Mass Effect 2

poruka: 1.276
|
čitano: 362.204
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

The first teaser trailer for this game gives the impression that Commander Shepard has been killed in action, but a later trailer shows that Shepard is still alive at the beginning of the game. Players themselves can dictate whether or not Shepard will die based on choices that they make throughout the game. BioWare Executive Producer Casey Hudson explained that "If you do die in the ending of Mass Effect 2, it will not come as a surprise, nor will it be random. It will be pretty obvious that you headed into the final mission knowing that Shepard probably wouldn’t make it out alive." Hudson also confirmed that team members would be affected by the player's decisions during the final mission: "You might have an ending where Shepard’s entire team survives, or where the entire mission is a bloodbath and everyone (including Shepard) is killed, or anything in between." The ending in which Shepard is killed represents a permanent death, rather than one where the player simply reloads from the last saved game, meaning Shepard would not be available for Mass Effect 3 in that scenario.

 

Mislim da ce mi prica biti bolja i jos vise interakcije sa svojim timom!

To je odlicno jer podnosis posljedice svojeg ponasanja Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Dosao je novi video Tj; novi clan ekipe koji tjekom igre mozemo pokupiti Izlanuo se

Zenska dobro izgleda Smijeh

http://www.vg247.com/2009/09/28/new-mass-effect-2-trailer-introduces-girl-kratos/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Mass Effect 2

who is bad ass biotic ? *bitch*!

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mass Effect 2

Nesviđa mi se to da mogu svi poginut. Hebate pa koji će onda pravi kraj biti, a meni se neda 1000 puta igrat da vidim šta bi se u svakom scenariju desilo.

 

Osobno nepodržavam takve stvari, možda ono da član ili dva poginu,a ti biraš koji i tako nešto,ali ovo ne.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 2

Gle kao prvo u igri nema Pravog kraja nego ti biras pravi kraj; Ti odlucujes kako ce se odvijati igra i nakraju se to prenosi u sljedeci nastavak!

Zato se cuvaju save file;

 

Nije to kao u princu WW to je drugacije napravljeno nema alternative jer ti si sam svoj krojac sudbine (nacina prohoda)!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 2
M_dipl. kaže...
Meni je upravo to zakon, što postoji mnoštvo krajeva i svi mogu poginuti. Prvi sam ME odigrao tri puta (a uvijek je isti kraj), ovoga ću valjda pedeset. Smijeh

Nije uvijek isti kraj ima tri zavrsetka! ali ja sam samo sa dva zavrsio!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

PAar novih slikica od novog clana ekipe!

 

http://www.gamikaze.pl/Galerie/Mass_Effect_2_Galeria_5.aspx#0

 

http://www.vg247.com/2009/09/29/mass-effect-2-tattooed-sex-woman-gets-screens/

 

i pre zakon je komentar da kaze "Sex" u video igri Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Hmmm, zašto bi profesionalni vojnik, heroj, u svoj tim uzeo pshihološki nestabilne osobe? Valjda u budućnosti nemaju pshihološke testove za vojne kandidate.

 

 

 

Mass Effect + psovanje iz Fallouta 3 + psihotični likovi iz Fallouta 3 i Gears Of War (onaj prenabildani crnjo) = Mass Effect 2. Drugovi i drugarice, došli smo do ruba ponora, moramo učiniti odlučujući korak naprijed.

 

Samo mali citat jednog programera koji radi na dvojci.

 

"We already know you guys love it, and we're not ruining it. I will say that we lost 1 RPG element that I really liked (not saying what) but we gained about 7234 awesome features like better powers, more intelligent henchmen, better graphics, better control, better levels... etc."

 

 

Ne bazdi mi ovo na dobro.

 

Mali off topic, sorry.

 

http://www.youtube.com/watch?v=icIygHdSGFc&feature=PlayList&p=04E802B01DFA9487
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2009 20:10 (MegaMass 2000).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Napokon se zna datum izlaska -> 29.01.2010.

 

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
0 0 hvala 3
14 godina
protjeran
offline
Mass Effect 2

Odlično. Opet sam počeo prolazit igru da imam saveove.

Jedva čekam!!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2009 9:17 (mesić555).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Možda malo pre rano pitanje,ali jel se možda zna koliko ce koštati u Hrvatskoj?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Jojjj jedva cekam!! Kad ce izac? Jos mi je uvijek save u my documentsu.

Zieg Heil!!!! Heil Hitler!!! GO HITLER, GO HITLER!!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

izašla je neka verzija na internetu pod nazivom Mass Effect 2[PC][English].7z

ma da
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 2
XXL Gamer kaže...

izašla je neka verzija na internetu pod nazivom Mass Effect 2[PC][English].7z

FAKE

http://manutd-cro.com/forum/index.php
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Jos uvijek cuvam save od mass effect, pun je prasine :D Nadam se hitu jer rekli su da ce akcija bit jos zabavnija.

Braiiiiinss! Hitler je bio zombi također.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Mass Effect 2

Evo sad prolazim igru već peti put. Upravo sam završio Noveriu pa ću onda na Virmire.

A evo i novih gameplay videa:

http://www.gametrailers.com/video/station-evacuation-mass-effect/60115

http://www.gametrailers.com/video/droid-battle-mass-effect/60117

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mass Effect 2

Sto tocno se dobije sa sacuvanim save-ovima?

Mislim nenam vise svojih, ali sace Bozic, taman par dana da se nabavi koji xD

Ozbiljno, jel se zna tocno? Gear, team, pare, leveli, skilovi...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 2
Rhodin kaže...

Sto tocno se dobije sa sacuvanim save-ovima?

Mislim nenam vise svojih, ali sace Bozic, taman par dana da se nabavi koji xD

Ozbiljno, jel se zna tocno? Gear, team, pare, leveli, skilovi...?

Mozes igrati sa starim likom is Mass Effect (1).

Braiiiiinss! Hitler je bio zombi također.
15 godina
offline
Mass Effect 2

pa onda je svejedno... jer nastavljas tak i tak sa starim likom, ili u novom napravis lika koji je iste klase...

nastavit ces igrat s istim teamom, koliko ja znam, bez obzira na stare save-ove

sumnjam da bi mi dali pare i gear (ako se sjecam pocetka iz trailera ja sam trebao biti mrtav, ali sam ipak ziv - cini mi se u tom uskrsnucu da je cijeli gear nestao zajedno sa parama)

sumnjam takodjer da ce mi ostavit ista od onoga sto sam imao iz prvog dijela, osim lakseg tj. nesto brzeg pocetka jer ce mi lik biti predefiniran, necu sam morat to opet birat na poceku

nije li tako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Ostaju ti odluke koje si napravio u jedinici ako igraš sa starim savom,npr.ako si ubio wrexa njega više nema u dvojci,jesi li spasio vijeće itd.,otprilike sve tvoje odluke u jedinici če ti krojiti igru u dvojci.Ostaje ti izgled i klasa(ako neželiš isti izgled možeš ga promjeniti na početku dvojke).Gledajući da je svatko prešao jedinicu drugčije,ako se igra sa starim savom svi če imati drugčiju igru.

 

Neprenosiš opremu,level,skill,nadogradnje zato što ti  na početku umireš i Normandy biva uništena ali te Cerberus ponovno napravi tako da ti krećes ponovno od level 1 i možeš birati novi izgled i klasu dobivaš Normandy SR-2.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2009 16:43 (Deltak).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect 2

Jel zna neko gdje bi u HR mogao napraviti predbiljezbu za Collector's Edition dvojke za PC? Probao sam na Game.co.uk al mi nisu prihvatili karticu... Plač

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mass Effect 2

cro vortex ti uzima predbiljezbe za bilo sto, ali ne znam kako ide sa terminom dostave, tj. kada ce ju imat, nazovi i pitaj

29/1 izlazi igra, imas jos vremena

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Izašao je danas novi

 i Gamespot je objavio 12 minuta gameplay-a pa tko hoće neka pogleda,stvarno ima impresivnih kadrova i to će biti prejeb*na igra.

 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Može li mi itko reći ako si u mass effectu bio soldier hoće li se to automatski biti u dvici ili će se moć birat ,naravno uz to da stavim svoje save datoteke

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Mass Effect 2
Deltak kaže...

Izašao je danas novi

 i Gamespot je objavio 12 minuta gameplay-a pa tko hoće neka pogleda,stvarno ima impresivnih kadrova i to će biti prejeb*na igra.

evo ga ovaj 3 minutni trailer samo u 720p i 1080p rezoluciji https://www.youtube.com/watch?v=dMSaaiviRoM&feature=player_embedded

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2009 9:02 (loky4i4).
14 godina
protjeran
offline
Mass Effect 2

29. 1.???

 

dani se odbrojavaju...

 

 

Stay a while and listen...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mass Effect 2

 pa vjerujem da ce i biti! samo da opet ne zje8U side queste i da malo raznolikije naprave rudnike i baze, a ne da je sve na isti princip! jedinicu sam zavrsio 4-5 puta tako da mi bas i nije puno smetalo taj C/P baza i  rudnika ali je ubijalo caroliju. igra je definitivno zasluzila da je prozovu  "svemirskom operom"! jos kad se sjetim wrexa i njegovih njeznih komentara, uff, sad sam se napalio toliko da cu je danas preorder.

JESUS SAVES!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice