Heroes of Newerth (HoN)

poruka: 138
|
čitano: 15.737
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
antimon95 kaže...

kad si noob koji nema blage veze s igrom

Aha mister koji je malo prije izavio da mu je k/d 1-20... I ovim komentarom samo potvrđuješ što sam napisao

15 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Jel igra tko da zaigramo koju ? 

Fitness osobni trener - Više informacija na PM //Trenutno treniram: tnakir
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

sad povodom 100-tog heroja daju se dupli coini tako da je sada navala igrača 

12 godina
protjeran
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Da li jos netko igra?

Sad je honiversary pa dobijate nevjerojatne kolicine silvera po paritiji,ovo traje samo ovaj vikend.

Tolika je navala da su i serveri im trenutno pali offline.

Ako nektko igra nek me pm-a pa mozemo zajedno koju nabacit :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
ImHere kaže...

Da li jos netko igra?

Sad je honiversary pa dobijate nevjerojatne kolicine silvera po paritiji,ovo traje samo ovaj vikend.

Tolika je navala da su i serveri im trenutno pali offline.

Ako nektko igra nek me pm-a pa mozemo zajedno koju nabacit :D

 

 

Add me CAKIJA {#}

12 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Stormcloack...

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Heroes of Newerth (HoN)

ima josko da se igra hon? daaavno sam pocea s ovim, ali nisan ima bas vrimena, sad mi je gust bacit tu i tamo. inace n00b sam, al ako se kome da bacit ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Ako netko ne zna, sad su svi heroji besplatni, sad je bitan samo skill. Ako placas, mozes samo kozmeticke promijene imati ali ne i prednost. :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
DJecko23 kaže...

Ako netko ne zna, sad su svi heroji besplatni, sad je bitan samo skill. Ako placas, mozes samo kozmeticke promijene imati ali ne i prednost. :D

Šta je sa onima koji su kupili account?

LoL acc THCJoshi
11 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

S onim koji su kupili acc, navodno dobivaju neki bonus silver na matchmaking (i ja imam plačeni acc, ali imam velik leaver status pa nemogu provjeriti).

14 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Jonja kaže...
DJecko23 kaže...

Ako netko ne zna, sad su svi heroji besplatni, sad je bitan samo skill. Ako placas, mozes samo kozmeticke promijene imati ali ne i prednost. :D

Šta je sa onima koji su kupili account?

Dobiju poslije svakog MM vise silvera pa im je lakse kupovati skinove idt. 

13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)


Dakle trazim ozbiljne igrace za hon da oformimo klan, dosta mi je random noobova koji neznaju stackat,

supporta koji ne stave nijedan ward cjeli gejm i likova koji uzimaju 4 carry-a u timu. pozeljno 1000+ gejmoova obavezan skyp!



svi zinteresirani javite mi u PP


Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Zaba88 kaže...


Dakle trazim ozbiljne igrace za hon da oformimo klan, dosta mi je random noobova koji neznaju stackat,

supporta koji ne stave nijedan ward cjeli gejm i likova koji uzimaju 4 carry-a u timu. pozeljno 1000+ gejmoova obavezan skyp!



svi zinteresirani javite mi u PP


Koji MMR?

13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)
MMR Nije bitan, osobno sam igro sa ekipom koja ima mmr 1700 a nemaju blage dume igrat pushaju lane rone pod toranj na drugom lvl i tako to. bitno je da razumijes igru, moj mmr nije uopce visok vrtim se stalno između
1400 - 1450 i zato zelim osnovat klan jer mi je dosta random idiota zbog kojih gubim svaki drugi gejm
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

psr,mmr to je jedno veliko nista. Ako tko gleda igrača po tome debil je. Ako si ti u 1 rundi dobio 25 psr. Znaći da si ti dobio 5psr, a 20psr si dobio od ekipe s kojom si igrao. psr,mmr su timski bodovi i nema nikakve veze s time da je to samo tvoj bodovni rank. Meni je prijatelj kad je prvi put poceo igrati imao 1585 psr. Zašto? Zbog ekipe......jednostavno imao je sreču biti u pravoj ekipi i eto ga.

13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)
vidim ovo je mrtva tema niko nis ne pise
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Evo ja pisem :D

 

Jel se tko prijavio u HoNtour turnir?

The king is back!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
da bi se za to prijavio trebam imat tim pretpostavljam a nemam ga
11 godina
protjeran
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Zaba88 kaže...
da bi se za to prijavio trebam imat tim pretpostavljam a nemam ga

Ja sam sakupio svoj (skroz je pun),nadji par igraca i regaj ga tamo :D

The king is back!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Masterpiece kaže...
Zaba88 kaže...
da bi se za to prijavio trebam imat tim pretpostavljam a nemam ga

Ja sam sakupio svoj (skroz je pun),nadji par igraca i regaj ga tamo :D

Ma nemam ja bas puno frendova sta igra a i ti sta igraju nisu bas najbolji igraci tak da tesko da cu uspjet napravit tim

13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)
Evo uspio nekako skupit ekipu konacno i ono idem se ulogirat i vidim dobio ban na 4 dana jao!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Zaba88 kaže...
Evo uspio nekako skupit ekipu konacno i ono idem se ulogirat i vidim dobio ban na 4 dana jao!!!!!

Lol zasto?

The king is back!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Masterpiece kaže...
Zaba88 kaže...
Evo uspio nekako skupit ekipu konacno i ono idem se ulogirat i vidim dobio ban na 4 dana jao!!!!!

Lol zasto?

Intentional feeding :D slom živaca sam dobio nakon pola sata gejma sa totalnim njubovima 1180 rating je imo jedan igrac u timu onda ti je sve jasno

13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Šaljem dotu 2 gift za uzvrat trazim hon acount 1700+ mmr

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Zaba88 kaže...
Masterpiece kaže...
Zaba88 kaže...
Evo uspio nekako skupit ekipu konacno i ono idem se ulogirat i vidim dobio ban na 4 dana jao!!!!!

Lol zasto?

Intentional feeding :D slom živaca sam dobio nakon pola sata gejma sa totalnim njubovima 1180 rating je imo jedan igrac u timu onda ti je sve jasno

 

Zaba88 kaže...

Šaljem dotu 2 gift za uzvrat trazim hon acount 1700+ mmr

Prijatelju moj nakon ove dvije izjave ne pada mi na pamet igrati s tobom. To sto si ti isfrustriran kad gubis i da moram grubo reci ne znas igrati ne mora znaciti da drugim moras zagorcati zivot. Sta ti mislis ako nabavis 1700+ da ces igrati bolje ili mozda podici jos mmr? E pa neces, nego ces pasti opet na 1300, gdje i trebas igrati. Evo mala kritika od strane moje malenkosti, a ti dobro procitaj i razmisli da li mozda i ti trebas igrati support? A ne instant pick carry, kojeg ocito ne znas igrati. Uzivaj!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
DJecko23 kaže...
Zaba88 kaže...
Masterpiece kaže...
Zaba88 kaže...
Evo uspio nekako skupit ekipu konacno i ono idem se ulogirat i vidim dobio ban na 4 dana jao!!!!!

Lol zasto?

Intentional feeding :D slom živaca sam dobio nakon pola sata gejma sa totalnim njubovima 1180 rating je imo jedan igrac u timu onda ti je sve jasno

 

Zaba88 kaže...

Šaljem dotu 2 gift za uzvrat trazim hon acount 1700+ mmr

Prijatelju moj nakon ove dvije izjave ne pada mi na pamet igrati s tobom. To sto si ti isfrustriran kad gubis i da moram grubo reci ne znas igrati ne mora znaciti da drugim moras zagorcati zivot. Sta ti mislis ako nabavis 1700+ da ces igrati bolje ili mozda podici jos mmr? E pa neces, nego ces pasti opet na 1300, gdje i trebas igrati. Evo mala kritika od strane moje malenkosti, a ti dobro procitaj i razmisli da li mozda i ti trebas igrati support? A ne instant pick carry, kojeg ocito ne znas igrati. Uzivaj!

 

 

Uglavno situcija sto se bana tice je bila specificna totalni njubovi u timu 2 dc protivnicki tim nece rmkat bio sam  zivcan zbog tih cinjenica inace nisam zivcenjak al me nekad znaju rasp izdit uglavnom nisam im htio pruzit zadovljstvo normalne pobjede nego sam namjrno fido.  neznam od kuda si ti iscupo da sam ja isfrustriran kada gubim i od kuda ti znas da ja neznam igrat?? kada nismo nikad igrali zajedno i to da ja zagorcavam zivot drugima??? u 99% slucajeva sam korektan uvjek passam kad treba rmk ne virstim na mic drugima itd...  od kuda ti da ja trebam bit na 1300 rating trenutno imam 2 acounta jedan je 1420 drugi 1644 otkuda ti vadis informacije covjece instant pick carry lol igram supporta skoro svaki gejm uvjek se prilagođavam timu tu i tamo me zapadne carry kojeg solidno mogu odigrat. te tvoje kritike na temelju jedne recenice ti ne drze vodu moj prijatelju Djecko23

11 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

stari sve pet, ali davaš što? dotu2 za hon 1700+ mmr  pa odmah sam se zapitao koji *onastvar* pa ljudi padaju i rastu svaki dan da je to nenormalno, ti praktički davaš besplatnu dotu2. Rekao si sam da na drugom accu imas 1644 rating, što če ti treći acc?^^

12 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Ako je ko za gejm nick : "zmijooo" GG

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Ajze kaže...

stari sve pet, ali davaš što? dotu2 za hon 1700+ mmr  pa odmah sam se zapitao koji *onastvar* pa ljudi padaju i rastu svaki dan da je to nenormalno, ti praktički davaš besplatnu dotu2. Rekao si sam da na drugom accu imas 1644 rating, što če ti treći acc?^^

Dao sam tu dotu Cakijinom frendu, trebali mi acounti za hon tour

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2012 22:04 (Zaba88).
16 godina
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Kakvi su vaši dojmovi na novu verziju 3.0. Mislim da su napokon krenuli kako treba sad je i okolina i kvaliteta prikaza heroja nekako na novoj razini, informacije o herojima onakve kakve i trebaju biti opširne i jednostavne plus animirana ikona :) sve u svemu odličan 5.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice