Forza Horizon 5 izdvojena tema

poruka: 637
|
čitano: 266.986
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Forza Horizon 5

Pih ja igram jogurt na 60 fpsa na high sa shaderima na extreme i drvećima na ultra i ja sretan.

 

Još sam dobil Sesto Elemento FE napokon!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
MEGATAMA kaže...

Pokrenuo sad malo na pcu,skinuo se nekakav update od 5gb ili tako nesto,startam igru radi savrseno u 120hz prosjecno na nekih 70fps nakon par minuta krene lagani micro stutter iako je framerate podjednak kao i prije toga i nakon jos par minuta stutter se pojaca i igra krene rokat padove na 40 i nesto fps...sto se do sad nije desavalo prije ovog updatea.

Jeb.s pc,ista stvar na Halo Infinite,ako zelim igrat u 120hz igra ima microstutter uz gsync,freesync ili vrr.

MS bas ne voli pc.

Nazad na XsX i igrat normalno bez ovih sr.nja

 

 A i tebi nije drag PC.

 Baš mi drago da imaš XsX, a mi obični smrtnici moramo trpjet micro stuttere i plakat (a i imamo birtiju pa možem i na pivu s ekipom), ajojjjjj si ga nama. Moram pod hitno kupit xbox.

11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
rokonja kaže...
MEGATAMA kaže...

Pokrenuo sad malo na pcu,skinuo se nekakav update od 5gb ili tako nesto,startam igru radi savrseno u 120hz prosjecno na nekih 70fps nakon par minuta krene lagani micro stutter iako je framerate podjednak kao i prije toga i nakon jos par minuta stutter se pojaca i igra krene rokat padove na 40 i nesto fps...sto se do sad nije desavalo prije ovog updatea.

Jeb.s pc,ista stvar na Halo Infinite,ako zelim igrat u 120hz igra ima microstutter uz gsync,freesync ili vrr.

MS bas ne voli pc.

Nazad na XsX i igrat normalno bez ovih sr.nja

 

 A i tebi nije drag PC.

 Baš mi drago da imaš XsX, a mi obični smrtnici moramo trpjet micro stuttere i plakat (a i imamo birtiju pa možem i na pivu s ekipom), ajojjjjj si ga nama. Moram pod hitno kupit xbox.

Dragi su mi zena i djeca,pc je komad hardvera uz to se ne vezem osjecajima.

A i konzole su ti po 499eu sto je manje od tvoje ili moje grafe pa....

10 godina
offline
Forza Horizon 5

Meni radi igra besprijekorno na PCu. Pustite Megatamu on plače po forumu za svaku igru na pcu pa se brzo prebaci na konzolu. I sam je rekao negdje da mu se pc pojebao sa windowsima i svime i da mu manje vise sve igre zajebavaju. Megatama ak ne zelis igrat na pcu prodaj mi grafu po msrpu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

meni igra na i7 7700k i 1070ti radi na ultra 1080p. sama detektirala,pokrenuo benchmark,fpsa na bacanje...

neznam zasto ljudi misle da je full hd high+ igranje na kompu skupo,,,ovo je prastara konfa ak cemo realno gledat. 2 generacije stara grafa,4 generacije procesor...P.S uvjeren sam da se ova konfa jos uvijek posere po novim konzolama.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2021 15:27 (Rocinante2112).
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
BeLLicus kaže...

Meni radi igra besprijekorno na PCu. Pustite Megatamu on plače po forumu za svaku igru na pcu pa se brzo prebaci na konzolu. I sam je rekao negdje da mu se pc pojebao sa windowsima i svime i da mu manje vise sve igre zajebavaju. Megatama ak ne zelis igrat na pcu prodaj mi grafu po msrpu.

Propustio si dio gdje navodim clean instal winsa.

Googlaj malo probleme u pc verziji,meni su samo sa performansama i to pogotovo nakon novog updatea,ne braniti komad hardvera...nije vam to mama ❤❤❤

11 godina
offline
Forza Horizon 5

evo sa ovim fixom str prije igra radila bez problema preko sat vremena igranja, odradio i goliath sa 918, igram na 4g, neke stvari bitnije na ultra one manje bitne kako sta, i dalje izgleda lijepo i igra se. mogli bi se naci pa koju utrku napraviti.

 

 

imam sennu na xxx nasao neki setup ali ne drzi bas najbolje zna proklizati, dok u FH4 sam sa njim rasturao, drzao je kao ovi unbitable sto voze po sinama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
MEGATAMA kaže...
BeLLicus kaže...

Meni radi igra besprijekorno na PCu. Pustite Megatamu on plače po forumu za svaku igru na pcu pa se brzo prebaci na konzolu. I sam je rekao negdje da mu se pc pojebao sa windowsima i svime i da mu manje vise sve igre zajebavaju. Megatama ak ne zelis igrat na pcu prodaj mi grafu po msrpu.

Propustio si dio gdje navodim clean instal winsa.

Googlaj malo probleme u pc verziji,meni su samo sa performansama i to pogotovo nakon novog updatea,ne braniti komad hardvera...nije vam to mama ❤❤❤

 Meni igra na PC-u radi savršeno glatko. 

 

Ovo što si opisao u prethodnim postovima meni djeluje kao da ti se neka komponeta počne pregrijavati, pa ti throttla frekvencije i ruši performanse.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2021 18:26 (forumaš).
5 godina
offline
Forza Horizon 5

za ove unbitbl tip je našao rješenje... da se voze vozila koja su kontra od utrka... znači ako je cestovna uzeti neki za reli i obrnuto, jer je snimao video kad je napravio stazu i postavio sva ista vozila, doslovno voze po šinama od početka do kraja staze i bez guranja i odbijanja od ograde, nemoguće je pobjediti

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Forza Horizon 5

Danas prešao na Tier 0 - 200 lvl. Sada sam Tier 1 - 2 lvl. Doći do Tier 10 i 2999 lvl je vjv nemoguće.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 5
Za unbeatable chievo, napraviš u Eventlabu utrku,staviš bez Drivatara te težinu Unbeatable.I voila.laganica.
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Konacno i drugu kucu otkljucao.
Nisam toliko fan igara sa utrkama,ne igram ih tolko,ali forza je nesto posebno.
Nisu mi jasne misije di moram raditi beat the target, sta tocno tu moram raditi,to mi nikako ne ide.
Jel tu moram gaziti plakate,drveca na putu koji mi je otprilike oznacen,ili moram driftati izvoditi neke ludorije.
I sta znaci u takvim misijama di jedan dio puta oznacen rozkastom bojom?
Inace igram prvo kampanju,prvo zelim to rjesiti...
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 5
BeLLicus kaže...

Odradio sve speed trapove,speed zone,danger signove,driftove, odradio ovaj Event na unbeatable za 10ptsa, još malo i riješena cijela igra. Inače Porsche 959 Prodrive Rally Raid kako kida u rally utrkama, dobijete ga kad kupite Buena Esperanza kuću.

 Igra nema kraj, samo ces pocistit singleplayer sadrzaj, stalno se na tjednoj bazi dodaju novi seasonal eventi i izazovi, a bit ce sigurno vrlo brzo i dodatnog sadrzaja za download, DLC-ova itd.

 

Kako stojis s accolades? Imas tamo mali milijun kockica za rjesit, svaka nesto drugo trazi. Specifican auto na specificnoj stazi i slicno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2021 22:16 (Combustd).
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Ma too Miki...to te ja pitam !!!

 

 

Da su se hlače za milimetar još pomaknule, dobio bih Sesto FE kojeg hvatam od kad sam počeo igrat i nikako i nikako da ga dobijem 

 

EDIT: Evo zainatio sam se... zgrindal puno bodova, pokupovao 30 Pontiac Firebirda i nakon 30 Superspinova napokon ga dobio 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2021 3:23 (andi.cro).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...

Ma too Miki...to te ja pitam !!!
 

 

Da su se hlače za milimetar još pomaknule, dobio bih Sesto FE kojeg hvatam od kad sam počeo igrat i nikako i nikako da ga dobijem 

 

EDIT: Evo zainatio sam se... zgrindal puno bodova, pokupovao 30 Pontiac Firebirda i nakon 30 Superspinova napokon ga dobio 

 

 Cim vidim ovakva sranja u igrama padne mi mrak na oci

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
protjeran
offline
Re: Forza Horizon 5
Santana kaže...
andi.cro kaže...

Ma too Miki...to te ja pitam !!!
 

 

Da su se hlače za milimetar još pomaknule, dobio bih Sesto FE kojeg hvatam od kad sam počeo igrat i nikako i nikako da ga dobijem 

 

EDIT: Evo zainatio sam se... zgrindal puno bodova, pokupovao 30 Pontiac Firebirda i nakon 30 Superspinova napokon ga dobio 

 

 Cim vidim ovakva sranja u igrama padne mi mrak na oci

Zato sam ja kupio svu odjeću koja je za CR.  Sad ponekad dobijem one koje se nisu mogle kupit za CR. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Forza Horizon 5

ono sto imas u kolekciji to se vise ne pojavljuje na spinu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Forza Horizon 5
dennocro kaže...

ono sto imas u kolekciji to se vise ne pojavljuje na spinu?

 Vjv ne, jer ne dobivam više kao prije to toliko.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Da, odjeća, trube i animacije koje imaš više nisu u spinovima (sva sreća). Na njihovo mjesto ide lova.
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
14 godina
protjeran
offline
Re: Forza Horizon 5
underdog kaže...
Da, odjeća, trube i animacije koje imaš više nisu u spinovima (sva sreća). Na njihovo mjesto ide lova.

 Da se barem može i ovo kupit pa da nema tih sranja više.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

može se i to kupiti unutar svake sezone...

14 godina
protjeran
offline
Re: Forza Horizon 5
Crocopzmaj12 kaže...

može se i to kupiti unutar svake sezone...

 Kamo treba ići da bi to kupio?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Forza Horizon 5

horizon forzathon shop (kad uđeš u dio gdje su sezone, trenutno je  agera na fotki)

Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 5
dennocro kaže...

ono sto imas u kolekciji to se vise ne pojavljuje na spinu?

 Ma u nekom momentu se ispuca cijeli library pa ces dobijat duplice, ali to nece tako skoro.

5 godina
offline
Forza Horizon 5

https://cutt.ly/xTAv0f3

 

čovjek napravio kalkulator za postavke automobila...

 

u fh 4 sam primjetio da su automobili sa visokim zvukom auspuha nepobjedivi, ovdje mi se čini također sa reskim... danas sa par automobila sve one goliathe, odradio na unbitbl, a svi su imali onaj lijepi reski zvuk... možda se varam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 5
Pa sa Hoonigan Ford '67 možeš rješit sve utrke.Auto je all-around i u gotovo svim vrstama podloga staze u vrhu,a u reliju nepobjediv.
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
MSXhunT3R kaže...
Pa sa Hoonigan Ford '67 možeš rješit sve utrke.Auto je all-around i u gotovo svim vrstama podloga staze u vrhu,a u reliju nepobjediv.

 Ja propustio sezonu da ga ćopim... 

 

Mogu jedino kupit onog običnog.

 

Ima neko duplić ili da se želi mijenjati za nešto?

btw:

 

Some people are so poor... all they have is money!
5 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

bio je on nepobjediv i u fh4 do dolaska ferrarija...

 

danas uzeo mustanga, našao neki tune, pogazio ih kao zečeve

 

unbitbl je čini mi se čak i lakši od ostalih, doslovno nisam maknuo prst sa gasa cijelu mapu, samo od zida do zida, udaraj...

14 godina
offline
Forza Horizon 5

 

 

Nego... došao sam do LVL 199 i onda mi je opet počeo brojati dalje od 1 samo kaj su sad brojevi na jarko žutoj podlozi ?!?

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2021 2:32 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

krenuo si u prestige...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice