Forza Horizon 3

poruka: 235
|
čitano: 63.629
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Forza Horizon 3

Naigrao se Forze pa ako je netko zainteresiran prodajem svoj acc, imam Hot Wheels i Blizzard Mountaion DLC. zainteresirani PM

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2018 14:28 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 3

Kupio je prije dvije čuke te se sada downloada ( za PC )

 

Ima li neka domaća ekipa da ju igra?

 

btw: nemam kontroler, nisam ni naučen na njega, igram preko tipkovnice...jel se isplati kupovati kontroler ak se njime može osjetno bolje upravljati i koji bi bio dobar a jeftini?

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 15:43 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Forza Horizon 3

Kupio i ja na sad na akciji. Prvo ju nisam mogao uopće pokrenuti i gdje god da tražim rješenje svi kažu instaliraj najnovije drivere. Jedino ste vi tu savjetovali starije drivere i to je pomoglo, tako da hvala vam. Samo što joj treba jako puno vremena da sve učita.

I koji se genijalac sjetio staviti trubu na papučicu gasa u defaultnim postavkama za driving force gt?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3
dejo6 kaže...

I koji se genijalac sjetio staviti trubu na papučicu gasa u defaultnim postavkama za driving force gt?

 

 

meni u default settings nije na papučici gasa,tj nije nidi spremljena,pa sam je ja spremia...zamjeram nekako nerealno prikazan volan u igri i stvarni volan, tj kut okretanja

I <3
14 godina
offline
Forza Horizon 3

Mislio sam da FH3 kupiš downloadaš, instaliraš i igraš ali to nije tako.

 

Sve ide preko Xbox Live u koji se moraš ulogirati, također FH3 ne postoji u Add and Remove Programs!?!

 

Pokrenem igru iz Starta i počne optimizirat za moj pc te dođe do 14% i ne ide dalje dugo vremena...onda se cijeli ekran zacrnio i PC ne reagira makar je upaljen pa sam ga na silu morao ugasiti.

Imam najnovije Adrenalin AMD Drivere, updejtanu 10-tku, nedavno instaliranu...

 

Idem probat ponovno ali jel imao netko takvih problema i do čega bi to moglo biti?

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
andi.cro kaže...

Ima li neka domaća ekipa da ju igra?

 

btw: nemam kontroler, nisam ni naučen na njega, igram preko tipkovnice...jel se isplati kupovati kontroler ak se njime može osjetno bolje upravljati i koji bi bio dobar a jeftini?

  

 

domace ekipe vjerojatno ima svugdje nista konkretno, ja sam u nekakvom klanu BroPerformance, tag je [Bp64], lako nadjes ingame pa se joinaj

sa kontrolerom je znacajnije lakse igrat, ako nista imas analogni osjecaj papucice gasa i kocnice, sto je jako bitno dok za razliku na tipkovnici imas stisnuto i pusteno, nemozes fino dodavat i oduzimat, a o skretanju da ne govorim

ja osobno imam XBOX One kontroler za windowse, i prezadovoljan sam, nekih 300-350 kn ga mozes naci

 

dejo6 kaže...

Kupio i ja na sad na akciji. Prvo ju nisam mogao uopće pokrenuti i gdje god da tražim rješenje svi kažu instaliraj najnovije drivere. Jedino ste vi tu savjetovali starije drivere i to je pomoglo, tako da hvala vam. Samo što joj treba jako puno vremena da sve učita.

I koji se genijalac sjetio staviti trubu na papučicu gasa u defaultnim postavkama za driving force gt?

 svakom novom instalacijom drivera ti optimizira cache za brze sljedece ucitavanje, s obzirom na velicinu igre (60tak gigi) preporca se ako imas SSD na njega stavit, znacajno bolje iskustvo

 

krokodil kaže...

 

meni u default settings nije na papučici gasa,tj nije nidi spremljena,pa sam je ja spremia...zamjeram nekako nerealno prikazan volan u igri i stvarni volan, tj kut okretanja

 probaj promijenit u driverima svog volana koliko stupnjeva se moze volan zarotirat 

 

 

 

slobodno me dodajte za ekipno igranje ako se roka :D ako nista redovito obavljam #Forzathone :D

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
14 godina
offline
Forza Horizon 3

Evo probao pokrenut igru iz drugog pokušaja...sad sam došao u postavke Video/Audio...kliknuo "Autodetect" i sve mi je igra stavila na "LOW" 

 

Pa kaj je moj PC preslab za ovu igru? (Vidi pod MojPC)

 

Ovaj puta je nakon postavki i "Continue" igra došla do 21%, stala i nakon 15-stak minuta se ugasila te sam ovaj put dobio "Desktop". nije bilo crnog ekrana...

 

Pa šta je ovo ljudi moji!?!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
andi.cro kaže...

Ovaj puta je nakon postavki i "Continue" igra došla do 21%, stala i nakon 15-stak minuta se ugasila te sam ovaj put dobio "Desktop". nije bilo crnog ekrana...

 

 

 

specifikacije za igru:

  da nazalost, tvoj komp je ispod minimuma ovu igru

 

ovo su usporedbe tvog procesora i graficke u odnosu na minimum

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-RX-560-vs-GeForce-GT-740

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i3-4170-vs-AMD-Phenom-II-X4-965

 

mozes jos baciti oko na

https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/forza-horizon-3/13579

pa provjeri sam jos jednom

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
14 godina
offline
Forza Horizon 3

Pa veli da imam zadovoljene minimalne uvjete...

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 3

mozes pogledat u event log od windowsa nakon sto se igra srusila sto pise u eventu?

vjerojatno ti je igra postala "not responding" pa su je windowsi nakon nekog vremena ubili, tesko je reci ovako napamet zasto bez nekih informacija

probaj udriti i reset i terminate u app & settings pod advance za Forzu Horizon 3

 

 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
andi.cro kaže...

Evo probao pokrenut igru iz drugog pokušaja...sad sam došao u postavke Video/Audio...kliknuo "Autodetect" i sve mi je igra stavila na "LOW" 

 

Pa kaj je moj PC preslab za ovu igru? (Vidi pod MojPC)

 

Ovaj puta je nakon postavki i "Continue" igra došla do 21%, stala i nakon 15-stak minuta se ugasila te sam ovaj put dobio "Desktop". nije bilo crnog ekrana...

 

Pa šta je ovo ljudi moji!?!

 Stavi si starije drivere. Tako je i meni bilo, stariji driveri pomogli. Pogledaj prethodnu stranicu.

14 godina
offline
Forza Horizon 3

Evo instalirao starije Crimson ReLive Edition 17.7.2 drivere i sada radi 

 

Hvala svima na savjetima 

 

 

Nego...bio sam igrao The Crew koja je slična igra i naviko sam da auto skreče čim dotaknem lijevi il desno a ovdje je upravljanje sa velikom zadrškom, jedva mogu vozit kolko sporo auto reagira na promjene smjera ( nije do internetske veze jer sve ostalo ide glatko bez trzanja ali upravljanje je katastrofa!

 

Igram preko USB tipkovnice ali to ne bi trebalo utjecat na tako spor odaziv promjena smjera auta jer u drugim igrama nemam tih problema pa nije do tipkovnice.

 

Postoje li neke cake da se to popravi?

Mogu li nekako izabrati drugi auto sa kojim sam počeo karijeru pa možda će on bolje reagirati na upravljanje?

Izabrao sam Nissan Silviju i auto je grozan, kak mogu izabrati neki drugi auto da ga isprobam?

 

Ili da jednostavno započnem novu karijeru ispočetka, ali kako???

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2018 13:22 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
andi.cro kaže...

Evo instalirao starije Crimson ReLive Edition 17.7.2 drivere i sada radi 

 

Hvala svima na savjetima 

 

 

Nego...bio sam igrao The Crew koja je slična igra i naviko sam da auto skreče čim dotaknem lijevi il desno a ovdje je upravljanje sa velikom zadrškom, jedva mogu vozit kolko sporo auto reagira na promjene smjera ( nije do internetske veze jer sve ostalo ide glatko bez trzanja ali upravljanje je katastrofa!

 

Igram preko USB tipkovnice ali to ne bi trebalo utjecat na tako spor odaziv promjena smjera auta jer u drugim igrama nemam tih problema pa nije do tipkovnice.

 

Postoje li neke cake da se to popravi?

Mogu li nekako izabrati drugi auto sa kojim sam počeo karijeru pa možda će on bolje reagirati na upravljanje?

Izabrao sam Nissan Silviju i auto je grozan, kak mogu izabrati neki drugi auto da ga isprobam?

 

Ili da jednostavno započnem novu karijeru ispočetka, ali kako???

 

 

 

neznam dal ima za tipkovnicu ali za kontroler imas advanced settings pa mozda ti pomogne ako ima, uglavnom tamo imas sensitivity i steering linearity, to dvoje stimaj pa vidi kako ti najbolje odgovara

igru nemoras zapocinjat ispocetka, samo igrajuci dakle kroz eventove, radnjom skillova itd dobivat ces lovu, kad otvoris meni odi na cars, odaberi go to show, tamo mozes vidjeti sva auta, imas aukciju itd. pa kupis koji zelis,

a ako imas srece dizanjem levela ces dobivat wheelspinove na kojima mozes osvajat aute, p.s. obavezno ako si u mogucnosti radi forzathonove, svaki tjedan ti je novi, to ti je extra lova, xp, wheelspinovi i najcesce Forza Edition automobili koji imaju nekakve bonuse na sebi

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
tormento kaže...
andi.cro kaže...

Evo instalirao starije Crimson ReLive Edition 17.7.2 drivere i sada radi 

 

Hvala svima na savjetima 

 

 

Nego...bio sam igrao The Crew koja je slična igra i naviko sam da auto skreče čim dotaknem lijevi il desno a ovdje je upravljanje sa velikom zadrškom, jedva mogu vozit kolko sporo auto reagira na promjene smjera ( nije do internetske veze jer sve ostalo ide glatko bez trzanja ali upravljanje je katastrofa!

 

Igram preko USB tipkovnice ali to ne bi trebalo utjecat na tako spor odaziv promjena smjera auta jer u drugim igrama nemam tih problema pa nije do tipkovnice.

 

Postoje li neke cake da se to popravi?

Mogu li nekako izabrati drugi auto sa kojim sam počeo karijeru pa možda će on bolje reagirati na upravljanje?

Izabrao sam Nissan Silviju i auto je grozan, kak mogu izabrati neki drugi auto da ga isprobam?

 

Ili da jednostavno započnem novu karijeru ispočetka, ali kako???

 

 

 

neznam dal ima za tipkovnicu ali za kontroler imas advanced settings pa mozda ti pomogne ako ima, uglavnom tamo imas sensitivity i steering linearity, to dvoje stimaj pa vidi kako ti najbolje odgovara

igru nemoras zapocinjat ispocetka, samo igrajuci dakle kroz eventove, radnjom skillova itd dobivat ces lovu, kad otvoris meni odi na cars, odaberi go to show, tamo mozes vidjeti sva auta, imas aukciju itd. pa kupis koji zelis,

a ako imas srece dizanjem levela ces dobivat wheelspinove na kojima mozes osvajat aute, p.s. obavezno ako si u mogucnosti radi forzathonove, svaki tjedan ti je novi, to ti je extra lova, xp, wheelspinovi i najcesce Forza Edition automobili koji imaju nekakve bonuse na sebi

Započeo sam ispočetka tako da sam se u Winsima ulogirao sa drugim acc za Xbox Live i kad sam startao igru, prepoznala je da nisam ulogiran kao prije i detektirala novi acc pa sam mogao izabrati ovaj drugi te početi ispočetka.

 

Kaj se tiče kontrolera...posudio sam bratov sa PS4 i winsi su ga bez problema prepoznali i uparili ali FH3 ga uopče ne prepoznaje! Kaj baš mora biti XBOX-ov da ga FH3 prepozna?

 

EDIT: Cijeli dan se igram do ranih jutarnjih sati, napredovao sam, vozio svakakve aute, modificirao ih na sve načine ali UPRAVLJANJE JE SRANJE NAD SRANJIMA!!!

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 3:41 (andi.cro).
15 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

Pozdrav ima li ikakve razlike u grafici,odn.vizualnom prikazu igre pri igranju forze h3 na xbox one i na xbox one s?

Naim3 vidio sam na njusklau dobru ponudu sa 4 igre za 1250 kn ali je xbox prvi model,dakle nije xbox one s pa me zanima da se ne zaletim..

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Forza Horizon 3
big_guy kaže...

Pozdrav ima li ikakve razlike u grafici,odn.vizualnom prikazu igre pri igranju forze h3 na xbox one i na xbox one s?

Naim3 vidio sam na njusklau dobru ponudu sa 4 igre za 1250 kn ali je xbox prvi model,dakle nije xbox one s pa me zanima da se ne zaletim..

 

 

XBone i Xbone S su identicni, jedino sto ovaj zadnji moze reproducirati 4K i HDR filmove/serije. Ponavljam, samo filmovi i serije. Igre ce raditi i izgledati identicno kao na XBone originalnom.

 

Ako zelis 4K igre i HDR sadrzaj s njima, treba ti XBOX ONE X.

15 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

Ok hvala.

To je sto se tice konzole a reci mi molim te ima li xbox prvi napajanje u sebi ili kao i x360(napajanje u struju pa u konzolu) i da li je kontroler isti kao i za xbox s(wireless) te da li ga se puni putem usb-a ili na baterije?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 3

pozz ljudi ima li kome da nece ucita igra nakon sto upres continue? stoji dvi tri minute dok radi crash dump od par gigi? probao ugasiti mikrofon u postavkama kako pisu bug fixovi al nista...

inace grafa je rx480, zadnji driveri

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Forza Horizon 3

Koja je svrha ovih lista kad su pune cheatera? Što to ne brišu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Forza Horizon 3

Imam problema s velikim pagefileom u igri. Igra svako malo s 60 fps-a skoči na 2 ili 3 i to je jako iritantno, igra je neigriva.

Probao sam i dinamičnu optimizaciju i sve postavke od low do high ali uvijek je isti problem. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Forza Horizon 3
pqweasdyxc kaže...

Imam problema s velikim pagefileom u igri. Igra svako malo s 60 fps-a skoči na 2 ili 3 i to je jako iritantno, igra je neigriva.

Probao sam i dinamičnu optimizaciju i sve postavke od low do high ali uvijek je isti problem. 

 Si probao kompletno ugasiti pagefile i vidjeti dal se šta dogodi?

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
9 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Jakovp kaže...

 Si probao kompletno ugasiti pagefile i vidjeti dal se šta dogodi?

 Sruši se. 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Forza Horizon 3
pqweasdyxc kaže...
Jakovp kaže...

 Si probao kompletno ugasiti pagefile i vidjeti dal se šta dogodi?

 Sruši se. 

 Koliko vidim nemaš SSD? Mislim da je 8 gb rama u kombinaciji sa HDD-om problem za igru.  Meni je isto znala lagano zatrzavat sa 8gb rama.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
Forza Horizon 3

Ovo je najgore optimizirana igra ikad koju sam igrao na PC-u. Imam orginal verziju i moj PC bi trebao goniti na high postavkama bez problema ali naravno nije tako. A najgore od svega su random crashanja svakih sat vremena više/manje.

Čitao sam po netu i forumima da tisuće igrača ima problema sa random crashanjima bez objašnjovog razloga.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2018 4:52 (walentkane).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 3

Igram ovu igru sa ps5 kontrolerom i ne vidim nigdje opciju kako isključiti vibraciju. U samoj igri nema te opcije, a tražio sam po netu i nisam našao rješenje. Sa xbox kontrolerom sam bio uspio, ali sa ps5 nikako. Možda netko zna pa da podjeli informaciju. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice