Mass Effect 2

poruka: 1.276
|
čitano: 362.244
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Mass Effect 2
J-man kaže...

Je priča je stvarno odlična. Ali najviše me oduševljava ta duboka karakterizacija likova i svemira u Mass Effectu. To je doduše karakteristično za svaku bioware-ovu igru - ali u mass effectu sam posebno gušta.

 

Za one koji ne znaju da ponovim još jednom, osim što iz prvog dijela prenosite save-ove preniti će se i vaši izbori koje ste radili u igri. Znači ako ste ubili wrexa - wrexa neće biti, ako ste žrtvovali ashley nje također neće biti itd.

 Ja sam birao između ashley i onog sa kaidana alenka, i izabrao sam tog sa kaidana da crkne.

Mislim da neće biti prevelike razlike između prvog i drugog dijela što se tiče grafike, nadam se da će popravit neke stvari s grafikom i fizikom.
Najviše me smetalo u jedinici na onom planetu NOVERIA(mislim da se tako zove), gdje trebaš nać onu mater od liare tsoni, e kada se boriš protiv nje baci na mene neki energetsku kuglu i ja padnem preko ograde i nemogu više doći na tu platformu.

Jel samo ja u ovom traileru na kraju vidim sheparda kako hoda po normandiji, a "krov" je razoren ili bolje rečeno nestao? COOL!


Priča više neće biti o robotima iz dark space-a?

Recite koja dva lika ste odabrali za tim? Ja wrex-a i liaru.
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
14 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Znate na you-tube oni trailer za mass effect 2? izgleda kao da onaj geth trooper nosi vojnu odoru (znas ono N7) kao sta ti lik ima na pocetku prve igre.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Aaaaa; likovi iz BioWare-a su toliko tajanstveni da nemogu ništa kazati kad im novinar postavi pitanje!

 

http://www.gametrailers.com/video/gttv-extended-mass-effect/47188

 

Da bi išta saznali treba čekati E3! VičeMršti seViče

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect 2
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Ne znam da li je bilo spomenuto (nisam čitao sve postove), ali neće biti prijenosa levela. Znači ako ste u prvom Mass Effectu došli na level 60, u dvojci će te krenuti od početka, a vrlo vjerojatno nećete imati ni opremu koju ste kupili. Doduše ovo mi je cijelo vrijem bilo u glavi (lik sa level 60), ali BioWare bi trebao znati bolje skalirati igru. U biti, baš me zanima kako će to opravdati, da lik koji je prebačen iz jedinice u dvojku kreće ponovno iz početka? Ok, radnja je dvije godine u budućnost, ali ako Shepard nije totalna budala ili ako nije doživio kakav udarac u glavu, ne vidim razloga zašto bi prebačeni lik išao iz početka. U biti, to je jedino moguće ako je Bioware negdje "zeznuo" sa sa skaliranjem igre (mass Effect 1).

Failure is not an option. Everyone has to succeed.
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2009 12:33 (MegaMass 2000).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Novi filmic.. Odlicna je..

Totalno su se potrudili oko igre i ubacili brdo stvari.. Naj vise me iznenadio novi sustav vezan za svemir i planet. Kad dodjes do planete mozes je gledat u realno vremenu i skenirat i trazit naj bolju poziciju za sletit.. Sve u svemu obavezno pogledat u HD..

 

HD link..

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-reveal-mass-effect/52551

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Wow ovo su stvarno odlicno napravili vide se pomaci od prvog djela;

 

Stvarno svaka cast BioWare-u samo ih molim da nebude odgoda kao kod Dragon Agea Origins.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 2

Ovaj Mass Efect je cudo od igre, jos se sjecam kada je bila samo ekskluziva za xbox pi*dio sam radi toga. Jedno vrijeme odustao od razmisljanja o igri i puff izasla za PC kuda kamo veselje. Odigrao je u jednom dahu i ostao paf. Jedino zasto zalim je sto je nisam uzeo original, no sada je jeftina tako cu je mozda i piknut da imam save za drugi dio. Moram odat postovanje proizvodjacima stvarno su carevi :D

This is usually the part where people start screaming
14 godina
protjeran
offline
Mass Effect 2

Ukoliko niste pročitali Mass Effect 2 najavu iz OXM-a evo link

 

http://www.oxmonline.com/article/features/mag/mass-effect-2?page=0%2C0

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Mass Effect 2

Evo novih Screenshotova na BioWare-ovoj stranici

 

http://masseffect.bioware.com/media/screenshots

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Igra je stvarno djelo nulte kvalitete ( barem meni ), druga najbolja igra koju sam ikad zaigrao, jedva čekam nastavak.

Pitam se jeli Joker preživio napad na brod, znam da ima neku bolest kostiju i ne može samostalno stajati, baš bi bilo šteta da umre, tip je totalni kralj. =)

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2009 22:28 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mass Effect 2

Ako naprave ne tako dosadne side questove, mislim da ću sve proći i posjetit sve planete, na videu "3:14"min taj bih planet volio posjetit, i ostalo.

 

Igrica bi mogla postat hit svih vremena, prema ovom videu.

 

Šteta što normandija bude uništena, a ionako mi i nije bila baš nešto, možda dobiju neki cutting edge brod (ako je tko igrao bridge commander, tamo igrate 2 misije sa galaxy klasom i onda dobijete sovereign-a)

 

 

BIOWARE FTW

 


BTW: malo me ta kompleksnost plaši...

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2009 0:11 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Danas sam morao donieti odluku između Ashley i Kaidena, nakon dugo razmišljanja odabrao sam da spasim Ashley i samim time ubia Kaidena, čovječe, kako je bilo teško odlučiti, igra savršeno okarakterizira svakog lika ( posebice WrExa ) i za svakog se od njih vežeš.

Svaka čast autorima.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mass Effect 2
thuglife kaže...

Danas sam morao donieti odluku između Ashley i Kaidena, nakon dugo razmišljanja odabrao sam da spasim Ashley i samim time ubia Kaidena, čovječe, kako je bilo teško odlučiti, igra savršeno okarakterizira svakog lika ( posebice WrExa ) i za svakog se od njih vežeš.

Svaka čast autorima.

 

Ja sam išao po sistemu gay , hetero... Ako spasiš lika onda si gay, ako žensku onda si hetero. Naravno obrnuto je ako si drugi spol. Prva dva puta spasio ashley, a treći put kaydana tek tako da vidim šta bi bilo, ali ipak sam se pomoću save-a vratio i spasio ashley.
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

hahah, a koji sistem, a i ja sam se po tome ravnao, no ipak, nakon što odaberš Ashley, onaj poslijednji razgovor sa Kaidenom, kada mu kažeš da je da ti je žao, te opet rastuži ( osim ako ne skipaš cut scenove i neznaš ništa o nijednom članu posade ).

No ipak, Ashley poslije možeš opalit stoga... SmijehSmijeh

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 2
Hyperion kaže...
Ja sam išao po sistemu gay , hetero...

 

Ja sam išao po "zapovjedničkom" sistemu - misli na rezultate misije, što manje žrtava, oni koji padnu su morali pasti. Nisam gledao njegovo dupe ni njene sise, ali mi se čini da ovaj zapovjednički pristup čovjeka koji misli na svoje ljude, radi u prvom Mass Effect.

 

Nego, meni je legendarna animacija kada moj lik zavali šamarčinu onoj novinarki, ako se izabere nešto kao "Ženska, previše zabadaš nos u vojne poslove..." BW su carevi!

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Ja sam počeo igrati i igra mi je super(mislim na jedinicu). Sad su me tek izabrali za Spectrea i prepustili su mi Normandy, ali na onom prikazu galaksije mi je sve crno.

Ja sam najkulturnija osoba na svijetu, samo se tako ne ponašam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 2
Horagio kaže...

 ali na onom prikazu galaksije mi je sve crno.

Na ovom forumu u pretraživaču upiši "Mass Effect" i dobit ćeš nekoliko različitih tema u kojima se nalazi rješenje za taj problem.

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
15 godina
offline
Mass Effect 2
Da bar nema onog bug-a sa cooldown-om oružja. Kak me to živciralo. Prvi puta kad sam igrao tijekom cijele igrice nije bilo bug-ova, tek kada trebam ubit ono čudovište od sarena na kraju mi se sva oružja zamrznu i nemogu pucat. Drugi i treći put mi se javljalo tijekom cijele igre, sa još 2 bug-a : 1. na onom vulkanskom planetu gdje treba spasit liaru, neučitaju se teksture pa je onaj put (vulkansko tlo) crno i ostalo, dok je jedino lava u redu. 2. na onom ledenom planetu gdje mater od liare i gdje su čudovišta, e kada se boriš protiv te matere (ona je u sredini , a mi se krećemo po putu oko nje ,a on je ograđen. Kada me pogodi s onim telepatičkim izbojem padnem preko ograde i nemogu se više vratit na put, a zadnji save je prije 2h. Ja sam se htjeo ubit.
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 2
Faerdhur kaže...
Hyperion kaže...
Ja sam išao po sistemu gay , hetero...

 

Ja sam išao po "zapovjedničkom" sistemu - misli na rezultate misije, što manje žrtava, oni koji padnu su morali pasti. Nisam gledao njegovo dupe ni njene sise, ali mi se čini da ovaj zapovjednički pristup čovjeka koji misli na svoje ljude, radi u prvom Mass Effect.

 

Nego, meni je legendarna animacija kada moj lik zavali šamarčinu onoj novinarki, ako se izabere nešto kao "Ženska, previše zabadaš nos u vojne poslove..." BW su carevi!

 

A sjećam se toga, kada ti zapljene brod, kako je prokinija šakon... =D, Prejako.

Horagio kaže...

Ja sam počeo igrati i igra mi je super(mislim na jedinicu). Sad su me tek izabrali za Spectrea i prepustili su mi Normandy, ali na onom prikazu galaksije mi je sve crno.

Za to moraš skinuti Cra** Fix, tako je i meni bilo.

Hyperion kaže...
Da bar nema onog bug-a sa cooldown-om oružja. Kak me to živciralo. Prvi puta kad sam igrao tijekom cijele igrice nije bilo bug-ova, tek kada trebam ubit ono čudovište od sarena na kraju mi se sva oružja zamrznu i nemogu pucat. Drugi i treći put mi se javljalo tijekom cijele igre, sa još 2 bug-a : 1. na onom vulkanskom planetu gdje treba spasit liaru, neučitaju se teksture pa je onaj put (vulkansko tlo) crno i ostalo, dok je jedino lava u redu. 2. na onom ledenom planetu gdje mater od liare i gdje su čudovišta, e kada se boriš protiv te matere (ona je u sredini , a mi se krećemo po putu oko nje ,a on je ograđen. Kada me pogodi s onim telepatičkim izbojem padnem preko ograde i nemogu se više vratit na put, a zadnji save je prije 2h. Ja sam se htjeo ubit.

Da i meni se pojavilo par bugova, ali dosta ih se povuklo zbog cra**a, međutim neki su ipak ostali, no igra je predobra da bi se na to puno obazirao.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
14 godina
offline
Mass Effect 2

koji ce biti potreban shader za mass effect 2 i jel za jedinicu 2.0

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

evo jedan kratki video; cijeli ce doci za koji dan na GamesCom

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 2
loky4i4 kaže...

koji ce biti potreban shader za mass effect 2 i jel za jedinicu 2.0

Jedinica ne može na Ps 2.0, pa sumnjam da će dvica moći.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Evo prešao sam Mass Effect, sad ga mogu ponovno prijeći s ovim likom i svim njegovim oružjem i skillom Smijeh , a onda ostaje čekanje dvice, a što je s onim dodatkom Bring down the sky?

Jeli ga igra tko od vas?

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2009 13:11 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 2
thuglife kaže...

Evo prešao sam Mass Effect 2, sad ga mogu ponovno prijeći s ovim likom i svim njegovim oružjem i skillom Smijeh , a onda ostaje čekanje dvice, a što je s onim dodatkom Bring down the sky?

Jeli ga igra tko od vas?

Pogreška. Ili je već izašao ;D

Normal's overrated!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 2
M_dipl. kaže...

Ma pogreška je, nije još izašao, uostalom BDTS je DLC za jedinicu.

Znam Belji se Ima stvarno cool wallpapera na official siteu za ME2.

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 2
Horagio kaže...
thuglife kaže...

Evo prešao sam Mass Effect 2, sad ga mogu ponovno prijeći s ovim likom i svim njegovim oružjem i skillom Smijeh , a onda ostaje čekanje dvice, a što je s onim dodatkom Bring down the sky?

Jeli ga igra tko od vas?

Pogreška. Ili je već izašao ;D

Ajme, koji fail, mislio sam napisat jedinicu, ali mi je samo dvica na pameti pa mi se potkrala greška, tko prizna pola mu se prašta zar ne? Belji se

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
15 godina
offline
RE: Mass Effect 2
loky4i4 kaže...

koji ce biti potreban shader za mass effect 2 i jel za jedinicu 2.0

Mislim da je za prvi potreban 3.0, a za drugi se nezna. Pretpostavljam da će dodat dx10 podršku, ali moći će se i na dx9 igrat ili će biti samo za dx9. U biti ako imaš shader model 3.0 radit će ti jedinica i dvojka.
Šanse da mass effect 2 bude samo dx10 su neznatne, ipak oni se nefuraju tako na grafiku kao ovi u cryteku, bitnija im je igrivost, priča i da funkcionira i na starijim sistemima tj. da može više ljudi igrati , a to je veća prodaja(čitaj : više para)

 

thuglife kaže...
loky4i4 kaže...

koji ce biti potreban shader za mass effect 2 i jel za jedinicu 2.0

Jedinica ne može na Ps 2.0, pa sumnjam da će dvica moći.

Kakve veze njegovo pitanje ima sa playstation-om ili šta ti već znači Ps?

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 2
Hyperion kaže...
loky4i4 kaže...

koji ce biti potreban shader za mass effect 2 i jel za jedinicu 2.0

Mislim da je za prvi potreban 3.0, a za drugi se nezna. Pretpostavljam da će dodat dx10 podršku, ali moći će se i na dx9 igrat ili će biti samo za dx9. U biti ako imaš shader model 3.0 radit će ti jedinica i dvojka.
Šanse da mass effect 2 bude samo dx10 su neznatne, ipak oni se nefuraju tako na grafiku kao ovi u cryteku, bitnija im je igrivost, priča i da funkcionira i na starijim sistemima tj. da može više ljudi igrati , a to je veća prodaja(čitaj : više para)

 

thuglife kaže...
loky4i4 kaže...

koji ce biti potreban shader za mass effect 2 i jel za jedinicu 2.0

Jedinica ne može na Ps 2.0, pa sumnjam da će dvica moći.

Kakve veze njegovo pitanje ima sa playstation-om ili šta ti već znači Ps?

P.S. Znači pixel sharder prijatelju a ne play station.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
15 godina
offline
RE: Mass Effect 2
thuglife kaže...
Hyperion kaže...
loky4i4 kaže...

koji ce biti potreban shader za mass effect 2 i jel za jedinicu 2.0

Mislim da je za prvi potreban 3.0, a za drugi se nezna. Pretpostavljam da će dodat dx10 podršku, ali moći će se i na dx9 igrat ili će biti samo za dx9. U biti ako imaš shader model 3.0 radit će ti jedinica i dvojka.
Šanse da mass effect 2 bude samo dx10 su neznatne, ipak oni se nefuraju tako na grafiku kao ovi u cryteku, bitnija im je igrivost, priča i da funkcionira i na starijim sistemima tj. da može više ljudi igrati , a to je veća prodaja(čitaj : više para)

 

thuglife kaže...
loky4i4 kaže...

koji ce biti potreban shader za mass effect 2 i jel za jedinicu 2.0

Jedinica ne može na Ps 2.0, pa sumnjam da će dvica moći.

Kakve veze njegovo pitanje ima sa playstation-om ili šta ti već znači Ps?

P.S. Znači pixel sharder prijatelju a ne play station.

Totalno zaboravio, otkad nisam imao karticu sa vertex i pixel shaderima, sada sa uvođenjem dx10 piše unified shader model 4.0 /4.1 šta već imaš.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice