Forza Horizon 3

poruka: 235
|
čitano: 63.529
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Forza Horizon 3

Da li netko zna ako kupim igru preko Microsoft acc, a ne bude mi radila kako treba, da li mogu tražiti povrat novaca?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Forza Horizon 3

Kako vam dečki stoje accoutovi sa CSJ keysa?

Evo meni već 2 put napravljen refund na Ultimate ediciju :P

 

Sad se opet idem jebavati sa jnajbrzim supportom na svijetu kod cjs keysa!!!

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
VandaL.pr! kaže...

Kako vam dečki stoje accoutovi sa CSJ keysa?

Evo meni već 2 put napravljen refund na Ultimate ediciju :P

 

Sad se opet idem jebavati sa jnajbrzim supportom na svijetu kod cjs keysa!!!

 

Pa tak ti i treba, šta da ti čovjek kaže.

13 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Samo da pitam, tko sve igra na PC-u i da li ima nekakav klub?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Zylvio kaže...
Samo da pitam, tko sve igra na PC-u i da li ima nekakav klub?

 

Ja igram na PCu, a klub je #CRO. Sam mi je preporucio taj klub, nemam pojma zasto.

13 godina
offline
Forza Horizon 3

Ja još čekam da mi se downloada.

Jeste li da nekad napravimo nekakav cruise i tako to? :)

EDIT: Da li je netko imao problema da mu se skine nekih 16 GB, 25 GB (nebitno) i da prestane skidati Forzu, te nakon nekog vremena da počne skidati igru od nule??

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2016 19:03 (Zylvio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

Jel vi igrate demo ili cijelu? Ako demo, di ima za download? Cijelu igru nisam nigdi vidia da ima ispod 500kn za pc, dajte link ako znate di ima za manje. Rado bi se pridruzia voznji. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2016 14:39 (Ugra).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 3

Pozdrav svi koji igrate FH3,

imamo forum za FH3 i takodjer imamo svoj Club, pa stoga svi koji igrate i zelite bit u klubu sa ok ekipom posaljite mi vaše nickove pa cu vas dodat, pošto se u klub moze uc samo sa pozivnicom

moj xone acc je sinke84 pa me mozete dodat u prijatelje

 

http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=1819.0

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Ugra kaže...

Jel vi igrate demo ili cijelu? Ako demo, di ima za download? Cijelu igru nisam nigdi vidia da ima ispod 500kn za pc, dajte link ako znate di ima za manje. Rado bi se pridruzia voznji. 

 Ja još skidam igru (prek noći mi se skinulo 27 GB i oko 13 sati mi je download samo stao, izlazio sam i ulazio u "Trgovinu" te sada skidam ispočetka -.-").
Kupio sam ju preko Amazone.com za 400 kuna (Standard). Na Digitalni kod sam čekao 2 sata.

13 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
panisher21 kaže...

Pozdrav svi koji igrate FH3,

imamo forum za FH3 i takodjer imamo svoj Club, pa stoga svi koji igrate i zelite bit u klubu sa ok ekipom posaljite mi vaše nickove pa cu vas dodat, pošto se u klub moze uc samo sa pozivnicom

moj xone acc je sinke84 pa me mozete dodat u prijatelje

 

http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=1819.0

 Ja sam se javio na taj forum. Da li se moram nekome određenome javiti?

11 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Zylvio kaže...


EDIT: Da li je netko imao problema da mu se skine nekih 16 GB, 25 GB (nebitno) i da prestane skidati Forzu, te nakon nekog vremena da počne skidati igru od nule??

 

poznati bug sa windows storeom zbog kojega ljudi masovno rejđaju i traze povrat novca..

13 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Mora se u postavkama baterije/napajanja postaviti da se tvrdi disk ne iskljucuje. To je meni pomoglo.
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
=xfact= kaže...

gtx 970? 3.5 gb rama i nemas full dx12 support. smanji teksture ili nesto slicno? igra losije radi na nv karticama. nije li i sistem ram preporuceno 16gb? 

 

Samo da vas sve obavijestim da mi je popravljen stuttering u potpunosti nakon zadnjeg patcha od prije 2-3 dana. Znaci nije bio problem sa mojim pc-om u smislu da je preslab kao sto kolega gore indicira, nego je problem bio u igri. Sada vrtim igru na high presetu, sa fxaa on a msaa off, sve na 60fps bez stutteringa (trzanja). Fenomenalno :)

15 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
AFARON kaže...
=xfact= kaže...

gtx 970? 3.5 gb rama i nemas full dx12 support. smanji teksture ili nesto slicno? igra losije radi na nv karticama. nije li i sistem ram preporuceno 16gb? 

 

Samo da vas sve obavijestim da mi je popravljen stuttering u potpunosti nakon zadnjeg patcha od prije 2-3 dana. Znaci nije bio problem sa mojim pc-om u smislu da je preslab kao sto kolega gore indicira, nego je problem bio u igri. Sada vrtim igru na high presetu, sa fxaa on a msaa off, sve na 60fps bez stutteringa (trzanja). Fenomenalno :)

 

Igra i dalje ima probleme. Meni radi super na 4xMSAA (puno bolje izgleda nego sa FXAA). Problem je što u početku radi fenomenalno, a kako dulje igraš (tipa 1h) sve gore i gore, u jednom trenutku počne trzat da je neigrivo.

Tada ju moram ugasiti i ponovo upaliti i onda se ciklus ponavlja. Imaju negdje neke opake leakove. Al nema veze, igra je svejedno odlična i držat će me dulje vrijeme.

12 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

a dobro pokrpat ce oni to vec..  

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3
AFARON kaže...
=xfact= kaže...

gtx 970? 3.5 gb rama i nemas full dx12 support. smanji teksture ili nesto slicno? igra losije radi na nv karticama. nije li i sistem ram preporuceno 16gb? 

 

Samo da vas sve obavijestim da mi je popravljen stuttering u potpunosti nakon zadnjeg patcha od prije 2-3 dana. Znaci nije bio problem sa mojim pc-om u smislu da je preslab kao sto kolega gore indicira, nego je problem bio u igri. Sada vrtim igru na high presetu, sa fxaa on a msaa off, sve na 60fps bez stutteringa (trzanja). Fenomenalno :)

 odlicno!! ja cekam da ju malo pokrpaju pa da onda uzmem. ja isto imam samo 8gb sistem rama pa me zanima dal igra radi ok na 8gb. glupo mi uzimat jos 8 gb a jos malo ce se ic na ddr4 platformu..

xfact
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2016 11:37 (=xfact=).
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
=xfact= kaže...

a dobro pokrpat ce oni to vec..  

 

Ma budu, rade i posvećeni su serijali tako da nema frke.

Problem je neki totalno blesav, jer u tom trenutku dok počne jako trzat tada se i meniji vuku ko mrtve mačke (ono, odeš u menije i jedva se prebacuju pagevi kako šteka i kasni), tako da nije sigurno do hardvera nego baš negdje im nešto poždere resurse.

 

Također sam primjetio da je Photo mode teška katastrofa. Fotke ispadaju blurry i loše, a one na netu su savršene. Pišu ljudi da je to svima na PCu, i developeri su javili da je known issue, ali trenutno nije top priority.

Šteta, photo mode je super i ima stvarno super fotki, al dok ne isprave je neupotrebljiv na PCu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2016 12:05 (Bitanga).
13 godina
offline
Forza Horizon 3

Fora izgleda iako nisam fan auto igara. Možda upiknem kad dođe na Steam.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Hexfire kaže...

Fora izgleda iako nisam fan auto igara. Možda upiknem kad dođe na Steam.

 

Sumnjam da će ikad doć na Steam.

Ja isto nisam nešt lud za utrkama, al ova igra me oduševila. Baš je casual, super je riješeno leveliranje, ima rewind i ne dođe mi da razbijem kontroler, monitor, tipkovnicu i sve nakon jedne utrke :-D

I kamera je super nekako riješena, baš imaš dobar pregled nad okolinom.

13 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...

Fora izgleda iako nisam fan auto igara. Možda upiknem kad dođe na Steam.

 

Sumnjam da će ikad doć na Steam.

Ja isto nisam nešt lud za utrkama, al ova igra me oduševila. Baš je casual, super je riješeno leveliranje, ima rewind i ne dođe mi da razbijem kontroler, monitor, tipkovnicu i sve nakon jedne utrke :-D

I kamera je super nekako riješena, baš imaš dobar pregled nad okolinom.

 Ma imam vremena čekati jer su isto rekli i za Quantum Break. 

 

Dosta sam loš u auto igrama, ali tu i tamo me neka zainteresira dovoljno da ju kupim. GRID mi je bio super zbog rewinda, a Test Drive Unlimited serijal mi je bio super zbog te otvorenosti. Ovo me podsjeća na TD iz viđenog/pročitanog.

 

Trenutno imam igre na Steamu, GoG-u, Originu, uPlayu. Bome mi nije sila imati još nešto i na Windows Storeu. Cijena mi je trenutno ionako prevelika za nešto što bih igrao tu i tamo, a sa onim kupljenim accountima ili šta već jesu mi se neda gnjaviti. Ak dođe na Steam super, ako ne, eventualno kad na Storeu padne cijena minimalno 50% pa se ipak odlučim. Ako do onda ne zaboravim na nju...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2016 14:07 (Hexfire).
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
Hexfire kaže...

 Ma imam vremena čekati jer su isto rekli i za Quantum Break. 

 

Dosta sam loš u auto igrama, ali tu i tamo me neka zainteresira dovoljno da ju kupim. GRID mi je bio super zbog rewinda, a Test Drive Unlimited serijal mi je bio super zbog te otvorenosti. Ovo me podsjeća na TD iz viđenog/pročitanog.

 

Trenutno imam igre na Steamu, GoG-u, Originu, uPlayu. Bome mi nije sila imati još nešto i na Windows Storeu. Cijena mi je trenutno ionako prevelika za nešto što bih igrao tu i tamo, a sa onim kupljenim accountima ili šta već jesu mi se neda gnjaviti. Ak dođe na Steam super, ako ne, eventualno kad na Storeu padne cijena minimalno 50% pa se ipak odlučim. Ako do onda ne zaboravim na nju...

 

Da, dosta je skupa, furaju se na konzolaške cijene.

12 godina
offline
Forza Horizon 3

igrao sat vremena na xbox-u - za mene ovo je sve kaj hoću od vožnje. ogromna mapa, hrpa automobila raznih klasa, razna natjecanja + free roam, u igru se mogu ubaciti mp3-ce preko groove musica ili onedrive-a, detaljan tuning i styling...

beziciral sam bratićev xbone za praznike u 12. mjesecu pa ću onda konzoli izvadit mast 

 

inače, sama vožnja nije nikakva simulacija, ali nije ni teška arkada tipa noviji nfs naslovi, nešto taman između.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2016 15:13 (Hornet_93).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3
Hexfire kaže...
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...

Fora izgleda iako nisam fan auto igara. Možda upiknem kad dođe na Steam.

 

Sumnjam da će ikad doć na Steam.

Ja isto nisam nešt lud za utrkama, al ova igra me oduševila. Baš je casual, super je riješeno leveliranje, ima rewind i ne dođe mi da razbijem kontroler, monitor, tipkovnicu i sve nakon jedne utrke :-D

I kamera je super nekako riješena, baš imaš dobar pregled nad okolinom.

 Ma imam vremena čekati jer su isto rekli i za Quantum Break. 

 

Dosta sam loš u auto igrama, ali tu i tamo me neka zainteresira dovoljno da ju kupim. GRID mi je bio super zbog rewinda, a Test Drive Unlimited serijal mi je bio super zbog te otvorenosti. Ovo me podsjeća na TD iz viđenog/pročitanog.

 

Trenutno imam igre na Steamu, GoG-u, Originu, uPlayu. Bome mi nije sila imati još nešto i na Windows Storeu. Cijena mi je trenutno ionako prevelika za nešto što bih igrao tu i tamo, a sa onim kupljenim accountima ili šta već jesu mi se neda gnjaviti. Ak dođe na Steam super, ako ne, eventualno kad na Storeu padne cijena minimalno 50% pa se ipak odlučim. Ako do onda ne zaboravim na nju...

Onda ulovi dok je još free (do 14.10.) na uPlayu The Crew - open-world vožnja, ali imaš cijelu mapu Amerike (reduciranu na smislen nivo, ofkors).

Ima je i na Steamu, al nije free, ovo Ubisoft slavi 30-godišnjicu, pa dijele svaki mjesec po jednu igru.

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 3

Zanima me kakva je situacija, da li su ti vraćene pare?

Otvorio si request kod CJS-a ili Dispute na PayPalu?

 

Kupio sam igru 23.9., običnu verziju, danas više ne mogu igrati, a na MS accountu piše da je igra refundana.

 

Zanima kakva je procedura.

 

Naživciro sam se ko konjina.

 

U zadnjem broju BUG (287) na str. 108 - kaže; CJS CD Keys provjereni servis. Moš mislit.

 

 

 

 

 

Gamers don t die, we respawn
12 godina
online
Re: Forza Horizon 3

Ne, jos uvjek cekam paypal da vrati pare, za sad je sve u roku ali jbga traje to dugo a ja neigram....

 

4.10 sam zatrazio refunt na CJS supportu

5.10 odgovara CJS da iako je refundirana igra da ja isto mogu igrati (prave se blesavi jel)

5.10 odma otvaram dispute na PayPalu i ceka odgovor od CJS

12.10 eskaliram case jer vidim da ovi ne planiraju odgovoriti

22.10 rok dokad moraju odgovoriti jer ih je sad PayPal upitao, vjerojatno ce odgovoriti 21.10

 

 

Uzeo sam Ultimate, al sam me malo pustio hype, mozda sad uzmem samo obicnu na Win Storeu, sacekat cu da mi ovi vrate pare pa cu odluciti.

 

A CJS je provjeren servis, ali s ovim accountovima su gadno zafrkli, sto se sad imaju jos vucarati i odbijati refund. Ocito da svi servisi koji su prodavali te jeftine accountove imaju isti izvor i svi ce imati problema. To im je do dobavljaca!!

 

Sretno!

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
14 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 3

javili su da je izasao big update 14.10. i da je masa problema rjesena....kod mene kao i prvog dana sve isto radi...ima li kakvih promjena kod vas ostalih

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 3
samsvoj kaže...

javili su da je izasao big update 14.10. i da je masa problema rjesena....kod mene kao i prvog dana sve isto radi...ima li kakvih promjena kod vas ostalih

 

Meni se i dalje nakon nekog vremena pojavi trzanje do neigrivosti. Tako da ništa nisu fiksali do kraja što se toga tiče.

Ono što su fiksali, a da sam primjetio je Photo mode, više nije mutan.

13 godina
online
Forza Horizon 3

Uzeo sa cd keys.com, nešto sitno ispod 400 kn ispalo pa da vidimo dal vrijedi. Igra po mom guštu tako da se nadam da se neću razočarati. Platio sam i TDU 2, nekih 350 kn je došla kad je izašla i nije mi bilo žao para a igra je po mnogočemu bila lošija od ove tako da....

 

Sad samo čekati da se downloada

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2016 21:46 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Forza Horizon 3

Hrabar si :D

 

400kn za standardnu verziju je imho previše.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Forza Horizon 3

A nisam našao ključ jeftinije a ovi dodaci koji se dobiju s deluxe verzijom se mogu naknadno uzeti kasnije kad padne cijena tako da. A morao sam, bilo je jače od mene

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice