Mass Effect 2

poruka: 1.276
|
čitano: 362.156
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
RE: Mass Effect 2

sryte na duplom postu,

 

al kako ih se moze otkljucat/otvorit ta oruzja/oklope?

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 2
lollik91 kaže...

sryte na duplom postu,

 

al kako ih se moze otkljucat/otvorit ta oruzja/oklope?

Već ih imaš otključane. Odi u svoju kabinu i normalno ih izabiri kao i sve ostale.

 

 

 

 

I jedna dobra vijest - stiže još jedan DLC prije mass effect 3

 

"Beginning Jan. 24, Cerberus Daily News will go on hiatus - "daily postings will cease except for three weeks in 2011. A week of posts will precede a downloadable content release, and two more weeks will lead up to the release of Mass Effect 3."

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
online
RE: Mass Effect 2

bas sam isao probat,ali nemam nikakav izbor,samo za doradjivanje ovog trenutnog.neznam zasto

 

jel ovaj digatal deluxe promo cd key treba upisivat negdje?dok sam instaliravao igru nije ponudilo da to upisem,samo za cerberus i game key koji je ogroman.a za ovo nis :/

 

di se to moze upisat?ako je potrebno

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
16 godina
offline
Mass Effect 2

Ja sam za dragon age stvari otkljucavao na njihovoj stranici. Iz igre ides na online profile, pa na profile- redeem promo code. Sad, za me2 ne znam kako ide, ali pretpostavljam isto ili slicno. Ako ih vec nemas otkljucane.

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Mass Effect 2
Ramo kaže...

Ja sam za dragon age stvari otkljucavao na njihovoj stranici. Iz igre ides na online profile, pa na profile- redeem promo code. Sad, za me2 ne znam kako ide, ali pretpostavljam isto ili slicno. Ako ih vec nemas otkljucane.

evo,napravio sam sto mi je Ramo rekao i pise da sam dobio to,ali moram skinut i instalirat to.

 

 

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 14:52 (lollik91).
14 godina
online
RE: Mass Effect 2

zakon igra

 

 

-presao sam je za 38 sati,bez dlc-ova,normal tezina,svi planeti na 100 posto,umrli mi legion i samara,neznam jel jos netko xD,

nije ni bitno,budem ponovo presao da mi svi budu na broju,i onda se bacam na novi prelazak sa starim sejvom(nisam prvi put znao kako staviti :/),kojeg isto moram malo konfigurirati jer zelim da mi council bude ziv,sve u svemu odlicna igra,ima svojih nedostataka,sve ste napisali vec pa da se ne ponavljam...jedva cekam trojku{#}

-sad u zadnja 2 dana sam si dao slobode da procitam topic (xD) i jedino kaj me zanima jel se mogu ti dlc-ovi koji se inace placaju,npr "nabavit" drugdje i onda ih instalirat i normalno igrat?pretpostavljam da moze samo dok se ne kreka...?

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
15 godina
offline
RE: Mass Effect 2
lollik91 kaže...

 

zakon igra

 

 

-presao sam je za 38 sati,bez dlc-ova,normal tezina,svi planeti na 100 posto,umrli mi legion i samara,neznam jel jos netko xD,

nije ni bitno,budem ponovo presao da mi svi budu na broju,i onda se bacam na novi prelazak sa starim sejvom(nisam prvi put znao kako staviti :/),kojeg isto moram malo konfigurirati jer zelim da mi council bude ziv,sve u svemu odlicna igra,ima svojih nedostataka,sve ste napisali vec pa da se ne ponavljam...jedva cekam trojku{#}

-sad u zadnja 2 dana sam si dao slobode da procitam topic (xD) i jedino kaj me zanima jel se mogu ti dlc-ovi koji se inace placaju,npr "nabavit" drugdje i onda ih instalirat i normalno igrat?pretpostavljam da moze samo dok se ne kreka...?

 

Ak si čitao po topicu onda nebi to ni pitao. Jednostavno upišeš u thepiratebay tražilicu Mass Effect 2 dlc i znat ćeš...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
14 godina
online
RE: Mass Effect 2
Hyperion kaže...

Ak si čitao po topicu onda nebi to ni pitao. Jednostavno upišeš u thepiratebay tražilicu Mass Effect 2 dlc i znat ćeš...

a znam,al opet nitko nije nis konkretno rekao o tome,pa reko opet sta me kosta pitat.

tnx 

 

i jos jedna sitnica,da li je jos netko imao problema sa tipkom F pa da nece raditi,kako se to rijesava?

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
13 godina
offline
Mass Effect 2

evo prešao igru za 35 sati,baš mi tužno bilo kada su mi poginula dva člana posade u završnoj misiji,jedva čekam trojku,na kraju se može birat hoće se krenut ponovo prelazit igru sa svim stvarima koje imam ili nastavit i pretraživat planete,završit neku misiju,ja sam to drugo odabrao i požalio,jer sam mislio da ću se s mirandom moć puknut kad želim{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

jel se moze igrat u real timu bez pauza 

isto pitanje i za dragon age origins usput

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mass Effect 2

Dragon Age mozes u real timeu,ali to nema svrhe jer igra nije napravljena tako da bude ( dragon age 2 ces moci bez beda tako igrati)

A i ako mislis igrati na vecem nivou tezine ( hard,cak i normal) neces daleko dogurati.

ME2 ja mislim da ne mozes koliko me sjecanje sluzi,mislim da mozes namjestiti da ti party memberi automatski koriste neke vjestine,

dok ti samo rokas sa svojim :)

:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Mass Effect 2

probao sam si instalirat ove dlc-ove ali mi stalno izbacuje ovu poruku ingame

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

To je i meni pisalo sa  onom verzijom{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Mass Effect 2
AA-d00d kaže...

To je i meni pisalo sa onom verzijom{#}

pa te dlcove sam "nabavio" kod slovenaca...ali igra mi je original,pretpostavljao sam da ce to moc ic tako,sve dok ih ne krekam...neznam kaj bi sad trebo napravit

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Je pa to ti tako ne funkcionira.

Brze bolje makni te dlc-ove jer sam citao na steamovom forumu da su ljudi dobili ban na acc kad su probali krekat dlc-ove na inace originalan ME2.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mass Effect 2
lollik91 kaže...
AA-d00d kaže...

To je i meni pisalo sa onom verzijom{#}

pa te dlcove sam "nabavio" kod slovenaca...ali igra mi je original,pretpostavljao sam da ce to moc ic tako,sve dok ih ne krekam...neznam kaj bi sad trebo napravit

nisam siguran ali mislim da moras i crack bubnut gore... ne sjecam se tocno kako sam ja to uspio pokretnuti..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mass Effect 2

da... meni su su svi prosli

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mass Effect 2

ovi aegis packovi i slicno ide bez kreka a kasumi i ostali dlc ipak ne... njima je trebalo malo soka. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Mass Effect 2
skank666 kaže...

ovi aegis packovi i slicno ide bez kreka a kasumi i ostali dlc ipak ne... njima je trebalo malo soka. 

pokusavam sad nekak rijesit,skinuo sam neki giveme2entitlementsv2.exe pa nije nis napravio...mozda neka druga verzija treba ic,neznam...malo sam skeptican oko stavljanja cracka na original igru

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2
SVI dlc-ovi rade s krekom. Samo treba znati kako krekirati.
Bilo bi zgodno, ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mass Effect 2
lollik91 kaže...

 giveme2entitlementsv2.exe

e bravo, to je to! sad sam se sjetio ali ti to treba za svaki dlc (mislim da je to trebalo doc u paketu), znaci za svaki dlc ima giveme....exe ako se ne varam. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
online
RE: Mass Effect 2
skank666 kaže...
lollik91 kaže...

 giveme2entitlementsv2.exe

e bravo, to je to! sad sam se sjetio ali ti to treba za svaki dlc (mislim da je to trebalo doc u paketu), znaci za svaki dlc ima giveme....exe ako se ne varam. 

nisam nigdje nasao da za svaki dlc treba to...ja sam cuo da samo instaliras dlc i onda se to pokrene,i navodno da bi onda poslije tog sve trebalo bit normalno,ali kod mene nije taj slucaj

 

EDIT:evo morao sam samo iskljucit online feedback i da me automatski logina na profil na biowareov site...sve je rijeseno,sad sam dobio sve normalno

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2011 20:22 (lollik91).
13 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

 

 

 

 ..eo novi trailer za sve ljubitelje ove igre..{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Mass Effect 2

Sad kad čujem Illusive Mana koji govori da je Shepard jedini koji može spasiti čovječanstvo od uništenja, rudarenje mi je još besmislenije.

Koliko god neki meni pričali da im je to bilo opuštajuće ili da su malo odmorili prste, to nema apsolutno nikakvog smisla, pogotovo ne u TPS/RPG igri.

 

Ajde da sam (kao u vecini RPG-a) neznani junak, vuk samotnjak, ali iza mene stoji cijela galaksija koju trebam spasiti.

 

Zamislite da u Gran Turismu 5 morate nakon svakih 5 utrka otići do naftnog polja, iscrpiti malo nafte, pa vozit cisternu do rafinerije...

 

Daleko smislenije bi bilo da su uveli misije koje baš i nisu u skladu s galaktičkim zakonima. Bilo je takvih misija od strane Cerebrusa ali bile su repetitivne i dosadne.

Recimo od nekoliko kriminalaca dobiješ neke informacije o tajnim oružjima, nakon misije imaš opciju ugraditi oružje ili uništiti postrojenje. Staviti malo dublje moralne odluke...

 

Mogli su staviti par mislja za koje ni Illusive man ne bi znao...

Pogotovo kad znate da side misija gotovo i nema. Loyalty misije su bile drugorazredne misije u KOTORU, ovdje zauzimaju 50% priče.

Ono što nam sada daju kao DLC, u KOTORU su bile veće side misije.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
14 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Može li mi netko reci gdje da kupim one sonde za istrazivanje planeta!Unaprijed hvala

Ivic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect 2

Rudarenje jedino ima smisla ako ste u našoj matičnoj galaksiji, u solarnom sistemu.

Tu obavezno treba napraviti Probing Uranus

 

;)

 

P.S.  probe nabavljaš gdje nabavljaš i fuel.

 

 

 

 

(p) & (c) Dario - 2011
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Mass Effect 2
doktor1 kaže...

Evo kako izgledaju DLC Armori...

 

Inferno mi je nekako najljepši (dva bacaju na "vitezove", a onaj je neki spooky Collector). Sviđa mi se šta armori nisu bolji od standardnog koji je upgrade-iv (za razliku od Dragon Age kada bi stavio Blood Dragon Armor bio bi top topova)

 

I dobro je "ubačen" ovaj DLC; Illusion man ti javlja za Armor kako su ga tehničari pronašli... nije samo sve bačeno u ormar (zadnja slika)

 

Kako se zove DLC u kojem su ovi armori?

15 godina
offline
Mass Effect 2

You will never be as awesome as Shepard - 

 :)

A life? Where can I download one of those?
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Novi ( i zadnji ), DLC za igur, kažu da ima dosta odluka koje bi trebale značajnije utjecati na tricu.

LINK

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Mass Effect 2

Odlicno. Bas ce mi prijati jos par sati mass effecta. Izgleda zanimljiv dlc, posebno me prica zanima.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice