Heroes of Newerth (HoN)

poruka: 138
|
čitano: 15.736
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Jonja kaže...
yeo kaže...
Jonja kaže...
Leryan kaže...
Jonja kaže...

Pa čemu služe secret shopovu POBOGU???

Nicemu... :D

A gluposti isuse, sta nisu istavili ko u normlanoj doti samo kompliciraju...

Baš suprotno, smanjili su komplikacije.

Sve iteme jednostavno imaš u bazi.

 

Onda gubi car RPGA koju dota jos uvijek ima iako je MOBA

Ovo okolo je dobro sređeno, to je u slučaju da ti ponestane itema a da se ne vračaš u bazu.

There is a troll in all of us!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
nul-3 kaže...
Jonja kaže...
yeo kaže...
Jonja kaže...
Leryan kaže...
Jonja kaže...

Pa čemu služe secret shopovu POBOGU???

Nicemu... :D

A gluposti isuse, sta nisu istavili ko u normlanoj doti samo kompliciraju...

Baš suprotno, smanjili su komplikacije.

Sve iteme jednostavno imaš u bazi.

 

Onda gubi car RPGA koju dota jos uvijek ima iako je MOBA

Ovo okolo je dobro sređeno, to je u slučaju da ti ponestane itema a da se ne vračaš u bazu.

E vidiš, u doti bi mora za to kurira kupit=oept rpg element

LoL acc THCJoshi
13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Ma daj molimte, to je sitnica, za koju si se uhvatio ko neznam sta.

Inače ovdje neki govore protiv sučelja.

HoN sučelje mi je 100 puta bolje od Dote jer je rađeno ispočetka (Dota se skrpala na W3:FT)

Sve je na puno logičnijim mjestima i istaknute su bitne stvari, koje se u Doti nisu mogle istaknuti opet zbog W3 engine-a

Igrao sam dotu 4 godine i nakon prelaska na Hon sve mi je isprva bilo čudno, ali mi je trebalo samo par dana da se naviknem i sada je gaming iskustvo daleko bolje.

Ostavili su isti gameplay, jedino mi je žao što nisu dovukli više heroja iz dote. Poneki heroji poput Zephyra su stvarno pre imba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Jonja kaže...

E vidiš, u doti bi mora za to kurira kupit=oept rpg element

Mmmm'da, Secret Shop je instanca unutar DotA gdje glavni boss daca jedan od random itema... Ponekad baci sjekiru sa +25 str, ponekad luk sa +25 agi, itd. Kakav božji RPG element?

Secret Shop je od tamo maknut zbog balansa jer se događalo da u late gameu jedna strana u potpunosti locka drugu unutar baze. Ovako možeš doći do itema koje hoćeš i možda preokrenuti igru.

 

Kurira ovdje imaš automatski, jer inače support bi ovako izgledao na početku - kurir, 2x warda, HP pot, ono čudo za jest drva. Jedno vrijeme su mjenjali jako puno toga da support herojima daju normalnu šansu za izgraditi build jer se doslovno od njih očekivalo - kurir, drugi kurir, upgrade oba, 10001 ward, 1001 counter-ward, 101 pot u inventoryju kada radiš push.

 

Malo seruckamo, samo da imamo što za reći, jel? Svi smo skužili da više voliš DotA-u, ne brini.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Bukva kaže...
Jonja kaže...

E vidiš, u doti bi mora za to kurira kupit=oept rpg element

Mmmm'da, Secret Shop je instanca unutar DotA gdje glavni boss daca jedan od random itema... Ponekad baci sjekiru sa +25 str, ponekad luk sa +25 agi, itd. Kakav božji RPG element?

Secret Shop je od tamo maknut zbog balansa jer se događalo da u late gameu jedna strana u potpunosti locka drugu unutar baze. Ovako možeš doći do itema koje hoćeš i možda preokrenuti igru.

 

Kurira ovdje imaš automatski, jer inače support bi ovako izgledao na početku - kurir, 2x warda, HP pot, ono čudo za jest drva. Jedno vrijeme su mjenjali jako puno toga da support herojima daju normalnu šansu za izgraditi build jer se doslovno od njih očekivalo - kurir, drugi kurir, upgrade oba, 10001 ward, 1001 counter-ward, 101 pot u inventoryju kada radiš push.

 

Malo seruckamo, samo da imamo što za reći, jel? Svi smo skužili da više voliš DotA-u, ne brini.

Dota je zanimljiva i dobro napravljena, ali šta HoN-u fali. Meni se osobno HoN više sviđa, samo što ima totalnih ownera koji ownaju mapu i nemožemo im ništa. Jučer sam popizdyo, neki lik je bio viještica, sam sebe lječio i ubio sve pred sobom.

There is a troll in all of us!
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Da, krobelus iz dote... :) A gle, kada kresne ulty bjezi... :D Ili ga se treba znjukati.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Leryan kaže...

Da, krobelus iz dote... :) A gle, kada kresne ulty bjezi... :D Ili ga se treba znjukati.

Kud da bježim kad može pucati po meni.

There is a troll in all of us!
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Kupi si tenisice... :D Nabavi hex, stun, slow... Ovisi, nema heroja koji ne moze pobjeci sa dodatnim itemima. U ovoj igri ne mozes kao sto si mogao u doti samo farmat iteme za dmg. Ovdije to rijetko pali.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Leryan kaže...

Kupi si tenisice... :D Nabavi hex, stun, slow... Ovisi, nema heroja koji ne moze pobjeci sa dodatnim itemima. U ovoj igri ne mozes kao sto si mogao u doti samo farmat iteme za dmg. Ovdije to rijetko pali.

Te cipele nije potrebno aktivirati, 'elda? Samo ih kupim i stavim u inventory.

There is a troll in all of us!
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Imas 4 razlicitih + one glavne za 500 od kojih se ostale rade. Za krobelusa je najbolje napraviti ove sto se aktiviraju i onda daju privremeni boost i zbrises. Uzto daju 30 dmg ako se ne varam.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Leryan kaže...

Imas 4 razlicitih + one glavne za 500 od kojih se ostale rade. Za krobelusa je najbolje napraviti ove sto se aktiviraju i onda daju privremeni boost i zbrises. Uzto daju 30 dmg ako se ne varam.

Ja inače zemim health, štit i te cipelke, tj to mi je oprem tijekom igre, jer nemam dovoljno coinsa za sve odma u startu

There is a troll in all of us!
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

To ti je oprema koja kosta kolko, 1000 golda... A trebas bar jos 10 puta toliko samo u midgame-u... :) Nauci se lasthitat creapove, onda dobivas novce.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Leryan kaže...

To ti je oprema koja kosta kolko, 1000 golda... A trebas bar jos 10 puta toliko samo u midgame-u... :) Nauci se lasthitat creapove, onda dobivas novce.

WTF? :D Šta ti to dođe.

 

Ne nisam plav i prolazim s pet, al ovo mi zvuči nepoznato :D

There is a troll in all of us!
13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Bukva ti je lijepo napisao opširan post na drugoj stranici.

Al bez komentara, otvoriš temu a onda uopće ne pročitaš šta ljudi napišu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
yeo kaže...

Bukva ti je lijepo napisao opširan post na drugoj stranici.

Al bez komentara, otvoriš temu a onda uopće ne pročitaš šta ljudi napišu.

Nisam skonto.

There is a troll in all of us!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
nul-3 kaže...
Leryan kaže...

To ti je oprema koja kosta kolko, 1000 golda... A trebas bar jos 10 puta toliko samo u midgame-u... :) Nauci se lasthitat creapove, onda dobivas novce.

WTF? :D Šta ti to dođe.

 

Ne nisam plav i prolazim s pet, al ovo mi zvuči nepoznato :D

Ona mala cudovista, njima moras dat zadnji udarac, znaci ti ih moras ubit da bi dobio gold, i to je glavni izvor novca u svim MOBA igrama!

LoL acc THCJoshi
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Jonja kaže...
nul-3 kaže...
Leryan kaže...

To ti je oprema koja kosta kolko, 1000 golda... A trebas bar jos 10 puta toliko samo u midgame-u... :) Nauci se lasthitat creapove, onda dobivas novce.

WTF? :D Šta ti to dođe.

 

Ne nisam plav i prolazim s pet, al ovo mi zvuči nepoznato :D

Ona mala cudovista, njima moras dat zadnji udarac, znaci ti ih moras ubit da bi dobio gold, i to je glavni izvor novca u svim MOBA igrama!

Ono što dobivam +nn

Ljubičasta brojka?

There is a troll in all of us!
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
To ti je experience.
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
flapo kaže...
To ti je experience.

Da znam, al' el to ima veze s coinsima?

There is a troll in all of us!
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Nema, zlatne brojke su ti pare, ljubicaste su iskustvo. Iskustvo dobijes ubio ti malca ili ne. A novce samo ako mu ti zadas zadnji udarac.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Leryan kaže...

Nema, zlatne brojke su ti pare, ljubicaste su iskustvo. Iskustvo dobijes ubio ti malca ili ne. A novce samo ako mu ti zadas zadnji udarac.

To su oni IMP-ovi?

 

Ubijam ih dosta. Mada sam u prošlom matchu dobio samo 11 coinsa. Onih srebrnih

There is a troll in all of us!
13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Jaoooooooooooo.

Jesi ti siguran da prolaziš s 5?

Provjereno glupim ljudima sam uspio objasnit u 5 min, ti već 2 dana ne povezuješ šta je šta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
nul-3 kaže...
Leryan kaže...

Nema, zlatne brojke su ti pare, ljubicaste su iskustvo. Iskustvo dobijes ubio ti malca ili ne. A novce samo ako mu ti zadas zadnji udarac.

To su oni IMP-ovi?

 

Ubijam ih dosta. Mada sam u prošlom matchu dobio samo 11 coinsa. Onih srebrnih

Samo jel ti nas zajebaješ ode?

LoL acc THCJoshi
13 godina
neaktivan
offline
Heroes of Newerth (HoN)

Ovako.

Na početku svake igre biraš heroja.

Nakon što se svima učita, igra počinje.

 

Igra se 5 na 5. Kontroliraš jednog heroja koji ima 4 magije, aktivne ili pasivne. Heroju se kupuju itemi kako bi bio što jači. Itemi mogu pojačavati atribute. Atributi su Streinght Agility i Inteligence. Svaki heroj ima glavni atribut i pojačavanjem tog atributa pojačava se i damage. Pravilo je Streinght pojačava HP i HP regeneration, Inteligence pojačava Manu i mana regen, a agiliti pojačava Atack speed i armor. Itemi također mogu pojačavati bilo šta zasebno npr armor ili HP bez pojačavanja atributa. Itemi također mogu sadržavati neku magiju u sebi koja se aktivira klikom na item npr Portal Key--- možeš se teleportirati negdje blizu.

 

Kada počne igra, creepovi(mali vojnici) krenu u tri smjera popularno svanih UP MID(dle) BOT(tom). Uglavnom vrijedi da je raspored heroja 2 1 2. Uglavnom te creepove nemožeš kontrolirati i oni automatski napajadaju protivnike. Tebe zanimaju protivnički creepovi. Ako si blizu protivnočkog creepa koji umre, dobiješ expirience kojime dobivaš levele. Ako ti udariš creepa i on BAŠ ZBOG TOG udarca umre, ti mu zadaš SMRTNI UDARAC, onda dobiješ GOLD, oko 45 golda. Taj gold vrijedi samo u toj igri i ne prenosi se NIGDJE.

(Gold i silver izvan igre su ti valute kojim kupuješ heroje koje možeš birat na početku)

Gold osim toga možeš dobit uništavanjem towera i ubijanjem protivničkih heroja.

Goldom kupuješ iteme, s tim da za jače iteme treba kupiti više manjih itema koji se spoje u jedan jači.

 

Ovo ti je osnovno, sve ostalo što trebaš znat, naučit ćeš kroz igru i možeš pogledat u odličnim tutorijalima za svakog heroja posebno.

Ja stvarno neznam što ti nije jasno, jesi ti uopće prošo TUTORIJAL u igri?

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
yeo kaže...

Ovako.

Na početku svake igre biraš heroja.

Nakon što se svima učita, igra počinje.

 

Igra se 5 na 5. Kontroliraš jednog heroja koji ima 4 magije, aktivne ili pasivne. Heroju se kupuju itemi kako bi bio što jači. Itemi mogu pojačavati atribute. Atributi su Streinght Agility i Inteligence. Svaki heroj ima glavni atribut i pojačavanjem tog atributa pojačava se i damage. Pravilo je Streinght pojačava HP i HP regeneration, Inteligence pojačava Manu i mana regen, a agiliti pojačava Atack speed i armor. Itemi također mogu pojačavati bilo šta zasebno npr armor ili HP bez pojačavanja atributa. Itemi također mogu sadržavati neku magiju u sebi koja se aktivira klikom na item npr Portal Key--- možeš se teleportirati negdje blizu.

 

Kada počne igra, creepovi(mali vojnici) krenu u tri smjera popularno svanih UP MID(dle) BOT(tom). Uglavnom vrijedi da je raspored heroja 2 1 2. Uglavnom te creepove nemožeš kontrolirati i oni automatski napajadaju protivnike. Tebe zanimaju protivnički creepovi. Ako si blizu protivnočkog creepa koji umre, dobiješ expirience kojime dobivaš levele. Ako ti udariš creepa i on BAŠ ZBOG TOG udarca umre, ti mu zadaš SMRTNI UDARAC, onda dobiješ GOLD, oko 45 golda. Taj gold vrijedi samo u toj igri i ne prenosi se NIGDJE.

(Gold i silver izvan igre su ti valute kojim kupuješ heroje koje možeš birat na početku)

Gold osim toga možeš dobit uništavanjem towera i ubijanjem protivničkih heroja.

Goldom kupuješ iteme, s tim da za jače iteme treba kupiti više manjih itema koji se spoje u jedan jači.

 

Ovo ti je osnovno, sve ostalo što trebaš znat, naučit ćeš kroz igru i možeš pogledat u odličnim tutorijalima za svakog heroja posebno.

Ja stvarno neznam što ti nije jasno, jesi ti uopće prošo TUTORIJAL u igri?

 

Hvala na tome. Ja sam konto gold onaj izvan matcha. Ovo ispred sam znao sve, samo nisam konto kuda idu ti coinsovi kad ubijem te u igri. HVALA!

 

Ne, ne pravim vas glupima i ne zahebavam vas....jednostavno nisam kužio u koje coinse idu. Nisam znao da se to ne pribraja onima vani. Yeo je to dobro objasnio, tako si mogao i ti, a ne odma smatrat me glupim.

There is a troll in all of us!
12 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

ime Stormcloack nek me netko doda imam 320 sati hona K:D 1:20 igra izvrsna šta više reći

15 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
antimon95 kaže...

ime Stormcloack nek me netko doda imam 320 sati hona K:D 1:20 igra izvrsna šta više reći

reči da je igra oficijalno igra s najgorim communitiyem u povijesti interneta

12 godina
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)

kad si noob koji nema blage veze s igrom

12 godina
protjeran
offline
Heroes of Newerth (HoN)

probo igru igro  2 sata izbriso jer je smece tesko ...ovo je za one koji su malo napredniji od lola ... ali nisu dovoljno skiled za dotu !

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of Newerth (HoN)
Perceto kaže...

probo igru igro  2 sata izbriso jer je smece tesko ...ovo je za one koji su malo napredniji od lola ... ali nisu dovoljno skiled za dotu !

aha, ajde malo potkrijepi ovu izjavu argumentima. može?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice