Mass Effect 3

poruka: 2.680
|
čitano: 318.632
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Mass Effect 3

Saveovi ti se nalaze u my documents pod bioware igrama. Kad zavrsis jednog, drugi ti na pocetku trazi me1/me2 folder s saveovima, ti ga samo fandaj i u igri biras kojeg lika nastavljas, ako ih imas vise.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Opet sam počeo malo igruckat multiplayer, zaželio se nakon svih priča o ME4, a ostalo mi još dosta achivementa za dovršiti, oružja za nadograditi i likova za otključati.

Nema baš puno igrača i često se dešava da searcham po 5-10min za partiju, a ako kreiram igru dođem skoro do pola prije nego se netko spoji.

Uglavnom, ako netko još igra, bilježim se za invite kada me vidite online.

 

Sve si nešto razmišljam da odigram još jednom cijelu sagu, mislim da nijednom nisam sa vojničinom igrao.

 

 

 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mass Effect 3
Zura kaže...

Opet sam počeo malo igruckat multiplayer, zaželio se nakon svih priča o ME4, a ostalo mi još dosta achivementa za dovršiti, oružja za nadograditi i likova za otključati.

Nema baš puno igrača i često se dešava da searcham po 5-10min za partiju, a ako kreiram igru dođem skoro do pola prije nego se netko spoji.

Uglavnom, ako netko još igra, bilježim se za invite kada me vidite online.

 

Sve si nešto razmišljam da odigram još jednom cijelu sagu, mislim da nijednom nisam sa vojničinom igrao.

 

 

 

 Instaliram je ovih dana pa mozemo odigrati.Javim ti se u inbox

13 godina
offline
Mass Effect 3

Aj doc cu i ja koji put, slobodno zovni kad igras. Imas me vec na Originu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Mass Effect 3

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Mass Effect 3

Ne znam što mi je smiješnije, to što su ubili ME serijal sa Andromedom pa sad odjednom kakti mogu izdati dlc bundleve za najpopularnije igre iz serijala koje do sad nisu mogli

ili to što naplaćuju dlc pack 29.99 ojrića za igru staru sad skoro 6 godina te 24.99 ojrića za igru staru 8 godina

 

Mora da im se onaj Battlefront II debelo obio o glavu kad izvode ovakve stvari

Battlelog: [G] pijana_carapa
12 godina
protjeran
offline
Re: Mass Effect 3
Granzon kaže...

Ne znam što mi je smiješnije, to što su ubili ME serijal sa Andromedom pa sad odjednom kakti mogu izdati dlc bundleve za najpopularnije igre iz serijala koje do sad nisu mogli

ili to što naplaćuju dlc pack 29.99 ojrića za igru staru sad skoro 6 godina te 24.99 ojrića za igru staru 8 godina

 

Mora da im se onaj Battlefront II debelo obio o glavu kad izvode ovakve stvari

 

Vjerojatno su pijani zbog novogodišnjeg slavlja.

13 godina
offline
Mass Effect 3

Sad ih se bar moze kupit na popustima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3
NiramX kaže...
Granzon kaže...

Ne znam što mi je smiješnije, to što su ubili ME serijal sa Andromedom pa sad odjednom kakti mogu izdati dlc bundleve za najpopularnije igre iz serijala koje do sad nisu mogli

ili to što naplaćuju dlc pack 29.99 ojrića za igru staru sad skoro 6 godina te 24.99 ojrića za igru staru 8 godina

 

Mora da im se onaj Battlefront II debelo obio o glavu kad izvode ovakve stvari

 

Vjerojatno su pijani zbog novogodišnjeg slavlja.

 Žalosno je što bi radije to uzeo nego ovo novo sra*jce. Još žalosnije je što ih već imam sve, uključujući novo sra*jce.

EDIT: da se ne bi krivo shvatilo, prva dva su mi odlična zajedno sa DLC-ovima, treći dio mi je OK. Ali za to veselje je trebalo istovariti dosta para da odigram cijeli serijal jer DLC-ovi nisu nikad bili na popustu.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2018 15:55 (Zura).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice