Forza Horizon 3

poruka: 235
|
čitano: 63.594
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 3

A drugi video na yt u 1080p lik ima 50 fps avg sa rx 470 i 45 fps sa gtx 1060. Na ultra postavkama sa i7 3xxx.

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
10 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3
elkarrde kaže...
Haremzg kaže...

Sa  Rx 470 i tim solidnom procom na high bi trebo dobiti oko 50 po nekoj logici...

 

Ja si zbilja razmisljam uzeti orginal win 10 radi ove igre. Vec dulje vremena si zelim igrati bas ovakvu igru... Samo sto win dode oko soma kn plus igra 60 eura, nije bas jeftino....

Jesi probao The Crew? Isto open-world vožnja, samo kaj se vozi po Americi.

 

Vidljivo je starija igra, ali je bome i značajno jeftinija - trenutno je for free, još dva-tri tjedna.

 Igrao sam Demo Crew-a i oke je igra, nista posebno, dosta arkadna. Ja trazim nesto kao stari Motorstorm ali i da nebude totalna arkada, a to je upravo Forza Horizon 3 :)

13 godina
offline
Forza Horizon 3

Sviđa mi se igra i ono što sam dosad vidio, TDU stil što mi fali pomalo već. Je li tko probao igrati s Logitech Driving Force GT? Ne vidim ga na popisu podržanih volana pa pitam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

zna li se kad ce demo za pc i postoji li mogucnost da ima jeftinije od 500kn cila igra? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3
Haremzg kaže...

 Igrao sam Demo Crew-a i oke je igra, nista posebno, dosta arkadna. Ja trazim nesto kao stari Motorstorm ali i da nebude totalna arkada, a to je upravo Forza Horizon 3 :)

Da, istina, Crew je dosta akradniji od bilokojeg Motorsporta, nema nikakvog podešavanja setupa auta, ni niš slično, osim performance upgradeova komponenti auta.

No, ono kaj je mene privuklo igri je open-world mapa cijele Amerike - kolko vidim, par puta veća mapa nego u FH3.

 

No, isprobam demo FH3 čim se pojavi na PCu, pa će da iznesem dojmove. *thumbs-up*

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
vrinho kaže...

Sviđa mi se igra i ono što sam dosad vidio, TDU stil što mi fali pomalo već. Je li tko probao igrati s Logitech Driving Force GT? Ne vidim ga na popisu podržanih volana pa pitam.

 Nije podrzan ali ima neko rijesenje navodno

 

12 godina
offline
Forza Horizon 3

Jel netko kupio account sa CJS keysa pa ima problem sa Azura AD pri logiranju i kako to rijesiti?

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Viksan kaže...
VandaL.pr! kaže...

Onda jel neko kupio ovaj account u aktivirao ga na PCu (bez posjedovanja konzole)?

 Kupio ja jucer ( ne posjedujem konzolu ). Jos se download-a. Imao sam manjih problema prilikom logiranja u Windows store sa tim novim accountom ( ovu poruku mi je izbacivalo kada bih upisao email i lozinku :""Are you sure that's the right email address? This organization doesn't support joining Azure AD" ), ali uspio sam to nekako rijesit. Nadam se da ce danas navecer biti sve downloadano ( los net, a 48,7 GB treba skinut ) pa javim sutra dal sve radi kako treba. 

 Jel radi?

15 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
k1klop kaže...
Viksan kaže...
VandaL.pr! kaže...

Onda jel neko kupio ovaj account u aktivirao ga na PCu (bez posjedovanja konzole)?

 Kupio ja jucer ( ne posjedujem konzolu ). Jos se download-a. Imao sam manjih problema prilikom logiranja u Windows store sa tim novim accountom ( ovu poruku mi je izbacivalo kada bih upisao email i lozinku :""Are you sure that's the right email address? This organization doesn't support joining Azure AD" ), ali uspio sam to nekako rijesit. Nadam se da ce danas navecer biti sve downloadano ( los net, a 48,7 GB treba skinut ) pa javim sutra dal sve radi kako treba. 

 Jel radi?

 

Dodajte me tko igra (ja igram na PCu), gamertag mi je MalaBitanga.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3
Ja sam kupio preko cjs cdkeys.
Autokey je isporucen instantno sa 2 mail accounta, prvi za aktivaciju igre (hotmail.com) drugi za verifikaciju prvog (163.com).
Password za 163 nije bio tocan a support me navlaci sa odgovorima koji nemaju veze s mojim problemima. Na kraju zatvorili ticket, a ja trazim od paypala refund.
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
kumek993 kaže...
Password za 163 nije bio tocan a support me navlaci sa odgovorima koji nemaju veze s mojim problemima. Na kraju zatvorili ticket, a ja trazim od paypala refund.

 

Jesi li sigurno ukucao točnu Captchu?

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
11 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3
Ma jesam, google translate kaze wrong password
12 godina
offline
Forza Horizon 3

Evo i ja imam problem sa cjs keys, jučer sam uzeo Ultimate ediciju i kad sam se uspio logirati u Winsows Store nije mi bilo download opcije, a kad sam se logirao u Microsoft Account sa njihovim podacima vidim da je napravljen refund na Ultimate ediciju.

 

 

 

Jos sinoc sam im poslao upit zasto je napravljen refund (ukradena kartica 100%), i nisu nista odgovorili jos. 

Jutros sam zatrazio refund pa cu uzeti sa Storea da se ne zajebavam.

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 3

Dal jos netko ima problem sa Ultimate verzijom da mu nisu dostupni dlc-ovi ni VIP clanstvo? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3

Vidim da vas nekoliko ima problema sa uzimanjem jeftinijih keyeva. Ja sam uzeo ultimate edition preko cjs keys i sve je radilo savršeno, moj frend je uzeo jučer i isto je radilo. Još jednom da napomenem da se igra može igrati i na xbox1/pc. Ne treba imati xbox za aktivaciju, sve se može napaviti preko pc-a. U biti samo se treba logirati na acc, verificirati ga te nakon toga preko store-a downloadati igru. Nakon toga može se igrati igra i sa svojm Microsoft acc. na istom kompu. Svaki drugi acc. je kao novi profil sa novim save-om. VandaL.pr! zanima me razvoj situacije vezano za tvoj problem pa nam javi koji ce biti odgovor od njih u vezi refunda igre.

A.K.A. DuraCell_HR
7 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3
VandaL.pr! kaže...

 

Jos sinoc sam im poslao upit zasto je napravljen refund (ukradena kartica 100%), i nisu nista odgovorili jos. 

Jutros sam zatrazio refund pa cu uzeti sa Storea

 E u tome je problem odakle oni uzimaju kada je dostupan samo preko windows storea po kojoj logici je tamo jeftinije

jel ja ne vidim smisao toga da oni otvore microsoft račun i onda kupe igru na storeu i onda je prodaju na svojoj stranici puno jeftinije

jedina pretpostavka je da kupuju sa ukradenim karticama pa ako prođe prođe.

 

12 godina
offline
Re: Forza Horizon 3

Da, ja sam se nadao da uzimaju negdje di je jeftinije (Brazil, Mexico i sl) i da ih prodaju pod worldwide (jer u biti nema ograničenja). Ali ovo necu podrzavati, zato i ne želim novi acc nego refund!

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
14 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3

Ah sad je i mene frka. Već se pripremam da me jedan dan doceka refundana igra ako je tako. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 12:46 (skipe1994).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3
Cijeli site je shady af, zao mi je sto sam zurio uzeti igru za 279 umjesto 500 kn da se ovako zeznem. Jos uvijek odugovlace ticket i mislim da igru necu vidjet.

Uglavnom, summjam da ce rjesit moj problem, odgovaraju mi samo stvari koje nemaju veze sa ovim i da neka imam strpljenja. Uzas uzas uzas.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3

Ja sam do sada od njih uzimao Armu 3, Squad i evo sad Forzu Horizon 3 . Za sada nisam nikada imao nikakvih problema. Probaj imat strpljenja i vidjet jel ce rjesit problem. Ak ne dobiješ igru otvori paypal dispute i definitivno javi ovdje kako je prošla situacija. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 13:11 (skipe1994).
10 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

1Zna li tko dali se moze igra kupiti / skinuti na Windows storu ali ne sa orginalnim windowsima 10?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Haremzg kaže...

1Zna li tko dali se moze igra kupiti / skinuti na Windows storu ali ne sa orginalnim windowsima 10?

 Vjerojatno da, ako je win aktiviran "onim stvarčicama", windows se ponaša kao original (ne znam kak da to objasnim).

10 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3
pqweasdyxc kaže...
Haremzg kaže...

1Zna li tko dali se moze igra kupiti / skinuti na Windows storu ali ne sa orginalnim windowsima 10?

 Vjerojatno da, ako je win aktiviran "onim stvarčicama", windows se ponaša kao original (ne znam kak da to objasnim).

Budem istrazio, soma kn za win nije malo, jos plus igra, previse... :/

10 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
AFARON kaže...
vrinho kaže...

Sviđa mi se igra i ono što sam dosad vidio, TDU stil što mi fali pomalo već. Je li tko probao igrati s Logitech Driving Force GT? Ne vidim ga na popisu podržanih volana pa pitam.

 Nije podrzan ali ima neko rijesenje navodno

 

 

Ceko sam mjesec dana da izade, imo sam u planu uzet fh3 + taj navedeni volan, ali cim sam vidio da nije suportan odma sam odustao od svega.

A sa ovim tutom mozda i funkcionira ali nikad to nece bit to to..nema force feedback-a a i ipak kad je suportan onda je sigurno jos i bolje, tako da hvala nebi.

Igro sam fh2 na xboxu i do jaja je, 3 nemre bit losija da me je*es, moze samo jos i bolja bit...fizika je posebna na svoj nacin, neopisivo..sve dok ne probas onda tek vidis kak je.

Samo vidim da dosta ekipe rate-a sa niskim ocjenama i to sa razlogom opsirnim (sto se tice optimizacije, do svakavih problema) tak da ono... 

14 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Tony096 kaže...
AFARON kaže...
vrinho kaže...

Sviđa mi se igra i ono što sam dosad vidio, TDU stil što mi fali pomalo već. Je li tko probao igrati s Logitech Driving Force GT? Ne vidim ga na popisu podržanih volana pa pitam.

 Nije podrzan ali ima neko rijesenje navodno

 

 

Ceko sam mjesec dana da izade, imo sam u planu uzet fh3 + taj navedeni volan, ali cim sam vidio da nije suportan odma sam odustao od svega.

A sa ovim tutom mozda i funkcionira ali nikad to nece bit to to..nema force feedback-a a i ipak kad je suportan onda je sigurno jos i bolje, tako da hvala nebi.

Igro sam fh2 na xboxu i do jaja je, 3 nemre bit losija da me je*es, moze samo jos i bolja bit...fizika je posebna na svoj nacin, neopisivo..sve dok ne probas onda tek vidis kak je.

Samo vidim da dosta ekipe rate-a sa niskim ocjenama i to sa razlogom opsirnim (sto se tice optimizacije, do svakavih problema) tak da ono... 

 Kod mene ne funkcionira nikako sa ovim tutorialom. Stalno je stisnuta "gore strelica" iz nekog razloga, nemogu kroz meni da upravljam.

14 godina
offline
Forza Horizon 3

Ima li kakvih trikova da se ukloni "trzanje"? FPS mi je ok, rijetko pada ispod 60 ali su ucestali trzaji svakih par sekundi, vjerovatno dok se loadaju neki asseti u prolazu (mapa ili traffic).

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

gtx 970? 3.5 gb rama i nemas full dx12 support. smanji teksture ili nesto slicno? igra losije radi na nv karticama. nije li i sistem ram preporuceno 16gb? 

xfact
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 15:49 (=xfact=).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
=xfact= kaže...

gtx 970? 3.5 gb rama i nemas full dx12 support. smanji teksture ili nesto slicno? igra losije radi na nv karticama. nije li i sistem ram preporuceno 16gb? 

 da vidis, jos 8GB rama bi moglo pomoci

15 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
AFARON kaže...
=xfact= kaže...

gtx 970? 3.5 gb rama i nemas full dx12 support. smanji teksture ili nesto slicno? igra losije radi na nv karticama. nije li i sistem ram preporuceno 16gb? 

 da vidis, jos 8GB rama bi moglo pomoci

 

Meni je nekad to pocukavanje u utrci izraženije nego inače (inače je tu i tamo, no svejedno nervira) i onda mi pomogne restart igre.

Ali možeš probati smanjiti refleksije i world car details. Ja sam malo eksperimentirao, ali teško je skužiti da li pomaže ili ne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 17:05 (Bitanga).
14 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

postavite opcije kao na slici za nvidije...bolji su rezultati

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice