LOTRO - Photo galery

poruka: 69
|
čitano: 15.670
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
LOTRO - Photo galery

Evo mislim da bi bilo dobro da se ovdje pokažu ljepote na koje nalete naši likovi. :-)

Pa evo da ja krenem sa par slika.

Brajkior u Lone lands. Brajkior u Lone lands.
Brajkior kraj Esteldina. Brajkior kraj Esteldina.
Brajkior u Evendimu. Brajkior u Evendimu.
SWIM ispred kinske kuće priprema PvP turnir. SWIM ispred kinske kuće priprema PvP turnir.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2008 14:30 (Brajki).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LOTRO - Photo galery

Malo o vodi i o pecanju!

Brajkior pliva. Odličan primjer kvalitete grafike u Lotru. Brajkior pliva. Odličan primjer kvalitete grafike u Lotru.
Brajkior preca u Bywateru (Shire). Brajkior preca u Bywateru (Shire).
Brajkior u Hobbitonu! Brajkior u Hobbitonu!
Brajkior peca na jezeru Evendim. Brajkior peca na jezeru Evendim.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

Ovo je DX10 LOTRO??

If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LOTRO - Photo galery

Malo o hladnim krajevima.

Brajkior u Noglondu (Ered Luin) Brajkior u Noglondu (Ered Luin)
Ashgor i Brajkior kližu na ledu. :-) Ashgor i Brajkior kližu na ledu. :-)
Brajkior i Bradonja na ulazu u Forochel! Brajkior i Bradonja na ulazu u Forochel!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: LOTRO - Photo galery
naxeem kaže...

Ovo je DX10 LOTRO??

 Nebi vjerovao, ali nije.

To je DX9 LOTRO i to nije na najvišim grafičkim postavkama.
to je na Very High postavkama i Aliasingom 2x.
Postoji još Ultra High sa Aliasingom 4x ali mi onda tu i tamo igra trza, pa ga i ne koristim.
Ja sam zadovoljan i ovakvom grafikom. :-)

16 godina
neaktivan
offline
RE: LOTRO - Photo galery
divno :)
92% tinejdžera sluša turbo folk. Ako si u onih 8% koji slušaju pravu glazbu, kopiraj ovo u potpis.
16 godina
offline
LOTRO - Photo galery

Razno

 

Za one koji neznaju, kad hitate 10 lvl možete igrati i monter play. Tu se sve vrti oko PvP-a.

Uglavnom postoji područje gdje se hrpa ljudi i monstera međusobno gazi. :-)

Moj monster. Moj monster.
Brajkior u Thorins hall.  Predivno da vam srce stane. Brajkior u Thorins hall. Predivno da vam srce stane.
Brajkior u Shire-u. Brajkior u Shire-u.
Brajkior u Fornostu. Brajkior u Fornostu.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LOTRO - Photo galery

Evo još samo jedna.

Sada ste vi na redu. :-)

Brajkioru kola naletjela na kamen i prevrnula se. Brajkioru kola naletjela na kamen i prevrnula se.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

Jel svijet kao u WoW-u? Spojen? I jel' PvP dopušten svugdje? Mogu li u igri biti Mayar?

If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: LOTRO - Photo galery
naxeem kaže...

Jel svijet kao u WoW-u? Spojen? I jel' PvP dopušten svugdje? Mogu li u igri biti Mayar?

Mislim da bi to pitanje trebalo postaviti u topicu Lord of the rings on line, ali evo tu ću ti odgovoriti

Da svijet je spojen, učitavanja imaš kad ulaziš u kuće ili instance.
Da dopušten je svugdje, to se zove Spar, možeš nekoga pozvati na Spar i ako prihvati imaš nekoliko sekundi za pripremu i spar traje 2 minute.
Nema pogibanja nego nakon što ti padne HP na 0 padneš u nesvjest na kratko i to je to.
Nisam igrao WoW pa ne znam što je Mayar.
16 godina
offline
RE: LOTRO - Photo galery
Brajki kaže...
naxeem kaže...

Jel svijet kao u WoW-u? Spojen? I jel' PvP dopušten svugdje? Mogu li u igri biti Mayar?

...
Nisam igrao WoW pa ne znam što je Mayar.
Mayar je iz svijeta Gospodara prstenova, nema veze s WoWom. To su bili 'pobočnici' Valara u danima kada su se ljudi tek pojavili. Sauron je, npr. Mayar, nazovimo ga Morgothovim 'pobočnikom'.
Pazi, gledam te!
16 godina
neaktivan
offline
RE: LOTRO - Photo galery

Nemoj nikad unutar LOTRO-a spomenut da ne znaš tko su Mayari. Znaš najmanje 2 ako si barem igru igrao i niti film gledao, a kamoli čitao knjigu...

If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

Ghostara se također ponekad uslika...

Ghostara na najdražem mjestu u najdražoj pokrajini(Tri okamenjena trolla u Trollshawsu) Ghostara na najdražem mjestu u najdražoj pokrajini(Tri okamenjena trolla u Trollshawsu)
Ghostara Ashvaraga, Guardian/50 lvl/[EN]Eldar http://swim.forumh.net/index.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

ovo sve jako dobro izgleda i fakat mi krivo sto ne mogu probati.

A vec sam bio nameracio da budem dvarf defender a kolega mag pa da malko krstarimo.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: LOTRO - Photo galery
naxeem kaže...

Jel svijet kao u WoW-u? Spojen? I jel' PvP dopušten svugdje? Mogu li u igri biti Mayar?

 
1) LOTRO ti je pokupio najbolje od mehanike WoWa i rafinirao te dodao mnogo jako dobroga.

2) Učitavanja nema, osim u instance i zgrade. Ima jedno bedasto učitavanje između Ered Luina i Shirea za koje ne razumijem otkud su ga tamo stavili Iznenađen

3) klasičnog PvPa u otvorenom svijetu nema svugdje, samo spar fajtovi (dvoboji po dogovoru), a pravi PvP ti je PvMP (player vs monster player) u posebnoj oblasti gdje neki gejmeri igraju monstere (creeps), a neki free peoples (freeps). Tamo ima kvestova i sve ostalo pod stalnom napetošću od teškog gankanja i fajtova, odnosno PvP fajt je tamo pravi RP fajt, jer je bilo koji freeps u bilo kojem trenutku bez imalo milosti progonjen od creepsa (KoS). Ti nakon lvl10 možeš imati, pored svojih freeps likova i nekoliko creepsa (warg, orc, spider, troll, itd.) koji su odmah lvl50, samo ih usavršavaš

4) nitko još nije mayar, bilo bi to premoćno, tako da ne znam da li će to uvesti uopće. i elfovi su mi preslabi za ono što su kod Tolkiena, ali ajde, sve za balans...

OK, uskoro dolaze i slike, hvala Brajki za topic!
Cenzuriranje odražava nečiji nedostatak samopouzdanja, jer samo sitne duše i impotentni se plaše malih napisa.
15 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

Evo malo mojih screenova.

 

 

I kneel only to God, I don't see him here!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

Krasne slike, dečki! Ja nemam tako lijepe, ali par uspomena. Sims, tu je i naša :)

 

Gospodo, Thinna, elf champion (1. dio):

Thinna kod kuće, elven homesteads Thinna kod kuće, elven homesteads
Ulaz u homesteads Ulaz u homesteads
PvMP raid u Ettenmoors PvMP raid u Ettenmoors
Elf Thinna i dwarf Skullcrusher (Sims :)) Elf Thinna i dwarf Skullcrusher (Sims :))
Ponosna vlasnica balrogovog mača Ponosna vlasnica balrogovog mača
Rift - u društvu Eldganga Rift - u društvu Eldganga
Trollshaws by night Trollshaws by night
Rift - poznata dvorana sa zmajevima Rift - poznata dvorana sa zmajevima
Rift - Thrangova dvorana Rift - Thrangova dvorana
Još jedan zmaj za roštilj Još jedan zmaj za roštilj
Cenzuriranje odražava nečiji nedostatak samopouzdanja, jer samo sitne duše i impotentni se plaše malih napisa.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

Thinna, elf champion (2. dio):

Spartanci kreću riješiti neki book u Angmaru Spartanci kreću riješiti neki book u Angmaru
Thinna u slavnom društvu Thinna u slavnom društvu
Goblin Town - na prijestolju goblin-kinga Goblin Town - na prijestolju goblin-kinga
Rift - prva dvorana Rift - prva dvorana
Angmar Angmar
Cenzuriranje odražava nečiji nedostatak samopouzdanja, jer samo sitne duše i impotentni se plaše malih napisa.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

Brajki, svaka čast ne threadu. Ponovno se podsjetim koliko je igra lijepa....

Rivendell - umrijet ću od ljepote... :) Rivendell - umrijet ću od ljepote... :)
Ghostara Ashvaraga, Guardian/50 lvl/[EN]Eldar http://swim.forumh.net/index.htm
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2008 20:26 (Ghostara).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

Evo jos koji

 

Ta jedna slika je poslije sisanja kupanje :)

 

 

 

I kneel only to God, I don't see him here!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

Moram i javno da zahvalim brajkiju na interesu i podrsci, naime namjerava da mi posalje DVDove, napominjem da je u pitanju slanje u drugu drzavu ma kako nam male bile.

Bez obzira da ne vidim te DVDove nikad kapa dole Brajkiju na gesti. Tako da postoje sanse da i ja nalijepim kakav lijep screen, jedva cekam, crvenobradog da napravim glavnom ulogom.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: LOTRO - Photo galery
Barbarosa kaže...

Moram i javno da zahvalim Brajkiju na interesu i podrsci

 
Ovakve nam geste vraćaju vjeru u ljude. Posramljen sam što meni to nije palo na pamet, a vjerojatno bi mnogi to i napravili ovdje da si ti prvi tražio :)

To ti je samo još jedan dokaz da LOTRO od svojega izlaska okuplja uglavnom zreliju ekipu i zbog toga igranje te igre ima daleko ugodnije ozračje nego bilo koji drugi poznati MMOG.


ps. Brajki, htio sam ti se javiti sinoć u svezi Rifta, ali dok sam chattao s Morgom iskočila mi poruka "Your friend Brajkior is now offline", otišao si pajkiti, vjerojatno, a i Morgo veli da nas nema dovoljno, tako da je Thinna craftala sinoć (još malo do Grand Master Weaponsmith :))
Cenzuriranje odražava nečiji nedostatak samopouzdanja, jer samo sitne duše i impotentni se plaše malih napisa.
16 godina
offline
RE: LOTRO - Photo galery

Je je, došao sam sinoć samo malo na kraft i to je to. bio sam više AFK nego za tipkovnicom. Pa kako vas nije bilo dosta za rift, svi lvl 50 iz kina su bili on line.

Vlakić u Breeju. :-) Vlakić u Breeju. :-)
Malo noćnog neba u Misty Mountains. Malo noćnog neba u Misty Mountains.
16 godina
neaktivan
offline
RE: LOTRO - Photo galery
Brajki kaže...

Pa kako vas nije bilo dosta za rift, svi lvl 50 iz kina su bili on line.

 
Morgo kaže da nije bilo dosta (Thinna nema uvid u SWIM listu online), u to vrijeme kad sam ga pitao, pa tako sam ostao craftati.
Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
16 godina
offline
RE: LOTRO - Photo galery
Faerdhur kaže...
Brajki kaže...

Pa kako vas nije bilo dosta za rift, svi lvl 50 iz kina su bili on line.

 
Morgo kaže da nije bilo dosta (Thinna nema uvid u SWIM listu online), u to vrijeme kad sam ga pitao, pa tako sam ostao craftati.
Pa ipak treba skupiti 12 ljudi. 
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

SpartanS kinship je jučer u smrznutom Helegrodu snimao "promo" film, ali i za arhivu. Evo postrojene konjice i jadnog Thoroga Osmijeh

Spartans! - aou aou! Spartans! - aou aou!
Thorog pod udarom fanatika Thorog pod udarom fanatika
Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.7.2008 8:18 (Faerdhur).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

ovo skroz dobro izgleda

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: LOTRO - Photo galery
Barbarosa kaže...

ovo skroz dobro izgleda

 
Uživo je još i bolje. :-)
16 godina
offline
RE: LOTRO - Photo galery

Evo nekoliko slika iz Carn Duma.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: LOTRO - Photo galery

A ako si ja kupim tu igricu...jel mogu igrati singleplayer ili multiplayer, ili se ta igrica može igrati samo online? Već dugo ciljam na nju, ali bojim se da ne zaribam s ovim...pa

pomozite koji znate .

Intel Pentium D 930- 2x3.00 GHz, Kingmax 3 GB DDR II(667 Mhz), Albatron PX945P v2.0, GeForce 8600 GTS 256MB, Seagate Barracuda 250 GB, napajanje 400W, Win Vista Bussiness SP1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice