Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

poruka: 453
|
čitano: 127.991
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
15 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
FiCo_Ri kaže...

Imam jedan problem.. Kada uđem u igru sve super i odem na Play npr. Lost & Damned i kliknem start i umjesto da se pocne loadat mi samo crni ekran.. a frapsi idu.. na to mislim da igra responda al se ne loada.. ima ko rijesenje.. Mršti se

procesor te koći,valjda

Bad Company 2 status: http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Kuky90
15 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Jack Sparrow kaže...
FiCo_Ri kaže...

Imam jedan problem.. Kada uđem u igru sve super i odem na Play npr. Lost & Damned i kliknem start i umjesto da se pocne loadat mi samo crni ekran.. a frapsi idu.. na to mislim da igra responda al se ne loada.. ima ko rijesenje.. Mršti se

procesor te koći,valjda

Glupost.

 

Kupi original igru, garantiram da problem nestaje.

14 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
franky kaže...
Jack Sparrow kaže...
FiCo_Ri kaže...

Imam jedan problem.. Kada uđem u igru sve super i odem na Play npr. Lost & Damned i kliknem start i umjesto da se pocne loadat mi samo crni ekran.. a frapsi idu.. na to mislim da igra responda al se ne loada.. ima ko rijesenje.. Mršti se

procesor te koći,valjda

Glupost.

 

Kupi original igru, garantiram da problem nestaje.

Preslab komp probaj isključiti FullScreen ili fiziku

E sada da vas pitam dali se isplati kupiti taj DLC

U ratu bez ikakvih interesa :D http://crotrailers.co.cc/
15 godina
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Skini probaj ako ti se dopada onda kupi.

Bad Company 2 status: http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Kuky90
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2010 22:06 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
franky kaže...
Jack Sparrow kaže...
FiCo_Ri kaže...

Imam jedan problem.. Kada uđem u igru sve super i odem na Play npr. Lost & Damned i kliknem start i umjesto da se pocne loadat mi samo crni ekran.. a frapsi idu.. na to mislim da igra responda al se ne loada.. ima ko rijesenje.. Mršti se

procesor te koći,valjda

Glupost.

 

Kupi original igru, garantiram da problem nestaje.

Glupost. Ljudi i sa originalima imaju velikih problema tako da je ne isplativo davat novac za tu igru.

14 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Evo multiplayera, ali ne s originalima, listajte slike brzo hehe

 

(bila je noć pa se njegov let ne vidi predobro :))

p>
 
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Evo još jedne naše recenzije. No u obliku teksta ;)

 

GameLand je recenzirao GTA: Episodes from Liberty City za PC:http://gameland.jutarnji.hr/akcije/gta-iv-episodes-from-liberty-city/

 

A evo još jedne zanimljive informacije...

 

Najprodavanije igre za PC za 16. tjedan 2010.:(GameLand)

 

1. Football Manager 2010 (sportska simulacija)
2. The Sims 3 (simulacija)
3. Napoleon: Total War (RTS)
4. Grand Theft Auto Episodes - Episodes from Liberty City (akcija)
5. Battlefield: Bad Company 2 (FPS)
6. The Sims 3: World Adventures (simulacija)
7. Command & Conquer 4: Tiberian Twilight (RTS)
8. Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos (RTS)
9. World of Warcraft: Wrath of Lich King (MMORPG)
10. The Settlers 7: Paths to A Kingdom (RTS)
11. Metro 2033 (FPS)
12. Dragon Age: Awakening
13. Mass Effect 2 (RPG)

14. Call of Duty: Modern Warfare 2 (FPS)
15. Supreme Commander 2 (RTS)

 

I za sve platforme:

 

1. Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction (Xbox 360)
2. Just Dance (Wii)
3. Grand Theft Auto Episodes - Liberty City (PC, Xbox 360, PlayStation 3)
4. Wii Fit Plus (Wii)
5. Monster Hunter Tri (Wii)
6. Battlefield: Bad Company 2 (PC, Xbox 360, PlayStation 3)
7. Wii Sports Resort (Wii)
8. Call of Duty: Modern Warfare 2 (PC, Xbox 360, PlayStation 3, Wii)
9. Just Cause 2 (Playstation 3, Xbox 360)
10. Pokemon Soulsilver (DS)
11. Pokemon Heartgold (DS)
12. FIFA 10 (Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2 Wii, DS)
13. New Super Mario Bros. Wii (Wii)
14. Band Hero (Xbox 360, PlayStation 3, Wii, DS)
15. Sonic & Sega All-stars Racing (Xbox 360, PlayStation 3, Wii, DS)

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Evo prošao sam drugu epizodu i dio prve,igra je odlićna,leti na mojoj konfiguraciji(nvidia 9500 GT,4GB  ram,AMD athlon 64 x2 dual core processor 5600+ 2.91 ghz,win 7) i to je jedna od rijetkih igara koju se isplati kupiti, moja ocjena 10/10 Osmijeh  

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Jackal kaže...

Evo prošao sam drugu epizodu i dio prve,igra je odlićna,leti na mojoj konfiguraciji(nvidia 9500 GT,4GB  ram,AMD athlon 64 x2 dual core processor 5600+ 2.91 ghz,win 7) i to je jedna od rijetkih igara koju se isplati kupiti, moja ocjena 10/10 Osmijeh  

Pa to i nebi baš rekao, ja imam jači komp od tebe i meni šteka, a i frendu sa duplo jačim kompom od mene. Tako da čisto da sumnjam da ti ide tolko ljepo.

A da se ispati kupiti ni to nebi rekao. Igra je dobra, gameplay odličan, fizika odlična kao i priča, ali igra je tolko neispolirana da taj developer ne zaslužuje zaraditi na takvoj igri. I da igra čak i na 40 fps-a šteka.

Ova igra se isplati kupiti na PS3 ili Xbox 360, ali na PC-u ne. Zašto? Pa zato da i drugim devovima nebi prešlo u naviku da izbacuju takve igre na PC i još k tome zaraditi brdo novca.

Bad Company 2 status: http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Kuky90
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2010 20:36 (Jack Sparrow).
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Možda igra na nekoj low rezi pa mu dobro ide...ali kako kod okreneš, sigurno mu šteka...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
stipica_zd kaže...

Možda igra na nekoj low rezi pa mu dobro ide...ali kako kod okreneš, sigurno mu šteka...

pa ja imam sve na low i u igri dobim jedva 27fps-a.

Većinom mi ide na 21fps.

Bad Company 2 status: http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Kuky90
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2010 20:56 (Jack Sparrow).
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Ako netko još uvijek čeka, samo informacija da mi je danas konačno nakon 2 tjedna stigao paket od game.co.uk. Toliko o preorderu. Još više me raspi**i kad ovih dana čitam da oblaka uopće nije bilo i da se moglo letjeti.

Ubuduće download rulez.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Tvrdy kaže...

Ako netko još uvijek čeka, samo informacija da mi je danas konačno nakon 2 tjedna stigao paket od game.co.uk. Toliko o preorderu. Još više me raspi**i kad ovih dana čitam da oblaka uopće nije bilo i da se moglo letjeti.

Ubuduće download rulez.

eto ti lekcije Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Tvrdy kaže...

Ako netko još uvijek čeka, samo informacija da mi je danas konačno nakon 2 tjedna stigao paket od game.co.uk. Toliko o preorderu. Još više me raspi**i kad ovih dana čitam da oblaka uopće nije bilo i da se moglo letjeti.

Ubuduće download rulez.

I meni su danas stigle, ali ja epizode već uveliko igram ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2010 23:05 (ivann.n).
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Igra mi je na medium/high postavkama,a ako negdje zašteka onda je to gotovo neprimjetno,zadovoljan sam s igrom i sretan što smo je uopće dobili na pc.i meni je u početku štekalo ali onda sam si namjestio postavke koje mi pašu te je prestala štekati,ne u potpunosti  ali i ne šteka mi toliko da bi sad trebao pjuvati po igri i što ne izgleda prekrasno poput npr. crysisa.Danas rijetko koja igra ima toliko sati zabave i ja osobno nisam požalio što sam je kupio.svako neka odlući za sebe da li je hoće kupiti ili ne, ja sam samo iznio svoje mišljenje o igri.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

 Kada pokusam pokreniti EFLC dobijem error

 

Help

Slika dolje

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2010 22:01 (Darkensync).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Darkensync kaže...

 Kada pokusam pokreniti EFLC dobijem error

 

Help

Slika dolje

 

Kupi original igru. Ovdje NEMA supporta za piratske oblike.

 

P.S. Svi koji mislite da ja govorim samo gluposti, bio sam moderator na GTAForums.net Sa problematikom sam odlično upoznat, kontaktiram dečke iz GTA Toronta (oni su zaslužni za PC inačicu)

14 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
franky kaže...
Darkensync kaže...

 Kada pokusam pokreniti EFLC dobijem error

 

Help

Slika dolje

 

Kupi original igru. Ovdje NEMA supporta za piratske oblike.

 

P.S. Svi koji mislite da ja govorim samo gluposti, bio sam moderator na GTAForums.net Sa problematikom sam odlično upoznat, kontaktiram dečke iz GTA Toronta (oni su zaslužni za PC inačicu)

i jesi ti sad neka faca?Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2010 22:25 (Fish Sandwich).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Fish Sandwich kaže...

i jesi ti sad neka faca?Smijeh

čovjek je u pravu, nema podrške za piratski software na forumu. a to da li je bio moderator ili nije, morati ćemo mu vjerovati na riječ. ili slovo.

14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

GTAForums.net nažalost ne postoji. Tako da ništa od tvoje moderator titule. Smijeh

 
5 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
ivann.n kaže...

GTAForums.net nažalost ne postoji. Tako da ništa od tvoje moderator titule. Smijeh

hahhaha

 

 evo malo skrinova iz multiplayera

turira turira
obratite pozornost na felge kamiona obratite pozornost na felge kamiona
op!  nisam baš uspio dobro ga uhvatit gore u letu brzo je letio haha op! nisam baš uspio dobro ga uhvatit gore u letu brzo je letio haha
ZNATE ŠTO JE OVDJE USLIJEDILO HAHA ZNATE ŠTO JE OVDJE USLIJEDILO HAHA
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2010 1:12 (Fish Sandwich).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Fish Sandwich kaže...
ivann.n kaže...

GTAForums.net nažalost ne postoji. Tako da ništa od tvoje moderator titule. Smijeh

hahhaha

 

 evo malo skrinova iz multiplayera

 

Kakav komp imas ako nije tajna? Pitam zato sto sve to nekako "cudno" izgleda....lose. No ako je slabiji komp onda sve stima....jer gledam slike i sve mi je nekako "cudno" pa zato pitam...NHF!

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Jel vas to toliko ima original ili se može samo tako igrati mp?

Bad Company 2 status: http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Kuky90
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
win32 kaže...
Fish Sandwich kaže...
ivann.n kaže...

GTAForums.net nažalost ne postoji. Tako da ništa od tvoje moderator titule. Smijeh

hahhaha

 

 evo malo skrinova iz multiplayera

 

Kakav komp imas ako nije tajna? Pitam zato sto sve to nekako "cudno" izgleda....lose. No ako je slabiji komp onda sve stima....jer gledam slike i sve mi je nekako "cudno" pa zato pitam...NHF!

kako misliš "čudno"? Misliš na grafiku? Ako je to u pitanju, morali smo "izravnati" otprilike postavke tj ja sam smanjio svoje dok su njegove sve bile na high, da napravimo nekakvu ravnotežu jer je njegov komp jači, tako ako imaš sporiji komp izbacit će te igra i napisati na ekranu you were kicked out of the game because your computer is running too slowly. No ako onaj koji hosta ima slabiji/sporiji komp, tada ne bi trebalo biti problema, jer nam se tad nijednom nije rušila igra i sve je besprijekorno radilo bez zatrzavanja što je nama bilo vrlo bitno. Moram reći da je definitivno najzanimljiviji free mod,

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2010 11:37 (Fish Sandwich).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
ivann.n kaže...

GTAForums.net nažalost ne postoji. Tako da ništa od tvoje moderator titule. Smijeh

Mrcino, mijenjali su domenu ;)

 

Sad je to GTAForums.com

 

 

14 godina
protjeran
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
franky kaže...

P.S. Svi koji mislite da ja govorim samo gluposti, bio sam moderator na GTAForums.net Sa problematikom sam odlično upoznat, kontaktiram dečke iz GTA Toronta (oni su zaslužni za PC inačicu)

bio si ti.. qrc od ovce..

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Ajde ne spamajte nego se držite teme!

World championships: 7, GP started: 254, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,379
 
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Uglavnom...

Nekoliko novih vijesti!

 

Rockstar Toronto radi na novom patchu, potvrđeno. Nažalost još uvijek nije poznato kada namjerava biti vani, ali što se mene tiče, neka si uzmu vremena koliko žele, ali neka bude kvalitetan!

 

Zatim, ne znam ukoliko vam je to poznato ali Rockstar Games redovito organizira evente na Multiplayeru te igrači imaju priliku zaigrati igru sa ljudima koji su je napravili. Ovdje je puni kalendar za sljedeće evente: http://www.rockstargames.com/newswire/article/4231/the_official_social_club_multiplayer_events_series_calendar_for_april_-_june.article

 

... A sljedeći Episodes from Liberty City PC event je u utorak, 29.06.

 

Preporučam da se join-ate njihovim eventima, jer uspijemo skupiti po svakom lobby-u ukupno 32 igrača što je maksimum!

 

Imam nekoliko gameplay videa sa nekoliko njihovih eventa pa ukoliko vas zanima pogledajte:

-

-

-

 
4 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

evo baš sam instalirao igru  i pošto sam se zamijenijo sa frendom imam grafičku 8600gt. i sad imam problem i igra mi radi onako skroz na low i šteka lagano. pošto imam win 7 igra mi sigurno koristi dx 10, pa me zanima jel mogu ja promjenit negdje da mi igra koristi dx 9 ??

@ win7
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Gamer71 kaže...

evo baš sam instalirao igru  i pošto sam se zamijenijo sa frendom imam grafičku 8600gt. i sad imam problem i igra mi radi onako skroz na low i šteka lagano. pošto imam win 7 igra mi sigurno koristi dx 10, pa me zanima jel mogu ja promjenit negdje da mi igra koristi dx 9 ??

ova igra uopće nema Dx10, nego samo Dx9.

Št se tiče štekanja nije ti do grafe već do procesora, treba minimalno x3 proc, da bi igrao sa nekih pristojnih 35fps-a.

Bad Company 2 status: http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Kuky90
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.5.2010 15:31 (Jack Sparrow).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice