. što god se tu odigralo je velika šteta jer je ovo mogla bit jedna od najboljih igara ikad

10 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Milka30 kaže...
The_K kaže...

Što ti je točno komplicirano? Resursi i "ekipa" ti služe za unapređivanje gadgeta i oružja.Taj psić će ti kasnije postati buddy pa će moći s tobom ići na misije. Stealth nema naravno ako igras na rambo način. Key kad se aktivira na steamu prestane raditi i igra postaje vezana uz account. Znači ako bi htio prodati igru trebao bi prodati taj account na kojem je igra.

Gle...zadnji puta kada sam igrao MGS bilo je na PS2,sve djelove od pocetka-do onoga,tada revolucionarnoga kada Snake moze jesti zivotinje u đungli,zaista davno je to bilo.I sada zamisli kako mi je kada sam naletio na phantom pain-sve mi se promjenilo,osim onoga karakteristicnoga legendarnoga zvuka kada te neprijatelj otkrije,sve ostalo je novo.

Snakeov "tablet"(tipka tab),mi je zaista kompliciran,kombinacija tipki na tipkovnici za upravljanje tabletom je cista glavobolja!Za svaku misiju moram gledati kako u njoj "glumi" netko-i to se stalno ponavlja...

To sto nema stealtha i sto se moze na "Rambo" mod,gubi mi smisao igre...uglavnom nema veze,igra je vec deinstalirana!

 Nakon par misija neces više moći igrati rambo jer će misije postati teže. Po sjećanju, mislim da kroz tablet možeš navigirat i mišem, ali nisam siguran i ne sjećam se da sam imao problem s navigiranjem. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain

kupio sam igru jučer na steamu i odlična je. zadnji metal gear koji sam igrao je bio sons of liberty na starom ps2. još ću malo single a onda idem na online, da vidim što se i tamo radi hehe

11 godina
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain
Skullscar1989 kaže...

kupio sam igru jučer na steamu i odlična je. zadnji metal gear koji sam igrao je bio sons of liberty na starom ps2. još ću malo single a onda idem na online, da vidim što se i tamo radi hehe

 Ako voliš serijal a nisi odigrao MGS3 Snake Eater,onda ti ga toplo preporučam.

Ja sam ga prešao oko 6-7 puta  i igra je odlična,istina da je grafika za ovo doba malo lošija,ali je u svoje doba bila odlična,a i po meni se igre igraju zbog gameplaya a ne grafike.

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid V:The phantom pain

2 i pol godine kasnije.... Još uvijek se ovo remek djelo igra 😁

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice