Gejmeri - molim za asistenciju!

poruka: 19
|
čitano: 6.263
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Gameri - molim za asistenciju!

E ovako....ja bih trebao da mi napišete po nekoliko dobrih igri iz svakog žanra (FPS, RTS, RPT,TPS....) uz jedan uvjet....igra mora "ići" na barem srednjim detaljima sa 1024x768 rezi na sljedećoj konfi:

AMD Sempron 3000+
GF 8600 GTS - 256 MB
2 GB DDR....
Win XP svježe reinstaliran.....:D

Molim vas budite ozbiljni i preporučite i novije i starije igre....hvala unaprijed!

BUG je zakon!
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2009 19:42 (Unimatrix 007).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Gejmeri - molim za asistenciju!

RPG:

- The elder's scrolls IV: Oblivion

- Jade Empire: Special Edition

 

H&S RPG:

- Dungeon Siege

- Diablo II

 

FPS:

- Call of Duty 4: Modern Warfare

- Bioshock

- Prey

 

TPS:

- Gears of War

 

RTS:

- Battle Realms

- Rise of nations

- Company of Heroes

 

...

Ivan Marijanović, univ.bacc.ing.comp.
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Gejmeri - molim za asistenciju!

Ao vec neces napisati "IGRACI" zasto pises GEJMERI, stavi GAMERI kad vec baratas sa engleskim, meni ovo GEJ bas upada u oci...

 

E da ti je barem najslabiji dvojezgreni procesor, mogao bi pristojne igre pokretati na tom kompu!

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2009 16:24 (Luka).
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gejmeri - molim za asistenciju!

FPS:CoD2,CoD4,Counter Strike:Source,FarCry,STALKER

RPG:Dungeon Siege II,Diablo II,Hellgate:London,Titan Quest

Od strategija : Blitzkrieg I,II,SupremeCommander,Warhammer:40k Dawn of War,Age of Empires III,StarCraft,Warcraft III:TFT,Company of Heroes,Heroes of Might and Magic III,V

 

Eto neke koje su mi pale na pamet.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2009 17:13 (LuKa_HR).
 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Gejmeri - molim za asistenciju!

Hvala na prijedlozima....sviđa mi se količina svih tih igri, sad bude komp opremljen za par mjeseci igranja...

BUG je zakon!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gejmeri - molim za asistenciju!
Luka kaže...

Ao vec neces napisati "IGRACI" zasto pises GEJMERI, stavi GAMERI kad vec baratas sa engleskim, meni ovo GEJ bas upada u oci...

 

E da ti je barem najslabiji dvojezgreni procesor, mogao bi pristojne igre pokretati na tom kompu!

 

Ma tip nema pojma o engelskom. A ov komp nem ni komentiralBelji se

 

 

(P.S vmoril bu  me Gic kad ove vidiŠutimSmijeh

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2009 22:40 (plavi08).
14 godina
odjavljen
offline
Gejmeri - molim za asistenciju!

Ja od RTS-ova preporucam Codename panzers: phase one i phase two, ground control 2: operation exodus, rome total war, warhammer: mark of chaos i battle march(nije 40k)

RPG: Fable - The Lost Chapters

 

Gore navedeno bi trebalo radit vrlo glatko na srednjim a mozda i višim postavkama.

 

Sretno i uživaj ;)

Let The Metal Flow - Chuck Schuldiner, The Father Of Death Metal (1967 - 2001) R.I.P.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2009 22:45 (D.N.R.).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Gejmeri - molim za asistenciju!
Luka kaže...

Ao vec neces napisati "IGRACI" zasto pises GEJMERI, stavi GAMERI kad vec baratas sa engleskim, meni ovo GEJ bas upada u oci...

 

E da ti je barem najslabiji dvojezgreni procesor, mogao bi pristojne igre pokretati na tom kompu!

hahahahaha

 

 

ja ti mogu preporučiti, ja baš ne gledam na žanrove kad biram igru....Resident Evil 4 i 5, Tomb Raider Underworld, Bionic Commando, Saw (prema filmu) , PES 2010.  Darkest of days, GTA 4,  Batman Arkham Asylum,  Alone in the Dark,  Call of Juarez Bound in Blood, Football Manager koji hoćeš, sad se baš nemogu sjetit više......izbirljiv sam dosta haha

15 godina
neaktivan
offline
RE: Gejmeri - molim za asistenciju!

hahahahaha

 

 

ja ti mogu preporučiti, ja baš ne gledam na žanrove kad biram igru....Resident Evil 4 i 5, Tomb Raider Underworld, Bionic Commando, Saw (prema filmu) , PES 2010.  Darkest of days, GTA 4,  Batman Arkham Asylum,  Alone in the Dark,  Call of Juarez Bound in Blood, Football Manager koji hoćeš, sad se baš nemogu sjetit više......izbirljiv sam dosta haha

To bi sad trebalo biti smješno?NeodlučanAko ne želiš pomoći,nemoj ni odmoći.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2009 18:31 (big_guy).
14 godina
protjeran
offline
RE: Gejmeri - molim za asistenciju!
big_guy kaže...

hahahahaha

 

 

ja ti mogu preporučiti, ja baš ne gledam na žanrove kad biram igru....Resident Evil 4 i 5, Tomb Raider Underworld, Bionic Commando, Saw (prema filmu) , PES 2010.  Darkest of days, GTA 4,  Batman Arkham Asylum,  Alone in the Dark,  Call of Juarez Bound in Blood, Football Manager koji hoćeš, sad se baš nemogu sjetit više......izbirljiv sam dosta haha

To bi sad trebalo biti smješno?NeodlučanAko ne želiš pomoći,nemoj ni odmoći.

ma ko je tebe šta pitao?!  btw jesam mu pomogao koliko mogu.....a ti gledaj svoja posla ja ću se smijati kad ja hoću.....ahahhahahaha

15 godina
neaktivan
offline
Gejmeri - molim za asistenciju!

Pametniji popuštaNamigiva

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gejmeri - molim za asistenciju!

moze li mi neko pomoci? instalirao sam batman arkham asylum i krekovao naravno. kada hocu pokrenuti igricu pise mi "seculauncher failed to start aplicattion (9000)" sta da radim?

batan
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gejmeri - molim za asistenciju!
191x7 kaže...

H&S RPG:

- Dungeon Siege

- Diablo II

...

- Torchlight recimo, da bude i nešto novo.

15 godina
neaktivan
offline
Gejmeri - molim za asistenciju!

evo par igra

half life 2

stalker .....

borderlands

Dark messiah of Might and Magic

Just Cause

Fallout 3

supreme commander

ancient wars sparta

paraworld

call of duty ....

crysis

just cause

far cry 1/2

 

sve bi mogao igrat na toj konfi na boljoj grafici a nesto na losijos: cryis,far cry 2, cod4

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2009 22:38 (xnight_hunterx).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Gejmeri - molim za asistenciju!

gic ja i tvoj buraz imam slicni komp pa evo koj sam ja skinul i igram bez problema:

crysis,fear,operation flaspoint 2 dragon rising ,medal of honor airborne, left 4 dead 2,call of juarez bound in blood,borderlands,fuel of war,resident evil 5,rainbow six vegas 2,cod 4 ,far cry 2

EDIT: cod 6 iste ide te cod 5 :) a ove nisi navel da hoces.ali,mozda..ak ices evo: pop warrior within,two thrones,assasian creed,mirrors edge ide na full,

In love with motorbikes and computers.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2009 13:02 (killer4987).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Gejmeri - molim za asistenciju!

E to sam tražil...nekog sa sličnim kompom....zahvaljujem!

BUG je IT biblija!
15 godina
protjeran
offline
Gejmeri - molim za asistenciju!

nis  Cool

In love with motorbikes and computers.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gejmeri - molim za asistenciju!

Pozz svima...

 

Evo, nisam znao na koju temu bi otišao, pa evo mene na ovoj. Ovako, skinuo sam igru za PC (Indiana Jones and the Emperor's Tomb) i imate opciju Analyze Computer. Ja išao na to i piše da sam mi je PC kvalificiran za igrat, znači sve u redu. I kad idem na PLAY, piše da moram imat najmanje DirectX 8.1 a ja imam 9, i neki 3D View a piše da imam... Neželi igrat...

 

MOLIM VAS ZA POMOĆ

 

Hvala

Čupo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gejmeri - molim za asistenciju!
ČupoHaker kaže...

Pozz svima...

 

Evo, nisam znao na koju temu bi otišao, pa evo mene na ovoj. Ovako, skinuo sam igru za PC (Indiana Jones and the Emperor's Tomb) i imate opciju Analyze Computer. Ja išao na to i piše da sam mi je PC kvalificiran za igrat, znači sve u redu. I kad idem na PLAY, piše da moram imat najmanje DirectX 8.1 a ja imam 9, i neki 3D View a piše da imam... Neželi igrat...

 

MOLIM VAS ZA POMOĆ

 

Hvala

Probaj reinstalirati dx, i vidi da li si testirao direct draw i direct 3d. Pokreni dx i idi na display i tu imas  TEST DIRECT DRAW I TEST DIRECT 3D pa testiraj to.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.7.2010 19:58 (commandos).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice