Mass Effect 3

poruka: 2.680
|
čitano: 317.732
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Mass Effect 3

Po meni ova igra nikako ne moze ispasti losa. Odlicni 1. i 2. dio, prica kao u najboljoj knjizi, super trailer... Ne vidim kako bi mogli ovo upropastiti, tako da se ne brinem, i zivim u iscekivanju holiday-a 2011.

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Oh yea baby i want you so bad i need you now!

I'm not afraid to take a stand Everybody come take my hand We'll walk this road together, through the storm Whatever weather, cold or warm Just let you know that, you're not alone
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Mass Effect 3
Lovac kaže...

Već vidim ono uzbuđenje...kao kad je dvojka došla. Počne, Normandy napadnut, sve je ono epic, ja si govorim OMG OMG, Shepard pogiba, skočim sa stolice WTF!? Pa onda prolazim igru praktički u komadu da vidim što se dogodi i završim ju za cca 16 sati. Tek tada mogu ponovo, rješavati loyalty misije i sve side questove tako da je drugi prolaz praktički kao potpuno nova 30+ sati igra. Majčicu mu milu, ako još postoji igra zbog koje se uzbudim ko 13 godišnji klinac na golu sisu onda je to ovo. Molim te računalni bože, daj da EA ne forsira politiku igre za mase, neka ima više RPG elemenata.

ajme meni se isto sa dvojkom desilo xD 

haris771 (eu) LOL account
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 3
Lovac kaže...

Već vidim ono uzbuđenje...kao kad je dvojka došla. Počne, Normandy napadnut, sve je ono epic, ja si govorim OMG OMG, Shepard pogiba, skočim sa stolice WTF!? Pa onda prolazim igru praktički u komadu da vidim što se dogodi i završim ju za cca 16 sati. Tek tada mogu ponovo, rješavati loyalty misije i sve side questove tako da je drugi prolaz praktički kao potpuno nova 30+ sati igra. Majčicu mu milu, ako još postoji igra zbog koje se uzbudim ko 13 godišnji klinac na golu sisu onda je to ovo. Molim te računalni bože, daj da EA ne forsira politiku igre za mase, neka ima više RPG elemenata.

bit ce vjerojatno slicnije kulji...a i ono skeniranje planeta ce promijenit...evo tu sve pise - http://masseffect.wikia.com/wiki/Mass_Effect_3

13 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 3

Ovo je igra koju jedva čekam! Nešto najbolje što sam igrao na kompu, vrhunska priča i super radnja. Baš me zanima koga će od stare garde staviti u ovaj treći dio. Valjda će se pojaviti Miranda jer mi nije umrla na kraju (doduše svi su mi preživjeli) ili možda Ashley {#}

Kada će i hoće li snimati i film'

May the Force be with you!!
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Zna li se koliko će koštati pre-order na Steamu?

All right everyone, line up alphabetically according to your height.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Mass Effect 3

Koliko sam cuo rekli su da ce napraviti film kada nadu redatelja koji ce to raditi i kada ME serijal bude gotov. Za linkove me nemojte ispitivati jer je to bilo prije cca 5 mje.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 3

Kada ono oni rekoše da će pojaviti treći dio ovog remek djela?

Kako mi samo ova igra ima bolesno dobar soundtrack da sam ga morao sebi skinuti. Vrh vrhova!!

May the Force be with you!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 3
Linkosaan kaže...

Kada ono oni rekoše da će pojaviti treći dio ovog remek djela?

Kako mi samo ova igra ima bolesno dobar soundtrack da sam ga morao sebi skinuti. Vrh vrhova!!

Stvar izlazi u zadnjem kvartalu 2011., ili početkom 2012.

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Još se budemo dočekali i  jednog DLCa za ME 2.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.1.2011 20:32 (WItcher).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect 3

Joj samo da što prije dođe, prije nego nas vanzemljaci zatuku 2012, pa da uz TBFjev smak svijeta stignem odgledat zadnju renegade animaciju uživajući u nepojmljivom gaming badass feelingu podhebavanja cijelog svemira prije nego što odem van sa gruntom i subject 0 mlatit alijene, protose i zergove u ekstazi.

 

 

(p) & (c) Dario - 2011
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 3
Dario kaže...

Joj samo da što prije dođe, prije nego nas vanzemljaci zatuku 2012, pa da uz TBFjev smak svijeta stignem odgledat zadnju renegade animaciju uživajući u nepojmljivom gaming badass feelingu podhebavanja cijelog svemira prije nego što odem van sa gruntom i subject 0 mlatit alijene, protose i zergove u ekstazi.

 

 

Ma kad nas vanzemaljci vide zakrvavljenih očiju sa maljem u ruci mislim da će pobjeći glavom bez obzira {#}

Nije se sa nama igrat, pogotovo nakon par sati Mass Effecta {#}

May the Force be with you!!
15 godina
offline
Mass Effect 3
A life? Where can I download one of those?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 3

Odlično! Svaka čast.

May the Force be with you!!
13 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Big Ben {#}

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Mass Effect 3
Dajte, vi već na trojki, ja tek danas počeo prvog igrat. Zakon igra, moram priznat.

Igram s ženskim likom, hehe. Nekako sam si više badass, uvijek su me se djmile bitchy zapovjednice. Sad igram u ulozi jedne, nenadhebivo.

Moram priznati da trojka izgleda veoma dobro, al zabavljat ću se ja još jedno vrijeme s jedinicom.
I took their smiles and made them mine, I sold my soul just to hide the light, and now I see what I really am; A thief, a whore, and a liar.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 3
The Unforgiven kaže...
Dajte, vi već na trojki, ja tek danas počeo prvog igrat. Zakon igra, moram priznat.

Igram s ženskim likom, hehe. Nekako sam si više badass, uvijek su me se djmile bitchy zapovjednice. Sad igram u ulozi jedne, nenadhebivo.

Moram priznati da trojka izgleda veoma dobro, al zabavljat ću se ja još jedno vrijeme s jedinicom.

Bit ce ti zabavno uziviti se u lika kad ti ga Aidan tutne :-D

I am Jack's dubious choice of one-way roads
14 godina
offline
RE: Mass Effect 3
Deus ex machina kaže...
The Unforgiven kaže...
Dajte, vi već na trojki, ja tek danas počeo prvog igrat. Zakon igra, moram priznat.

Igram s ženskim likom, hehe. Nekako sam si više badass, uvijek su me se djmile bitchy zapovjednice. Sad igram u ulozi jedne, nenadhebivo.

Moram priznati da trojka izgleda veoma dobro, al zabavljat ću se ja još jedno vrijeme s jedinicom.

Bit ce ti zabavno uziviti se u lika kad ti ga Aidan tutne :-D

Još nismo toliko bliski :D

I took their smiles and made them mine, I sold my soul just to hide the light, and now I see what I really am; A thief, a whore, and a liar.
15 godina
offline
Mass Effect 3

Hahaha nebi ja igrao sa ženskom da mi platiš.

 

Nadam se da će izaći neko izdanje igre koje sadrži sva 3 djela Mass Effecta sa predinstaliranim DLC-ovima i patchevima. Za to bih dao i 500kn, no naravno to neće doći ispod soma.{#}

 

BLAH:

Nemrem dočekat ME3. On izlazi tam oko božića i taman ću imat praznike tad da ga odigram preko njih, a u drugom mjesecu kada bude 1mj. lufta između prvog i drugog semestra odigram sva 3 djela u jednom dahu. Sve se super poklapa u plan.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Voltaža -> Napon FFS
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 19:47 (Hyperion).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 3
Hyperion kaže...

Hahaha nebi ja igrao sa ženskom da mi platiš.

 

Nadam se da će izaći neko izdanje igre koje sadrži sva 3 djela Mass Effecta sa predinstaliranim DLC-ovima i patchevima. Za to bih dao i 500kn, no naravno to neće doći ispod soma.{#}

 

BLAH:

Nemrem dočekat ME3. On izlazi tam oko božića i taman ću imat praznike tad da ga odigram preko njih, a u drugom mjesecu kada bude 1mj. lufta između prvog i drugog semestra odigram sva 3 djela u jednom dahu. Sve se super poklapa u plan.

Vjerujem da će nešto takvo pustiti u prodaju za nas fanatike ove igre.

Rekao sam sebi kad izađe ME3 prvo fino laganini ponoviti gradivo po ko zna koji put igrajući prva dva dijela pa onda sa guštom rasturit i treći.

Jedva čekam {#}

May the Force be with you!!
15 godina
offline
Mass Effect 3

Zaigrao sam i prije godinu dana njihov Star Wars : The Knights of the Old Republic. Igra je legendarna, stvarno znaju napravit igru da se uživiš u taj svijet. Ta igra ima dušu iako je face expression lame (ipak je to 2003 godina bila). Uglavnom kao da sam je prvi put igrao , preheben feeling.

 

ME1 sam prešao par puta i svaki put mi je igra bila vrhunac, uvijek sam se uživio. Dvojka mi je lošija to mogu sa sigurnošću reći ponajviše zbog previše potraćenog vremena na prokleto rudarenje no zato je ostatak EPIC.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Voltaža -> Napon FFS
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 3
Hyperion kaže...

Zaigrao sam i prije godinu dana njihov Star Wars : The Knights of the Old Republic. Igra je legendarna, stvarno znaju napravit igru da se uživiš u taj svijet. Ta igra ima dušu iako je face expression lame (ipak je to 2003 godina bila). Uglavnom kao da sam je prvi put igrao , preheben feeling.

 

ME1 sam prešao par puta i svaki put mi je igra bila vrhunac, uvijek sam se uživio. Dvojka mi je lošija to mogu sa sigurnošću reći ponajviše zbog previše potraćenog vremena na prokleto rudarenje no zato je ostatak EPIC.

Jesi li igrao prvi KOTOR?

Ako nisi obavezno uzmi da igraš, ta mi je igra vrh vrhova kad je SW u pitanju zajedno sa Jedi Academy.

 

EDIT:

Moja greška, sorry jer ti očito i misliš na prvi dio. Nisam pažljivo pročitao post.

BioWare je napravio prvi KOTOR, a Obsidian drugi. Razlika nebo i zemlja.

May the Force be with you!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2011 9:22 (Linkosaan).
16 godina
online
RE: Mass Effect 3
The Unforgiven kaže...
Igram s ženskim likom, hehe. Nekako sam si više badass, uvijek su me se djmile bitchy zapovjednice. Sad igram u ulozi jedne, nenadhebivo.

Ja sam pri kraju s jednom takvom :)

Glavni lik dobričina, drugi prolaz obvezno s nekom badass ženom {#}

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
13 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Nadam se da će određeni dio gamplaya zbivati u Londonu, jer dosad  London nisam vidio u dobroj igrici (Hellgate: London). New York je već prežvakan (Prototype, GTA...), tako da je London{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Mass Effect 3

Izabrao sam Mass Effect za prvu pravu igru koju cu prijeci na novoj kartici (tocnije, bio je to Batman, ali nisam kupio orginal i docekalo me iznenadjenje). U 11-om sam satu i trazim Benezia-u. 

 

Uzivam kao nikad do sada.

 

Jednostavno, nisam Renegade tip.  Iako imam par Renegade bodova, kad mi se omaklo.

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2011 13:00 (Mentalist).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Mass Effect 3
Zaključak nakon 10 sati igre - idem ispočetka, jer, očito, s ženskim likom ne mogu poševiti Ashley :D
I took their smiles and made them mine, I sold my soul just to hide the light, and now I see what I really am; A thief, a whore, and a liar.
14 godina
protjeran
offline
RE: Mass Effect 3
The Unforgiven kaže...
Zaključak nakon 10 sati igre - idem ispočetka, jer, očito, s ženskim likom ne mogu poševiti Ashley :D

 

Ne, to se uopste ne moze u jedinici...

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
13 godina
protjeran
offline
Mass Effect 3

Samara je najseksi izvanzemaljka svih vremena-a ni kćerka joj nije loša.Jedva čekam 3ojku ali nadam se da će ovaj put biti duža od 2ojke

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Mass Effect 3
Mentalist kaže...
The Unforgiven kaže...
Zaključak nakon 10 sati igre - idem ispočetka, jer, očito, s ženskim likom ne mogu poševiti Ashley :D

 

Ne, to se uopste ne moze u jedinici...

Ma znam, al ima par dialoga očito koje bi bilo zgodno odraditi, a ne mogu s ovom :D
A i očito je Ashley no-homo 

I took their smiles and made them mine, I sold my soul just to hide the light, and now I see what I really am; A thief, a whore, and a liar.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mass Effect 3
The Unforgiven kaže...
Zaključak nakon 10 sati igre - idem ispočetka, jer, očito, s ženskim likom ne mogu poševiti Ashley :D

ali mozes onu plavu!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice